Новини університету

Новини університету

Ярмарка вакансий в НУ «ОЮА»: ведущие юридические фирмы приглашают студентов на работу

e-mail Друк

Трудоустройство еще во время учебы в университете – без сомнения удачный старт профессиональной деятельности. И у студентов Национального университета «Одесская юридическая академия» есть такая возможность - ежегодно на базе факультета адвокатуры НУ «ОЮА» проводится ярмарка вакансий. В нынешнем году её участниками стали 15 ведущих юридических фирм города, представители которых провели собеседования со студентами вуза. Молодые люди получили возможность пройти стажировку или даже уже устроиться на свою первую работу по специальности. Представители компаний традиционно приглашают молодых специалистов в свои фирмы.

Так исторически сложилось, что Одесская юридическая академия - это флагман юридического образования и спасибо за вот эту возможность и инициативу и Сергею Васильевичу Кивалову, президенту университета, который с одной стороны дает возможность студентам и молодым специалистам получить хорошего работодателя, а с другой стороны - работодателю получить хороших и надёжных сотрудников.
- говорит представитель адвокатского объединения “Altius” Денис Цихоня.

Детальніше...

У НУ «ОЮА» проведено VI міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених «Вплив нових медіа: міждисциплінарний підхід»

e-mail Друк

20-21 квітня у Національному університеті «Одеська юридична академія» проведено міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених «Вплив нових медіа: міждисциплінарний підхід». Конференцію організував і провів факультету журналістики при підтримці Національної спілки журналістів України. У заході також взяли участь представники з Києва, Львова та Харкова.

В ході пленарного засідання спікери і учасники представили 45 наукових робіт, в яких досліджені, зокрема, ризики одеських медіа в соціальних мережах, просування реклами, виявлення передвиборчої «джинси» тощо.

Як зазначила член оргкомітету конференції Ольга Кірінко, це вже шоста конференція, яку поводить кафедра журналістики однойменного факультету.

- І щороку ми раді приймати гостей, обмінюватися досвідом. Так само ми задоволені розширенню «географії» і зростанню кількістю учасників. Поточного року роботи також надійшли з Варшави, Києва, Запоріжжя, Львова і Харкова.

Детальніше...

Сергей Кивалов поздравил православных верующих с Вербным Воскресеньем

e-mail Друк

«Праздник Входа Господнего в Иерусалим, или как его именуют в народе Вербное Воскресенье, Православная Церковь отмечает в воскресенье шестой недели поста, то есть ровно за семь дней до Светлого Христова Воскресения. В этот день верующие вспоминают события торжественного Входа Иисуса Христа в Иерусалим, описанное во всех четырёх Евангелиях. Данному событию предшествовало чудесное воскресение Лазаря от руки Иисуса, молва о котором разнеслась по многим городам. Люди видели в Иисусе Христе своего царя, а поэтому, как и подобает правителям, Иисус входил в город на осле, демонстрируя то, что он пришёл к людям с миром. Встречая своего Мессию у Золотых ворот, народ ликовал: люди приветствовали его пальмовыми ветвями, а весь путь Господень был устлан живыми цветами. Иисус Христос знал, что несет людям не земное царство, а путь к спасению их душ - Царство Небесное. Знал он и то, какую цену ему придется вскоре за это заплатить.

Детальніше...

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальностей “Право”, “Міжнародне право” у 2018/2019 навчальному році

e-mail Друк

19 квітня 2019 року в стінах Національного університету “Одеська юридична академія” відбулася важлива подія для студентської науки, а саме: Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, де молоді науковці з різних куточків України ділилися своїми ідеями, тим самим розвивали власний науковий потенціал і примножували надбання юридичної думки нашої країни.

Загалом у конкурсі брали участь 184 студенти зі спеціальності “Право” та 47 студентів зі спеціальності “Міжнародне право”.

Організація такого масштабного конкурсу була серйозним завданням, яке неможливо було вирішити без сприяння президента університету, академіка Сергія Васильовича Ківалова, який усіляко підтримує розвиток науки серед молоді. Загальне керівництво під час підготовки та проведення конкурсу здійснювали проректор з наукової роботи, професор Ульянова Галина Олексіївна, науково-дослідна частина та в.о. декана факультету кібербезпеки та інформаційних технологій Дикий Олег Вікторович. Варто відзначити, що СНТ НУОЮА теж не залишилося осторонь і виконало колосальний обсяг роботи. Зокрема, силами студентського наукового товариства було проведено систематизацію поданих робіт, забезпечено сприяння в комунікації з учасниками та членами конкурсної комісії.

Детальніше...

«Іноземний хіт» в НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Центр культури НУ «ОЮА» систематично організовує пісенні заходи та конкурси. 16 найталановитіших студентів Національного університету «Одеська юридична академія» взяли участь в конкурсі «Іноземний хіт» і виступили перед своїми друзями і неупередженим журі, виконавши світові хіти на іноземних мовах.

Честь відкрити захід і сказати декілька напутніх слів учасникам дісталася голові Первинної Профспілкової організації НУ «ОЮА», а також судді конкурсу Валентину Андрійовичу Федорову:
«Дуже приємно, що до нашої ініціативи приєдналися і учасники з Міжнародного гуманітарного університету. Важливо зауважити, що вже з другого курсу наші студенти можуть вибрати мову навчання і слухати лекції англійською, німецькою або французькою мовами. Даний конкурс проводиться з метою залучення студентів до надбань зарубіжної культури з ініціативи Президента Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Ківалова. Бажаємо всім учасникам удачі!».

Детальніше...

«Я маю право»: в рамках проекту студентам НУ «ОЮА» прочитали лекцію на тему виборчого права

e-mail Друк

Вибрати Президента України - право, яке має реалізувати кожен повнолітній громадянин нашої країни. В рамках проекту "Я маю право" в Національному університеті «Одеська юридична академія» пройшла лекція начальника Територіального управління юстиції в Одеській області Руслана Сауляка. Чиновник розповів студентам про деталі виборчого процесу. Він зазначив, що така робота зі студентами не тільки забезпечує реалізацію їх виборчого права, але і дозволяє сприймати вибори серйозно і свідомо.

«У нас дуже хороші відносини з Національним університетом «Одеська юридична академія», дуже хороші відносини у Сергія Васильовича Ківалова з Міністерством юстиції. Він дає нам можливість співпрацювати не тільки в рамках проекту "Я маю право", але і в рамках багатьох інших проектів. Студенти НУ «ОЮА» - це наші майбутні юристи, я знаю, що дуже багато з них після її закінчення будуть працювати в нашому відомстві. І дуже важливо, щоб вони вже зараз формували то держава, вибирали того Президента і вже вивчали ту політичну обстановку, яка відбувається в державі», - коментує начальник Територіального управління юстиції в Одеській області Руслан Сауляк.

Детальніше...

Огляд тижня цивільного процесу в НУ «ОЮА»: від конкурсів наукових до конкурсів творчих

e-mail Друк

Цивільний процес - це, звичайно, дуже серйозна річ. Однак студенти Національного університету «Одеська юридична академія» підійшли до його презентації з креативом. Уже вп'яте в стінах університету пройшов щорічний творчий конкурс студентських робіт в рамках Тижня цивільного процесу.
«На цьому тижні в нашому університеті з ініціативи та за підтримки президента нашого вузу Сергія Васильовича Ківалова проходить Тиждень цивільного процесу. Він відзначений тим, що крім наукових заходів, де беруть участь провідні вчені нашої країни і зарубіжжя, тиждень також наповнюється і творчим змістом - на сьогоднішньому конкурсі наші студенти демонструють свої вокальні, танцювальні таланти, почуття гумору, артистизм. Це можливість проявити креативний, нестандартний підхід до такої серйозної навчальної дисципліни як цивільний процес і ось такі заходи покликані заохочувати активність студентів і більш ефективне вивчення навчальних предметів», - впевнений голова Первинної профспілкової організації університету Валентин Федоров.

Детальніше...

Сторінка 1 з 226

Новини Новини університету