Новини університету

Новини університету

Факультет журналістики відвідав національні ЗМІ України

e-mail Друк

Студенти першого курсу факультету журналістики познайомилися із національними ЗМІ у Києві.

Першокурсники на чолі із деканом Тетяною Кузнєцовою та заступником декана Ларисою Писаренко відвідали Радіо Свобода, «5 канал», «Еспресо» та «UA:Перший».

Із одним із найвпливовіших та популярних ЗМІ - Радіо Свобода - першокурсників знайомили головний редактор Київського бюро Інна Кузнецова та ведуча і редактор Ірина Штогрін. Вони розповіли історію створення радіо, поділилися власним досвідом роботи. На 5 каналі студенти поспілкувалися з колективом програми «Час новин»: редактором Юрієм Жупановим, випусковим редактором Оксаною Халік, менеджером зі зв’язків з громадськістю Анною Власовою та ведучою Катериною Кельбус. Екскурсію телеканалом «UA:Перший» проводила Світлана Яценко.

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження Юрія Євгеновича Полянського!

e-mail Друк

Сьогодні свій День народження святкує проректор з навчально-методичної та виховної роботи Національного університету "Одеська юридична академія", кандидат юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Юрій Євгенович Полянський.

Сьогодні, Юрій Євгенович - шановна в університеті і за його межами людина, яка вже багато років розвиває право в Україні і отримала велику кількість премій в сфері освіти і науки. Юрій Євгенович написав цикл робіт "Комплекс наукових досліджень проблем судово-правової реформи в Україні в 2001-2011 роках", за що отримав Державну премію України в галузі освіти за 2012 рік. Будучи талановитим юристом, професором Юрій Євгенович цікавиться організаційними і функціональними аспектами реалізації судової влади і реформуванням прокуратури. За час своєї роботи в університеті Полянський Юрій Євгенович вклав в його розвиток багато сил і знань, за що йому вдячні як викладачі, професори, так і студенти.

Від імені всього студентського та професорсько-викладацького колективу Національного університету "Одеська юридична академія" вітаємо вельмишановного Юрія Євгеновича з Днем народження!

Бажаємо професійних успіхів, міцного духовного і фізичного здоров'я. Хай щастя і благополуччя не залишає Вас і Вашу родину, а життєва енергія допомагає підкорювати нові вершини!

Сьогодні в Україні святкується День державного герба України

e-mail Друк

2018 02 19a-1

Сьогодні, 19 лютого, в Україні святкуватимуть День герба України. Саме в цей день, рівно 26 років тому, Верховна Рада затвердила Малий Герб України.

Своїм корінням наш герб йде в давні часи Київської Русі, коли тризуб ще був родовим знаком роду Рюриковичів і особистим знаком князя Володимира Великого. Його використовували як знак князівського роду, відзначаючи їм посуд, монети, глиняні горщики, і також печатки в міжнародних договорах. Ведеться багато суперечок про те, яким був початковий сенс тризуба, проте найімовірнішою є та, що тризуб зображує сокола-Рарога, падаючого на здобич.

Детальніше...

У Національному університеті «Одеська юридична академія» пройшов обласний етап конкурсу Малої академії наук України

e-mail Друк

У рамках підписаного Меморандуму про співробітництво між факультетом адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія» та Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання 17 лютого було проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції «Правознавство» відділення «Філософії та суспільствознавства».  

У даному заході взяли участь представники більшості районів Одеської області, які пройшли відбір на локальному рівні та вибороли право  представляти свої наукові доробки на обласному етапі.

До складу журі були також обрані декан факультету адвокатури, к.ю.н., доцент Хижняк Євген Сергійович та заступник декана, к.ю.н. Серебро Михайло Володимирович.

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія» співпрацюватиме з Варшавським університетом

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» відвідали іноземні гості. Щотижня для студентів-юристів читають лекції гостьові лектори з європейських країн і США. З багатьма університетами у ВНЗ існує багаторічний цікавий досвід співпраці.

На цей раз гості представляли Інститут європейських досліджень Варшавського університету.

Цей європейський вуз, який відзначив нещодавно своє 200-річчя, має багатий міжнародний досвід: Варшавський університет співпрацює з 125-ю вузами світу. На цей раз польські вчені виявили непідробний інтерес до Одеської наукової школи.

Професор, доктор наук Адам-Константі Войтащік, який очолює Інститут, вперше відвідав Національний університет «Одеська юридична академія».

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження Володимира Васильовича Завальнюка!

e-mail Друк

У цей чудовий зимовий день свій День народження святкує ректор Національного університету «Одеська юридична академія», професор, Заслужений юрист України Володимир Васильович Завальнюк.

Володимир Васильович - один з тих людей, які стояли біля витоків створення нашого університету, він доклав чимало зусиль для того, щоб наш виш процвітав і розвивався. Будучи талановитим керівником, Володимир Завальнюк протягом багатьох років є ректором Національного університету «Одеська юридична академія» та досяг великих успіхів на цій посаді. Крім адміністративної роботи, Володимир Васильович активно займається науковою діяльністю - в його дослідженнях підіймаються глибинні питання загальної теорії права, філософії права, а також антропологічні аспекти правового розвитку. Для усіх нас Володимир Завальнюк є прикладом ефективного керівника, справжнього вченого і педагога. За роки своєї роботи у нашому університеті він заслужив велику повагу серед колег і щиру любов студентів.

Від імені всього багатотисячного студентського та професорсько-викладацького колективу Національного університету «Одеська юридична академія» щиро вітаємо вельмишановного Володимира Васильовича з Днем народження! Міцного здоров'я, душевного тепла і творчого натхнення! Нехай успіх та удача завжди супроводжують Вас у Вашій професійній діяльності!

Налагодження ефективної комунікації між судами та ЗМІ

e-mail Друк

Задля налагодження ефективної комунікативної взаємодії між судами та ЗМІ 1 лютого в Центрі судової комунікації Одеської області пройшов тренінг для журналістів на тему: «Основні аспекти висвітлення журналістами роботи суду».

Захід відбувся в рамках роботи Комітету взаємодії судів зі ЗМІ і громадськістю за сприяння українсько-канадського Проекту «Підтримка судової реформи в Україні».

Одним із тренерів заходу була декан факультету журналістики Національного університету «Одеська юридична академія», професор,  доктор наук із соціальних комунікацій Тетяна Кузнєцова.

У ході тренінгу були проаналізовані реальні ситуації щодо специфіки роботи медійників у суді, їхні права та обов’язки під час висвітлення судових засідань, окрему увагу було приділено питанням професійної журналістської етики.

Детальніше...

Сторінка 1 з 162

Новини Новини університету