Новини міжнародного співробітництва

Новини міжнародного співробітництва

Відбірковий тур учасників конкурсу на проходження стажування у Швейцарії

e-mail Друк

Відбувся відбірковий тур учасників конкурсу на проходження стажування в Юридичному бюро «Dr. J. Bollag & Cie» (м. Цуг, Швейцарія), для участі в якому спеціально для на один день Одесу відвідав його засновник і власник доктор Йозеф Боллаг.

У відбірковому турі взяло участь більше 20 студентів і аспірантів Національного університету «Одеська юридична академія». В результаті тривалої співбесіди, яке проводив особисто доктор Й. Боллаг, для проходження стажування навесні 2018 року були запрошені:

1. Марченко Тетяна, аспірантка кафедри кримінального процесу.

Детальніше...

Завершився перший цикл лекцій навчального курсу «критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства»

e-mail Друк

Відбулась остання у цьому семестрі лекція факультативного навчального курсу «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства», організованого за підтримки громадської некомерційної благодійної корпорація штату Юта «Левітт Інститут Міжнародного Розвитку» (США).

Курс лекцій «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» спрямований на підтримку формування в Україні міцної та сталої демократії, виховання і становлення підростаючого покоління лідерів, майбутніх законодавців та працівників правоохоронних органів.

Основні завдання курсу: підготовка студентів, які обізнані в західно-правовій етиці, мислять критично та вміють застосовувати законодавство України; створення необхідного середовища для обговорення та співробітництва в сфері громадської освіти, яка є основою для сталої демократії; формування навичок критичного мислення у студентів, які є необхідними для будівництва та розвитку українських демократичних інститутів.

Детальніше...

Встановлено наукові та освітні зв'язки з мексиканською юридичною спільнотою

e-mail Друк

З 8 по 11 листопада в місті Канкун (Мексика) пройшли чергові Інституційні зустрічі Міжнародного союзу латинського нотаріату (МСЛН).

У дні зустрічей була організована робота 9 комісії, 6 робочих груп, а також Організаційного комітету МСЛН і Генерального зборів МСЛН.

Представники більш ніж 80 країн світу зібралися для обговорення актуальних проблем діяльності нотаріату в міжнародному та національному масштабах, а також для вироблення спільної стратегії і тактики дій.

Україну в Комісії по деонтології нотаріату представляв Юрій Орзіх, нотаріус, к.ю.н., доцент кафедри цивільного права Національного університету «Одеська юридична академія».

Детальніше...

Наукова бібліотека поповнилася виданням з міжнародного комерційного арбітражу

e-mail Друк

В рамках міжуніверситетського співробітництва наукова бібліотека Національного університету «Одеська юридична академія» поповнилася монографічним виданням обсягом понад тисячу сторінок «Закон, практика і процедура арбітражу: 2-е видання» (видавництво Lexis Nexis) автором якого є Сундра Раджу – директор Регіонального центру арбітражу в Куала-Лумпурі (Малайзія).

Книга буде корисна як студентам, аспірантам, так і викладачам, в коло наукових і практичних інтересів яких входить міжнародний комерційний арбітраж.

Вручення сертифікатів слухачам навчального курсу «Судове провадження у кримінальних справах» американського адвоката Яна Сігал

e-mail Друк

3 листопада 2017 року відбулося вручення сертифікатів слухачам навчального курсу англійською мовою «Судове провадження у кримінальних справах» адвоката Яна Сігала (США). Автор курсу - американський адвокат, засновник юридичної фірми Seigellaw, з більш ніж 30 річним стажем.

Заняття американського експерта проходили з 23 жовтня по 3 листопада 2017 року. Останнє заняття пройшло в формі моделювання судового процесу. Кожен слухач курсу виступав в одній з ролей: судді, представника захисту чи обвинувачення, присяжних. В рамках імітаційного судового засідання учасники глибше познайомилися з процесуальними тонкощами розгляду кримінальних справ в американських судах. У навчальному курсі взяло участь 25 студентів, аспірантів і молодих викладачів університету.

Детальніше...

Завершився цикл лекцій від американського адвоката Девіда Кука

e-mail Друк

З 9 по 23 жовтня 2017 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» був організований цикл лекцій американського адвоката та медіатора Девіда Кука.

В рамках циклу лекцій американський експерт прочитав в Одесі інтенсивний двотижневий курс «Цивільний процес США» і оглядові лекції для учнів Юридичного коледжу. По завершенню курсу лекцій 23 жовтня більше 20 студентів, аспірантів і молодих викладачів університету отримали сертифікати про успішне освоєння програми курсу.

Також адвокат Девід Кук відвідав м. Київ, де виступив з оглядовою лекцією перед студентами Київського інституту Національного університету «Одеська юридична академія».

Детальніше...

Ознайомлювальний візит ізраїльських дипломатів

e-mail Друк

20 жовтня 2017 року відбувся ознайомчий візит Радника Посольства Держави Ізраїль Геннадія Поліщука та Директора Ізраїльського культурного центру в Одесі, Першого секретаря Посольства Держави Ізраїль в Україні Ілони Хильківської, яка зайняла цю посаду восени 2017 року.

Геннадій Поліщук та Ілона Хільковська зустрілися з Президентом університету академіком Ківаловим Сергієм Васильовичем, з яким обговорили стан і можливі напрямки двостороннього співробітництва. Під час бесіди дипломати відзначили, що Національний університет «Одеська юридична академія» є одним з лідерів міжнародного університетського співробітництва в Україні, і давнім та надійним партнером Ізраїльського культурного центру в Одесі. Була висловлена ​​зацікавленість в розширенні переліку тематики лекцій, які читають ізраїльські науковці студентам Юракадемії.

Детальніше...

Сторінка 1 з 57

Новини Новини міжнародного співробітництва