Новини університету

Новини університету

Науково-дослідний грант німецького фонду імені Александра фон Гумбольдта

e-mail Друк

2018 04 20-1

Завідувач кафедри іноземних мов № 2, доктор філологічних наук, професор Петлюченко Наталія Володимирівна, отримала грант фонду Александра фон Гумбольдта (Alexander von Humboldt-Stiftung) для виконання у 2018 році наукового проекту «Grassroots-Charisma: diskursive und experimentell-phonetische Identifikation potenzieller Charismatiker in der Graswurzelbewegung Deutschlands und der Ukraine» в Рурському університеті в м Бохум (Німеччина).

Фонд Александра фон Гумбольдта – один з найбільших і найстаріших фондів Німеччини – був заснований в 1860. В даний момент гумбольдтовськими стипендіатами є близько 25 000 вчених всіх галузей науки, в тому числі 40 нобелівських лауреатів. Провідником гумбольдтовських ідей і традицій фонду в Україні є "Гумбольдт-Клуб в Україні", основною метою якого є встановлення та подальший розвиток наукових контактів між українськими вченими та їх німецькими колегами, залучення молодих спеціалістів до виконання наукових проектів світового рівня, сприяння вдосконаленню системи організації фундаментальних та прикладних досліджень в Україні на основі світового досвіду.

Детальніше...

У Національному університеті «Одеська юридична академія» пройшов майстер-клас з питань антимонопольного права ЄС від провідних вчених Великобританії

e-mail Друк

В рамках лекційної програми, присвяченої проблемам фінансування Поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі ЄС - Україна, Національний університет «Одеська юридична академія» відвідали імениті гості, що представляють британське наукове середовище в галузі права та економіки: професор Еріка Жіжжак і супроводжуючий її професор Річард Дісней.

Обидва високих гостя - без жодного перебільшення світила Європейської науки, мають за плечима вражаючий список як університетів, в яких вони викладали, так і найавторитетніших міжнародних організацій, де вченим довелося попрацювати рамках різних урядових і міжурядових проектів. В даний час вчені працюють на базі Університету Сассекса, який по праву вважається одним з кращих в Великобританії, виходячи з якості освіти та рівня наукових досліджень.

Детальніше...

VIII Всеукраїнська школа з морського права

e-mail Друк

Неймовірно насиченими виявилися 14-15 квітня у Одеського осередку Ліги студентів АПУ! VIIIВсеукраїнська школа з морського права – улюблений захід Південного регіону, який кожного року залишає після себе лише позитивні емоції. І цей раз – не виняток. По-перше, захід став справді Всеукраїнським, адже зібрав учасників з Миколаєва, Києва, Харкова, Львова, Житомира та інших міст нашої країни!

Як завжди, спікери – провідні фахівці морського права із багаторічним досвідом. Ними були представники таких міжнародних та українських юридичних компаній як Interlegal – ексклюзивного партнера заходу, Юридичного бюро Сергєєвих – Генерального партнера Одеського осередку,Arzinger– почесного партнерата АНК – Генерального партнера.

Від міжнародної юридичної служби Interlegal це була Катерина Гадецька – старший юрист, яка надає послуги в таких сферах як Transport, Shipping, Internationaltrade у всьому Чорноморському регіоні.

Детальніше...

Студенти Національного університету «Одеська юридична академія» організували барвисте свято для учнів школи-інтернату

e-mail Друк

В Одеській спеціалізованій школі-інтернаті № 7 для дітей з наслідками поліомієліту та церебрального паралічу школярі незвичайні. Для таких дітей потрібні особливі умови навчання та, відповідно, чималі кошти для створення таких умов.

Директор школи-інтернату Ольга Грауер впевнена: багато задумки педагогічного колективу цього навчального закладу, в якому навчаються і оздоровлюються діти з Одеси і області, не вдалося б реалізувати, якби не всебічна підтримка та допомога керівництва Національного університету «Одеська юридична академія». Вже більше шести років активісти Студентської ради університету приїжджають до дітей, організовують для них різні концерти і свята.

Детальніше...

Факультету журналістики – 5 років!

e-mail Друк

Факультет журналістики, один із наймолодших структурних підрозділів НУ «ОЮА», цього річ святкує свій перший ювілей – 5 років. Весною 2013 року на базі трьох кафедр було створено маленький та творчий факультет, восени того ж року відбувся перший набір студентів.

Сьогодні факультет журналістики – це молода команда, креативний та ініціативний факультет. Протягом п’яти років факультет розрісся, та має не лише декілька спеціалізацій з підготовки студентів, але й нову магістерську програму.

В честь свого ювілею факультет журналістики організовує цілий тиждень святкування. Тож запрошуємо всіх приєднатись до Дня народження невеличкого, але такого щирого факультету журналістики! Чекаємо кожного та обіцяємо позитивні й неймовірні емоції!

Детальніше...

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ФРАНЦУЗЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ЦЕНТРУ «ALLIANCE FRANÇAISE ODESSA» В НУ «ОЮА»

e-mail Друк

12 квітня у Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулась презентація програм вищої освіти у Франції від Французького культурного центру м. Одеси в рамках співпраці  «Alliance Française Odessa» з одеськими вищими навчальними закладами.

Презентацію провели директор «Alliance Française Odessa» Діана Бангура та представник Campus France Софія Юхимова.

Учасники презентації поспілкувались з гостями про особливості вивчення французької мови в  Одесі та в НУ «ОЮА», про складання міжнародних екзаменів DELF та DALF та можливості отримання вищої освіти у Франції.

Детальніше...

ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ СЛУХАЧАМ КУРСУ ЛЕКЦІЙ З КОНСТИТУЦІЙНОГО ПРАВА США ТА МІЖНАРОДНОГО КОМЕРЦІЙНОГО АРБІТРАЖУ

e-mail Друк

11 квітня 2018 року відбулося вручення сертифікатів слухачам авторського курс лекцій англійською мовою американського адвоката і медіатор Роберт Хоукінс, юрист з більш ніж 35 річним практичним досвідом. Лекційний курс складався з двох моделей: «Вступ до конституційного права США» та «Міжнародний комерційний арбітраж».

Лекції американського експерта проходили з 26 березня по 6 квітня. Слухачами курсу стало 25 студентів і аспірантів Університету.

Під час церемонії вручення сертифікатів американському колезі були вручені пам'ятні подарунки від керівництва та студентів Національного університету «Одеська юридична академія».

Під час перебування в Одесі Роберт Хоукінс також виступив з окремими оглядовими лекціями перед студентами факультету адвокатури та юридичного коледжу. В рамках ознайомчої програми він також відвідав Київський районний суд міста Одеси.

Детальніше...

Сторінка 1 з 171

Новини Новини університету