Новини університету

Новини університету

В НУ «ОЮА» пройшла масштабна міжнародна конференція судових експертів

e-mail Друк

Два дні на базі Національного університету «Одеська юридична академія» проходила міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання судово-експертної діяльності. Становлення - розвиток - досягнення ».

Дві урочисті події відсвяткувати в ці дні зібралися - 105 років від дня створення служби судової експертизи і день народження першого і багаторічного беззмінного керівника одеських науково-дослідних Кабінетів судової експертизи в Одесі Миколи Макаренка.

Подібного роду практична конференція, яка зібрала масив фахівців в галузі судової експертизи, останній раз відбулася в 2013р. Тож не дивно, що на нинішню конференцію зібралися майже 200 представників професії. Це співробітники всіх шести інститутів судової експертизи в Україні, професіонали з Миколаєва, Херсона, Івано-Франківська, Ужгорода. Приїхали до Одеси обмінятися практичним досвідом і обговорити теоретичні питання і колеги з Молдови та Республіки Білорусь.

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія» підписав договір про співпрацю з Інститутом права

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» підписав договір про співпрацю з Інститутом права і післядипломної освіти Міністерства юстиції. На базі університету відкриють методичний кабінет Інституту.

В рамках його роботи будуть створені всі умови для підвищення кваліфікації працівників управлінь органів юстиції, державних і приватних виконавців, адвокатів, нотаріусів, науковців, викладачів і реєстраторів.

На базі цього кабінету ми плануємо спільно з Національним університетом «Одеська юридична академія», проводити перепідготовку та підвищення кваліфікації не тільки працівників органів юстиції, а й усіх підвідомчих установ: нотаріусів, судових виконавців і експертів, ріелторів, адвокатів. Сьогодні відбулася важлива подія в зв'язку з прийнятим нещодавно законом України про освіту, відповідно до якого всі категорії юристів, підвищення кваліфікації яких передбачено профільними законами, зобов'язані проходити їх у відповідних навчальних закладах. Це важливо також в рамках проведення реформи державної служби. Дуже багато молодих і талановитих юристів приходять в міністерства і відомства, і надзвичайно необхідно передати їм життєвий досвід і мудрість тих, хто пропрацював в системі 20-30 років.

Детальніше...

Студентка НУ «ОЮА» завоювала титул «Королева України Planet 2018»

e-mail Друк

Напевно, ніхто не буде сперечатися з тим, що в нашому місті живуть найкрасивіші, граціозні і звичайно ж, найталановитіші дівчата. Черговим підтвердженням цього загальновідомого факту стали результати Національного конкурсу краси і талантів Королева України, за підсумками якого відразу дві одеських красуні потрапили в топ-6 і тепер представлятимуть наше місто і нашу країну на престижних міжнародних конкурсах. Ольга Теравськазавоювала титул Королева Одеса-Інтернешнл і восени поїде до Китаю на конкурс краси Miss Model of the World, а студентка Національного університету «Одеська юридична академія» Вікторія Ганусовська, яка удостоїлася титулу Королева України-Planet вже в кінці літа на конкурсі краси в Грузії побореться за звання найкрасивішої дівчини планети.

Участь Вікторії Ганусовської в національному конкурсі стала можливою завдяки перемозі в регіональному конкурсі краси і талантів Королева Одеси-International-2018, на якому дівчина завоювала титул Королева України-Південь. Підготовка до національно конкурсу проходила дуже інтенсивно - практично кожен день дівчата ходили на репетиції, крім того, на цілий тиждень вони вирушили до Греції, на острів Крит, де на них чекали різні громадські заходи, майстер-класи, а також відбірковий етап конкурсу талантів, фінал якого відбувся 23 травня в Києві. Щороку організатори обирають певну тематику, соціальну проблему, на яку конкурсантки придумують свої творчі номери. У цьому році темою конкурсу талантів стала тема боротьби з ВІЛ / СНІД. В рамках свого концертного номеру Вікторія виконала негласний гімн організації «АнтиСНІД», чим зробила потужний меседж про цю найважливішу для нашої країни проблеми. Вікторія каже, що в рідному університеті багато допомагали їй з підготовкою соціального ролика і всіляко підтримували її перед участю в національному конкурсі краси.

Детальніше...

Візит делегації Інституту публічного управління Туреччини та Близького Сходу

e-mail Друк

13 червня 2018 року Національний університет «Одеська юридична академія» з ознайомчим візитом відвідала делегація Інституту публічного управління Туреччини та Близького Сходу.

В рамках візиту турецькі викладачі та магістранти ознайомилися з історією та структурою Національного університету «Одеська юридична академія», особливостями організації навчального процесу та методикою викладання.

Турецькі колеги, висловили крайню зацікавленість в поглибленні співпраці з Одеською школою права та управління. Зокрема, було досягнуто домовленостей про публікацію наукових робіт українських вчених в провідних профільних турецьких журналах, про створення програми обмінів для викладачів обох ВНЗ. Гості високо оцінили потенціал Національного університету «Одеська юридична академія» в навчанні іноземних студентів англійською мовою.

Детальніше...

В Одесі провели масштабне соцопитування серед вступників

e-mail Друк

Проведений нещодавно студентами факультету психології, політології та соціології НУ «ОЮА» спільно з Південноукраїнським Центром етнічних і політичних досліджень «Лад» соцопитування серед випускників одинадцятих класів впевнено показав - дуже багато молодих людей хочуть зробити своєю майбутньою професією юриспруденцію і прагнуть здобути освіту саме в Національному університеті «Одеська юридична академія».

Опитування було проведено в 15 точках, пропорційно розподілених в чотирьох районах міста, - розповідає куратор соцопитування Андрій Крижанівський. - Ми пропонували хлопцям, які вийшли з пунктів ЗНО після здачі тестів, набір ключових питань. А саме - куди ви хотіли б вступити, який університет вибрали і якими міркуваннями при цьому керувалися. Дуже багато з них вказували на Юракадемію, як на той університет, в якому вони хотіли б вчиться професійним навичкам в майбутній професії.

Детальніше...

VII Спартакіада професорсько-викладацького складу та співробітників НУ «ОЮА»

e-mail Друк

З метою популяризації заняття спортом та активного способу життя з ініціативи президента Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Васильовича Ківалова щорічно в університеті проходить Спартакіада професорсько-викладацького складу та співробітників НУ «ОЮА».

Цього року з 29 травня по 11 червня відбулася вже сьома Спартакіада професорсько-викладацького складу та співробітників НУ «ОЮА», яка була проведена кафедрою фізичного виховання та Профкомом університету.
За цей час усі бажаючі співробітники університету взяли участь у змаганнях з різноманітних видів спорту. Зокрема, волейбол, міні-футбол, настільний теніс, кульова стрільба, дартс та шахи.

«Сьогодні той, хто займається спортом - той володіє силою. Спорт - один із самих важливих напрямків в діяльності нашого вишу. Я дуже задоволений тим, що на сьогоднішній день в нашому університеті займаються спортом викладачі, співробітники, керівництво. Адже вони гарний приклад для студентів. Ми створили кращу спортивну матеріальну базу. Гості нашого університету завжди відзначають, що спортивна матеріально-технічна база нашого вишу знаходиться на дуже високому рівні серед навіть спеціалізованих спортивних установ. Ми і надалі будемо розвивати та всіляко заохочувати тих, викладачів і співробітників нашого університету, які є прикладом як в науці, так і в спорті», - зазначає президент НУ «ОЮА», академік Сергій Васильович Ківалов.

Детальніше...

ІІ Міжнародна конференція "Людина і право у мові ЗМІ"

e-mail Друк

7-8 червня 2018 року кафедра прикладної лінгвістики НУ «ОЮА» провела II Міжнародну конференцію «Людина і права у мові ЗМІ». Пленарне засідання урочисто відкрила віце-президент, проректор з наукової роботи, професор  Г.О. Ульянова.  У конференції взяли участь член-кореспондент НАН України, доктор філологічних наук, професор, завідувач відділу стилістики, культури мови та соціолінгвістики Інституту української мови НАН України С.Я.  Єрмоленко, доктор наук із соціальних комунікацій, професор, декан факультету журналістики Т.В. Кузнєцова, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри прикладної лінгвістики Одеського національного університету імені І. І. Мечникова Н.В. Кондратенко, доктор філологічних наук, професор, провідний науковий співробітник відділу стилістики, культури мови та соціолінгвістики Інституту української мови НАН України  С.П. Бибик, доктор філологічних наук, професор кафедри українознавства та іноземних мов Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ А.М. Поповський, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри документознавства ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»  М.І. Навальна, доктор філософських наук, кандидат філологічних наук, професор, академік АНВО України,  професор кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Уманського національного університету садівництва П.М. Ямчук, доктор філологічних наук, професор кафедри методики філологічних дисциплін і стилістики української мови, декан факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського  І.Я. Завальнюк,  доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри адміністративного та кримінального права Національного університету «Одеська морська академія» Л. В. Ярова, доктор філологічних наук, доцент, професор кафедри прикладної лінгвістики Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова  Г.С. Яроцька,  доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Л. М. Марчук та інші видатні науковці зі всієї України та зарубіжжя. НУ "ОЮА" був представлений не тільки колективом кафедри прикладної лінгвістики, а й колегами з кафедри іноземних мов №1 та кафедри філософії.

Детальніше...

Сторінка 1 з 183

Новини Новини університету