Покажи свій інший погляд!

e-mail Друк

25-27 жовтня факультет журналістики НУ «ОЮА» проводить ІХ Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд»

Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд», що вже встиг стати традиційним, знову відкриває свої двері для учасників. Молоді журналісти, інфлюенсери, люди з неординарним баченням світу та його проблем запрошуються до участі.

Учасники змагатимуться за першість у наступних категоріях «Відеореклама», «Радіореклама», «Зовнішня реклама», «Друкована реклама» та «Інтернет-реклама».

Окрім «конкурсних» днів перегляду фестивальних робіт, у всіх учасників є можливість відвідати майстер-класи, семінари та тренінги блогерів, викладачів, лідерів суспільної думки.

Родзинкою серед конкурсних днів протягом вже 9 років залишається «ніч соціальної реклами». У цю «ніч» учасники, члени журі та гості переглядають конкурсні роботи. Вечір проходить в супроводі кава-брейків та суспільного обговорювання соціальних тем.

Організатором фестивалю соціальної реклами є факультет журналістики Національного університету «Одеська юридична академія». Треба відзначити, що фестиваль виступає площадкою для розвитку культури міста. Генеральним спонсором проекту є Департамент соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації.

Термін подачі проектів до 10 жовтня, реєстрація - inpoglyad.tilda.ws

А як бачиш цей світ ТИ?