Місце для юридичного розвитку!

e-mail Друк

З метою підвищення рівня правової обізнаності нещодавно на базі Юридичної клініки Національного університету «Одеська юридична академія» було створено юридичний клуб «Probono».

Юридичний клуб «Probono» - об’єднання студентів, які займають активну правову позицію, не байдужі до майбутнього України як правової та демократичної держави, бажають брати участь в удосконаленні нормативно-правової бази, спілкуватись та обмінюватись досвідом з колегами, підтримувати на рівні свою кваліфікацію в освоєнні цієї гідної професії.

Юридичніклуби – це майданчики, які забезпечують подальший розвиток системи надання безоплатної правової допомоги.

Перше засідання вже відбулось у понеділок 28 жовтня у приємній компанії, де обговорювали питання прав та обов’язків людини і громадянина.

Кожна зустріч це:

• навчання нестандартно мислити і виражати свої думки;
  • публічних виступів;
  • тренінги, семінари та ігри;
  • турніри різних рангів: від локальних до міжнародних;
  • обмін досвідом;
  • гарний настрій і зарядка для мозку.

Засідання юридичного клубу відбуваються кожного понеділка о 16:00, за адресою Черняховського, 2 (Юридична клініка НУ «ОЮА»).

Сподіваємось, що всі учасники Юридичного клубу «Probono» отримають багато позитивних емоцій та збагатяться знаннями для професії юриста! Активний студент- успішний юрист в майбутньому!

Новини університету Місце для юридичного розвитку!