Новини університету

Новини університету

Президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Васильович Ківалов привітав команду факультету цивільної та господарської юстиції з перемогою в КВК

e-mail Друк

Сьогодні президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Васильович Ківалов приїхав з Києва і насамперед вирішив особисто привітати команду факультету цивільної та господарської юстиції з перемогою у фестивалі на кубок мера Одеси з КВК, який відбувся 16 березня 2017 року.

У змаганні брали участь 19 команд з усієї Одеської області. Наш університет представляли відразу кілька команд, зокрема, команда факультету цивільної та господарської юстиції «Соседи сверху». Їх плідна робота, талант і прагнення до успіху принесли свої плоди. Команда завоювала майже всі нагороди і подарунки конкурсу. А саме, «Сусіди зверху» перемогли в номінації «Кращий жарт», «Кращий актор» і «Найактивніша і найемоційніша команда». І найголовніше, команда виграла ГРАН-ПРІ фестивалю.

Детальніше...

Одеський нотаріальний клуб представив новий пілотний проект

e-mail Друк

Як стати висококласним, а головне - затребуваним фахівцем після закінчення вузу? Адже дипломна, навіть якщо він червоного кольору, - ще не гарантія отримання солідного місця у солідній компанії.

Саме таке завдання успішно вирішують у Національному університеті «Одеська юридична академія». Керівники вишу справедливо вважають: освіта - це не тільки накопичення теоретичних знань, а й вироблення професійних умінь у майбутніх юристів.

18 березня на факультеті цивільної та господарської юстиції почалася реалізація нового спільного проекту, організованого науково-практичною колегією нотаріусів Одеської області, Одеським нотаріальним клубом (ОНК) і НУ «Одеська юридична академія».

Детальніше...

Викладач Одеської Юракадемії представлятиме Україну в Міжнародному союзі Латинського нотаріату

e-mail Друк

У строгому сенсі слова нотаріат - це суспільний інститут, який займається посвідченням угод і наданням юридичної сили різним документам. Нотаріат відіграє невід'ємну роль в більшості ділових і суспільних відносин у сучасній державі. Адже будь-яка угода або договір так чи інакше пов'язані з нотаріальним посвідченням відповідних документів. Без участі нотаріуса неможливо уявити собі покупку машини або квартири, і навіть звичайне засвідчення справжності документів. Зважаючи на таку високу затребуваність нотаріальної діяльності, крім Державної нотаріальної контори, в нашому місті є велика кількість приватних нотаріусів, що пропонують широкий спектр нотаріальних послуг. Однак, незважаючи на це, багато наших співгромадян як і раніше вважають за краще звертатися до державних нотаріусів, про що свідчать величезні черги у Державній нотаріальній конторі. Така перевага перш за все пов'язана з низьким рівнем довіри до професіоналізму приватних нотаріусів. Однак, історія професійного успіху приватного нотаріуса з Одеси Юрія Геннадійовича Орзіха дозволяє раз і назавжди розвіяти усі сумніви щодо кваліфікації приватнопрактикуючих нотаріусів.

Детальніше...

Презентація OxfordUniversityPress В Національному університеті «Одеська юридична академія»

e-mail Друк

17 березня 2017 року на базі Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся семінар видавництва OxfordUniversityPress, організатором якого виступила кафедра іноземних мов № 2.

Консультант OxfordUniversityPress пані Юлія Соломенцева розповіла про навчальні курси, що пропонуються даним видавництвом. Зокрема були представлені підручники серії Navigate - новий курс, заснований на наукових дослідженнях про те, як краще вивчати мови на високому рівні. Navigate - це абсолютно новий, шестирівневий курс загальної англійської мови, який включає в себе інноваційний підхід для читання та аудіювання, заснований на наукових дослідженнях про те, як дорослим краще вивчати мови, в тому числі для професійних цілей.

Детальніше...

Верховна Рада вирішила зберегти набір в коледжі ще на три роки

e-mail Друк

Всупереч всім тривожним очікуванням, зміни в Закон України про вищу освіту щодо припинення набору на навчання в коледж і не вступили в силу, в усякому разі, в цьому році. Верховна Рада України прийняла рішення зберегти набір в коледжі ще на три роки. Таким чином, передбачається, що останній прийом на отримання вищої освіти в системі вітчизняних коледжів буде проводитися в 2019 році. Дане положення про внесення змін до Закону України про вищу освіту, що стосується освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, на пленарному засіданні ВРУ підтримало 286 народних депутатів.

Безумовно, це можна назвати хорошою новиною для вітчизняної освіти, адже за багато років свого існування коледжної освіти на ділі довело свою ефективність. Серед парламентаріїв, які підтримали прийняття цього закону - президент Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету Сергій Ківалов, який ось уже кілька років поспіль бореться за збереження в нашій країні освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста. На його думку, саме випускники з дипломом молодшого спеціаліста покликані поповнити вітчизняну економіку свіжими, високопрофесійними кадрами.

Детальніше...

100-річчя Української Народної Республіки

e-mail Друк

16 березня відбулось чергове засідання наукового студентського гуртка з історії права, яке проводила к.ю.н. доцент ЄФРЕМОВА Наталя Володимирівна. Зоорієнтовуючи студентів першокурсників на початку їх дослідницької діяльності, було приділено увагу підготовці до участі у щорічний звітній студентській конференції, яка традиційно кожного року проводиться у Національному університеті «Одеська юридична академія».  Враховуючи, що 2017 рік є роком відзначення 100-річного ювілею подій Української революції 1917-1921, було запропоновано до наукового дослідження, зокрема, і цей непростий та неоднозначний період української історії. Для кращого ознайомлення з джерелами інформації, в яких висвітлюються події доби УНР та особливості трансформаційних змін у правовій системі України за часів Центральної Ради, Гетьманату та Директорії під час засідання гуртка відбулась зустріч із співробітниками Наукової бібліотеки НУ «ОЮА», які виступили з оглядовими повідомленнями:

Детальніше...

Вітаємо Світлану Осауленко з перемогою в рейтингу найуспішніших жінок регіону!

e-mail Друк

Ось уже другий рік поспіль благодійний фонд «Журналісти за демократію» і інформаційне агентство «Одеса-медіа» організовують конкурс 100 успішних жінок регіону, приурочений до Міжнародного жіночого дня. У цьому році в ньому взяло участь 279 конкурсанток з яких експертній раді потрібно вибрати сто найбільш гідних жінок регіону. Учасниці рейтингу були розділені за категоріями: охорона здоров'я, наука та освіта, бізнес, юриспруденція, громадська діяльність, культура і мистецтво, спорт.

Головним призом в категорії «Громадська діяльність» нагороджена голова фракції Української морської партії Сергія Ківалова в Одеській місцевій раді, директор Інституту підготовки професійних суддів Світлана Осауленко. Світлана Вікторівна подякувала колективу Національного університету «Одеська юридична академія», Української морської партії Сергія Ківалова і всіх, хто голосував за неї.

Детальніше...

Сторінка 1 з 121

test
Новини Новини університету