Новини університету

Новини університету

Вступні іспити для абітурієнтів Юридичного коледжу НУ «ОЮА»

e-mail Друк

В Одесі триває прийом документів для вступу до установи вищої освіти на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Тим часом, коледжі запрошують абітурієнтів здобути вищу освіту без здачі ЗНО.

17 липня майданчик перед головним входом до Національного університету «Одеська юридична академія» заповнили схвильовані батьки і не менш рухливі майбутні студенти. Саме з цього дня абітурієнти після 9-го класу загальноосвітніх шкіл почали здавати іспити, щоб підтвердити свої знання і згодом гордо іменувати себе студентом Юридичного коледжу НУ «ОЮА».

Заяви та необхідні документи подані, а це значить, що настав наступний етап - перевірка знань. 17 липня вступники здали вступний іспит з української мови у вигляді диктанту, а 18 липня - з правознавства.

Детальніше...

На 8-й станции Фонтана открыли современный спортивный комплекс

e-mail Друк

Открытие нового спортивного комплекса, доступного всем одесситам, на набережной 8-й Станции Большого Фонтана, стало спортивным событием года.

- Многие пытались строить спортивные площадки с тренажерами в парковой зоне вдоль трассы Здоровья. Однако итог плачевный: все разрушено, раскурочено. Почему? – сделали и забыли. Люди разные, есть такие, у которых только и чешутся руки, чтоб испортить. А у Сергея Васильевича – все под контролем. Охрана, наблюдение, чистота. Позаботился, чтоб у людей был удобный доступ. Во всем молодец! Спасибо ему, - так оценивают жители улицы Новобереговой очередную новеллу парламентария Сергея Кивалова.

Открытие спорткомплекса стало большим праздником для всех жителей города не только по содержанию, но и по форме. Церемония открытия сопровождалась выступлением команд юных и взрослых спортсменов, красивыми и яркими музыкальными номерами и гимнастическим композициями. В числе почетных гостей был мэр Одессы Геннадий Труханов и лидеры молодежных и общественных организаций.

Детальніше...

НУ «ОЮА» запросила на День відкритих дверей директорів і вчителів шкіл Одеси та регіону

e-mail Друк

В Україні стартувала вступна кампанія до установ вищої освіти. Національний університет «Одеська юридична академія», на базі якого діє Консультаційний центр без оплатної допомоги абітурієнтам, запросив на День відкритих дверей директорів і викладачів шкіл Одеського регіону.

«Дуже важливо проводити такі зустрічі з учителями, з освітньою сферою як сьогодні. Ми дуже вдячні, що є люди в нашому місті, які чують, які цікавляться нашими проблемами. Дійсно, тому що діти - наше майбутнє. Дуже хочеться висловити слова подяки Сергію Васильовичу, що він вкладає душу в розвиток освіти в нашому місті і не залишає нас з нашими проблемами наодинці», - подякувала директор загальноосвітньої школи № 62 Олена Баланчук.

Детальніше...

Одеса прийняла 23-й Кубок з боксу пам'яті Семена Трестіна

e-mail Друк

Боксерське братство відзначило старт 23-го Кубка імені Семена Трестіна - легендарного одеського боксера, володаря Європейського Оскара 1966 року року. На великий міжнародний турнір, який відбувся на спортивному комплексі Національного університету «Одеська юридична академія», приїхали команди з 16 країн, а також новоспечені тріумфатори Європейських ігор в Мінську.

Невловимий для ударів супротивника, що володіє досконалою реакцією, непереможний Семен Трестін. Так називали легендарного одеського боксера шанувальники. Він був противником грубих силових боїв, завжди намагався використати їх проти противника, знайти його слабкі місця, його філігранний захист був на висоті. З 262-х боїв, поступився лише в 14-ти.

«Семен Трестін, як відомо, один з найвидатніших боксерів тих часів. Він 7-кратний чемпіон України, багаторазовий чемпіон Радянського Союзу. Почесний майстер спорту в той час. Він був інтелігентом на рингу. Боксер, який показував бокс високого рівня», - підкреслив головний тренер збірної України з боксу Леонід Лоївський.

Детальніше...

У добру путь, моряки! На теплоході «Хаджибей» відбувся випуск Морського училища НУ «ОЮА»

e-mail Друк

На теплоході «Хаджибей» пройшла урочиста церемонія випуску студентів Морського училища № 3 Національного університету «Одеська юридична академія». Символічно майбутнім фахівцям в області судноплавства і судноремонту вручили дипломи про здобуття повної середньої освіти прямо в морі. Училище відправило у доросле життя 150 випускників, які отримали дипломи молодших спеціалістів. З вітальним словом до майбутньому морякам звернувся президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Ківалов.

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження Гловюк Ірину Василівну!

e-mail Друк

Вітаємо з Днем народження завідуючу кафедрою кримінального процесу Національного університету «Одеська юридична академія», доктора юридичних наук, доцента Ірину Василівну Гловюк!

Хочемо побажати яскравого позитивного настрою, високих досягнень, душевної гармонії, процвітання, міцного здоров'я, успіхів у всьому! Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому. Удачі в пізнанні нових ідей, саморозвитку і прагнення тільки до найкращого!

Радості і сміху, поваги друзів і любові рідних! Зі святом, з днем народження!

 

Співпраця одеських вузів: Переплетення сфери IT зі сферою юриспруденції

e-mail Друк

Народний депутат України, Президент Національного університету "Одеська юридична академія" Сергій Васильович Ківалов під час круглого столу з робототехніки в Одеській національній академії харчових технологій заявив про співпрацю НУ "ОЮА" з ОНАХТ.

Також Сергій Ківалов відвідав науково-дослідну лабораторію мехатроніки і робототехніки.

«Я приємно здивований, що молоді люди сьогодні настільки грамотні в питанні створення нових технологій. Ми відкрили факультет кібербезпеки та інформаційних технологій, а в ОНАХТ працює лабораторія робототехніки, і ми плануємо спільно проводити заняття для студентів. Ми сьогодні обговорювали питання, пов'язане з інтелектуальною власністю. Це питання номер один. Можлива ситуація, коли молоді люди створюють щось, а потім на якомусь етапі це відкриття залишається у кого-то другого. Тому сьогодні обговорювалося питання, на якому етапі продукт вважається завершеним і готовим до патентуванню», - заявив Сергій Васильович Ківалов.

Детальніше...

Сторінка 1 з 239

Новини університету