Новини університету

Новини університету

НУ "ОЮА" відкриває інноваційні освітні курси по ІТ-праву, медіації та електронного судочинства

e-mail Друк

Інновація відрізняє лідера від наздоганяючого. Стів Джобс

В епоху інформаційних технологій, коли всі сфери нашого життя мають вираз в мережі Інтернет, а документообіг судочинства повністю комп'ютеризований, в сфері юриспруденції гостро стоїть питання про підготовку відповідних фахівців. Факультет цивільної та господарської юстиції Національного університету «Одеська юридична академія» є єдиним в Україні структурним підрозділом, на базі якого студенти з початку нового навчального року вивчатимуть унікальні дисципліни, такі як «ІТ-право» і «Електронне судочинство». Це абсолютно нові освітні курси, які дозволять студентам факультету зв'язати тисячолітню теорію права з новітніми практичними потребами юриспруденції.

 На сьогоднішній день юрист в сфері IT-права є найпопулярнішою і затребуваною професією юридичної кадрового потенціалу. У більшості випадків це стосується зарубіжних IT-компаній, які вийшли на український ринок. З огляду на досвід західних колег, юрист в IT-компанії - це одна з ключових фігур великої фірми, на якого покладена велика відповідальність і цілий ряд інформаційних завдань.

Детальніше...

Національний університет "Одеська юридична академія" - якісна освіта та міжнародні перспективи

e-mail Друк

На сьогоднішній день одним з головних показників успішної діяльності навчального закладу є рівень розвитку міжнародного співробітництва з вузами інших країн і різними міжнародними організаціями. Адже розвинені міжнародні зв'язки - це не тільки престиж і привід гордості для самого вузу, а перш за все додаткові можливості отримання знань і міжнародного досвіду для студентів і вчених університету. Виклики епохи глобалізації проникли в усі без винятку суспільні сфери, в тому числі і в сферу освіти, а тому сучасні молоді люди вибирають своїм місцем навчання ті вузи, які відповідають реаліям сьогодення і надають можливості для всебічного розвитку.

 У Національному університеті «Одеська юридична академія» розуміють всю важливість розвитку міжнародного співробітництва для якісної підготовки майбутніх кваліфікованих фахівців - юристів, політологів, соціологів, психологів, журналістів. Вуз є членом Європейської асоціації університетів і має договори про співпрацю з кращими університетами світу, завдяки чому студенти і вчені мають можливість проходити стажування або продовжувати навчання за кордоном. І багато хто дійсно користуються цією можливістю - щорічно близько 2000 студентів, аспірантів і викладачів Одеської Юракадемії виїжджають на навчання або професійне стажування в кращі вузи Європи і США.

Детальніше...

З Днем Національної поліції України!

e-mail Друк

Ось уже другий рік поспіль 4 серпня в Україні відзначається День Національної поліціі. Це свято було затверджено Президентом України на честь її виключно важливої ролі у виконанні завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримці громадської безпеки та порядку. Незважаючи на свій молодий вік, Національна поліція вже в перші роки показала свою ефективність і відданість народу України. Патрульні поліцейські мужньо стоять на захисті правопорядку і безпеки громадян і сумлінно виконують свій професійний обов'язок. Національний університет «Одеська юридична академія» та Міжнародний гуманітарний університет активно співпрацюють з Національною поліцією України в справі підготовки патрульних поліцейських і багато випускників обох університетів вже зараз відстоюють інтереси громадянина і суспільства в її рядах. Завдяки гарному рівню теоретичних знань і відмінною тактичної та фізичної підготовки наші випускники показують високий рівень професіоналізму під час виконання своїх обов'язків на службі в Національній поліції України.

У день Національної поліції України щиро вітаємо з професійним святом усіх тих, хто вибрав цей нелегкий шлях служіння народу! Бажаємо міцного здоров'я, витримки та сил!

Правильні відповіді до тестів

e-mail Друк

Правильні відповіді до тестів для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти за спеціальністю 081 "Право" у 2017 році за технологією ЗНО:

http://mon.gov.ua/activity/education/vishha/vstupna-kampaniya-2017/polozhennya-pro-provedennya6524256/pravilni-vidpovidi-do-testiv.html

Проректор НУ "ОЮА" Юрій Полянський потрапив в ДТП

e-mail Друк

В результаті дорожньо-транспортної аварії біля повороту на село Андрієво-Зорине Березанського району, що сталася 1 серпня, на жаль, серйозно постраждав і був травмований проректор з навчально-методичної та виховної роботи Національного університету «Одеська юридична академія», кандидат юридичних наук, професор, заслужений юрист України Юрій Полянський. Прибулим на місце трагічної події рятувальникам довелося деблокувати потерпілого з повністю розбитого легкового автомобіля. Юрія Євгеновича швидка доставила до Березанської центральної районної лікарні.

Сьогодні деякі ЗМІ, зокрема інтернет-видання «Откат» (http://otkat.od.ua/v-dtp-pogib-prorektor-nacionalnogo-universiteta-odesskaya-yuridicheskaya-akademiya-foto-video/), поширили недостовірну інформацію про те, що в результаті аварії Юрій Полянський загинув. Хочемо спростувати ці, що не відповідають дійсності, факти. В даний момент Юрій Євгенович знаходиться на лікуванні в лікарні м Одеса, його готують до операції.

Детальніше...

Випускників 9 і 11 класів шкіл запрошують отримати робочу спеціальність

e-mail Друк

У нашій країні триває вступна кампанія до навчальних закладів. І якщо термін подачі документів для вступу до вузів вже добігає кінця, то в охочих поступити в професійно-технічні училища ще достатньо часу щоб визначитися зі своєю майбутньою спеціальністю. На жаль, в останні роки в нашій країні значно скоротилася кількість професійно-технічних училищ, а торік у вищих державних органах і зовсім піднімалося питання про те, щоб повністю ліквідувати систему професійно-технічної освіти. І це при тому, що по всій Європі, та й по всьому світу простежується тенденція збільшення кількості професійно-технічних училищ, а наша країна відчуває гостру нестачу співробітників мають робочі спеціальності! Однак, незважаючи на всі песимістичні прогнози, завдяки активній діяльності одеського нардепа президента Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету Сергія Ківалова щодо захисту системи профтех освіти в Україні її все ж вдалося зберегти. І це дуже важливо адже робочі спеціальності на сьогоднішній день дуже затребувані і досить добре оплачуються на ринку праці, величезна кількість підприємств потребує таких кадрах, а в нашій країні практично немає навчальних закладів, де їх готують.

Детальніше...

Новые востребованные специальности в НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Прогресс не стоит на месте, общество развивается стремительными темпами, возникают всё новые и новые сферы человеческой деятельности, а, следовательно, зарождаются совершенно новые профессии и возникает потребность в людях, имеющих знания и навыки, необходимые для этих профессий. При этом очень важно, чтобы именно система образования первой реагировала такие изменения и быстро перестраивалась под новые запросы рынка труда. Учитывая необходимость подготовки специалистов, в которых на сегодняшний день нуждается наше общество, с нынешнего года в Национальном университете «Одесская юридическая академия» был внедрён ряд востребованных специальностей. Уже сейчас в нашем университете идёт набор на такие новые специальности как: международное право, правоохранительная деятельность, психология, международная журналистика, а также публичное управление и администрирование.

С нынешнего учебного года в НУ «ОЮА» стартует инновационная магистерская программа по международному праву и праву Европейского Союза. В рамках этой программы все занятия, как лекционные, так и семинарские будут проводиться исключительно на английском языке, кроме того в учебном процессе будут привлекаться в качестве лекторов профессора и практикующие в сфере международного права юристы из зарубежных стран. Обучение на данной магистерской программе предполагает диплом магистра по специальности «Международное право» и возможность трудоустройства в международных и межправительственных организациях как в Украине, так и за рубежом.

Детальніше...

Сторінка 1 з 139

Новини університету