Вітаємо з Днем народження Оборотова Юрія Миколайовича!

e-mail Друк

У цей чудовий день свій День народження святкує завідувач кафедри загальнотеоретичної юриспруденції Національного університету «Одеська юридична академія», доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, Заслужений юрист України Юрій Миколайович Оборотов.

Від імені багатотисячного професорсько-викладацького складу та студентства Національного університету «Одеська юридична академія» прийміть найщиріші і душевні побажання! Приєднуємося до всіх важливих слів, які звучать сьогодні на Вашу адресу. Ваш професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальне ставлення до студентів і колег, висока працездатність роблять з Вас дуже цінного і незамінного співробітника нашого університету.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, душевної гармонії і оптимізму, як на роботі, так і в житті. Успіхів і удачі у всіх починаннях. Щастя, добра і благополуччя Вам та Вашим близьким!

Новини університету Вітаємо з Днем народження Оборотова Юрія Миколайовича!