Новини університету

Новини університету

Студент НУ "ОЮА" представить Україну на Чемпіонаті світу з таїландського боксу

e-mail Друк

Студентський спорт, настільки популярний в усьому світі, починає набувати все більшого поширення в Україні. Навіть в умовах недостатньої підтримки з боку держави українські студенти активно беруть участь в обласних та всеукраїнських міжвузівських змаганнях і показують високий спортивний клас. Буквально на днях в Харкові відбувся чемпіонат України з таїландського боксу серед студентів, за результатами якого золоту медаль завоював одесит, студент Національного університету «Одеська юридична академія» Олег Гута. У фінальній сутичці з харків'янином він здобув впевнену перемогу, достроково закінчивши бій у другому раунді.

Ці змагання були дуже важливі для мене і як відбіркові, і як тренувальні. Йшла дуже інтенсивна цілеспрямована підготовка, адже вже менше ніж через місяць я буду брати участь в Чемпіонаті України з таїландського боксу, який пройде в Одесі, і для мене це подвійне завдання і подвійна відповідальність - гідно виступити на рингу в своєму рідному місті і отримати путівку на чемпіонат світу.
- розповів Олег Гута.

Детальніше...

Світовий успіх випускника судово-адміністративного факультету

e-mail Друк

Випускник судово-адміністративного факультету, соліст Віденської опери, Онищенко Ігор виступив у виставі Джакомо Пуччіні «Богема». Партія музиканта Шонар була однією з найважливіших ролей за його кар'єру у Віденській опері. Спектакль поставив ще в 1965 році видатний режисер Франко Дзеффіреллі. До речі, місяць тому маестро виповнилося 95 років. Тепер Онищенко мріє виконувати репертуар Джузеппе Верді, а ще він хоче повернутися в Одесу і розвивати наш оперний театр. «Моя мрія - приїхати в Одесу, підключити свої знайомства і контакти, щоб наш золотий театр, а театр у нас один з найкрасивіших у світі , отримав належне наповнення, - каже Ігор. - Тому що форма є, а змісту не вистачає».

Детальніше...

День відкритих дверей у Національному університеті «Одеська юридична академія»

e-mail Друк

Випускні іспити не за горами, і багато абітурієнтів вже визначилися з вибором своєї майбутньої професії. Залишилося тільки вибрати, в який вуз подати документи, який з вищих навчальних закладів дозволить не тільки отримати необхідну спеціальність, а й бути затребуваним на ринку праці.

У Національному університеті «Одеська юридична академія» на День відкритих дверей зібралися сотні абітурієнтів. Серед них ті, хто обрали для себе юридичні спеціальності, журналістику, політологію, соціологію чи психологію. Багато старшокласників прийшли з батьками. Актовий зал, де проходила зустріч з керівництвом університету, був повний. Були зайняті всі місця, в тому числі і на балконі.

Майбутні абітурієнти відвідали вуз не з цікавості. Більшість вже навіть визначилися з вибором факультету.

Детальніше...

Участь завідувача кафедри кримінального процесу у Міжнародному науково-практичному симпозіумі

e-mail Друк

2018 03 19-1

16-17 березня 2018 р. в Університеті Короля Данила (м. Івано-Франківськ) відбувся ІІ міжнародний науково-практичний симпозіум  “Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми”. Робота симпозіуму відбувалася у межах дискусійних платформ: міжнародні заходи протидії незаконної міграції та торгівлі людьми; взаємодія національних і міжнародних механізмів у боротьбі з незаконною міграцією і торгівлею людьми; особливості правової, соціальної і психологічної підтримки дітей, що стали жертвами незаконної міграції чи торгівлі людьми; державна політика в сфері протидії торгівлі людьми та незаконній міграції; кримінально-правова, кримінально-процесуальна, кримінально-виконавча та кримінологічна політики в сфері протидії незаконній міграції та торгівлі людьми; роль громадських організацій в питаннях допомоги мігрантам та біженцям; практика міжнародних судових інституцій в сфері протидії незаконній міграції та торгівлі людьми; практики ресоціалізації жертв торгівлі людьми та незаконної міграції в поглядах молодих дослідників. У симпозіумі взяли участь іноземні та національні експерти із зазначеної проблематики.  

Національний університет «Одеська юридична академія» був представлений завідувачем кафедри кримінального процесу, доктором юридичних наук, доцентом Іриною Василівною Гловюк. І.В. Гловюк виступила спікером у дискусійній платформі «Державна політика в сфері протидії торгівлі людьми та незаконній міграції; кримінально-правова, кримінально-процесуальна, кримінально-виконавча та кримінологічна політики в сфері протидії незаконній міграції та торгівлі людьми» із доповіддю на тему: «Кримінально-процесуальні аспекти протидії торгівлі людьми».

Детальніше...

Оксфордський методичний семінар "Learner-oriented assessment"

e-mail Друк

14 березня 2018 року доцент кафедри іноземних мов № 2 Юлія Олегівна Томчаковська взяла  участь у методичному семінарі на тему "Learner-oriented assessment", який був організований видавництвом Oxford University Press для викладачів англійської мови в Україні. Семінар проводив британський  практикуючий викладач Мартін Кларк, який має багаторічний досвід в проектах розвитку освіти в усьому світі, а також є розробником програм підвищення кваліфікації викладачів іноземних мов у Великій Британії.

На семінарі особливу увагу було приділено розробці критеріїв оцінювання якості знань студентів з урахуванням індивідуальних особливостей кожного студента.

Детальніше...

Команда Національного університету «Одеська юридична академія» вийшла у фінал змагань з міжнародного права прав людини

e-mail Друк

Команда Національного університету «Одеська юридична академія» вперше пройшла в фінал найпрестижніших змагань з міжнародного права прав людини.

Змагання в формі судових дебатів проводяться за підтримки Європейського суду з прав людини вже більше 5 років. Щорічно команди проходять ретельний відбір за письмовими роботами, щоб мати можливість виступити в Страсбурзі перед справжніми суддями ЄСПЛ. Участь в письмовому етапі конкурсу приймає близько 100 команд країн Ради Європи, з яких компетентне журі вибирає 20 кращих робіт, в число яких увійшли меморандуми команди НУ «ОЮА».

Детальніше...

Літературний конкурс «Подивись у майбутнє НУ «ОЮА»

e-mail Друк

14 березня в Музеї рідкісної книги Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося підведення підсумків конкурсу «Подивись в майбутнє НУ «ОЮА», який був проведений  Студентською радою НУ «ОЮА» за підтримки президента Університету Сергія Васильовича Ківалова.

Відкрив захід почесний гість  - голова Апарату президента НУ «ОЮА» - доцент Валентин Андрійович Федоров.

У ході обговорення конкурсу в форматі круглого столу студенти представили свої роботи, підготувавши візуальні проекти для їх презентації. Оцінювали роботи учасників голови студентських рад факультетів університету.

Детальніше...

Сторінка 1 з 165

Новини університету