Новини університету

Новини університету

Науково-практичний студентський семінар «Криптовалюта як продукт інформаційних технологій»

e-mail Друк

22 листопада 2017 року на базі Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» було проведено науково-практичний семінар на тему: «Криптовалюта як продукт інформаційних технологій». Спікером був запрошений випускник Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» – Кузнєцов Олександр (юрист, засновник юридичної компанії «Армада»). В заході взяли участь студенти Миколаївського інституту права та Миколаївського юридичного коледжу, а також науково-педагогічний персонал.

На семінарі було розглянуто поняття «криптовалюти», її види; визначено правову природу Bitcoin та можливі способи його видобування.

Студенти зацікавилися питаннями правового регулювання правовідносин, пов’язаних із використанням криптовалюти в Україні. Визначено, що криптовалюта на сьогодні залишається поза межами закону. Розглянуто позитивні та негативні моменти проекту Закону України «Про стимулювання ринку криптовалют та їх похідних в Україні».

Детальніше...

Студентка факультету психології, політології та соціології Олена Костинюк пройшла відбір в «200 Послів Європейської Молоді» в рамках «EU Neighbours East»

e-mail Друк

Студентка 1 курсу магістратури факультету психології, політології та соціології Національного університету «Одеська юридична академія» Костинюк Олена пройшла відбір в «200 Послів Європейської Молоді» в рамках «EU Neighbours East». У вересні 2016 року в цілому 100 молодих людей (15-25 років) з країн-членів ЄС та країн Східного сусідства були призначені «Послами європейської молоді». Після того, як в цьому році було отримано понад 800 заявок від дуже сильних кандидатів, число добровольців, що беруть участь у цій ініціативі, було подвоєно на 2017-2018 роки.

Роль Послів європейської молоді (Young European Ambassadors) полягає в тому, щоб представляти молодь своїх країн і співпрацювати з молоддю з країн Європейського союзу і Східного сусідства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна). Вони обмінюються досвідом, обговорюють питання, що мають безпосереднє відношення до молоді, обмінюються передовими методами і працюють разом для кращого майбутнього.

Детальніше...

Студенти-журналісти «ЗА» неформальні заняття!

e-mail Друк

Факультет журналістики разом з кафедрою іноземних мов №2 продовжує залучати студентів до цікавих неформальних занять. Цього разу за ініціативи доцента кафедри іноземних мов №2 Юлії Томчаковської студенти 4 курсу спеціалізації «реклама та зв’язки з громадськістю» відвідали квест-кімнату «Кинотеатр Nosferatu».

Продовжуючи свою традицію, студенти після навчальних занять відвідують різні англомовні інтелектуальні заклади міста разом з викладачем задля покращення та вдосконалення іноземної мови.

«Я дуже рада, що змогла привернути увагу студентів та залучити їх до програми поза рамками навчання! І мені приємно, що після першого спільного візиту студенти самі звертаються із проханням сходити ще кудись)» - ділиться враженнями доцент Юлія Томчаковська.

Детальніше...

Результати наукової роботи викладача Національного університету «Одеська юридична академія» були представлені на конференції в Оксфордському університеті

e-mail Друк

З 13 по 15 листопада 2017 доцент кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Дворніченко Дарина Юріївна взяла участь у Міжнародній конференції з міждисциплінарних досліджень в області соціальних наук, що проходила в Оксфордському університеті (Великобританія). У конференції приймали участь представники провідних університетів з понад 20 країн.

Доцент Дворніченко Д.Ю. представила доповідь на тему «Наступність і трансформація зовнішньої політики Європейського Союзу», детально розкривши роль Близького Сходу у формуванні Спільної зовнішньої політики і політики безпеки ЄС.

Участь в конференції стала можливою завдяки організаційному сприянню Cambridge Society of Ukraine та громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні», а також фінансовій підтримці тревел-гранту імені Богдана Сольчаника.

Підписано меморандум про співробітництво між американською інституцією та університетом

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія»  відвідали президент та виконавчий директор корпорації «Левітт Інститут Міжнародного Розвитку» (штат Юта, США) Лорн Гріерсон та координатор проектів інституту в Україні Святослав Ткачук.

Левітт Інститут Міжнародного Розвитку забезпечує правову реформу і освітні програми по всьому світі. Співробітництво між ним та Національним університетом «Одеська юридична академія» було розпочато в 2012 році. В 2013 році дві студентки Національного університету «Одеська юридична академія» вже становились переможцями міжнародного раунду конкурсу зі змагального судочинства, організованого  Левітт Інститутом Міжнародного Розвитку, та проходили стажування в США.

Детальніше...

Факультет журналістики об’єднує не лише студентів!

e-mail Друк

Факультет журналістики продовжує співпрацювати з міжнародними організаціями. В рамках реалізації Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ» за підтримки Програми розвитку ООН та ініціативи факультету журналістики НУ «ОЮА» 20 листопада 2017 року було проведено тренінг для вчителів середніх шкіл щодо популяризації глобальних цілей тисячоліття ООН.

Програма розвитку ООН, створена для підтримки та допомоги країнам в області розвитку, вже не перший рік співпрацює з факультетом журналістики. Цього разу тренінг, організований в межах Одещини, об’єднав вчителів області не лише як колег, але й слухачів та учнів.

«Рада вітати Вас, колеги, в межах нашого факультету! Мені дуже приємно, що ми приєднались до цього проекту та можемо поділитись з вами своїм досвідом і знаннями. Та сподіваємось взамін від вас отримати враження, емоції та безумовно ваш педагогічний досвід!» - виступила із вітальним словом декан факультету журналістики, доктор наук із соціальних комунікацій Тетяна Кузнєцова.

Детальніше...

VІІ Всеукраїнська наукова конференція «Економіко-правовий розвиток сучасної України»

e-mail Друк

В Національному університеті «Одеська юридична академія» 17-18 листопада 2017 р. відбулася Всеукраїнська наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Економіко-правовий розвиток сучасної України», яка цього року пройшла вже всьоме. Організатором конференції виступила кафедра національної економіки.

Головною метою конференції було залучення студентів до науково-практичної діяльності, стимулювання і підтримка наукової діяльності аспірантів та молодих вчених.

Головними завданнями конференції було визначення та спроба розв’язання проблем, які мають практичне значення для розвитку науки, економіки, розширення міжнародних зв’язків. В сучасних умовах важливим є стимулювання зацікавленості молоді до громадської діяльності, створення умов для реалізації інноваційного потенціалу молоді тощо. Проведення конференції дозволило молодим науковцям ознайомити фахову спільноту з найбільш вагомими і цікавими результатами власних роздумів з актуальних проблем економіки та права, їх взаємодії на тлі сучасного розвитку, заявити про свої здобутки і отримати досвід відстоювання власної наукової позиції.

Детальніше...

Сторінка 1 з 153

Новини Новини університету