Новини університету

Новини університету

Викладач Одеської Юракадемії представлятиме Україну в Міжнародному союзі Латинського нотаріату

e-mail Друк

У строгому сенсі слова нотаріат - це суспільний інститут, який займається посвідченням угод і наданням юридичної сили різним документам. Нотаріат відіграє невід'ємну роль в більшості ділових і суспільних відносин у сучасній державі. Адже будь-яка угода або договір так чи інакше пов'язані з нотаріальним посвідченням відповідних документів. Без участі нотаріуса неможливо уявити собі покупку машини або квартири, і навіть звичайне засвідчення справжності документів. Зважаючи на таку високу затребуваність нотаріальної діяльності, крім Державної нотаріальної контори, в нашому місті є велика кількість приватних нотаріусів, що пропонують широкий спектр нотаріальних послуг. Однак, незважаючи на це, багато наших співгромадян як і раніше вважають за краще звертатися до державних нотаріусів, про що свідчать величезні черги у Державній нотаріальній конторі. Така перевага перш за все пов'язана з низьким рівнем довіри до професіоналізму приватних нотаріусів. Однак, історія професійного успіху приватного нотаріуса з Одеси Юрія Геннадійовича Орзіха дозволяє раз і назавжди розвіяти усі сумніви щодо кваліфікації приватнопрактикуючих нотаріусів.

Детальніше...

Верховна Рада вирішила зберегти набір в коледжі ще на три роки

e-mail Друк

Всупереч всім тривожним очікуванням, зміни в Закон України про вищу освіту щодо припинення набору на навчання в коледж і не вступили в силу, в усякому разі, в цьому році. Верховна Рада України прийняла рішення зберегти набір в коледжі ще на три роки. Таким чином, передбачається, що останній прийом на отримання вищої освіти в системі вітчизняних коледжів буде проводитися в 2019 році. Дане положення про внесення змін до Закону України про вищу освіту, що стосується освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, на пленарному засіданні ВРУ підтримало 286 народних депутатів.

Безумовно, це можна назвати хорошою новиною для вітчизняної освіти, адже за багато років свого існування коледжної освіти на ділі довело свою ефективність. Серед парламентаріїв, які підтримали прийняття цього закону - президент Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету Сергій Ківалов, який ось уже кілька років поспіль бореться за збереження в нашій країні освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста. На його думку, саме випускники з дипломом молодшого спеціаліста покликані поповнити вітчизняну економіку свіжими, високопрофесійними кадрами.

Детальніше...

Презентація OxfordUniversityPress В Національному університеті «Одеська юридична академія»

e-mail Друк

17 березня 2017 року на базі Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся семінар видавництва OxfordUniversityPress, організатором якого виступила кафедра іноземних мов № 2.

Консультант OxfordUniversityPress пані Юлія Соломенцева розповіла про навчальні курси, що пропонуються даним видавництвом. Зокрема були представлені підручники серії Navigate - новий курс, заснований на наукових дослідженнях про те, як краще вивчати мови на високому рівні. Navigate - це абсолютно новий, шестирівневий курс загальної англійської мови, який включає в себе інноваційний підхід для читання та аудіювання, заснований на наукових дослідженнях про те, як дорослим краще вивчати мови, в тому числі для професійних цілей.

Детальніше...

Перше заняття в Школі Юного Юриста в 2017 році!

e-mail Друк

18 березня 2017 року відбулося перше заняття в Школі Юного Юриста! Більше 20 учнів загальноосвітніх шкіл завітали до нас вперше. Заняття провів асистент кафедри господарського права і процесу НУ «ОЮА» Туровець Олександр Володимирович .

Тема лекції дуже цікава і актуальна для сучасного світу «Розвиток бізнесу в Україні в умовах євроінтеграції» Заняття було розділено на теорію і практику. Спочатку лекції викладач сформував теоретичні основи слухачів, а потім вони використовували їх на практиці. В ході заняття відбувалося творче мислення лектора з аудиторією, розстановка акцентів, міркування, а також пояснення. Наші лекції мотивують слухачів до самостійного пізнання, розширення своїх знань. На практичному занятті проводилося судове засідання, на якому хлопці змогли прийняти роль позивачів і відповідачів. На занятті ми змоделювали реальні ситуації і за допомогою викладача робили певні висновки і приймали рішення. Лектор допоміг нашим школярам сформулювати головну думку, зробити певні висновки у судовому засіданні по господарській справі. Хлопці змогли відобразити всі теоретичні знання, які вони отримали на лекції. Вони змогли висловити свою точку зору, демонструвати свої знання на практиці, робити певні вибір, виробити свій погляд на ситуацію. Також хлопцям вдалося поспілкуватися з директором Школи Юного Юриста – кандидатом юридичних наук, доцент кафедри загальнотеоретичної юриспруденції Рязановим Михайлом Юрійовичем.

Детальніше...

Участь науковця Університету в обговоренні питань протидії злочинності

e-mail Друк

17 березня 2017 р. у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання протидії злочинності в сучасних умовах: вітчизняний та зарубіжний досвід», співорганізаторами якої виступили Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ та Національна академія прокуратури України. Доповіді на конференції були присвячені проблематиці сучасних уявлень про сутність злочинності та протидії її проявам, помилування в Україні, міжнародного співробітництва при проведенні оперативних заходів, міжнародного поліцейського співробітництва, сучасним технологіям Інтерполу як інструмента міжнародного правоохоронного співробітництва  та іншим актуальним питанням протидії злочинності. Учасниками конференції були зарубіжні фахівці, наукові працівники, здобувачі вищої освіти, працівники правоохоронних органів, представники громадських організацій.

Детальніше...

Вітаємо Світлану Осауленко з перемогою в рейтингу найуспішніших жінок регіону!

e-mail Друк

Ось уже другий рік поспіль благодійний фонд «Журналісти за демократію» і інформаційне агентство «Одеса-медіа» організовують конкурс 100 успішних жінок регіону, приурочений до Міжнародного жіночого дня. У цьому році в ньому взяло участь 279 конкурсанток з яких експертній раді потрібно вибрати сто найбільш гідних жінок регіону. Учасниці рейтингу були розділені за категоріями: охорона здоров'я, наука та освіта, бізнес, юриспруденція, громадська діяльність, культура і мистецтво, спорт.

Головним призом в категорії «Громадська діяльність» нагороджена голова фракції Української морської партії Сергія Ківалова в Одеській місцевій раді, директор Інституту підготовки професійних суддів Світлана Осауленко. Світлана Вікторівна подякувала колективу Національного університету «Одеська юридична академія», Української морської партії Сергія Ківалова і всіх, хто голосував за неї.

Детальніше...

Зустріч керівництва Інституту кримінальної юстиції з працівниками сектору Одеського міського відділу з питань пробації

e-mail Друк

Сьогодні основною метою пробації є забезпечення безпеки нашого суспільства шляхом виправлення засуджених та запобігання скоєння ними повторних злочинів. Один з найважливіших напрямків в роботі інспекторів пробації – це соціально-виховна робота з підобліковими, яка основана на психолого-педагогічних принципах і методах.

16 березня відбулася робоча зустріч працівників Приморського районного сектору Одеського міського відділу з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції з директором Інституту кримінальної юстиції Національного університету «Одеська юридична академія» Вадимом Миколайовичем Підгородинським та заступником директора Інституту Віктором Ярославовичем Цитряком, в ході якої були обговорені питання співпраці та спільного впровадження в життя Закону України «Про пробацію», що дозволить кардинально змінити вектор роботи з правопорушниками, а також дозволить на досить високому рівні підготувати майбутніх фахівців пробації.

Детальніше...

Сторінка 1 з 121

test
Новини університету