День юриста на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

e-mail Друк

На Криворізькому факультеті та в Криворізькому юридичному коледжі Національного університету «Одеська юридична академія» відбулися дебатні змагання з нагоди Дня юриста, на якому студенти запропонували викладачам взяти участь у заході  на рівних умовах.

На початку навчального року на факультеті відкрився  Дебатний клуб, заснований другокурсницями Назаренко Ярославою та Ващенко Анастасією.

Осередок дебатерів факультету швидко став відомим та популярним в навчальному закладі. Тому викладачі із задоволенням погодилися взяти участь в дебатних змаганнях.

Команду професорсько-викладацького складу представляли викладачі  з усіх трьох кафедр факультету та коледжу, а до команди студентів увійшли члени Дебат-клубу: Дрозд Анна, Жулай Ігор, Курдель Дарина, Приходько Олена, Хомякова Тетяна, Шірпал Юлія, Назаренко Ярослава, Ващенко Анастасія і Керімова Фуруза.

Члени журі дебатних змагань в.о. декана Залужний В.Г., директор коледжу Лєскова-Годлевська Ю. К., кандидат філологічних наук Пахомова Є. А. оцінили усіх учасників, які виступали з обговоренням актуальних тем: «Фемінітіви в юриспруденції. Бути слову юристка? Чи впливають фемінітіви на нашу роботу?», «Квіти викладачеві - неправомірна вигода чи ні?» і «Юристів більше ніж треба. Чи потрібна перерва в підготовці юридичних кадрів?».

Дебати пройшли дуже жваво, цікаво і пізнавально. Студенти Криворізького факультету та коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» із задоволенням проявили свої ораторські здібності, наполегливість  та показали гідний рівень знань, а викладачі факультету в черговий раз довели свій талант, високий професіоналізм і вміння бути переконливими .

Результатом проведених дебатів стала перемога команди викладачів. А команда студентів, в свою чергу отримала нові знання і неоціненний досвід, який, безсумнівно, допоможе їм здобути професійні  юридичні якості.

Новини підрозділів День юриста на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»