Новини університету

Новини університету

Вітаємо з днем народження Вероніку Шувалову!

e-mail Друк

Сьогодні свій день народження святкує студентка магістратури Національного університету «Одеська юридична академія», володарка титулів «Міс Одеса - 2018», «Міс НУ« ОЮА »-2017», фіналістка конкурсу «Міс Україна - 2018», прекрасна Вероніка Шувалова.

Вероніка не тільки дуже гарна, а й талановита дівчина, адже їй вдається успішно поєднувати навчання в Національному університеті «Одеська юридична академія» та підготовку до конкурсів краси. Крім того, протягом уже декількох років Вероніка активно займається благодійністю, допомагає дитячим будинкам нашого міста, організовує свята і дарує подарунки їх вихованцям, а недавно створила власний благодійний проект «Синдром добра», спрямований на допомогу дітям з синдромом Дауна, дитячий церебральний параліч та аутизмом.

Детальніше...

В Одесі пройшов турнір з боксу для дебютантів за підтримки НУ «ОЮА»

e-mail Друк

На рингу клубу «12 унцій» одеські боксери-аматори визначали кращих на змаганнях під назвою «Дебют», які зібрали всіх бажаючих спробувати свої сили в класичному боксі. Це в основному ті, хто недавно почав освоювати цей вид спорту.

Змагання відбулися за підтримки Національного університету «Одеська юридична академія», який традиційно виступає генеральним партнером клубу «12 унцій».

Хочу висловити подяку президенту Одеської юридичної академії Сергію Васильовичу Ківалову за те, що він допомагає проводити наші заходи. Раз на місяць ми організовуємо відкриті ринги і від Юридичної академії нам дають подарунки, надають інформаційну підтримку і, що дуже важливо, їх допомога носить регулярний характер,  - підкреслив засновник клубу «Дванадцять унцій», суддя національної категорії з боксу, старший тренер Михайло Чобану.

Підтримав спортсменів і вручив їм нагороди Голова Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» Валентин Федоров. Він підкреслив, що розвиток спорту в НУ «ОЮА» є одним з пріоритетних напрямків діяльності. У вузі створена найсучасніша спортивна база, яка включає кілька спортивних комплексів, стадіонів, танцювальний, тренажерний і борцівський зали.

Бокс - це, напевно, один з найулюбленіших видів спорту в нашій країні, ось навіть президент нашого університету Сергій Васильович Ківалов має хорошу підготовку вітчизняної школи боксу. Адже заняття боксом не просто роблять людину фізично сильним, вони загартовують дух, допомагають виробити волю до перемоги, вміння не здаватися перед труднощами. Найближчим часом на базі Національного університету «Одеська юридична академія» спільно з клубом «12 унцій» буде реалізований ще один проект, а саме - буде відкрита безкоштовна секція боксу для всіх бажаючих студентів та викладачів університету. Відкритя цієї секції дуже важливо для всіх нас, оскільки саме в нашому університеті слоган «У здоровому тілі здоровий дух» має реальне втілення і всі, хто вчиться і викладає в стінах нашого університету, є не тільки прекрасними вченими, талановитими студентами, а й чудовими спортсменами , - каже Валентин Федоров.

Заняття боксом допомагають спортсменам розвинути якості характеру, необхідні для досягнення успіхів у житті. Деякі з них змогли трансформувати свої успіхи в спорті в створення успішного бізнесу.

Серед численних спортсменів чимало жінок. Спортсменки кажуть, що заняття боксом - кращий спосіб тримати себе у формі.

 

Подібні емоції відчувають й інші учасники змагань, а глядачі активно підтримують їх.

Так, Микита Гончарук спочатку завоював звання чемпіона області серед дітей, а потім двічі домігся першого місця на всеукраїнських змаганнях. Тепер Микита готується на відбіркові змагання з надією отримати можливість випробувати свої сили на міжнародній арені.

Кирило Мога є чемпіоном області серед дорослих. Незважаючи на недавно перенесену травму, він сподівається бути в формі до майбутніх всеукраїнських змагань.

У нас є молоді хлопці, які ще не виступали на офіційних змаганнях, вони тільки починають набирати майстерність і силу. Їм лише по одинадцять років, але вже зараз видно, що в майбутньому вони можуть стати учасниками національних та міжнародних чемпіонатів. Бокс завжди був корисним і популярним видом спорту. Наша країна пишається такими чемпіонами, як Василь Ломаченко, Олександр Усик. Вони задають ритм, задають тон, хлопцям є до чого прагнути, вони бачать славні результати спортивного праці, - резюмував Михайло Чобану.

Боксерський клуб «Дванадцять унцій» входить до складу Одеської обласної федерації з боксу і вихованці клубу вдало виступають на змаганнях обласного, національного та міжнародного значення. Клуб «12 Унцій» запрошує професійних спортсменів і любителів зайнятися одним з найпопулярніших і видовищних видів спорту. Заняття проводяться у дорослих і дитячих малокомплектних групах. Індивідуальні тренування проводять досвідчені боксери, які виховали не одного чемпіона.

Детальніше...

Поздравляем главу Студенческого совета НУ «ОЮА» Карину Лукащук с днём рождения!

e-mail Друк

Сегодня, в этот прекрасный солнечный день мы празднуем день рождение Главы Студенческого Совета НУ «ОЮА» Карины Лукащук!

Мы присоединяемся ко всем поздравлениям, которые звучали в твой адрес и хотим добавить, что именно такой светлый, позитивный и ответственный человек должен быть лицом всего студенчества Национального университета «Одесская юридическая академия».

Желаем творческих и профессиональных успехов, чтобы тебе всегда сопутствовала удача и все твои начинания заканчивались непременным успехом!

С Днем Рождения!

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У НУ «ОЮА»!

e-mail Друк

Гостинність - це та якість, якою вирізняється Національний університет «Одеська юридична академія!

У похмурий ранок суботи, 16 лютого, двері університету знову відкрилися для абітурієнтів та їх батьків. З останнього дня відкритих дверей, який проходив 17 листопада, на День студента, до керівництва університету надійшло багато прохань про проведення ще одного дня відкритих дверей, адже так багато охочих не змогли прийти і познайомитися ближче з НУ «ОЮА». За словами президента університету, академіка Сергія Васильовича Ківалова, в Національному університеті «Одеська юридична академія» робиться все для комфорту і благополуччя студентів, тому, з відступом холодів, університет знову приймає гостей.

«Сьогодні особливий день і ми до цього дня готувалися, щоб відчинити двері всіх наших аудиторій, центрів, лабораторій. Я думаю, що ви напевно були або ще будете в інших вищих закладах і зможете порівняти умови і вибрати для себе найкраще», - зазначив Сергій Васильович.

Детальніше...

Сергей Кивалов поздравил с праздником Сретения Господня!

e-mail Друк

15 февраля православные христиане отмечают один из 12 главных праздников Православной Церкви – Сретение Господне. Само слово «сретение» в переводе со старославянского означает «встреча». В этот день Пресвятая Богородица, следуя ветхозаветному закону, согласно которому родители должны были посвящать своих первенцев Богу, принесла Младенца Иисуса в иерусалимский храм. Там он был встречен праведным старцем Симеоном, которого затем прозвали Богоприимцем. Он был одним из образованнейших людей своего времени и много лет занимался переводом Пятикнижия на греческий язык. По приданию, переводя книгу пророка Исаии, он усомнился в словах, возвещающих рождение девой сына Божия. Тогда к нему явился ангел и предрек ему долгую жизнь, до тех пор, пока он своими глазами не увидит исполнения пророчества о рождении Иисуса Христа Девой Марией. Симеон прожил почти 300 лет до того дня, когда Мария и Иосиф принесли Младенца Иисуса и по внушению свыше пришёл во храм поклониться Спасителю.

Сретение относится к числу Господских праздников, посвящённых непосредственно Христу. Его смысл - в долгожданной и спасительной встрече всего человеческого рода с истинным Богом во плоти. Именно здесь, по убеждению христиан, и проходит граница в истории всех верующих людей: в день Сретения встретились две эпохи, ознаменованные двумя Заветами Бога и человека — Ветхим и Новым.

Дорогие верующие, в этот светлый праздник я от всей души желаю Вам только самого доброго. Пусть сердце всегда верит в чудеса, здоровье, мир и любовь никогда не покидают Ваш дом, а удача будет верным помощником в любом деле!

Сергій Ківалов привітав воїнів-інтернаціоналістів з 30-ми роковинами Дня виведення військ з Афганістану

e-mail Друк

15 лютого наша країна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Сьогоднішня дата носить особливе значення, адже в нинішньому році виповнюється рівно 30 років з моменту виведення військ з Афганістану. Афганська війна тривала протягом 10 років і стала однією з найбільш жорстоких і кровопролитних. Більше двох з половиною тисяч українців на цій війні віддали свої життя, більше 8 тисяч отримали поранення, половина з них повернулися на Батьківщину інвалідами.

Виконуючи інтернаціональний обов'язок у важких кліматичних умовах під ворожими прицілами, багато хто з них залишили на чужій землі найдорожче, що є у кожної людини - своє здоров'я. Можна по-різному ставитися до військових дій в Афганістані, але якою б не була їхня історична оцінка, вона не скасовує необхідності соціального захисту афганців з боку держави. Фізично і морально покалічені війною, мають масу хронічних захворювань, ці люди часто не можуть заробити на найнеобхідніше і змушені існувати за межею бідності. Допомоги і підтримки потребують також і сім'ї, що втратили своїх рідних у Афганській війні.

Детальніше...

Конкурс на кращого психолога Національної гвардії

e-mail Друк

Психологічне забезпечення і супровід діяльності різних правоохоронних і силових структур сьогодні системно здійснюється в усіх цивілізованих країнах світу. Використання знань і практичних методів психології та соціології вже давно стало неодмінною умовою підвищення результативності діяльності поліції, армії, структур безпеки і служб порятунку.

В Україні за останні десятиліття створені і функціонують досить професійні і розгалужені психологічні служби в МВС, Збройних силах, Національній гвардії (НГУ), Державній службі з надзвичайних ситуацій, СБУ та інших відомствах. Психологи в цих структурах активно залучаються як для розслідування і запобігання злочинам, проведення спеціальних і військових операцій, порятунку людей у надзвичайних ситуаціях, так і для менеджменту та розвитку персоналу, психопрофилактики дезадаптивних форм поведінки працівників, роботи зі службовими колективами, сім'ями, громадянами тощо.

Детальніше...

Більше статтей...

Сторінка 1 з 215

Новини університету