Наукові розвідки публічного права

e-mail Друк

Організація з безпеки і співробітництва в Європі, Служба безпеки України та Навчально-науковий юридичний інститут ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника 12-14 вересня 2019 року провели ІІІ щорічну науково-практичну конференція «Становлення та перспективи розвитку державної системи захисту критичної інфраструктури в Україні».

Під час роботи конференції обговорювлися питання розвитку законодавства про критичну інфраструктуру та її захист, та фундаментальні проблеми вітчизняної політики у сфері протидії злочинності у ракурсі питань методології розвитку кримінального законодавства України, та  наслідків, генероваих злочинністю в Україні.

Робота конференції здійснювалася у формі експертних дискусійних платформ шляхом обговорення певного питання перед аудиторією за участю експертів, що дає можливість осмислити відповідну інформацію під іншим кутом зору. Цей формат є перспективним, оскільки залучає  науковий потенціал, потужніший за традиційні доповіді, представлені кожним виступаючим зокрема.

У роботі конференції взяли участь провідні фахівці державних органів та навчальних закладів з усіх регіонів Україн. Одеську школу права репрезентували проректор Національного університету «Одеська юридична академія» професор В.О.Туляков, доцент кафелри кримінального права Д.О. Балобанова, асистент кафедри кримінального права Тімофеєва Л.Ю. В процесі конференції відбулася перша робоча зустріч Робочої групи з питань розвитку кримінального права, з результатами якої можливо ознайомитися за наступним посиланням https://www.facebook.com/100000651439213/posts/2717252531639768?sfns=mo

Новини університету Наукові розвідки публічного права