Новини університету

Новини університету

Поздравляем главу Студенческого совета НУ «ОЮА» Карину Лукащук с днём рождения!

e-mail Друк

Сегодня, в этот прекрасный солнечный день мы празднуем день рождение Главы Студенческого Совета НУ «ОЮА» Карины Лукащук!

Мы присоединяемся ко всем поздравлениям, которые звучали в твой адрес и хотим добавить, что именно такой светлый, позитивный и ответственный человек должен быть лицом всего студенчества Национального университета «Одесская юридическая академия».

Желаем творческих и профессиональных успехов, чтобы тебе всегда сопутствовала удача и все твои начинания заканчивались непременным успехом!

С Днем Рождения!

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У НУ «ОЮА»!

e-mail Друк

Гостинність - це та якість, якою вирізняється Національний університет «Одеська юридична академія!

У похмурий ранок суботи, 16 лютого, двері університету знову відкрилися для абітурієнтів та їх батьків. З останнього дня відкритих дверей, який проходив 17 листопада, на День студента, до керівництва університету надійшло багато прохань про проведення ще одного дня відкритих дверей, адже так багато охочих не змогли прийти і познайомитися ближче з НУ «ОЮА». За словами президента університету, академіка Сергія Васильовича Ківалова, в Національному університеті «Одеська юридична академія» робиться все для комфорту і благополуччя студентів, тому, з відступом холодів, університет знову приймає гостей.

«Сьогодні особливий день і ми до цього дня готувалися, щоб відчинити двері всіх наших аудиторій, центрів, лабораторій. Я думаю, що ви напевно були або ще будете в інших вищих закладах і зможете порівняти умови і вибрати для себе найкраще», - зазначив Сергій Васильович.

Детальніше...

Сергей Кивалов поздравил с праздником Сретения Господня!

e-mail Друк

15 февраля православные христиане отмечают один из 12 главных праздников Православной Церкви – Сретение Господне. Само слово «сретение» в переводе со старославянского означает «встреча». В этот день Пресвятая Богородица, следуя ветхозаветному закону, согласно которому родители должны были посвящать своих первенцев Богу, принесла Младенца Иисуса в иерусалимский храм. Там он был встречен праведным старцем Симеоном, которого затем прозвали Богоприимцем. Он был одним из образованнейших людей своего времени и много лет занимался переводом Пятикнижия на греческий язык. По приданию, переводя книгу пророка Исаии, он усомнился в словах, возвещающих рождение девой сына Божия. Тогда к нему явился ангел и предрек ему долгую жизнь, до тех пор, пока он своими глазами не увидит исполнения пророчества о рождении Иисуса Христа Девой Марией. Симеон прожил почти 300 лет до того дня, когда Мария и Иосиф принесли Младенца Иисуса и по внушению свыше пришёл во храм поклониться Спасителю.

Сретение относится к числу Господских праздников, посвящённых непосредственно Христу. Его смысл - в долгожданной и спасительной встрече всего человеческого рода с истинным Богом во плоти. Именно здесь, по убеждению христиан, и проходит граница в истории всех верующих людей: в день Сретения встретились две эпохи, ознаменованные двумя Заветами Бога и человека — Ветхим и Новым.

Дорогие верующие, в этот светлый праздник я от всей души желаю Вам только самого доброго. Пусть сердце всегда верит в чудеса, здоровье, мир и любовь никогда не покидают Ваш дом, а удача будет верным помощником в любом деле!

Сергій Ківалов привітав воїнів-інтернаціоналістів з 30-ми роковинами Дня виведення військ з Афганістану

e-mail Друк

15 лютого наша країна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Сьогоднішня дата носить особливе значення, адже в нинішньому році виповнюється рівно 30 років з моменту виведення військ з Афганістану. Афганська війна тривала протягом 10 років і стала однією з найбільш жорстоких і кровопролитних. Більше двох з половиною тисяч українців на цій війні віддали свої життя, більше 8 тисяч отримали поранення, половина з них повернулися на Батьківщину інвалідами.

Виконуючи інтернаціональний обов'язок у важких кліматичних умовах під ворожими прицілами, багато хто з них залишили на чужій землі найдорожче, що є у кожної людини - своє здоров'я. Можна по-різному ставитися до військових дій в Афганістані, але якою б не була їхня історична оцінка, вона не скасовує необхідності соціального захисту афганців з боку держави. Фізично і морально покалічені війною, мають масу хронічних захворювань, ці люди часто не можуть заробити на найнеобхідніше і змушені існувати за межею бідності. Допомоги і підтримки потребують також і сім'ї, що втратили своїх рідних у Афганській війні.

Детальніше...

Конкурс на кращого психолога Національної гвардії

e-mail Друк

Психологічне забезпечення і супровід діяльності різних правоохоронних і силових структур сьогодні системно здійснюється в усіх цивілізованих країнах світу. Використання знань і практичних методів психології та соціології вже давно стало неодмінною умовою підвищення результативності діяльності поліції, армії, структур безпеки і служб порятунку.

В Україні за останні десятиліття створені і функціонують досить професійні і розгалужені психологічні служби в МВС, Збройних силах, Національній гвардії (НГУ), Державній службі з надзвичайних ситуацій, СБУ та інших відомствах. Психологи в цих структурах активно залучаються як для розслідування і запобігання злочинам, проведення спеціальних і військових операцій, порятунку людей у надзвичайних ситуаціях, так і для менеджменту та розвитку персоналу, психопрофилактики дезадаптивних форм поведінки працівників, роботи зі службовими колективами, сім'ями, громадянами тощо.

Детальніше...

В НУ «ОЮА» вшановували ветеранів-афганців напередодні Дня виведення військ з Афганістану

e-mail Друк

Напередодні пам'ятної круглої дати, в Національному університеті «Одеська юридична академія» вшановували воїнів-інтернаціоналістів. Народний депутат України, президент НУ «ОЮА» Сергій Васильович Ківалов привітав ветеранів-афганців, які під ворожими прицілами сумлінно виконували свій інтернаціональний обов'язок.

Афганська війна стала найбільш кровопролитною в історії нашого народу після Великої Вітчизняної. За 10 років війни Афганістан пройшли не менше трьох мільйонів чоловік, з них 800 тисяч брали участь в бойових діях. Загальні втрати склали 460 тисяч чоловік, з них - 50 тисяч убитих, 180 тисяч поранених, в тому числі 100 тисяч підірвалися на мінах - тяжкопоранених 1000 зниклих без вести.

У великому, ошатно прикрашеному залі Національного університету «Одеська юридична академія» за святковими столами зібралися ветерани-афганці. Їх гімнастерки були прикрашені бойовими орденами і медалями. Їм було, що згадати в цей день, чому порадіти і про що посумувати. Близько двох з половиною тисяч наших земляків не повернулися з тієї війни, понад вісім тисяч - отримали поранення, половина з них - стали інвалідами.

Детальніше...

Студенти НУ «ОЮА і МГУ стали членами Молодіжної ради при Одеському міському голові

e-mail Друк

У будівлі на Думській 7 лютого 2019 року відбулося перше зібрання оновленого складу Молодіжної ради при Одеському міському голові. На даному заході був присутній мер міста Одеса Геннадій Труханов, а також представники виконавчої влади і депутатського корпусу.

«Я вітаю всю раду. Чудово, що перед Молодіжною радою постав весь міськвиконком, глави адміністрацій. Це ознака високої довіри до молоді. Я бажаю, щоб хлопці та дівчата не підвели цю довіру, домоглися кожен хто чого хоче, тому що вони сильні, молоді, рішучі, амбітні і у них все вийде », - поділилася голова фракції Української морської партії при міськраді Світлана Осауленко.

Увійти до Ради могли громадяни України від 14 до 35 років, делеговані кандидатами до складу Молодіжної ради від середніх, вищих навчальних закладів, громадських організацій, що працюють з молоддю по одному кандидату від кожної.

Детальніше...

Сторінка 1 з 215

Новини Новини університету