Новини університету

Новини університету

Школа юного журналіста розширює межі

e-mail Друк

Цикл тренінгів з медіаграмотності для школярів пройшов у місті Вознесенськ, Миколаївської області. Принципам функціонування засобів масової інформації вчила студентка 4 курсу факультету журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» Яна Ліпкан.

Заняття проводилися протягом двох місяців у восьми загальноосвітніх школах. Їх відвідували учні різних класів — з 6-го по 11-й. Метод навчання обраний практичний, тому кінцевою метою було створення шкільних газет або журналів.

«Головне завдання, яке ставила перед собою, – пояснити, як працюють національні ЗМІ, як складається порядок денний і чому на шпальтах ЗМІ часто з'являються тільки певні особи. Вирішила дати дітям можливість все спробувати та відчути самостійно. І не даремно! Школярі навчилися відрізняти важливу інформацію від «новин сірого дня», висловлювати свою точку зору і, що найголовніше, працювати за власним бажанням, а не за завданням вчителя», — розповідає Яна.

Детальніше...

З початком Масляної!

e-mail Друк

З сьогоднішнього дня починається Масляна - одне з найулюбленіших народних свят, що збереглося у практично незмінному вигляді з давніх часів. З давніх-давен Масляну святкували в останній тиждень перед початком Великого посту. Вважалося, що в цей час люди проводжають зиму і на зміну лютневим морозам приходить довгоочікуване тепло.

В усіх без винятку Масляна асоціюється зі смачними млинцями, які символізують сонце, тепла і променів якого так не вистачало протягом усієї зими. Масляна - це час народних гулянь, веселощів і радісних посмішок. Давайте ж в цей прекрасний час забудемо про все погане і спрямуємо свої погляди назустріч весні і природі, що пробуджується! Від щирого серця вітаю Вас зі святом Масляної! Бажаю, щоб радість, тепло і весняний настрій неодмінно прийшли у кожну оселю!

 

 

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства в стінах факультету адвокатури

e-mail Друк

11 лютого у стінах факультету адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія» в рамках співпраці з Одеським обласним інститутом удосконалення вчителів відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, учасниками якої стали понад 100 учнів 9-11 класів.

За підсумками конкурсу були визначені школярі, які показали найкращі знання у сфері правознавства та представлять наш край на IV етапі олімпіади, де визначатимуться кращі з кращих у масштабах всієї України.

Детальніше...

З Днем Стрітення Господнього!

e-mail Друк

Стрітення Господнє - одне з 12 головних церковних свят, яке православні християни відзначають щороку 15 лютого. Саме слово «стрітення» у перекладі зі старослов'янської мови означає «зустріч», «радість». Свято Стрітення Господнього встановлено в пам'ять про біблійну подію зустрічі немовляти Христа з праведним старцем Симеоном та пророчицею Анною. За старозавітним звичаєм на 40-й день після народження Ісуса батьки принесли його в Єрусалимський храм, щоб присвятити Богу. З того часу Стрітення Господнє символізує зустріч усього людства в особі старця Симеона з Богом.

За народним повір'ям вважається, що у день Стрітення Господнього зима зустрічається з весною і незабаром має настати довгоочікуване потепління і пробудження природи. У свято Стрітення Господнього щиро бажаю міцного здоров'я, миру і гармонії в ваших родинах! Нехай Ваші душі наповнюватися радістю і весняним настроєм!

Щиро Ваш, Сергій Ківалов

 

Пішла з життя професор Наталія Анатоліївна Зелінська

e-mail Друк

Сьогодні на 64 році пішла з життя завідуюча кафедрою міжнародного права та міжнародних відносин Національного університету «Одеська юридична академія», професор Наталія Анатоліївна Зелінська.

Наталія Анатоліївна - видатний вчений у галузі міжнародного права, автор понад ста наукових праць, серед яких монографії та навчальні посібники, за якими навчалося не одне покоління юристів-міжнародників. За роки своєї професійної діяльності Наталія Зелінська взяла участь у більш ніж 40 наукових конференціях і симпозіумах, а під її чуйним науковим керівництвом було підготовлено безліч дисертацій з актуальних питань міжнародного права і міжнародних відносин. Наталія Анатоліївна була чудовим вченим і педагогом, доброю і чуйною людиною, вона залишила неоціненний внесок у розвиток вітчизняної науки міжнародного права.

Смерть Наталії Анатоліївни - непоправна втрата для усіх нас. Від імені всього студентського та викладацького колективу Національного університету «Одеська юридична академія» висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Наталії Анатоліївни і всім тим, хто знав її особисто. Світла пам'ять!

Детальніше...

З Днем народження, шановний Володимире Васильовичу!

e-mail Друк

Сьогодні свій День народження відзначає ректор Національного університету «Одеська юридична академія», професор, Заслужений юрист України Володимир Васильович Завальнюк.

Володимир Васильович - талановитий керівник і прекрасний педагог, який протягом багатьох років успішно поєднує організаторську діяльність з проведенням наукових досліджень. Володимир Васильович користується величезною повагою у колективі та вкладає душу у розвиток нашої alma mater.

Від імені усього багатотисячного студентського та викладацького колективу Національного університету «Одеська юридична академія» вітаємо Володимира Васильовича з Днем народження і висловлюємо щиру подяку за багаторічну творчу працю на благо розвитку нашого університету! Від щирого серця бажаємо міцного здоров'я, довгих років життя, достатку та родинного благополуччя!

МОН роз’яснив порядок призначення та виплати стипендій у 2017 році

e-mail Друк

Прийняття постанов Кабінету Міністрів України щодо розміру академічних стипендій у 2017 році викликало численні запитання серед студентів та співробітників українських вишів. Саме тому на численні прохання представників вітчизняних ВНЗ Міністерство освіти і науки України надало роз’яснення щодо порядку призначення та виплати стипендій у 2017 році. Наводимо інформацію, розміщену на освітньому порталі Освіта. UA

Детальніше...

Сторінка 1 з 118

test
Новини Новини університету