Сергій Ківалов привітав юристів з професійним святом!

e-mail Друк

Жовтень багатий на професійні свята, і сьогодні ще один з них - День Юриста. З однаковою радістю його відзначають всі, хто задіяний в правовій системі нашої країни: державні службовці всіх рівнів: судді, прокурори, слідчі, адвокати, нотаріуси, приватні виконавці, юрисконсульти підприємств; представники юридичної науки - вчені та викладачі університетів і, звичайно ж, ті, хто з юних років став на шлях служіння закону і правопорядку - студенти, які вивчають юриспруденцію.

Особливо важливе це професійне свято в нашому місті, яке давно зарекомендувало себе провідним центром розвитку юридичної науки і практики. Зовсім скоро ми відзначимо 22-ту річницю заснування Національного університету «Одеська юридична академія», і за цей час зво став справжньою кузнею висококваліфікованих юридичних кадрів, місцем проведення тисяч найважливіших всеукраїнських і міжнародних заходів в сфері юридичної науки і практики, зустрічей на вищому рівні і підписання доленосних для розвитку юридичної освіти документів. Саме в наших стінах знайшла відродження найавторитетніша в Україні Одеська школа права, здобули вищу освіту і захистили свої дисертації люди, що займають керівні державні посади. Міжнародний гуманітарний університет також з величезною відповідальністю ставиться до підготовки майбутніх фахівців в сфері юриспруденції. Ми приділяємо однаково велику увагу вивченню українського і зарубіжного законодавства, іноземних мов, розвитку практичних навичок і отримання важливого міжнародного досвіду. Ось чому випускникам наших ЗВО немає рівних на ринку праці!

Шановні юристи, дозвольте в день вашого професійного свята подякувати за те, що вибрали професію, що вимагає колосальної самовіддачі і постійного навчання, за ваш професіоналізм і відданість своїй справі! Нехай служіння Закону завжди буде в радість, нехай завжди відчувається підтримка держави і суспільства, а в захоплюючому калейдоскопі робочих моментів знаходиться час для рідних і близьких! Міцного здоров'я, великих успіхів, сімейного благополуччя і гарного настрою на кожен день!

Новини університету Сергій Ківалов привітав юристів з професійним святом!