Новини університету

Новини університету

Регіональна сесія Європейського Молодіжного Парламенту України в НУ «ОЮА»

e-mail Друк

21-23 квітня в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулась регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту України.  

Основна тема зустрічі – «Бачення майбутнього». Молодь віком від 14 до 24 років обговорювала теми політики, технічних інновацій, соціального захисту та економічного розвитку в рамках діяльності однієї із найбільших європейських платформ для дебатів, міжкультурних зустрічей, освітньої і виховної роботи та обміну ідеями між молодими європейцями.

В конференції взяли участь 90 молодих людей з усієї України та країн Європи, таких як Великобританія, Німеччина, Фінляндія, Польща, Чехія та інші.

Детальніше...

Юрій Степанець - студент НУ «ОЮА» виграв 50 000 грн. на телепрограмі «Розсміши коміка»

e-mail Друк

8 квітня в ефірі національного телеканалу «1 + 1» в рамках програми «Розсміши коміка» студент факультету цивільної та господарської юстиції Національного університету «Одеська юридична академія» Юрій Степанець блискуче виступив і виграв максимальний приз - 50 000 грн.

Юрій Степанець - активний учасник КВК нашого університету. Протягом багатьох років він не тільки грав у команді КВК «Маємо право» за рідний факультет, а й був автором багатьох виступів, а КВК воістину став стилем його життя.

Після трагічної випадковості, коли Юра отримав травму хребта, він вирішив не зупинятися і не здаватися: величезна сила духу, прагнення до одужання мотивують його постійні фізичні навантаження і розвиток творчої діяльності. Як він стверджує, втомився писати жарти в чорний ящик і тому в кінці січня вирішив відправитися на кастинг «Розсміши коміка», який проходив в місті Миколаїв. Незабаром йому подзвонили працівники редакції і запросили виступити в шоу.

Детальніше...

У стінах Національного університету «Одеська юридична академія» студенти обговорили «Актуальні проблеми цивільного процесу»

e-mail Друк

20 квітня 2017 року відбувся конкурс студентських наукових робіт «Актуальні проблеми цивільного процесу». Сучасний погляд молодих науковців на проблеми, що виникають при здійсненні цивільного судочинства сприяв обранню цікавих та своєчасних тем доповідей.

Велика кількість бажаючих прийняти участь у конкурсі зумовила формування трьох секцій. За результатами конкурсу було визначено студентів, теоретичні дослідження яких відзначені призовими місцями. Перші місця присуджено студентам факультету Цивільної та господарської юстиції Свічкар Валерії (3 курс), Левченко Кристині (5 курс) та Ковач Едіті (5курс).  Другого місця удостоєні: студентка 3 курсу факультету підготовки слідчих Колодницька Тетяна та студентки 3 курсу Інституту кримінальної юстиції Левченко Владислава і Шидловська Ірина. Третє місце отримали – студентка 4 курсу факультету підготовки слідчих Бокатова Томіла, студент 5 курсу факультету Цивільної та господарської юстиції Тертичний Юрій  та студентка 3 курсу факультету підготовки слідчих Літвінюк Богуслава.

Детальніше...

Семінар Oxford University Press в Національному університеті «Одеська юридична академія»

e-mail Друк

20 квітня 2017 року на базі Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся семінар видавництва Oxford University Press на тему: «Digital literacy: How to help implement technology use in the classroom», організатором якого виступила кафедра іноземних мов № 2.

Консультант Oxford University Press, Юлія Соломенцева детально розповіла про  навчальний курс Navigate,  а саме про впровадження та застосування сучасної методики і технології: Online Practice (Skills & Language Practice), e-book versions, iTools. Матеріал курсу ґрунтується на Oxford 3000 –  лексика підібрана на основі списку найуживаніших в мовленні слів, складеного експертами в галузі лінгвістики.

Детальніше...

Відбувся конкурс серед студентів «Творчий погляд на цивільний процес» - як це було? Ми розповімо!

e-mail Друк

19 квітня в стінах Національного університету «Одеська юридична академія» в рамках проведення щорічного науково-практичного марафону «Тиждень цивільного процесу» було проведено спеціальний захід - конкурс серед студентів на тему: «Творчий погляд на цивільний процес, як студентський перфоманс». Активна, творча і весела атмосфера заходу дійсно продемонструвала великий потенціал та намір студентів стати професіоналами - юристами, які будуть активно і плідно створювати, і захищати правопорядок в країні. Нестандартні погляди на судову систему і цивільний процес втілилися в різних формах участі студентів - від прекрасних, глибоких віршів до веселих, гумористичних мініатюр.

У творчому конкурсі брали участь 11 команд усіх факультетів НУ «ОЮА», серед них: команда Факультету цивільної та господарської юстиції «Один в поле не воин», а також студентка 3 курсу Свичкар Валерія, команди Факультету адвокатури «На опыте», «Генії імпровізації », команди Інституту кримінальної юстиції «В душе прокуроры»,«Назва Команди», «Кайдаші», «Мы попали». Суддям було дуже складно визначитися з командами-переможцями, адже всі учасники дійсно захоплювали і заворожували своїми виступами. Але, в результаті тривалих дискусій, важких сумнівів, за підсумками конкурсу були визначені переможці та нагороджені пам'ятними подарунками.

Детальніше...

Відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології у судочинстві»

e-mail Друк

18 квітня у стінах Музею рідкісної книги Національного університету «Одеська юридична академія» відбуласьВсеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології у судочинстві», яка була проведена в рамках щорічного науково-творчого марафону Тижня цивільного процесу. Захід організовано кафедрою цивільного процесу НУ «ОЮА» за ініціативою д.ю.н., професора Голубєвої Неллі Юріївни.

 Основними тематичними  напрямками обговорення стали:

1. Судова реформа в Україні.

2. Інформаційні технології в цивільному процесі: «електронний суд», електронні докази, аудіо-, відеозаписи як засіб доказування, система відеоконференц-зв’язку для дистанційної участі у процесі, електронний документообіг, тощо.

Детальніше...

У НУ «ОЮА» пройшов методичний семінар на тему «Світові рейтинги як альтернативний спосіб оцінки якості освіти»

e-mail Друк

У сучасному світі наявність вищої освіти і професійних компетентностей є однією з головних переваг на шляху побудови успішної кар'єри і завоювання високого становища у суспільстві. Однак, у зв'язку з тенденцією щорічного збільшення кількості університетів та їх філій а також комерціалізації вищої освіти, часом буває дуже складно визначитися з тим, до якого саме університету поступати вчитися. Допомогти випускникам шкіл визначитися з вибором вищого навчального закладу покликані різні всеукраїнські та міжнародні рейтинги університетів. Однак, наскільки правдивими вони є і чи завжди варто їм вірити під час вибору вишу для вступу? На ці та інші питання у рамках методичного семінару відповів провідний експерт у галузі університетської освіти, заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Сергій Курбатов. Даний семінар був організований на базі Національного університету «Одеська юридична академія».

Детальніше...

Сторінка 1 з 128

test
Новини університету