Новини університету

Новини університету

З Днем Святого Миколая!

e-mail Друк

День Святого Миколая - це свято, яке з особливим трепетом чекають усі діти. Вони щиро вірять в те, що пізно вночі Святий Миколай приходить в будинок і залишає для них подарунки і солодощі. Але ж поруч з нами є діти, позбавлені батьківського піклування, яким люблячих батьків замінюють вихователі. Ось уже 10 років поспіль студенти Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету надають посильну допомогу таким дітям. Вони відвідують дитячі будинки, інтернати та школи для дітей з обмеженими можливостями здоров'я, передають гуманітарну допомогу, дарують подарунки їхнім вихованцям і організовують дитячі святкування. Дуже важливо, що ініціатива допомагати дітям виходить від самих студентів - вони збирають необхідні речі, іграшки і з хорошим настроєм йдуть в гості до малят, які завжди раді їх бачити. На мій погляд, це чудово, що таких молодих людей залишає небайдужими гострота соціальних проблем, і вони готові допомагати ближнім.

День Святого Миколая - прекрасний привід для всіх нас стати милосерднішими один до одного, обдаровувати своєю добротою і теплом, тих хто цього дійсно потребує. Ще раз вітаю з сьогоднішнім світлим святом! Дорогі друзі, нехай ваші добрі справи неодмінно повернуться Вам сторицею, а всі діти будуть здорові і щасливі!

З повагою, президент Національного університету "Одеська юридична академія"
академік Сергій Васильович Ківалов

У НУ «ОЮА» відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з іноземних мов

e-mail Друк

14-17 грудня 2018 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» в рамках загальноуніверситетських заходів, спрямованих на вивчення іноземних мов, з метою створення умов для творчого розвитку обдарованої студентської молоді, а також активізації науково-дослідної діяльності студентів, пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисциплін «Англійська мова», «Німецька мова» і «Французька мова».

Захід ініційовано та організовано факультетом міжнародно-правових відносин, кафедрами іноземних мов № 1 і №2 за всебічної підтримки президента Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Васильовича Ківалова.

Детальніше...

Сергій Ківалов привітав з Днем Святителя Миколи Чудотворця!

e-mail Друк

Сьогодні православні християни відзначають День Святого Миколая - свято, що символізує початок новорічних і різдвяних торжеств. Святитель Миколай жив в III-IV столітті в Патаре і ще за життя став символом милосердя і жертовної любові. Він з'явився на світ, коли батьки були вже в дуже похилому віці, вони довго благали Бога про дитину і відразу ж після народження охрестили його, що в ті часи було великою рідкістю. Микола ріс у заможній, глибоко віруючій родині і з перших днів свого життя виховувався в дусі любові до Бога і людей. Рано втративши батьків, він роздав всю їх велику спадщину нужденним. За милосердя і добрі справи городяни полюбили Миколу і обрали його своїм єпископом. Будучи непохитним у своїй вірі, святитель підтримував свою паству і проповідував ім'я Христа і тоді, коли почалися гоніння на християн, за що був ув'язнений в темницю. За царювання святого рівноапостольного Костянтина Микола зміг повернутися до своєї пастви і продовжити свою працю за твердженням християнства. Не раз він здійснював чудеса, рятуючи потопаючих в морв і виводячи з полону і ув'язнення у в'язницях, за що його прозвали Чудотворцем. Ім'я великого угодника Божого, святителя і чудотворця Миколая прославилося в багатьох країнах світу. Його вважають своїм заступником моряки і мандрівники, він є небесним покровителем дітей - батьки просять святого оберігати їх чад від небезпек.

Щиро вітаю всіх віруючих з цим добрим святом, а всіх людей, що носять ім'я святого - з Днем ангела! Нехай святитель Миколай Чудотворець оберігає Вас і Ваших близьких, а добро і любов завжди освячують життєвий шлях!

Детальніше...

Студенти НУ «ОЮА» привітали з наступаючими святами вихованців школи-інтернат № 7

e-mail Друк

Звістка про те, що в спеціалізовану школу-інтернат № 7 по вулиці Авдєєва-Чорноморського їдуть особливі гості, поширилася швидко. Власне, все до їх приходу було вже готове: ошатна ялинка, що йде верхівкою під стелю; стенд і вітрини з виробами, іграшками і колажами, які вихованці виготовляли до новорічних свят на уроках праці і в гуртках під керівництвом вихователів і вчителів; прикрашені сніжинками шибки,що  перетворили похмурий грудневий пейзаж.

Довгоочікувані гості приїхали напередодні великого свята - Дня святого Миколая, який відзначається 19 грудня, і, зрозуміло, не з порожніми руками. Перш, ніж свято розпочалося, вони спочатку довго носили і укладали під ялинку великі барвисті коробки з подарунками і гостинцями.

Симпатичні хлопці і дівчата - студенти Національного університету «Одеська юридична академія», старші друзі дітлахів цього інтернату, які взяли їх під опіку і регулярно відвідують. Адже цим дітям потрібно трішечки більше, ніж іншим, - уваги, турботи і догляду. Тут живуть і навчаються понад ста тридцяти дітлахів зі всієї Одеської області з порушеннями опорно-рухового апарату, наслідками церебрального паралічу і поліомієліту.

Детальніше...

Сергій Ківалов привітав працівників державної виконавчої служби з професійним святом

e-mail Друк

«17 грудня в Україні відзначають День працівника державної виконавчої служби. Це професійне свято в нашій країні було встановлене в 2009 році, щоб підкреслити важливе значення цієї структури в правозастосовному процесі. Справедливе рішення суду до моменту його виконання залишається лише на папері і не має реального втілення для сторін у справі.

Однією з найбільш актуальних проблем державної виконавчої служби є її тотальна перевантаженість, коли на одного виконавця припадає по кілька тисяч справ на місяць. Вирішити цю проблему покликаний інститут приватного виконання, який активно впроваджується в нашій країні в рамках проведеної нині реформи.

Детальніше...

Сергей Кивалов поздравил сотрудников Верховного Суда с первой годовщиной его создания

e-mail Друк

«Сегодня – ровно год с того дня, когда начал свою работу обновлённый Верховный Суд, являющийся высшим в судебной системе нашей страны и единственной кассационной инстанцией.  Впервые за всю историю независимой Украины этот важнейший государственный орган был сформирован на основе открытого конкурса. Очень важным стало то, что в его состав вошли учёные-правоведы, среди которых, в том числе, и представители Одесской школы права. Это преподаватели нашего университета – Татьяна Анцупова, Егор Краснов, Владимир Король и Александр Золотников, а также выпускница Елена Белоконь. Высокие должности в новом Верховном Суде заняли выпускники Киевского института интеллектуальной собственности и права Национального университета «Одесская юридическая академия»: Богдан Львов избран председателем Кассационного хозяйственного суда, Михаил Смокович - председателем Кассационного административного суда. Выпускник Николаевского института права Всеволод Князев занял должность секретаря Большой палаты.

Кроме того, сразу 8 учёных из Одесской юридической академии стали членами научно-консультативного совета вновь созданного Верховного Суда и сейчас осуществляют подготовку научных заключений по наиболее сложным правовым вопросам, возникающим в его практике. Мы продолжаем тесное сотрудничество с Верховным Судом – осенью этого года наш университет посетила его Председатель – Валентина Данишевская, которая также является выпускницей  Одесской школы права. Вместе с ней в родную alma mater приехали и наши преподаватели – ныне судьи вышей судебной инстанции Украины.

В этот значимый в истории украинского правосудия день я искренне поздравляю сотрудников Верховного Суда с первой годовщиной его создания! Мудрости и сил на пути к достижению поставленных целей и пусть Ваша правоприменительная деятельность знаменует качественно новый этап в развитии судебной системы Украины!», -  написал на своей официальной странице на Facebook  народный депутат Украины, президент Национального университета «Одесская юридическая академия» Сергей Кивалов.

Сергей Кивалов поздравил работников суда Украины с профессиональным праздником

e-mail Друк

«15 декабря в нашей стране отмечают День работников суда. Этот профессиональный праздник существует с 2000 года и относится ко всем, кто задействован в судебной системе Украины независимо от инстанции и специализации. На сегодняшний день число работников отечественных судов исчисляется тысячами – это огромное количество государственных служащих, от профессионализма и компетенции которых зависит вынесение справедливого решения по делу, а значит – восстановление прав и свобод человека и гражданина. Те, кто связывает свою жизнь с правосудием, должны обладать большим багажом знаний и такими важными моральными качествами как честность, порядочность, чувство справедливости и собственного достоинства. Важную роль в формировании личности будущих судей играет образование. В Национальном университете «Одесская юридическая академия» созданы сразу два подразделения, занимающиеся подготовкой таких специалистов – это судебно-административный факультет, а также Центр подготовки магистров публичной службы и профессиональных судей. Учащиеся с первого дня занятий начинают знакомиться с судебной системой нашей страны – посещают заседания, проходят профессиональные стажировки в судах всех инстанций и имеют возможность ощутить себя в роли участников судебного процесса на импровизированных судебных заседаниях, которые проводятся в стенах нашего университета. Благодаря такой качественной подготовке выпускники вуза успешно проходят сложнейший отбор на должность судей и работают на всех уровнях судебной системы Украины, включая наивысшую в нашей стране судебную инстанцию – Верховный Суд.

В День работников суда от чистого сердца поздравляю с профессиональным праздником всех тех, кто обеспечивает своевременное и беспристрастное рассмотрение судебных споров. Пусть правосудие торжествует, а закон и справедливость всегда идут рядом. Пусть Ваша профессия остаётся почётной и уважаемой, а Господь оберегает Вас и Ваших близких!», - написал на своей официальной странице на Facebook  народный депутат Украины, президент Национального университета «Одесская юридическая академия» Сергей Кивалов. 

 

Сторінка 1 з 209

Новини Новини університету