Конкурс краси «Студ Міс Миколаїв 2019»

e-mail Друк

21 вересня 2019 року у місті Миколаєві проходив конкурс краси «Студ Міс Миколаїв 2019». За корону кращої студентки змагалися 11 представниць вищих навчальних закладів міста Миколаєва. Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академії» представляла студентка 100-ї групи Патока Вероніка.

Учасниці протягом декількох тижнів наполегливо готувались до конкурсу. Розпочався він зі знайомства з конкурсантками, кожна з них проявила себе в дефіле та інтелектуальному конкурсі. Фінальним виходом дівчат став традиційний показ вечірніх суконь.

За результатами конкурсу корону і титул «Студ Міс Миколаїв 2019» та титул «Студ Міс глядацьких симпатій» завоювала наша студентка Патока Вероніка. Незабаром Вероніка буде представляти Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академії» на конкурсі «Студ Міс Україна 2019» у місті Києві.

Вітаємо Вероніку та бажаємо їй подальших перемог!

Новини підрозділів Конкурс краси «Студ Міс Миколаїв 2019»