e-mail Друк

На стадіоні Військової академії відбувся всеукраїнський турнір з регбі-7, присвячений Дню десантно-штурмових військ України.

«На честь Дня десантно-штурмових військ України, яке відзначається 21 листопада, ми проводимо турнір з регбі-7 на Кубок начальника Військової академії. Завданням заходу є в першу чергу, показати, що популяризація такого виду спорту як регбі набирає силу і розвивається в Збройних силах України безпосередньо. Шість команд висловили бажання взяти участь, і ми вважаємо це дуже важливим, так як ми починаємо серію турнірів, можливо, в майбутньому ми будемо проводити турніри з регбі частіше. Дуже радісно, ​​що молода команда від НУ «ОЮА» бере участь в нашому турнірі, є впевненість, що майбутнє співробітництво в проведенні таких змагань у нас буде дуже активним,

- коментує подію начальник факультету підготовки фахівців десантно-штурмових військ Військової академії м. Одеса полковник Сергій Куз.

«Дуже класна гра! Ми займаємося в училище цим видом спорту приблизно рік, і за цей рік отримали чималий досвід. Про сьогоднішню гру можу сказати, що хлопці зібрані, першу гру ми виграли, але відчувається хвилювання хлопців. На наступну гру ми налаштовані ще серйозніше!

- каже капітан команди регбістів з морського ПТУ №3 при Національному університеті «Одеська юридична академія» Іван Чернишов.

Директор училища, в якому виховуються такі чудові і перспективні спортсмени - Роман Коваленко. Роман за сумісництвом - куратор студентського регбі від федерації Одеської області з регбі України.

«Дуже добре, що в таку пору року, напередодні низки свят, ми тримаємо хлопців в тонусі, даючи їм можливість пограти на своєму рівні у своїй віковій категорії, отримуючи задоволення від гри, а не просто займатися тренувальним процесом - це додатковий розвиток і додаткова можливість виплеснути енергію молодому організму. Морське училище №3, від якого сьогодні грає команда «Моряки», - структурний підрозділ Національного університету «Одеська юридична академія». У нас була серйозна команда з регбі-7 «Наутілус», зараз гравці завершили навчання в вузі, випустилися, а ті, що залишилися, - грають у складі «Моряків», продовжуючи таким чином займатися спортом. Хочеться сказати окреме спасибі Сергію Васильовичу Ківалову, що продовжує нас підтримувати, даючи можливість хлопцям після навчального процесу займатися спортом, розвиватися, ходити в тренувальний і тренажерний зали і отримувати від цього задоволення.

Молодіжна команда «Лидерс» - наші майбутні студенти. Коли хлопці закінчують школу, перед ними стоїть завдання розвиватися в спортивному відношенні і здобути освіту - вони бачать своє майбутнє в Національному університеті «Одеська юридична академія» або Міжнародному гуманітарному університеті. На це спрямована наша профорієнтація - Сергій Васильович завжди підтримує і розвиває спорт, і таким чином ми орієнтуємо абітурієнтів-спортсменів на Одеську юридичну академію. Тут є велика кількість факультетів і безліч спеціальностей як гуманітарного, так і медичного спрямування або кіберспеціальності, які зараз дуже затребувані і мають величезну перспективу. А ті хлопці, хто не зміг успішно здати ЗНО, мають можливість вступити в наше училище. Моряки - це візитна картка Одеси!

- каже Роман Коваленко.

І потрібно сказати, що моряки справді не осоромили своє добре ім'я, вигравши свої ігри в турнірі. І це - передбачуваний результат, тому що у всіх структурних підрозділах Національного університету «Одеська юридична академія» виховуються і отримують освіту справжні фахівці, успішні у всіх своїх проявах.

Один з гравців команди Одеської військової академії - старшина Віталій Гуменюк - учасник бойових дій, два роки - з 2014 по 2017 - провів в зоні АТО, сьогодні він - курсант 3 курсу десантно-штурмових військ Одеської військової академії.

«Одеська федерація регбі - основоположник цього виду спорту в Україні. І з травня 2019 року своя команда існує в нашій академії, називається команда «Аssault team» - штурмова команда. Нам дуже подобається, тому що регбі розвиває тактичне мислення, і дуже сприяє підтримці командного духу. Сьогодні з нами грає молода команда Морського училища №3 Національного університету «Одеська юридична академія», - вони теж демонструють, наскільки ця гра корисна і військовим і цивільним морякам. У всьому світі - в Європі, в Америці, особливо військові - поважають цю захоплюючу гру, розвиваючу тактичне мислення. Першу гру ми відіграли не так, як хотілося б, але перемога буде наша!

- каже Віталій.

На сьогодні регбійне співтовариство Одеси налічує понад п'ять тисяч осіб, а Федерація регбі Одеської області є однією з найбільших організацій з розвитку регбі в усій країні. У регбі грають одесити різного віку, починаючи від дітей, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, і завершуючи ветеранами спорту - командою «Одеське регбійне братство».

Новини університету Регбійна команда Національного університету «Одеська юридична академія» - в числі лідерів серед команд України