Участь у реалізації проектів програми TEMPUS

Участь у реалізації проектів програми TEMPUS

Проект TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast» пролонговано ще на півроку

e-mail Друк

Виконавче Агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури Європейського Союзу високо оцінило результати проектуTEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast», національним координатором якого в Україні є Національний університет «Одеська юридична академія», та вирішило продовжити проекту ще 6 місяців (до 31 травня 2017 року).

Детальніше...

Заключна нарада проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast» в Університеті Марібор

e-mail Друк

alt

21 квітня в Університеті Марібор (Словенія) відбулась заключна нарада представників консорціуму університетів, що беруть участь в реалізації проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі – InterEULawEast». Основним завданням заключної наради є надання оцінки результатам діяльності кожного партнера проекту, а також обговорення перспективи розвитку магістерської програми з європейського і міжнародного права. Національний університет «Одеська юридична академія» представляли віце-президент, проректор з міжнародних зв'язків, суддя ad hoc Європейського Суду з прав людини В. Туляков і заступник декана факультету міжнародно-правових відносин університету М. Кацин.

Протягом 4 років експерти з університетів країн-членів Європейського Союзу спільно з представниками Одеської школи права розробляли навчально-методичне забезпечення магістерської програми. Магістерська програма, створена в рамках проекту, є інноваційною і перспективною для України, оскільки зосереджена на вивченні правового регулювання і практик Спільного Ринку Європейського Союзу, що особливо актуально в умовах реалізації Угоди про Асоціацію ЄС і України.

Детальніше...

Вручення сертифікатів слухачам курсу лекцій професора Брюса Леймсідора

e-mail Друк

alt

28 березня 2017 відбулося вручення сертифікатів слухачам авторського курсу лекцій «Право притулку в Європейському Союзі» професора Брюса Леймсідора (Університет Ка'Фаскорі, Італія).

Лекції професора Б. Леймсідора проходили з 21 березня по 28 березня 2017 року і були організовані в рамках освітнього проекту університету «Школа права Європейського Союзу». Слухачами курсу стало більше 25 студентів і аспірантів університету.

У своїх лекціях професор Б. Леймсідор зосередив увагу на особливості правового регулювання надання притулку в країнах-членах ЄС, а також на аналізі останніх резонансних рішень органів ЄС, спрямованих на регулювання міграційних процесів.

Детальніше...

Презентація інноваційної освітньої магістерської програми англійською мовою «Міжнародне право і право Європейського Союзу»

e-mail Друк

В рамках Дня відкритих дверей Національного університету «Одеська юридична академія» 2017 року відбулася презентація інноваційної магістерської програми англійською мовою «Міжнародне право і право Європейського Союзу».

Магістерська програма створена в рамках реалізації проекту ТЕМПУС IV «Розробка магістерської програми за європейським і міжнародним правом у Східній Європі - InterEULawEast». В 2016/2017 навчальному році відбувся перший набор студентів. Особливістю магістерської програми є те, що вона сформована з врахуванням досвіду викладання права Європейського Союзу провідних європейських університетів.

Під час презентації завідувач кафедрою міжнародного права Пашковський М.І. та начальник відділу міжнародних зв'язків Барський В.Р. розповіли потенційним студентам про переваги та особливості магістерської програми. 

Детальніше...

IEL’s First Welcome Party

e-mail Друк

Освіта не припиняється за межами студентських аудиторій.

Викладачі інноваційної магістерської програми «Міжнародне та європейське право» організували для студентів програми IEL’s First Welcome Party – неформальну зустріч, присвячену початку нового навчального семестру і обміну думками щодо нових курсів, які запропоновано вивчити студентам.

Студентам також були презентовані деякі нові ініціативи в рамках програми, зокрема щомісячний семінар з розвитку soft skills (доцент Дарина Дворниченко), гостьовий тур до Парламентської Асамблеї Ради Європи та Європейський Суд з прав людини (професор Тетяна Анцупова). Обмін думками та презентації чергувалися з вікторинами, які були організовані доцентів Юлією Акименко.

Детальніше...

Опубліковано підсумкове видання проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського та міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast»

e-mail Друк

Дорогі колеги і друзі ми раді повідомити про те, що було опубліковано підсумкове видання проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми за європейським і міжнародним правом в Східній Європі - InterEULawEast»!

Зміст видання - це огляд досягнень, отриманих в результаті реалізації проекту (2014-2017) і відображає загальні зусилля всіх університетів-партнерів проекту.

З виданням можна ознайомитися в науковій бібліотеці Національного університету «Одеська юридична академія», а також на сайті Odessa Tempus Center: http://iele.bazick.com/books/306-intereulaweast-project-book-published-online

 

В рамках реалізації проекту TEMPUS Національний університет «Одеська юридична академія» отримав сучасне мультимедійне обладнання

e-mail Друк

В рамках реалізації проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з міжнародного та європейського права для Східної Європи - InterEULawEast» в трьох аудиторіях університету було встановлено сучасне мультимедійне обладнання. Аудиторії будуть використовуватися, в першу чергу, студентами, які навчаються в магістратурі з відповідною спеціалізацією.

Використання мультимедійного обладнання сприятиме впровадженню сучасних методик викладання.

Створення спеціалізованих аудиторій покликане забезпечити збереження і примноження результатів проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з міжнародного та європейського права для Східної Європи - InterEULawEast»

Детальніше...

Викладачі Національного університету «Одеської юридичної академії» 6-9 грудня 2016 року провели цикл лекцій для студентів та аспірантів Донецького національного університету імені Василя Стуса у м. Вінниця

e-mail Друк

В рамках реалізації проекту TEMPUS IV Program «Development of master's program in European and International Law in Eastern Europe - InterEULawEast» викладачі Національного університету «Одеської юридичної академії» 6-9 грудня 2016 року провели цикл лекцій для студентів та аспірантів Донецького національного університету імені Василя Стуса у м. Вінниця:

Одеську школу права гідно представили: професор кафедри міжнародного права та міжнародних відносин, гарант програми «Магістр з міжнародного та європейського права» Пашковський Микола Іванович; доцент кафедри історії держави і права Кацин Михайло Юхимович; доцент кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Дворниченко Дарина Юріївна.

Детальніше...

Національний Конгрес Європейської Асоціації Студентів Права (ELSA Ukraine)

e-mail Друк

4-6 листопада в Національному Університеті «Одеська юридична академія» відбувся 25 Національний Конгрес Європейської Асоціації Студентів Права (ELSA Ukraine).

На конгресі були присутні близько 100 студентів-правознавців з різних куточків України - Харківа, Львіва, Полтави, Ужгород, Київ, Дніпро, Одеса, Ірпінь та ін. Також на захід приїхали гості з ELSA Republic of Moldova. 

Детальніше...

Сторінка 1 з 6

Міжнародне співробітництво Участие в реализации проектов программ TACIS, TEMPUS, ERASMUS+ TEMPUS Участь у реалізації проектів програми TEMPUS