Новини міжнародного співробітництва

Новини міжнародного співробітництва

Відбувся науковий семінар з проблеми європейської безпеки

e-mail Друк

17-19 вересня 2017 року рамках реалізації проекту «Crisis Management and Conflict Resolution», який фінансується програмою Жана Моне Європейського Союзу, в Національному університет «Одеська юридична академія» відбувся міжнародний науковий семінар «ЄС і міжнародні конфлікти: аналіз поточних і майбутніх подій для поліпшення Європейського управління кризами і запобігання конфліктів в крихких і зачеплених конфліктом країнах».

У науковому семінарі взяли участь понад 25 експертів в області безпеки з Австралії, Великобританії, Болгарії, Грузії, Нової Зеландії, Іспанії, Молдови, Польщі, Естонії, України, Швеції, які представляли академічну спільноту, громадянське суспільство, неурядові аналітичні центри, ЗМІ. Одним з ключових експертів наукового семінару виступила професор кафедри журналістики Національного університету «Одеська юридична академія», доктор наук з державного управління Маляренко Тетяна Анатоліївна.

Детальніше...

В Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулась міжнародна літня школа з питань регіональної безпеки

e-mail Друк

11-16 вересня 2017 року відбулась міжнародна літня школа «Хрупка державність, меншини та збройні конфлікти – майбутні сценарії для Молдови та України і суперечливі пріоритети у відносинах Європейського Союзу і Росії».

Літня школа була організована спільно Університетом Оснабрюк (Німеччина), неурядовим експертним об’єднанням «Seminar Simulation Consulting Europe» і Національним університетом «Одеська юридична академія» за фінансовою підтримки Німецької служби академічних обмінів / DAAD.

Детальніше...

Міжнародна наукова конференція «Міжнародне кримінальне правосуддя в турбулентному світі»

e-mail Друк

14–15 вересня в залі засідання Вченої ради Національного університету «Одеська юридична академія» пройшла конференція «Міжнародне кримінальне правосуддя в турбулентному світі».

В кінці 2017 виконується 20 років з моменту прийняття резолюції Генеральної Асамблеї ООН 52/160, якою була скликана Дипломатична конференція в Римі для створення Міжнародного кримінального суду. Минулі роки виявили зсув в очікуваннях від національних кримінальних судів як з боку доктрини, так і з боку постконфліктних суспільств. Простий і здавалось би очевидний тезис про неможливість досягнення миру без правосуддя сьогодні вже не сприймається безспірно.

Від Міжнародного кримінального суду, так як і від інших можливих та діючих гібридних та міжнародних судів, очікується реальний вклад в подолання наслідків конфліктів і примирення. Нові очікування та традиційна багатовекторність політичних інтересів зацікавлених сторін вимагають від міжнародного кримінального правосуддя більшої ефективності в сучасному турбулентному світі. Ці питання особливо актуальні для України.

Детальніше...

Участь студентів факультету міжнародно-правових відносин у літній школі у Ягелонському університеті

e-mail Друк

В рамках співпраці між факультетом міжнародно–правових відносин та юридичним факультетом Ягелонського університету, четверо студентів минулого тижня брали участь у роботі літньої школи з права інтелектуальної власності.  Протягом тижня наші студенти мали змогу слухати лекцій відомих європейських вчених, серед яких професор Леонел  Бентлі (Університет Кембріджа), професор Сюзі Франкел  (Університет королеви Вікторії у Велінгтоні), професор Томаш Таргож (Ягелонський університет), професор Лукаш Желечовскі (Варшавський університет). Програма навчання була достатньо насиченою. Так, студенти не тільки отримали знання з теорії, а й мали змогу змоделювати шляхи захисту права інтелектуальної власності. Крім того, вони навчилися ефективним засобам введення перемовин на основі курсу Гарвардського університету. Цікавим було те, що наші студенти брали участь у моделюванні судових засідань в одній команді зі студентами з Чехії, Німеччини, Словаччини.

Детальніше...

Студентка Национального университета «Одесская юридическая академия» стала финалисткой престижного конкурса

e-mail Друк

2017 09 19-1

Международная юридическая фирмы DLA PIPER объявила победителей всеукраинского конкурса для студентов-юристов 2017 года. в Тройку лучших по итогам конкурса вошла Анастасия Воробьева, студентка Национального университета "Одесская юридическая академия".
Победителей выбрали на основе комплексной оценки, в которую вошли результаты письменной работы, теста по английскому языку и собеседования с судьями. В состав жюри в этом году вошли представители Министерства образования и науки Украины, Министерства юстиции Украины, штатные юристы украинских и международных компаний-лидеров рынка и ведущие юристы DLA Piper в Украине.
 
Победитель (первое место) получил возможность пройти недельную стажировку в офисе DLA Piper в Люксембурге. Студент, который занял второе место в конкурсе, получил возможность пройти стажировку в киевском офисе DLA Piper в течение месяца и сертификат на пользование информационно-правовой системой LIGA:ZAKON. Студент, занявший третье получил возможность пройти месячную стажировку в киевском офисе DLA Piper.
Детальніше...

Участь в міжнародній конференції “The Third International Language Assessment Conference” (11-12 вересня, Каїр, Єгипет)

e-mail Друк

11 і 12 вересня 2017 року в Американському університеті в Каїрі відбулася конференція “The Third International Language Assessment Conference in Egypt (ILACE) 2017”, у якій  прийняла участь Томчаковська Юлія Олегівна, доцент кафедри іноземних мов №2 Національного університету «Одеська юридична академія».

Конференція була присвячена проблемам, можливостям і перспективам оцінювання якості знань іноземної (англійської) мови в XXI столітті. Особливу увагу було присвячено дослідженням з оцінювання якості знань, широкомасштабного тестування і класному оцінюванню в ВНЗ.

ILACE надала молодим вченим з 25 країн можливість для професійного розвитку, співробітництва, наукових дискусій в рамках оцінювання якості знань іноземної (англійської) мови.

Детальніше...

Доцент кафедри кримінального процесу Торбас Олександр взяв участь у навчальному візиті до США

e-mail Друк

Доцент кафедри кримінального процесу, керівник відділу оцінювання якості вищої освіти Центру організації освітньої підготовки та інформаційно-аналітичної роботи Національного університету “Одеська юридична академія” Торбас Олександр з 26 серпня по 3 вересня 2017 року взяв участь у навчальному візиті до США (міста Вашингтон (Округ Колумбія), Лексингтон і Шарлотсвіль (штат Вірджинія) для ознайомлення з організацією юридичної освіти, правничої професії та верховенства права у дії за підтримкою Програми реформування сектору юстиції “Нове правосуддя”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні. У навчальному візиті також взяли участь представники Міністерства освіти та науки України, Міністерства юстиції України, Верховної Ради України, Вищої ради правосуддя, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та провідних українських шкіл права.

В ході навчального візиту українська делегація мала змогу зустрітися із представниками асоціацій, які формують та забезпечують сучасну систему юридичної освіти США (Американська асоціація юристів, Рада з питань доступу до шкіл права, Асоціація американських шкіл права, медіа компанія US News and World Report та інші), та викладачами і студентами трьох шкіл права: Центр права Університету Джорджтаун (Вашингтон), Школа права Університету ім. Вашингтона і Лі (Лексингтон), Школа права Університету штату Вірджинія (Шарлотсвіль). Під час цих зустрічей українська делегація дізналася про процедуру доступу до навчання у правових школах, доступу до юридичної професії в США, а також ознайомилась із освітнім процесом в провідних американських школах права.

Детальніше...

Сторінка 1 з 56

Новини Новини міжнародного співробітництва