e-mail Друк

Організаційна підтримка студентських гуртків, більшість з яких створені при кафедрах НУ ОЮА, організація різних наукових заходів, в яких беруть участь студенти закладів вищої освіти з різних куточків України, брейн-ринг «Знавці Конституції України» і це далеко не все серед багатьох напрямків діяльності Студентського наукового товариства Національного університету «Одеська юридична академія».

За роки існування Студентського наукового товариства з його участю були проведені численні наукові заходи міжнародного і всеукраїнського масштабу, ще більше - на університетському рівні. Серед них: вісім Національних Моделей Верховної Ради України, одинадцять Всеукраїнських Брейн-рингів «Знавці Конституції» на Кубок Президента НУ ОЮА, Всеукраїнські студентські олімпіади з правознавства, а також політології, Всеукраїнські юридичні школи, Всеукраїнські студентські наукові конференції. Члени СНТ постійно збираються і вдосконалюють свої організаторські здібності, а також активно працюють в команді.

«Ми дуже раді, що у нас чудове Студентське наукове товариство, учасники якого мають багато переваг, розвивають і популяризують науку серед студентів нашого університету. Розірвати в студентському житті науку і навчання неможливо, це неймовірно взаємопов'язані елементи. У нашому університеті величезна кількість можливостей для розвитку кожного студента в науковій сфері, а СНТ може допомогти в цьому, головне, що б було присутнє бажання. Обрання кандидата на посаду глави Студентського наукового товариства НУ «ОЮА» є дуже відповідальним і важливим заходом для кожного з нас, але я впевнений, що ви зробите правильний вибір!» - звернувся до студентів перший проректор НУ«ОЮА» Аракелян Мінас Рамзесович.

На пост глави Студентського наукового товариства НУ «ОЮА» висунули свої кандидатури студентка 4 курсу факультету адвокатури Пігель Роксолана-Софія Іванівна і студентка 4 курсу факультету міжнародно-правових відносин Цвєткова Уляна Федорівна. В результаті з різницею в 54 голоси перемогу здобула Пігель Роксолана-Софія з чим ми її щиро вітаємо.

«Завдяки СНО я навчилася працювати в команді. За роки навчання в Національному університеті «Одеська юридична академія» я по справжньому виросла як в науковій сфері, так і в особистісній, адже наш університет дає нам всі можливості для цього. У моїх планах багато нових проектів, і звичайно ж розвиток і утримання того що було зроблено за ці роки!»- глава Студентського наукового товариства Пігель Роксолана-Софія.

Так само крім цього обрали нового голову Наукового товариства НУ «ОЮА» Дикого Олега Вікторовича і голову Ради молодих вчених НУ «ОЮА» Батана Юрія Дмитровича.

«Національний університет «Одеська юридична академія» був призначений базовим вищим навчальним закладом для проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» в 2017/2018 - 2019/2020 навчальних роках. Зараз ми плануємо нові заходи, але одним з передових завдань є збереження напрацьованої нами бази, адже це вже стало нашими традиціями. Зокрема, до нас приїжджають кожного разу по 7-8, а іноді і більше команд з інших університетів і міст, я вважаю це чудовим показником!» - новообраний голова Наукового товариства Дикий Олег Вікторович.

Новини університету Обрання кандидата на посаду голови Студентського наукового товариства Національного університету «Одеська юридична академія»