Вітаємо з початком нового навчального року!

e-mail Друк

Сьогодні, 23 вересня 2019 року, Миколаївський інститут права та Миколаївський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» вітали всіх на традиційному, але кожного разу неповторному святі, присвяченому «Дню знань». Свято було відкрите феєричним виступом барабанщиць.

З привітальними словами виступали заступник директора з навчально-виховної роботи Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Достдар Руслана Миколаївна та директор Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» Ємельянова Людмила Василівна.

Грамотами були відзначені студенти, які проявили себе у навчанні, громадській та творчій діяльності.

На заході згадали студентів Інституту, які виконували свій військовий обов`язок, захищаючи нашу країну в зоні АТО. Хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіалу загиблим воїнам вшанували пам’ять випускника Миколаївського інституту права Корнафеля Євгена, який загинув під час бойових дій 8 серпня 2014 року.

Учасники творчого культурного центру «Феміда» на чолі з художнім керівником Дудукіною Альоною Олегівною вітали всіх присутніх запальними хореографічними композиціями та гарними сучасними піснями, до яких долучилися і першокурсники.

Часточку романтики подарували студенти 2 курсу Інституту, заспівавши пісню під гітару, котра зблизила та поєднала всіх присутніх.

Протягом всього навчання дуже важливим документом для кожного студента є студентський квиток, тому далі для наших першокурсників наступив цікавий момент посвяти у студенти. Спочатку благословив всіх на успішний навчальний рік отець Геннадій, далі старшокурсники вручили студентський квиток першокурсникам, а завершилася посвята загальним хореографічним флешмобом.

Вітаємо всіх з початком нового навчального року! Бажаємо усім студентам, викладачам і батькам творчої наснаги, наполегливості та великого терпіння! Нехай наступний навчальний рік стане для вас роком нових звершень, приємних несподіванок і незабутніх зустрічей! І хай ніколи не покидає вас хороший настрій та почуття гумору!

Новини підрозділів Вітаємо з початком нового навчального року!