Новини університету

Новини університету

В Національному університеті «Одеська юридична академія» пройшла одна з найпопулярніших інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?»

e-mail Друк

Проведення гри «Що? Де? Коли? » є вже доброю традицією для нашого університету. Щорічно в ній беруть участь команди всіх факультетів НУ «ОЮА», а в цьому році до них приєдналися команди Юридичного коледжу і Міжнародного гуманітарного університету. Так само позаконкурсним учасником була «Збірна викладачів».

 «Що? Де? Коли? »В більшій мірі є грою не на знання та ерудицію, а на інтелект і вміння міркувати. Велика частина питань в грі складена таким чином, що знати спочатку правильну відповідь не вдається навіть самим ерудованим знавцям, проте майже у всіх питаннях до правильної відповіді можна додуматися в рамках хвилини обговорення. Навіть серед знавців, які дають дострокові відповіді, як правило, самі знавці призводять ланцюжок міркувань, який вони швидко провели і зуміли дати правильну відповідь.

Детальніше...

У Національному університеті «Одеська юридична академія» триває Спартакіада серед студентів!

e-mail Друк

Спорт - це не тільки здоров'я, а й прагнення бути краще, рухатися вперед. Cпорт - одне з найважливіших напрямків в житті кожної людини і в діяльності Національного університету «Одеська юридична академія». З ініціативи Президента університету, академіка Сергія Васильовича Ківалова щорічно, ось уже більше семи років, проводяться спортивні змагання серед студентів, організовані Первинною профспілковою організацією університету.

15 жовтня відбулися командні змагання з настільного тенісу. Студенти показали високий рівень майстерності і гідно захистили честь своїх факультетів. Першість серед команд завоювала команда судово-адміністративного факультету, яка показала дуже хороший і високий результат.

Детальніше...

«Діалог Баварія-Україна» в Баварському домі

e-mail Друк

З 9 по 11 жовтня в стінах Баварського дому пройшов третій семінарський блок "Діалог Баварія-Україна" в рамках проекту mehrWERT Demokratie в Одесі в якому прийняла участь студентка 3 курсу факультету міжнародно-правових відносин Національного університету «Одеська юридична академія» за сприяння кафедри іноземних мов №2 в обличчі завідуючої кафедрою Наталії Володимирівни Петлюченко.

Головним завданням проекту є просування демократичних цінностей. Крім того, учасники практикують базові демократичні компетенції, такі як здатність міркувати, зміна перспективи і здатність до співпраці. Третя частина курсу "Діалог Баварія-Україна" призначена для розробки конкретних тем і пропозицій, яка проходить у формі семінарів та воркшопів.

Метою даного курсу є поєднання досвіду і результатів двох попередніх курсів на тему демократії. Виходячи з цього, учасники мають можливість виступати в ролі послів демократії в Україні.

Детальніше...

Сергей Кивалов поздравил православных верующих с Покровом Пресвятой Богородицы

e-mail Друк

Сегодня Православная Церковь отмечает один из праздников, который издавна глубоко почитается на наших землях – Покров Пресвятой Богородицы. Это непереходящий праздник, каждый год мы празднуем его 14 октября в знак чудесного явления Богородицы, которая своими молитвами спасла город Константинополь от разрушения вражескими войсками. По преданию в 910 году враги со всех сторон окружили Константинополь, осаждённому городу грозило полное разрушение, горожанам оставалось надеяться лишь на Божью помощь, поэтому все жители города собрались во Влахернском храме, где стали возносить общую молитву за освобождение от врагов, окруживших город. И Божья помощь пришла. Глубокой ночью, окружённая ангелами и озарённая дивным светом, в сопровождении Иоанна Богослова и Иоанна Предтечи, Богородица по воздуху пришла царскими вратами и со слезами стала молить Бога за христиан. На протяжении долго времени Пресвятая Дева пребывала в молитве, а затем подошла к алтарю, сняла со своей головы Омофор и покрыла им молящихся жителей города в знак того, что берёт их под свою опеку. Богородица держала над ними свой Покров, при этом он сиял лучезарным светом, который был ярче солнечного. В то самое время на море сильный шторм разбросал корабли противника - в таком состоянии они уже не смогли нанести угрозу городу. Через некоторое время Божья Матерь удалилась так же дивно, как и возникла, оставив за собой Благодать. А на утро жители Константинополя узнали, что осада снята – город спасён от неприятеля, – в нём вновь воцарилась спокойная и мирная жизнь. Эту чудесную историю поведал в своём сказании Святой Андрей Константинопольский, который вместе со своим учеником - блаженным Эпифанием - имели благодать увидеть явление Богородицы и её Покров.

Детальніше...

Майбутнє кожної країни лежить у руках молоді

e-mail Друк

Заклад вищої освіти, це чи не найперший та найважливіший крок у доросле життя кожного школяра, це той вибір, який побудує дорогу, якою надалі він буде рухатись у житті. Наразі ми маємо велику кількість запропонованих професій та ЗВО у нашій країні, але чи справді вони зможуть надати ту освіту, ті знання на які розраховують майбутні школярі?

Національний університет «Одеська юридична академія» по праву носить звання одного з найкращих університетів, та є провідним закладом вищої юридичної освіти на півдні нашої країни.

12 жовтня в Одеському НВК "Гімназія №7"відбулася зустріч представників закладів вищої освіти з учнями випускних класів гімназії про подальше навчання. НУ «ОЮА» також взяв участь у даному заході. Велика кількість школярів зацікавилась нашим університетом, і це не дивно, адже ми готуємо дійсно професіоналів своєї справи, і не тільки у юридичній сфері. Протягом останніх років в університеті відкриті такі спеціальності як політологія, соціологія, психологія, журналістика і реклама, та звичайно новий і унікальний факультет кібербезпеки та інформаційних технологій.

Детальніше...

Презентація ДААД

e-mail Друк

10 жовтня 2019 року була проведена презентація стипендіальних програм ДААД ( Німецька служба академічних обмінів).

Під час лекції було запропоновано низку програм не лише для студентів, що навчаються, а й для тих хто має намір вступити на магістратуру до німецького ВНЗ.

Крім того, дана організація займається не лише студентами, а й викладачами – було запропоновано низку програм для аспірантів, кандидатів наук та докторів наук. Пан Якоб Валощик не лише розповідав про ДААД, а і в загальному ознайомив аудиторію з системою вищої освіти в Німеччині та зі складностями, що можуть виникнути при вступі у німецький ВНЗ випускників українських шкіл.

На заході були присутні більш ніж 100 представників  різних курсів та факультетів Національного університету «Одеська юридична академія».

Детальніше...

У Національному університеті "Одеська юридична академія» триває Спартакіада серед професорсько-викладацького складу університету

e-mail Друк

Спорт - це життя! Як часто ми чуємо цю фразу серед друзів, в суспільстві, на телебаченні, в інтернеті, але чи так часто ми нею керуємося? В Національному університеті «Одеська юридична академія» дуже відповідально ставляться до спортивного розвитку студентів. Для того, що б надихнути студентів вести здоровий спосіб життя і проводити регулярні заняття спортом, з ініціативи президента НУ «ОЮА» Сергія Ківалова під керівництвом первинної профспілкової організації, щорічно проводиться Спартакіада ​​серед співробітників університету. Проведенню подібних заходів сприяє розвинена інфраструктура університету - великі стадіони, спортивний та тренажерний зали - у нас створені всі необхідні умови для того, щоб студенти, аспіранти і співробітники могли підтримувати себе в спортивній формі.

Під час подібних змагань наші викладачі доводять, що крім успішного навчання студентів основам наукових дисциплін, вони ще відрізняються гарною спортивною підготовкою. Всі свої навички наші викладачі і співробітники, мають можливість показати на Спартакіадi, яка проходить серед професорсько-викладацького складу НУ «ОЮА».

Детальніше...

Сторінка 1 з 249

Новини університету