Новини університету

Новини університету

В Одесі визначили переможців Шкільної ліги сміху

e-mail Друк

В Одеському російському драматичному театрі відбувся фінал Шкільної ліги сміху. За перемогу боролися 7 команд з різних шкіл Одеси, а також команда з Харкова. Перший тур змагань юних гумористів України відбувся в грудні 2018 року в Одеському культурному центрі, тоді в нелегких змаганнях взяли участь команди школярів з Одеси, Харкова, Сум.

У фіналі юні таланти різних вікових груп підготували ефектні гумористичні та вокальні виступи. Допомагали їм зіркові тренери - фахівці в гумористичній справі. Національний університет «Одеська юридична академія» підтримав команди в досягненні перемоги, вже в четвертий раз виступивши генеральним партнером Шкільної ліги сміху.

«За підтримки народного депутата України, Президента Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Васильовича Ківалова сьогодні проходить Шкільна ліга сміху. Це дуже важливо, адже гумор об'єднує. Завдяки подібним проектам діти сьогодні мають можливість виступати на сцені, реалізовувати свої таланти, демонструючи творчість великий публіці », - говорить глава Первинної профспілкової організації НУ «ОЮА» Валентин Федоров.

Детальніше...

У НУ «ОЮА» пройшло закриття Малих олімпійських ігор

e-mail Друк

Спортивні змагання з таким голосно назвою організовує вже давно Одеський юридичний ліцей. Але своєї спортбази або стадіону у цього освітнього закладу є. Тому вже другий рік свій спорткомплекс надає учням відомий юридичний вуз - Національний університет «Одеська юридична академія», взявши шефство над школярами. В Юридичному ліцеї хлопці вчаться чотири роки, з 8 по 11 клас, які тут називають курсами.

Відкриття Малих олімпійських ігор проводиться на початку навчального року, до Дня фізкультури і спорту. Протягом року хлопці тренуються, покращують свої спортивні показники, щоб на закриття ігор в травні місяці показати найкращі результати і підвести підсумки.

Те, що спортивні комплекси Національного університету «Одеська юридична академія» використовуються не тільки студентами вузу, а й школярами, дуже радує Президента вузу Сергія Ківалова, який взяв участь в церемонії закриття Малих олімпійських ігор.

Детальніше...

З нагоди Дня науки відбулася щорічна науково-практична конференція та президентом університету Сергієм Ківаловим нагороджено наукових і науково-педагогічних працівників

e-mail Друк

17 травня 2019 року у Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулася міжнародна науково-практична конференція «Правове життя сучасної України». Захід було організовано науково-дослідною частиною університетуза всебічноїпідтримкипрезидента університету, академіка Сергія Васильовича Ківалова.

Пленарне засідання конференції відбулось у залі засідань вченої ради під головуванням президента університету Сергія Васильовича Ківалова та розпочалося з привітання з днем народження завідувача кафедри цивільного права, професора Євгена Олеговича Харитонова. Президент НУ «ОЮА», академік Сергій Васильович Ківалов привітав учасників з нагоди Дня науки та відзначив важливість розвитку наукової діяльності, зокрема оформлення науково-експертних висновків, підготовлених кваліфікованими фахівцями, та впровадження наукових ідей у правотворчу діяльність, зазначивши:

Детальніше...

Сергей Кивалов поздравил коллектив НУ «ОЮА» с Днем науки

e-mail Друк
Нынешние выходные обозначены сразу двумя важными для нашей страны датами – это День науки и День Европы.  
 
В профессиональный праздник для всех граждан Украины, чья работа связана с научными изысканиями, хочу сказать, что, учитывая уровень оплаты труда, учёных можно назвать настоящими энтузиастами. В сложнейших условиях они продолжают развивать отечественную науку, повышая позиции родного государства в международном научном сообществе. И огромная роль сегодня отведена реализации совместных научных проектов с университетами стран Европейского Союза. Вот уже много лет подряд в данных проектах принимают участие представители профессорско-преподавательского состава Национального университета «Одесская юридическая академия» и Международного гуманитарного университета. Также мы вовлекаем в научные исследования студентов, которые находят нестандартные пути решения самых актуальных проблем, возникающих в правовой деятельности, политике, обществе. 

В этот праздничный день от всего сердца желаю нашим ученым как можно больше новых идей, сил и вдохновения для их реализации! Пусть Ваш вклад в науку станет частью больших позитивных изменений в будущем и непременно будет оценен по достоинству!

 

Таємниці магії: велике шоу ілюзіоніста в стінах НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Світ ілюзії і фокусів надзвичайно інтригує і вражає глядачів вже кілька тисячоліть. І багато трюків здаються глядачам усього світу неймовірними, за межею розуміння. Це і є ключиком до розгадки секрету популярності даного виду мистецтва.

Ще за часів Хрестових походів люди ставилися до показу фокусів як до підступів Диявола, а бродячі ілюзіоністи користувалися цим і для більшої «переконливості». Прийнято вважати, що головним правилом роботи ілюзіоніста є «відведення очей», а успішної демонстрації фокуса - говорити одне, а робити протилежне. Все це спрямовано на відволікання уваги глядача, а дані «хитрощі» були застосовні ще на зорі фокусного мистецтва. У нинішній час існує безліч фокусів і розділів магії: зі зникненням і появою предметів, маніпулюванням ними, і навіть ментальні трюки, де головний реквізит - це мозок глядача або демонстратора.

Детальніше...

У НУ «ОЮА» пройшла олімпіада з дисципліни «Політологія»

e-mail Друк

У 2019 Національний університет «Одеська юридична академія» став базою проведення II етапу відразу трьох Всеукраїнських студентських олімпіад. 16 квітня відбулося урочисте відкриття II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Політологія». У ній взяли участь 68 учасників з 34 провідних університетів України.

«Політологія - це найбільш затребувана спеціальність на даному етапі розвитку сучасного світу. Можна сміливо сказати, що шляхом проведення такого масштабного рівня олімпіад ми спільними зусиллями боремося за якісний рівень освіти в Україні», - підкреслив декан факультету психології, політології та соціології Денис Вікторович Яковлєв.

Варто підкреслити, що студенти НУ «ОЮА» завжди брали участь в олімпіадах у різних містах. І сьогодні вони радо зустрічають гостей з усіх куточків нашої країни. Всіх учасників зустріли, розмістили і поселили в комфортабельні гуртожитки університету, а також спеціально для учасників і викладачів була організувала екскурсія в Музей рідкісної книги НУ «ОЮА». Команду Національного університету «Одеська юридична академія» представляли студенти Факультету психології, політології та соціології - Крижанівський Андрій (4 курс), Котова Альона (3 курс), Майорова Ніна (2 курс). Кожен з учасників олімпіади проявив високі знання в області політичної науки.

Детальніше...

В Одесі проходить першість вузів з бадмінтону

e-mail Друк

Один з найбільш масових і улюблених видів спорту - бадмінтон - давно придбав велике значення, ставши олімпійським.

Але похвалитися вітчизняними досягненнями на цій ниві поки складно. Варто визнати: аматорський, студентський, рекреаційний бадмінтон у нас поки розвинений слабко. А професійні спортсмени воліють укладати контракти і виїжджати за кордон.

Щоб голосно заявляти про себе в національних збірних, на Олімпійських іграх, спортсменам потрібно створювати на батьківщині відповідні умови і майданчики для занять і розвитку.

Саме тому, коли з'ясувалося, що проведення універсіади з бадмінтону знаходиться під загрозою зриву, Президент Національного університету «Одеська юридична академія», народний депутат України Сергій Ківалов прийшов на допомогу.

Детальніше...

Сторінка 1 з 230

Новини університету