e-mail Друк

Бадмінтон розвиває не тільки тіло, а й змушує поворушити мізками. Бадмінтоністи високого класу мають в своєму арсеналі приблизно таку кількість ігрових комбінацій, скільки і середній шахматист. Постійне протистояння тактичного мислення суперників є невід'ємною складовою цієї спортивної гри. Тут, звичайно, у бадмінтону багато конкурентів серед спортивних ігор, але більшість з них командні.

Зараз це вид спорту, який входить в програму літніх Олімпійських ігор з 1992 року. Бадмінтон тренує увагу, розвиває рухливість і спритність, вчить стежити за рухами противника, з метою передбачити удар.

У стінах спортивного залу Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося змагання з бадмінтону. Учасниками і суперниками стали викладачі та адміністрація вузу, а також декани факультетів і співробітники університету.

Першість була індивідуальною, окремо серед жінок і окремо серед чоловіків. За дотриманням правил спостерігали судді - Барсукова Тетяна Олександрівна та Гоголєва Олена Миколаївна.

Отже, перше місце серед жінок зайняла Форманюк Вікторія Василівна - доцент кафедри міжнародного та європейського права. Друге місце -Матвійчук Мар'яна Петрівна - лаборант кафедри кримінального права, а третє місце посіла Лоншакова Валерія Сергіївна - лаборант кафедри цивільного права.

Серед чоловіків так само виявили сильнішого в напруженій боротьбі за перемогу. Ним став декан факультету цивільної та господарської юстиції Колодін Денис. Друге почесне місце розділили між собою глава Первинної профспілкової організації Федоров Валентин Андрійович і доцент кафедри соціології і психології Мельников Андрій Сергійович. Третє місце - в.о. декана факультету прокуратури та слідства Цитряк Віктор Ярославович і асистент кафедри міжнародного та європейського права Харитонов Роман Феліксович.

Наступне змагання відбудеться вже у понеділок, 7 жовтня! Змагатися наші учасники будуть в бігу на 100 м. і стрибках у довжину з місця. Чекаємо усіху спортивному залі за адресою вул. Академічна, 2.

У НУ «ОЮА» створені всі умови для комфортного розвитку і заняття спортом. Спорткомплекс університету включає борцівські, танцювальні, ігрові, тренажерні зали, волейбольні майданчики, футбольні поля, майданчики з тренажерами на відкритому повітрі і для занять літніми видами спорту.

Новини університету У стінах спортивного залу Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося змагання з бадмінтону