Творча діяльність студентів

Творча діяльність студентів

Інститут прокуратури та слідства

E-mail Print

student/cultura/ips_1.jpg
Для студентів Інституту прокуратури та слідства створені усі умови для розвитку їх творчого потенціалу. Тільки тут ви маєте можливість реалізувати себе у всіх сферах багатогранного творчого життя.

Отже, танцювальна студія «Maxidance» - двічі лауреат Всеукраїнського танцювального конкурсу «Яскрава країна», а також яскрава прикраса будь-якого академічного заходу. Стиль танців цієї студії варіюється від запальних постановок у стилі джаз-фанк або ліричного контемпу до українських варіацій або хвилюючого східного танцю. Колектив нараховує понад 30 студентів, яких по праву можна назвати професійними танцівниками.

Read more...

Факультет цивільної та господарської юстиції

E-mail Print

student/cultura/cgu_7.jpg
Будь-яка творча ініціатива на факультеті цивільної та господарської юстиції вітається і заохочується. Тому студентів факультету радують танцювальні гуртки та дуети, вокальні студії, команда КВК, яка представляє факультет на академічних та міських заходах.

Активно діє студентське самоврядування, яке постійно організовує цікаве дозвілля наших студентів: різні пізнавальні і розважальні поїздки, спільні святкування і багато іншого.

На факультеті діє радіовузол, завдяки якому на перервах звучить чудова музика, яка створює позитивний настрій і заряд енергії для нових занять.

Read more...

Соціально-правовий факультет

E-mail Print

student/cultura/spf_4.jpg
Справжнє студентське життя неможливо уявити без КВК, танців, різних культурних заходів.

На соціально-правовому факультеті створені всі умови для реалізації студента як багатогранної особистості.

КВК - це жарти на тему життя в стінах нашої академії, відносин між студентами та викладачами і, звичайно ж, - життя в гуртожитку.

Команда КВК соціально-правового факультету - неодноразовий переможець фестивалю «Студентська весна» у номінації «КВК», успішний учасник Кубка мера Одеси з КВК, призер першості КВК на кубок Президента Національного університету «Одеська юридична академія» Ківалова С.В., а також постійний учасник заходів, що проводяться соціально-правовим факультетом. Перед їх дотепними і життєвими жартами не можуть встояти ні студенти, ні викладачі.

Read more...

Факультет міжнародно-правовоих відносин

E-mail Print

student/cultura/mpo_1.jpg
Для студентів факультету міжнародно-правових відносин створені прекрасні умови по забезпеченню їм веселого та яскравого життя.

Найбільшої уваги заслуговує команда КВК факультету міжнародно-правових відносин «Ромашка». Без цих веселих і кмітливих студентів не проходить жоден студентський захід у стінах академії. Команда КВК "Ромашка" займає призові місця на численних фестивалях не тільки рідного міста Одеса, але і на всеукраїнських. Її учасники є володарями бронзового Кубка Президента Національного університету «Одеська юридична академія», фіналістами Чемпіонату Одеської області з КВК, учасниками відкритої ліги КВК "Зліт", учасниками фестивалів КВК в Одесі та області, серед них "Кубок Світу" в єврейському культурному центрі Bait Grant і фестиваль Чемпіонату міста в Одеському національному політехнічному університеті. В цьому році команда буд брати участь у півфіналі Кубка ректора Політеху з КВК.

Команда КВК «Ромашка» - сама весела, позитивна й дружна команда Національного університету «Одеська юридична академія».

Read more...

Факультет адвокатури

E-mail Print

student/cultura/fa_1.jpg
Студенти факультету адвокатури мають безліч можливостей для реалізації свого творчого потенціалу. Тут створюються всі умови для розвитку студента як особистості цікавої та всебічно розвиненої.

Отже, на факультеті адвокатури існує команда КВК “Фан”, учасники якої успішно виступають не тільки в стінах Університету, але і на міських змаганнях. Колектив нараховує понад 20 студентів.

Студентам факультету надається безліч можливостей для заняття спортом, у тому числі і в секціях спортивного вдосконалення, таких, як: волейбол, баскетбол, футбол, дзюдо, кульова стрільба, настільний теніс, плавання, легка атлетика, бокс, аеробіка, рукопашний бій, художня гімнастика. На факультеті навчаються чотири майстри спорту і шістнадцять кандидатів у майстри спорту, які гідно представляють факультет та Університет не тільки на всеукраїнських змаганнях, але й на міжнародній спортивній арені.

Read more...
For student Students’ Self-Government Творча діяльність студентів