Новини університету

Новини університету

Соціально-правовий факультет НУ «ОЮА»: затребувані спеціальності і перспективи працевлаштування

e-mail Друк

На соціально-правовому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія» відкрито нову і актуальна спеціальність - «Менеджмент», спеціалізація міжнародний бізнес. Сучасний менеджер повинен поєднувати знання в галузі управління, права, економіки, психології та інших галузей. Унікальність нової спеціальності полягає в отриманні системних знань в різних сферах управління міжнародним бізнесом.

Соціально-правовий факультет розвивається, відкриваються нові спеціальності. І в цьому році ми вперше проводимо набір студентів на спеціальність «Менеджмент», спеціалізація міжнародний бізнес. Я хочу підкреслити, що саме ця спеціальність була відкрита з ініціативи президента Національного університету «Одеська юридична академія», академіка Сергія Васильовича Ківалова бо після вивчення освітніх послуг, інтересів нашої молоді, потреб нашого суспільства президент нашого Університету наполіг на відкритті саме цієї спеціальності,  - підкреслила декан соціально-правового факультету, професор Галина Іванівна Чанишева.

Детальніше...

Освіта майбутнього: студенти НУ «ОЮА» поглиблено вивчають IT-право та електронне судочинство

e-mail Друк

Згідно з соціологічними опитуваннями, найбільш затребуваними в сфері права сьогодні юристи в області IT-права та інформаційної безпеки. Випускники шкіл бачать за цими спеціальностями майбутнє і власний успіх. Саме тому вже протягом року студенти Національного університету «Одеська юридична академія» вивчають унікальні дисципліни «IT-право» і «Електронне судочинство» на факультеті цивільної та господарської юстиції. Впроваджені в навчальний процес дисципліни є інноваційним продуктом університету. Він був розроблений вченими кафедри цивільного права і цивільного процесу.

Для того, щоб забезпечити діяльність усіх IT-фахівців і для їх якісного функціонування на ринку потрібні юристи. Для цього ми готуємо юристів абсолютно нових, абсолютно затребуваних на ринку. Кращих фахівців IT-права тепер готують в Національному університеті «Одеська юридична академія». Це була ініціатива президента нашого університету Сергія Васильовича Ківалова - створити дану навчальну дисципліну і він всіляко підтримав її впровадження в нашому навчальному закладі. - розповідає декан факультету цивільної та господарської юстиції Денис Олексійович Колодін.

Детальніше...

«Державне бюро розслідувань: на шляху розвитку» - в НУ «ОЮА» пройшла міжнародна науково-практична конференція

e-mail Друк

У Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулася міжнародна науково-практична конференція «Державне бюро розслідувань: на шляху розвитку». Активну участь у конференції взяли: перший заступник міністра освіти і науки України, члени Науково-консультативної Ради бюро, Голова Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань, Координатор регіонального представництва Консультативної Місії Європейського Союзу в Одесі, Голова Ради адвокатів Одеської області, провідні вчені, адвокати , аспіранти, студенти. Метою даної конференції стала розробка рекомендацій для удосконалення роботи Державного бюро розслідувань і створення більш ефективної системи розслідування злочинів.

Важливим напрямком в забезпеченні ефективної роботи органів державної влади, зокрема і Державного бюро розслідувань, є підготовка високопрофесійних кадрів. Тому під час конференції було акцентовано увагу на основних напрямках реформування юридичної освіти.

Детальніше...

В НУ «ОЮА» пройшла масштабна міжнародна конференція судових експертів

e-mail Друк

Два дні на базі Національного університету «Одеська юридична академія» проходила міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання судово-експертної діяльності. Становлення - розвиток - досягнення ».

Дві урочисті події відсвяткувати в ці дні зібралися - 105 років від дня створення служби судової експертизи і день народження першого і багаторічного беззмінного керівника одеських науково-дослідних Кабінетів судової експертизи в Одесі Миколи Макаренка.

Подібного роду практична конференція, яка зібрала масив фахівців в галузі судової експертизи, останній раз відбулася в 2013р. Тож не дивно, що на нинішню конференцію зібралися майже 200 представників професії. Це співробітники всіх шести інститутів судової експертизи в Україні, професіонали з Миколаєва, Херсона, Івано-Франківська, Ужгорода. Приїхали до Одеси обмінятися практичним досвідом і обговорити теоретичні питання і колеги з Молдови та Республіки Білорусь.

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія» став базою підвищення кваліфікації Міністерства юстиції України

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» підписав договір про співпрацю з Інститутом права і післядипломної освіти Міністерства юстиції. На базі університету відкриють методичний кабінет Інституту.

В рамках його роботи будуть створені всі умови для підвищення кваліфікації працівників управлінь органів юстиції, державних і приватних виконавців, адвокатів, нотаріусів, науковців, викладачів і реєстраторів.

На базі цього кабінету ми плануємо спільно з Національним університетом «Одеська юридична академія», проводити перепідготовку та підвищення кваліфікації не тільки працівників органів юстиції, а й усіх підвідомчих установ: нотаріусів, судових виконавців і експертів, ріелторів, адвокатів. Сьогодні відбулася важлива подія в зв'язку з прийнятим нещодавно законом України про освіту, відповідно до якого всі категорії юристів, підвищення кваліфікації яких передбачено профільними законами, зобов'язані проходити їх у відповідних навчальних закладах. Це важливо також в рамках проведення реформи державної служби. Дуже багато молодих і талановитих юристів приходять в міністерства і відомства, і надзвичайно необхідно передати їм життєвий досвід і мудрість тих, хто пропрацював в системі 20-30 років.

Детальніше...

Студентка НУ «ОЮА» завоювала титул «Королева України Planet 2018»

e-mail Друк

Напевно, ніхто не буде сперечатися з тим, що в нашому місті живуть найкрасивіші, граціозні і звичайно ж, найталановитіші дівчата. Черговим підтвердженням цього загальновідомого факту стали результати Національного конкурсу краси і талантів Королева України, за підсумками якого відразу дві одеських красуні потрапили в топ-6 і тепер представлятимуть наше місто і нашу країну на престижних міжнародних конкурсах. Ольга Теравськазавоювала титул Королева Одеса-Інтернешнл і восени поїде до Китаю на конкурс краси Miss Model of the World, а студентка Національного університету «Одеська юридична академія» Вікторія Ганусовська, яка удостоїлася титулу Королева України-Planet вже в кінці літа на конкурсі краси в Грузії побореться за звання найкрасивішої дівчини планети.

Участь Вікторії Ганусовської в національному конкурсі стала можливою завдяки перемозі в регіональному конкурсі краси і талантів Королева Одеси-International-2018, на якому дівчина завоювала титул Королева України-Південь. Підготовка до національно конкурсу проходила дуже інтенсивно - практично кожен день дівчата ходили на репетиції, крім того, на цілий тиждень вони вирушили до Греції, на острів Крит, де на них чекали різні громадські заходи, майстер-класи, а також відбірковий етап конкурсу талантів, фінал якого відбувся 23 травня в Києві. Щороку організатори обирають певну тематику, соціальну проблему, на яку конкурсантки придумують свої творчі номери. У цьому році темою конкурсу талантів стала тема боротьби з ВІЛ / СНІД. В рамках свого концертного номеру Вікторія виконала негласний гімн організації «АнтиСНІД», чим зробила потужний меседж про цю найважливішу для нашої країни проблеми. Вікторія каже, що в рідному університеті багато допомагали їй з підготовкою соціального ролика і всіляко підтримували її перед участю в національному конкурсі краси.

Детальніше...

Візит делегації Інституту публічного управління Туреччини та Близького Сходу

e-mail Друк

13 червня 2018 року Національний університет «Одеська юридична академія» з ознайомчим візитом відвідала делегація Інституту публічного управління Туреччини та Близького Сходу.

В рамках візиту турецькі викладачі та магістранти ознайомилися з історією та структурою Національного університету «Одеська юридична академія», особливостями організації навчального процесу та методикою викладання.

Турецькі колеги, висловили крайню зацікавленість в поглибленні співпраці з Одеською школою права та управління. Зокрема, було досягнуто домовленостей про публікацію наукових робіт українських вчених в провідних профільних турецьких журналах, про створення програми обмінів для викладачів обох ВНЗ. Гості високо оцінили потенціал Національного університету «Одеська юридична академія» в навчанні іноземних студентів англійською мовою.

Детальніше...

Сторінка 1 з 183

Новини університету