Новини університету

Новини університету

Вітаємо з Днем Народження Валентину Віталіївну Дудченко!

e-mail Друк

Вітаємо з Днем Народження вченого секретаря Вченої ради Національного університету «Одеська юридична академія», професора кафедри загальнотеоретичної юриспруденції, доктора юридичних наук, заслуженого юриста України Дудченко Валентину Віталіївну!

Приєднуємося до всіх важливих слів, які звучать сьогодні на Вашу адресу. Нехай Вам завжди супроводжують удача, любов і щастя! Бажаємо Вам міцного здоров'я, душевної гармонії і оптимізму, як на роботі, так і в житті. Успіхів і удачі у всіх починаннях. Щастя, добра і благополуччя Вам і Вашим близьким!

З Днем народження!

 

Сергей Кивалов поздравил государственных служащих с профессиональным праздником

e-mail Друк

«Сегодня свой профессиональный праздник отмечают государственные служащие Украины. Это тысячи высококвалифицированных специалистов, которые своей ежедневной работой обеспечивают функционирование государственного механизма, где, подобно часовому механизму, важна каждая малейшая деталь.
Уважаемые госслужащие, пусть ваше служение приносит родной стране развитие и процветание. Крепкого здоровья вам и вашим семьям, энергии и воодушевления в вашей непростой, но исключительно востребованной работе, мира и благополучия вашему дому! С праздником!», - написал на своей официальной странице на Facebook народный депутат Украины Сергей Кивалов.

НУ «ОЮА» підписала договір про співпрацю з Державним бюро розслідувань

e-mail Друк

21 червня 2019 в Національному університеті "Одеська юридична академія" відбулася II Міжнародна науково-практична конференція «Державне бюро розслідувань: досвід становлення». Перша конференція відбулася ще в 2018 році, до початку офіційної діяльності ГБР, на ній піднімалися актуальні на той період питання - щодо вдосконалення законодавства, підбору кадрів. Зараз новий орган уже почав діяти, і є вже перші результати, питання, побажання. І головне - є вже перша велика перемога: 16 травня 2019 був прийнятий законопроект, на підставі якого будуть створені оперативні підрозділи в ГБР.

Під час заходу Директор Державного бюро розслідувань Р.М. Труба, працівники центрального апарату і територіальних управлінь Бюро разом з вченими, аспірантами, студентами, а також практичними працівниками з України та зарубіжних держав (Туреччини, Франції, Ірландії, Польщі) обговорили наступні питання:

Детальніше...

Сергей Кивалов: Великая Отечественная война стала одной из самых страшных трагедий в истории нашего народа

e-mail Друк

«Ровно 78 лет назад 22 июня 1941 года началась Великая Отечественная война, ставшая одной из самых страшных трагедий в истории нашего народа. В ту роковую ночь никто не ждал беды – молодёжь праздновала выпускной и звуки первых взрывов приняли за салют. Враг вероломно вторгся на нашу землю, желая поработить наш народ и забрать наши природные богатства, а всех, кто не согласен служить ему – попросту истребить физически. Украина одной из первых приняла тяжёлый удар войны – на территории нашей страны велись ожесточённые бои, которые несли разрушения и большие потери как среди солдат, так и среди мирного населения. К счастью, коварным планам гитлеровского режима не суждено было сбыться – наши отцы, деды и прадеды ценой своих жизней и здоровья остановили страшную машину смерти и отстроили разрушенное войной государство. И сегодня никто не имеет морального права вычёркивать со страниц истории имена тех, благодаря кому мы родились в мирное время и живём в свободной стране. Мы должны, наконец, усвоить жестокий урок, который преподнесла нам история в далёких 1941-1945 годах и раз и навсегда осознать, что никакие цели не способны оправдать войну и гибель людей, и что жизнь человека гораздо важней любых противостояний и политических амбиций. Ведь только чёткое понимание этого сможет стать ключом к восстановлению долгожданного мира и спокойствия на Востоке нашей страны»

Перший випуск магістрів права освітньо-наукової програми в НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Сьогодні в стінах Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято, якого студенти чекали довгих 6 років, які були наповнені кращими емоціями і спогадами.

21 червня - день, який назавжди залишиться в пам'яті 117 випускників. День, коли вони отримали заповітні дипломи з рук деканів під дзвінкі оплески.

Президент Університету, академік Сергій Васильович особисто привітав випускників і зазначив, що його переповнює гордість за молодих фахівців в області права.

«Сьогодні урочистий день, і я радий вітати вас, дорогі наші випускники, і звичайно ж батьків. Але отримати диплом - це тільки півсправи. Ви повинні стати справжніми професіоналами і отримати висококласну роботу в органах влади України. Якраз сьогодні ми прийняли гостей з Державного бюро розслідувань України і підписали меморандум про співпрацю. Ми стали першим в Україні вузом, з ким цей орган підписав подібний документ. І це багато означає. Перед вами відкриті всі двері і всі можливості, а з огляду на базу знань, яку ви отримали в нашому університеті, вам не складе труднощів зайняти престижну посаду. В добру путь!», - підкреслив Сергій Васильович.

Детальніше...

У НУ «ОЮА» пройшов Міжнародний фестиваль з практичної психології «Мами»

e-mail Друк

Уже третій рік в Національному університеті «Одеська юридична академія» успішно здійснюється підготовка кваліфікованих психологів. Цей новий напрямок для університету стає все більш популярним і затребуваним, адже в сучасному житті без психологічного знання і практики не обходиться жодна сфера діяльності людини і суспільства. Тому в останні роки у вузі регулярними стали всілякі конференції, семінари, круглі столи та інші заходи з актуальних наукових і практичних проблем психології.

16 червня на базі Національного університету «Одеська юридична академія» за підтримки Президента університету академіка Сергія Васильовича Ківалова, відбувся Третій міжнародний фестиваль «Мами». Метою фестивалю було сприяння розвитку психологічної науки і практики, розгляд прикладних основ сімейної та вікової психології, надання професійної підтримки практичним психологам, які працюють з батьками, дітьми, сім'ями, а також обмін досвідом між фахівцями та експертами в цій галузі. Крім цього, важливою місією фестивалю також було проведення благодійної акції на підтримку багатодітних сімей та дітей, які потребують допомоги.

Детальніше...

Сторінка 1 з 236

Новини Новини університету