Сергій Ківалов привітав працівників освіти з професійним святом

e-mail Друк

На цих вихідних ми відзначаємо одразу два важливих професійних свята - Всесвітній день Вчителя і День працівників освіти України. «Вчителі не просто допомагають закінчити школу, вони допомагають почати доросле життя», - в цьому мудрому вислові криється значна роль педагогів у житті кожної людини і найвища ступінь відповідальності, що стоїть перед ними. На жаль, останнім часом ми є свідками повсюдного несправедливого ставлення до працівників освіти в нашій країні.

В усіх цивілізованих країнах давно зрозуміли необхідність мотивувати зацікавленість педагогів працювати на результат. В цьому відношенні дуже мудро вчинили японці - коли у японського прем'єр-міністра запитали, як його країні вдалося досягти лідерства в області технологій він відповів: «Ми встановили вчителям зарплату як у міністрів, охорону як у дипломатів і шану як у імператора» і це вырно! Більш того, існують дослідження, які показують прямий зв'язок між рівнем культурного і економічного розвитку держави та рівнем поваги вчителів в ньому. Повага до педагогів проявляється не тільки в розмірі заробітних плат, але і в створенні комфортних умов роботи, завдяки яким вчителі, викладачі, не відволікаючись на побутовi проблеми, зможуть повністю зосередитися на навчальному процесі. Ми врахували цей найважливіший фактор при створенні Національного університету «Одеська юридична академія», Міжнародного гуманітарного університету, і це стало головною запорукою успіху наших вузів, в яких сьогодні працюють справжні професіонали своєї справи, а молоді фахівці з радістю поповнюють професорсько-викладацький колектив.

У цей святковий жовтневий день я щиро вітаю всіх працівників освіти нашої країни і хочу подякувати кожному українському вчителю за нелегку працю і велике терпіння, за знання і мудрі поради, за теплоту і любов, яку ви щодня даруєте своїм учням. Творчого натхнення, зацікавлених учнів та величезної поваги, адже ви цього дійсно заслуговуєте!

Новини університету Сергій Ківалов привітав працівників освіти з професійним святом