Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder 2019.2019_09_11 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

• JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • Была обнаружена проблема с Вашей галереей изображений. Пожалуйста, удостоверьтесь, что папка, которую Вы используете в галерее Simple Image Про установлена в правильные теги, существует и содержит действительные файлы изображения. Плагин не мог определить местонахождение папки: images/stories/2019.2019_09_11

e-mail Друк

Сучасну систему наукових досліджень та публікації їх результатів складно назвати ефективною та швидкою. Саме тому науковці, розробники програмного забезпечення, дизайнери та бібліотекарі об’єднуються для удосконалення існуючих і створення нових інструментів й прототипів для відкритості науки і досліджень.

Участь в одному з таких заходів - eLife Innovation Sprint 2019 у м. Кембридж, Велика Британія - взяла заступниця директорки Наукової бібліотеки НУ "ОЮА", кандидат юридичних наук Надія Зубченко.

Пройшовши жорсткий попередній відбір, Надія Зубченко отримала грант для відвідування eLife Innovation Sprint 2019 разом із більш, ніж 50 учасників з різних країн. Надія була єдиною представницею України на заході та отримала змогу представити ідеї забезпечення академічної доброчесності, що розробляться Одеською правовою школою.

Усі учасники були поділені на декілька груп за попередньо представленими проектами і протягом двох днів розробляли протипи інструментів для науковців, що у майбутньому покращать процес пошуку, опрацювання ресурсів та просування відкритого доступу. Надія Зубченко разом із дослідником з Університету Осло працювали над удосконаленням платформи для молодих науковців, яка має на меті інформування про грантові можливості, публікаційну активність, доброчесність та інші важливі аспекти наукового життя. Другого дня Надія працювала над опануванням можливостей чат-ботів для наукових процесів та створила прототип чат-бота для Facebook Messenger та Telegram, який за номером ISSN надає назву видання. У майбутньому планується доопрацювати чат-бот, щоб він міг надавати розширену інформацію про журнал - вихідні дані, веб-сайт, та дані про індексування.

Цей візит став продовженням активного діалогу представників наукового світу НУ "ОЮА" з міжнародною науковою спільнотою, який започатковано Президентом НУ "ОЮА", академіком Сергієм Васильовичем Ківаловим з часу заснування alma mater.

{gallery}2019.2019_09_11{/gallery}

Новини університету Участь заступниці директорки Наукової бібліотеки Надії Зубченко у eLife Innovation Sprint 2019 у Кембриджі