У Кривому Розі відбулася посвята в студенти першокурсників НУ «ОЮА»

e-mail Друк

23 вересня осіннім сонячним ранком біля входу до Криворізького факультету відбулася урочиста церемонія посвяти в студенти першокурсників Криворізького факультету і Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА».

З початку нового навчального року, який для вчорашніх абітурієнтів стане новою віхою в їх житті, присутніх привітали декан Криворізького факультету - Віталій Залужний, директор юридичного коледжу - Юлія Лескова-Годлевська і запрошений гість - випускник факультету, заступник міського голови, к.ю.н . Андрій Полтавець. З напутнім словом до студентів звернувся настоятель Храму ікони Божої Матері «Відновлення загиблих», протоієрей Анатолій (Бондар).

За традицією першокурсникам коледжу та факультету вручили символічні залікову книжку та студентський квиток. Першокурсникам представлені їх куратори, а кращі голоси факультету привітали присутніх чарівним виконанням пісень. Незабутнє враження залишила поява богині Афіни - Богині мудрості на кінній колісниці, що засипала неофітів храму науки «зернами знань, з яких проростуть мудреці».

З благословення митрополита Криворізько-Нікопольської єпархії, духовний наставник студентів Криворізького факультету протоієрей Анатолій благословив усіх новобранців.

Усі виступаючи з вдячністю говорили про НУ «ОЮА» та його Криворізький факультет та юридичний коледж як кращий з кращих ВНЗ країни.

Після урочистої лінійки, адміністрація Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» вручила студентські квитки всім першокурсникам, привітавши з новим навчальним роком.

До нового навчального року факультет підготувався ретельно збагатившись новим спортивним об’єктом – спортмайданчиком, велопарковкою, відремонтованими і оновленими спеціалізованими аудиторіями та кабінетами, створивши всі умови для успішного навчання.

Новини підрозділів У Кривому Розі відбулася посвята в студенти першокурсників НУ «ОЮА»