Новини університету

Новини університету

Фінал конкурсу «Міс Академія - 2020»: Національний університет «Одеська юридична академія» з розмахом відзначила 22-річчя

e-mail Друк

Святкування Дня Національного університету «Одеська юридична академія» за традицією завершилося яскравим барвистим шоу - фіналом конкурсу «Міс Академія».

Для святкування дня народження вузу був обраний самий місткий зал Одеси. Але навіть він не міг вмістити всіх гостей, свята, яких було в цей вечір близько двох тисяч чоловік. Студенти і викладачі, численні партнери, колеги, друзі, - вітали і приймали поздоровлення з цим чудовим днем.

Найдобріші слова подяки звучали на адресу засновника Одеської юридичної академії, президента НУ «ОЮА» Сергія Ківалова. І Він не приховував гордості за своє дітище:

Детальніше...

Поздравляем с Днем рождения!

e-mail Друк

Сегодня, в этот солнечный зимний день, у милой и очаровательной девушки день рождения!

От всей души поздравляем начальника отдела связи с общественностью Марину Бушуеву с праздником и желаем невероятного счастья, вечной красоты и молодости, радости, добра, гармонии в душе и в жизни.

Миру повезло иметь такого человека. Будь здорова, активна, цени прекрасное в себе и достигай головокружительных высот!

Пусть у тебя всё получается, пусть никогда не иссякает запас хорошего настроения!

Візит до Національного університету «Одеська юридична академія» заступника міністра з питань Європейської інтеграції!

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» є одним з провідних та найкращих університетів нашої країни. НУ «ОЮА» відома тим що майже кожного тижня сюди приїжджають відомі гості.

Ми тісно співпрацюємо з багатьма органами державної влади, а випускники нашого університету завжди можуть бути впевнені, що після закінчення НУ «ОЮА» вони обов’язково будуть влаштовані завдяки зусиллям Сергія Васильовича Ківалова та диплому з яким кожен буде радо прийнятий до будь-якого державного органу і не тільки.

Сьогодні стіни Національного університету «Одеська юридична академія» відвідав заступник міністра з питань Європейської інтеграції Ілляшенко Олексій Володимирович.

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія» відзначає 22-річчя: університет привітали почесні гості

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» відзначає 22-у річницю з дня свого заснування. Зберігаючи кращі традиції юридичної школи, що йде своїм корінням у часи заснування юридичного факультету при Рішельєвському ліцеї, вуз активно примножує їх вже в новому часі. В цей день в актовій залі звучали подяки і привітання, вручалися почесні нагороди і грамоти.

Навіть не віриться, що пройшло вже 22 роки з того пам'ятного дня, коли перший склад колективу Академії починав свою роботу в єдиній будівлі, що належала вузу - напівзгорілому корпусі, позбавленому опалення і яких би то не було зручностей: колектив університету, як і тоді, являє собою родину відданих своїй справі однодумців-ентузіастів, багато з яких працюють тут з тих самих пір і до цього дня.

Детальніше...

У Національному університеті «Одеська юридична академія» попрощалися з видатним вченим

e-mail Друк

Колектив Національного університету «Одеська юридична академія» поніс непоправну втрату. 1 грудня з життя пішов видатний учений, доктор юридичних наук, професор кафедри організації судових та правоохоронних органів і адвокатури Валентин Володимирович Долежан.

Попрощатися з вченим прийшли його колеги, співробітники Національного університету «Одеська юридична академія», президент вузу Сергій Васильович Ківалов і студенти.

У юридичній академії професор Долежан пропрацював понад 15 років. В Одесу його запросив президент університету Сергій Ківалов як відомого фахівця в галузі юридичної науки.

Детальніше...

Ректоры одесских вузов обратились к руководству страны с открытым письмом о защите учреждений высшего образования от уничтожения

e-mail Друк

Верховной Радой Украины 12.11.2019 года принят за основу проект Закона Украины «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно совершенствования образовательной деятельности в сфере высшего образования», которым запрещается создание и функционирование территориально обособленных структурных подразделений высших учебных заведений в Киеве, Харькове, Львове, Днепре и Одессе. Подразделения, функционирующие на день вступления в силу настоящего Закона в указанных городах, должны быть реорганизованы или приостановлены до 1 июля 2021 решением высших учебных заведений или их учредителей.

Такие необоснованные и ничем неоправданные нормы вызвали возмущение представителей высших учебных заведений и студентов, поскольку ограничивают право на выбор образовательного учреждения и место обучения, что является грубым нарушением конституционного права на образование, закрепленного ст. 53 Конституции Украины.

Детальніше...

Відбулася Всеукраїнська інтернет-конференція «МОРСЬКЕ ПРАВО УКРАЇНИ: ЕРА ВИПРОБУВАНЬ ТА РОЗВИТКУ»

e-mail Друк

29 листопада 2019 року у Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулася Всеукраїнська інтернет-конференція «МОРСЬКЕ ПРАВО УКРАЇНИ: ЕРА ВИПРОБУВАНЬ ТА РОЗВИТКУ».

Участь у конференції взяли науковці та спеціалісти у сфері морського права. Так, доктор з публічної політики Бергенської дослідницької групи з тихоокеанських студій, Юридичного факультету Університету Бергена (м. Берген, Норвегія) Йоанна Сіекіера привернула увагу наукової спільноти до правових наслідків змін океану у Південно-Тихоокеанському регіоні, а студентка Вільнюського університету (Литва) Юлія Коломієць здійснила правовий аналіз викликів сталого розвитку для сучасного судноплавства. Участь у конференції прийняли й правники-початківці вітчизняної школи морського права. Так, аспірантка кафедри морського та митного права НУ «ОЮА» Ірина Варикаша ґрунтовно дослідила позиції сторін у справі щодо делімітації у Чорному морі (Румунія проти України). Зважаючи на глобальність проблем, пов’язаних з сучасним морським правом та бажаючи охопити якнайбільший науковий загал, дослідники підготували свої матеріали, англійською мовою та надали їх у вигляді якісних наукових статей для друку у міжнародному науковому юридичному журналі “LEXPORTUS”, який незабаром побачить світ.

Детальніше...

Сторінка 1 з 257

Новини Новини університету