Участь у реалізації проектів програми TEMPUS

Участь у реалізації проектів програми TEMPUS

Проект TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast» пролонговано ще на півроку

e-mail Друк

Виконавче Агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури Європейського Союзу високо оцінило результати проектуTEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast», національним координатором якого в Україні є Національний університет «Одеська юридична академія», та вирішило продовжити проекту ще 6 місяців (до 31 травня 2017 року).

Детальніше...

IEL’s First Welcome Party

e-mail Друк

Освіта не припиняється за межами студентських аудиторій.

Викладачі інноваційної магістерської програми «Міжнародне та європейське право» організували для студентів програми IEL’s First Welcome Party – неформальну зустріч, присвячену початку нового навчального семестру і обміну думками щодо нових курсів, які запропоновано вивчити студентам.

Студентам також були презентовані деякі нові ініціативи в рамках програми, зокрема щомісячний семінар з розвитку soft skills (доцент Дарина Дворниченко), гостьовий тур до Парламентської Асамблеї Ради Європи та Європейський Суд з прав людини (професор Тетяна Анцупова). Обмін думками та презентації чергувалися з вікторинами, які були організовані доцентів Юлією Акименко.

Детальніше...

Опубліковано підсумкове видання проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського та міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast»

e-mail Друк

Дорогі колеги і друзі ми раді повідомити про те, що було опубліковано підсумкове видання проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми за європейським і міжнародним правом в Східній Європі - InterEULawEast»!

Зміст видання - це огляд досягнень, отриманих в результаті реалізації проекту (2014-2017) і відображає загальні зусилля всіх університетів-партнерів проекту.

З виданням можна ознайомитися в науковій бібліотеці Національного університету «Одеська юридична академія», а також на сайті Odessa Tempus Center: http://iele.bazick.com/books/306-intereulaweast-project-book-published-online

 

Викладачі Національного університету «Одеської юридичної академії» 6-9 грудня 2016 року провели цикл лекцій для студентів та аспірантів Донецького національного університету імені Василя Стуса у м. Вінниця

e-mail Друк

В рамках реалізації проекту TEMPUS IV Program «Development of master's program in European and International Law in Eastern Europe - InterEULawEast» викладачі Національного університету «Одеської юридичної академії» 6-9 грудня 2016 року провели цикл лекцій для студентів та аспірантів Донецького національного університету імені Василя Стуса у м. Вінниця:

Одеську школу права гідно представили: професор кафедри міжнародного права та міжнародних відносин, гарант програми «Магістр з міжнародного та європейського права» Пашковський Микола Іванович; доцент кафедри історії держави і права Кацин Михайло Юхимович; доцент кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Дворниченко Дарина Юріївна.

Детальніше...

Національний Конгрес Європейської Асоціації Студентів Права (ELSA Ukraine)

e-mail Друк

4-6 листопада в Національному Університеті «Одеська юридична академія» відбувся 25 Національний Конгрес Європейської Асоціації Студентів Права (ELSA Ukraine).

На конгресі були присутні близько 100 студентів-правознавців з різних куточків України - Харківа, Львіва, Полтави, Ужгород, Київ, Дніпро, Одеса, Ірпінь та ін. Також на захід приїхали гості з ELSA Republic of Moldova. 

Детальніше...

Візит Хани Хорак в НУ "ОЮА"

e-mail Друк

21 жовтня 2016 році в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулась міжнародна науково-практична конференція «Сучасна юридична освіта: досвід минулого – погляд у майбутнє». Головна мета конференції – обговорення актуальних питань юридичної освіти в контексті викликів ХХІ століття. В конференції взяли участь відомі вчені та юристи практики з Білорусі, Литви, Польщі, США, Хорватії, України.

Детальніше...

Розпочались заняття за інноваційною англомовною магістерською програмою «Магістр з європейського та міжнародного права»

e-mail Друк

1 вересня 2016 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» розпочались заняття за першою в Україні англомовною магістерською програмою «Магістр з європейського та міжнародного права».

Інноваційна магістерська програма стала результатом трирічного співробітництва колективу Національного університету «Одеська юридична академія» з колегами з провідних університетів країн Східної Європи в рамках проекту TEMPUSIV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast».

Детальніше...

Перший міжнародний підручник з Права Європейського Союзу англійською мовою

e-mail Друк

З вересня 2016 року в університеті стартує нова магістерська програма з міжнародного права та права Європейського союзу. Всі курси програми будуть читатися для наших студентів на англійській мові. Необхідно і відповідне методичне забезпечення. В результаті після трирічної роботи побачив світ перший для нашого колективу підручник «Право Європейського Союзу»: англ. яз. - Воронеж, 2016 - 474 англійською мовою.

Підручник підготовлений за редакцією професорів П. Бірюкова і В. Тулякова і отримав схвалення і рекомендацію до опублікування з боку представників міжнародного консорціуму університетів-учасників проекту TEMPUSIV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast». До авторського колективу увійшли представники Одеської школи права професор В.Туляков А., професор Т.Анцупова, доцент Н.Пашковскій, доцент Ю.Акіменко, доцент А.Гладенко, І.Кривцова.

Нові можливості для молодих вчених університету

e-mail Друк

Під егідою консорціуму європейських університетів вийшов новий номер журналу INTEREULAWEASTJournalVol. 3, Issue 1, June 2016. У цьому номері журналу опублікована стаття представників Одеської школи права: студентки 4 курсу факультету цивільної та господарської юстиції Леонової Христини і студентки 4 курсу судово-адміністративного факультету Скороход Влади. Ми від щирого серця вітаємо молодих вчених з першим кроком до Європейського визнання.

Електронна версія журналу INTEREULAWEASTJOURNAL доступна в інтернеті за посиланням http://web.efzg.hr/dok/casopisi%20efzg/INTEREULAWEAST//KB.pdf

Журнал INTEREULAWEAST був створений в рамках реалізації проекту ТЕМПУС IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного new logo tempusправа в Східній Європі - InterEULawEast» і публікує дослідження з проблематики інтегративного і комерційного права Європи англійською мовою. З наступного року планується індексація журналу в SCOPUS. На останньому засіданні редколегії було прийнято рішення щорічно один номер надавати для публікації матеріалів представникам нашого університету.

Редколегія журналу дякує керівництву університету і науково-педагогічних працівників за їх внесок в підготовку видання.

 

На допомогу теоретикам і практикам Європейської інтеграції

e-mail Друк

Сучасний юрист і управлінець, політолог і журналіст не може бути визнаний кваліфікованим без володіння іноземною мовою за професійним спрямуванням. Саме для цього з ініціативи С.В.Ківалова в Університеті більше 10 років розробляється і імплементується програма підготовки бакалаврів і магістрів на іноземних мовах.

В рамках окремих напрямків, таких як Європейська інтеграція, допомога в оволодінні професійною термінологією потрібна не тільки випускникам університетів, а й співробітникам відповідних міністерств і відомств, політикам і парламентарям.

Детальніше...

Сторінка 1 з 6

test
Міжнародне співробітництво Участие в реализации проектов программ TACIS, TEMPUS, ERASMUS+ TEMPUS Участь у реалізації проектів програми TEMPUS