Участь у реалізації проектів програми TEMPUS

Участь у реалізації проектів програми TEMPUS

Проект TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast» пролонговано ще на півроку

e-mail Друк

Виконавче Агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури Європейського Союзу високо оцінило результати проектуTEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast», національним координатором якого в Україні є Національний університет «Одеська юридична академія», та вирішило продовжити проекту ще 6 місяців (до 31 травня 2017 року).

Детальніше...

Викладачі Національного університету «Одеської юридичної академії» 6-9 грудня 2016 року провели цикл лекцій для студентів та аспірантів Донецького національного університету імені Василя Стуса у м. Вінниця

e-mail Друк

В рамках реалізації проекту TEMPUS IV Program «Development of master's program in European and International Law in Eastern Europe - InterEULawEast» викладачі Національного університету «Одеської юридичної академії» 6-9 грудня 2016 року провели цикл лекцій для студентів та аспірантів Донецького національного університету імені Василя Стуса у м. Вінниця:

Одеську школу права гідно представили: професор кафедри міжнародного права та міжнародних відносин, гарант програми «Магістр з міжнародного та європейського права» Пашковський Микола Іванович; доцент кафедри історії держави і права Кацин Михайло Юхимович; доцент кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Дворниченко Дарина Юріївна.

Детальніше...

Національний Конгрес Європейської Асоціації Студентів Права (ELSA Ukraine)

e-mail Друк

4-6 листопада в Національному Університеті «Одеська юридична академія» відбувся 25 Національний Конгрес Європейської Асоціації Студентів Права (ELSA Ukraine).

На конгресі були присутні близько 100 студентів-правознавців з різних куточків України - Харківа, Львіва, Полтави, Ужгород, Київ, Дніпро, Одеса, Ірпінь та ін. Також на захід приїхали гості з ELSA Republic of Moldova. 

Детальніше...

Візит Хани Хорак в НУ "ОЮА"

e-mail Друк

21 жовтня 2016 році в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулась міжнародна науково-практична конференція «Сучасна юридична освіта: досвід минулого – погляд у майбутнє». Головна мета конференції – обговорення актуальних питань юридичної освіти в контексті викликів ХХІ століття. В конференції взяли участь відомі вчені та юристи практики з Білорусі, Литви, Польщі, США, Хорватії, України.

Детальніше...

Розпочались заняття за інноваційною англомовною магістерською програмою «Магістр з європейського та міжнародного права»

e-mail Друк

1 вересня 2016 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» розпочались заняття за першою в Україні англомовною магістерською програмою «Магістр з європейського та міжнародного права».

Інноваційна магістерська програма стала результатом трирічного співробітництва колективу Національного університету «Одеська юридична академія» з колегами з провідних університетів країн Східної Європи в рамках проекту TEMPUSIV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast».

Детальніше...

Перший міжнародний підручник з Права Європейського Союзу англійською мовою

e-mail Друк

З вересня 2016 року в університеті стартує нова магістерська програма з міжнародного права та права Європейського союзу. Всі курси програми будуть читатися для наших студентів на англійській мові. Необхідно і відповідне методичне забезпечення. В результаті після трирічної роботи побачив світ перший для нашого колективу підручник «Право Європейського Союзу»: англ. яз. - Воронеж, 2016 - 474 англійською мовою.

Підручник підготовлений за редакцією професорів П. Бірюкова і В. Тулякова і отримав схвалення і рекомендацію до опублікування з боку представників міжнародного консорціуму університетів-учасників проекту TEMPUSIV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast». До авторського колективу увійшли представники Одеської школи права професор В.Туляков А., професор Т.Анцупова, доцент Н.Пашковскій, доцент Ю.Акіменко, доцент А.Гладенко, І.Кривцова.

Нові можливості для молодих вчених університету

e-mail Друк

Під егідою консорціуму європейських університетів вийшов новий номер журналу INTEREULAWEASTJournalVol. 3, Issue 1, June 2016. У цьому номері журналу опублікована стаття представників Одеської школи права: студентки 4 курсу факультету цивільної та господарської юстиції Леонової Христини і студентки 4 курсу судово-адміністративного факультету Скороход Влади. Ми від щирого серця вітаємо молодих вчених з першим кроком до Європейського визнання.

Електронна версія журналу INTEREULAWEASTJOURNAL доступна в інтернеті за посиланням http://web.efzg.hr/dok/casopisi%20efzg/INTEREULAWEAST//KB.pdf

Журнал INTEREULAWEAST був створений в рамках реалізації проекту ТЕМПУС IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного new logo tempusправа в Східній Європі - InterEULawEast» і публікує дослідження з проблематики інтегративного і комерційного права Європи англійською мовою. З наступного року планується індексація журналу в SCOPUS. На останньому засіданні редколегії було прийнято рішення щорічно один номер надавати для публікації матеріалів представникам нашого університету.

Редколегія журналу дякує керівництву університету і науково-педагогічних працівників за їх внесок в підготовку видання.

 

На допомогу теоретикам і практикам Європейської інтеграції

e-mail Друк

Сучасний юрист і управлінець, політолог і журналіст не може бути визнаний кваліфікованим без володіння іноземною мовою за професійним спрямуванням. Саме для цього з ініціативи С.В.Ківалова в Університеті більше 10 років розробляється і імплементується програма підготовки бакалаврів і магістрів на іноземних мовах.

В рамках окремих напрямків, таких як Європейська інтеграція, допомога в оволодінні професійною термінологією потрібна не тільки випускникам університетів, а й співробітникам відповідних міністерств і відомств, політикам і парламентарям.

Детальніше...

Заключна координаційна нарада проекту TEMPUS «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast» на базі Університету Марібор (Словенія)

e-mail Друк

В рамках реалізації проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast» 4-5 липня 2016 року на базі Університету Марібор (Словенія) відбувся заключний координаційна нарада керівництва проекту. За результатами заходу представники університетів проекту TEMPUSInterEULawEast ухвалили одноголосне рішення визнати успішним досягнення всіх проектних цілей.

Представники консорціуму університетів ухвалили також рішення розвивати партнерські відносини і далі в цілях реалізації програм подвійних і паралельних дипломів, активізації академічних обмінів, стажувань викладачів і студентів.

Детальніше...

IV заключна міжнародна конференція «Правова реформа і розширення ЄС: трансфер досвіду» проекту InterEULawEast

e-mail Друк

В рамках реалізації проекту TEMPUSIV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast» представники Національного університету «Одеська юридична академія» 4-5 липня взяли участь у IV заключній міжнародній конференції «Правова реформа і розширення ЄС: трансфер досвіду» , яка проходила на базі Університету Марібор (Словенія).

Основний акцент міжнародної конференції був зроблений на вклад проекту InterEULawEast в імплементацію стандартів Болонського процесу і формування європейського освітнього простору. Віце-президент Університету, проректор з міжнародних зв'язків професор В.Туляков, виступив з пленарною доповіддю про результати методології та методики підготовки магістеріуму з Міжнародного права та права Європейського союзу в Національному університеті «Одеська юридична академія».

Детальніше...

Круглый стол «Европейская интеграция: прогресс, вызовы и перспективы»

e-mail Друк

13 мая 2016 года в Национальном университете «Одесская юридическая академия» состоялся Международный круглый стол «Европейская интеграция: прогресс, вызовы и перспективы».

Работа круглого стола был организована в рамках двух панелей: «Европейская интеграция: взгляд изнутри», и «Европейская интеграция: украинское измерение».

В качестве зарубежных экспертов в круглом столе приняли участие профессор Университета КаФоскари Брюс Леймсидор, (Италия) с более чем 40-летним стажем работы в сфере миграционного менеджмента и права; известный австрийский политик, бывший министр обороны Австрии Фридхельм Фришеншлягер; международный консультант по вопросам транспортного права со значительным опытом работы в проектах по аппроксимации законодательства ЕС и стран Восточной Европы Мартин Хорселинг (Нидерланды).

Детальніше...

Сторінка 1 з 5

test
Міжнародне співробітництво Участие в реализации проектов программ TACIS, TEMPUS, ERASMUS+ TEMPUS Участь у реалізації проектів програми TEMPUS