Новини університету

Новини університету

Вітаємо з днем народження Сергія Петровича Кравченка!

e-mail Друк

Сьогодні свій день народження святкує директор Центру заочного та дистанційного навчання, кандидат юридичних наук, доцент кафедри загальнотеоретичної юриспруденції Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Петрович Кравченко.

За роки роботи в університеті Сергій Петрович зарекомендував себе як досвідчений педагог та прекрасний керівник.

Від імені багатотисячного професорсько-викладацького складу та студентства Національного університету «Одеська юридична академія» вітаємо Вас з Днем народження!

Бажаємо Вам благополуччя та міцного здоров'я. Нехай поруч з Вами завжди будуть надійні друзі, а любов і підтримка рідних та близьких додають Вам сили для нових звершень і успіхів у всіх напрямках Вашої діяльності. Нехай Вас завжди супроводжують удача, любов і щастя!

Студенти НУ «ОЮА» удостоїлися стипендії Президента України

e-mail Друк

Міністерство освіти і науки України опублікувало на офіційному сайті список студентів закладів вищої освіти України, яким присуджено академічні стипендії Президента України в першому семестрі нинішнього навчального року. Серед стипендіатів - відразу два студента Національного університету «Одеська юридична академія» - студент 6 курсу соціально-правового факультету Євген Вівчар і студентка 6 курсу факультету психології, політології та соціології Альони Костинюк.

Протягом усіх років свого навчання студенти не тільки демонстрували відмінну успішність з усіх предметів, але і проводили власні наукові дослідження, активно займалися громадською діяльністю, роблячи свій внесок в розвиток рідного університету та студентської науки в нашій країні.

Детальніше...

У НУ «ОЮА» пройшли перші курси підвищення кваліфікації нотаріусів

e-mail Друк

У стінах Національного університету «Одеська юридична академія» вперше пройшли курси підвищення кваліфікації нотаріусів. Відповідні свідоцтва отримали близько ста представників нотаріальної сфери з усіх областей України.

Курси були організовані в рамках меморандуму про співпрацю між НУ «ОЮА» та Інститутом права післядипломної освіти Міністерства юстиції України, який був підписаний в червні поточного року.

Президент юридичної академії Сергій Васильович Ківалов завжди акцентує увагу на те, що дуже важливо надавати якісну освіту не тільки студентам, а й приділяти увагу для організації курсів підвищення кваліфікації практикуючих фахівців - нотаріусів, адвокатів, виконавців, як державних, так і приватних. У нашому університеті для цього створена відповідна матеріально-технічна база і є дуже сильний професорсько-викладацький склад. - розповідає проректор з наукової роботи Галина Ульянова.

Детальніше...

Студенти НУ «ОЮА» передали гуманітарну допомогу та подарунки вихованкам будинку-інтернату на Макаренко, 20

e-mail Друк

Студенти Національного університету «Одеська юридична академія» відвідали дитячий будинок-інтернат для дівчаток з особливими потребами здоров'я, що розташований по вулиці Макаренка, 20. Тут проходять соціальну адаптацію 120 вихованок з усього південного регіону нашої країни.

Студенти Одеської Юракадемії у нас часті гості. І приходять вони не тільки у свята, а й просто так - приходять іноді поспілкуватися з дітьми і в той же час надати нашому закладу допомогу. Ось як зараз вони передали нам ігри, канцтовари, засоби гігієни - все найнеобхідніше, що актуально на даний момент. Коли вони приходять, то завжди, цікавляться, що нам потрібно і намагаються максимально допомогти нам, за що ми дійсно дуже вдячні. - розповідає заступник директора Одеського дитячого будинку-інтернату Тетяна Паламарчук.

Детальніше...

В НУ «ОЮА» відбувся Всеукраїнський футбольний турнір серед працівників Державної виконавчої служби

e-mail Друк

Цими вихідними спортивний комплекс Національного університету «Одеська юридична академія» прийняв Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед працівників органів державної виконавчої служби. Організатор змагань - Міністерство юстиції України.

Учасники осіннього турніру з міні-футболу, що представляють всі області нашої країни, - не професіонали в спорті, а всього лише любителі, але з однаковою пристрастю віддаються своєму захопленню на полі. Навіть не віриться, що з завершенням турніру всі вони, змінивши спортивну форму на строгі костюми і краватки, приступлять до своїх основних, серйозних обов'язків.

З усіх співробітників міністерства юстиції працівники державної виконавчої служби найбільш активні і рухливі. У них робота така: постійно треба бути в русі, в тонусі. Тому серед них багато спортсменів, переважно футболістів. - розповів Директор департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Олексій Воробйов, який відкрив турнір.

Детальніше...

Національний університет "Одеська юридична академія" отримала найбільший державне замовлення на підготовку аспірантів

e-mail Друк

Цього року Національний університет «Одеська юридична академія» отримав найбільше державне замовлення на підготовку аспірантів. Президент вузу Сергій Ківалов зустрівся з молодими вченими та обговорив з ними перспективи їх навчання. Сьогодні в аспірантуру надходять не тільки випускники магістратури НУ "ОЮА", але інших вузів країни і вже практикуючі юристи, які мають досвід роботи.

Причини, за якими я вступив саме в Національний університет «Одеська юридична академія» наступні. Спочатку я закінчував цей вуз, у мене диплом і фахівця, і бакалавра. Крім того, я закінчив тут Інститут підготовки професійних суддів. Навчаючись в аспірантурі я, перш за все, буду підвищувати свій рівень знань, рівень кваліфікації. Це не секрет, ми знаємо, що в той же Верховний Суд відкривається дорога і практикуючим юристам, які мають необхідні юридичні знання, в тому числі і наукові ступені. - розповідає Павло Прохоров, суддя Київського районного суду, аспірант Національного університету "Одеька юридична академія".

Детальніше...

Новини студентської академічної мобільності

e-mail Друк

Початок 2018/2019 навчального року Національний університет «Одеська юридична академія» зустрів новими досягненнями в області академічної мобільності.

Завдяки щорічно зростаючої мережі партнерських ВНЗ, участі Національного університету «Одеська юридична академія» в програмі ERASMUS + Опція К1, а також створеним в університеті сприятливим умовам для академічної мобільності в першому семестрі навчального року студенти університету отримали можливість навчатися в провідних університетах Австрії, Швейцарії, Іспанії, Литви, Китаю, Хорватії.

В рамках програми ERASMUS + Опція K1 Кредитна мобільність студенти магістратури факультету міжнародно-правових відносин Божаткіна Єлизавета і Шевчук Данило проходять навчання протягом семестру на юридичному факультеті Загребського університету (Хорватія).

В рамках реалізації двостороннього договору про співпрацю студентка факультету прокуратури та слідства Барікян Анжела, а також студентка факультету цивільної та господарської юстиції Мартьянова Вікторія вже другий семестр навчаються на юридичному факультеті Університету Цюріха (Швейцарія).

Детальніше...

Сторінка 1 з 198

Новини університету