Новини міжнародного співробітництва

Новини міжнародного співробітництва

Факультет НУ «ОЮА» отримав статус інституційного спостерігача в Інституті європейського права

e-mail Друк

Сьогодні факультет міжнародно-правових відносин Національного університету «Одеська юридична академія» офіційно отримав статус інституційного спостерігача в Інституті європейського права. Ця організація відіграє важливу роль в суспільно-політичному житті Європейського Союзу та в розвитку його правової системи. Інститут європейського права був заснований у 2011 року, зі штаб-квартирою у Відні. Приємно, що саме наш факультет став першим на пострадянському просторі, якого вшанували бути прийнятим до лав Інституту європейського права. Тепер перед нашими вченими відкривається можливість брати активну участь у законотворчості в рамках Європейського Союзу, оскільки саме експерти цієї організації розробили низку ініціатив, які потім набули статусу законодавчих актів після відповідного затвердження Радою ЄС та Європейським парламентом. Пріоритетними напрямками діяльності цієї організації є: альтернативні способи вирішення спорів на рівні ЄС, реформування банківського права, модернізація міграційного права, та реформування сімейного та спадкового права на рівні держав–членів Європейського Союзу.

Одесский вуз впервые посетила делегация студентов-юристов из Индии

e-mail Друк

17 июля  в Национальный университет «Одесская юридическая академия» прибыла  делегация студентов-юристов из Республики Индия. Представители университетов  Jindal Global University  и AURO University посетили наш университет с однодневным ознакомительным учебным визитом, в ходе которого они пообщались с руководством университета, а также прослушали лекции  ведущих преподавателей университета на английском языке, которые были посвящены проблематике юридического образования, европейской интеграции и правовых аспектов новых информационных технологий. Так, проректор  НУ «ОЮА» по международным связям, профессор Вячеслав Туляков прочитал для иностранных студентов лекцию о традициях и новациях юридического образования на юге Украины и особенностях Одесской школы права.

Детальніше...

Факультет журналістики знову в міжнародних проектах

e-mail Друк

12-13 червня 2017 року у Відні відбулася 2nd OSCE Gender Equality Review Conference, в якій взяла участь декан факультету журналістики НУ «ОЮА», професор Тетяна Кузнєцова.

Міжнародна конференція з огляду гендерної рівності була організована як платформа, на якій представники держав-учасниць ОБСЄ, виконавчих структур, організацій громадянського суспільства та наукових кіл обговорили питання гендерної рівності.

Конференцію відкрила Софі Кармасін - федеральний міністр у справах сім'ї та молоді Австрії, Катажина Гардапхадзе - перший заступник директора Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини, із відео-зверненнями виступили Джастін Трюдо - прем'єр-міністр Канади, і Лакшмі Пурі - помічник Генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй.

У центрі уваги були питання, що стосуються п'ятої цілі сталого розвитку Організації Об'єднаних Націй - досягнення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок.

Детальніше...

Візит турецького експерта в сфері кримінального права і процесу

e-mail Друк

З 24 по 29 квітня 2017 року в рамках програми індивідуальної академічної мобільності Національний університет «Одеська юридична академія» відвідав професор Доган Сояслан (Університету Чанкая, Туреччина), експерт з більш ніж 45 річним стажем в галузі кримінального права і кримінального процесу.

Професор Доган Сояслан провів переговори про співпрацю з представниками адміністрації університету, ознайомився з історією, структурою Національного університету «Одеська юридична академія» та особливостями організації навчального процесу.

В рамках візиту також відбулася робоча зустріч з представниками кафедри кримінального процесу, під час якої було обговорено перспективні напрямки спільних досліджень турецьких і українських учених. Зокрема, було досягнуто згоди про організацію академічних обмінів між двома університетами.

Детальніше...

Візит делегації НУ «ОЮА» у м Брно - нові перспективи для одеських студентів

e-mail Друк

Протягом 19-21 квітня 2017 року делегація Національного університету «Одеська юридична академія» у складі декана факультету міжнародно-правових відносин доцента Неугоднікова А. А. та заступника декана доцента Кацина М. Ю. взяла участь  участь у щорічних зборах Асоціації факультетів європейського права, які відбулися  у чеському місті Брно на базі Університету Массаріка. Тематика даного заходу включала такі важливі питання, як посилення професійної спрямованості юридичної освіти; майбутнє європейського права після виходу Великобританії зі складу Європейського Союзу, розробка проектів нормативно-правових документів ЄС і багато іншого. Збори урочисто відкрили міністр юстиції Р. Пелікан і віце-президент Конституційного Суду Чехії професор Я. Фенік.

Детальніше...

Заключна нарада проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast» в Університеті Марібор

e-mail Друк

alt

21 квітня в Університеті Марібор (Словенія) відбулась заключна нарада представників консорціуму університетів, що беруть участь в реалізації проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі – InterEULawEast». Основним завданням заключної наради є надання оцінки результатам діяльності кожного партнера проекту, а також обговорення перспективи розвитку магістерської програми з європейського і міжнародного права. Національний університет «Одеська юридична академія» представляли віце-президент, проректор з міжнародних зв'язків, суддя ad hoc Європейського Суду з прав людини В. Туляков і заступник декана факультету міжнародно-правових відносин університету М. Кацин.

Протягом 4 років експерти з університетів країн-членів Європейського Союзу спільно з представниками Одеської школи права розробляли навчально-методичне забезпечення магістерської програми. Магістерська програма, створена в рамках проекту, є інноваційною і перспективною для України, оскільки зосереджена на вивченні правового регулювання і практик Спільного Ринку Європейського Союзу, що особливо актуально в умовах реалізації Угоди про Асоціацію ЄС і України.

Детальніше...

Професор Томас Х. Спіді Райс святкує свій день народження в НУ «ОЮА»

e-mail Друк

 10 квітня відбувся круглий стіл «Академічна добропорядність», в якому взяли участь студенти, аспіранти та викладачі Національного університету «Одеська юридична академія» та Школи права Університету імені Вашингтона і Лі (Вірджинія, США).

Програма круглого столу складалася з двох панелей: «Аналіз досвіду підготовки наукових статей в зарубіжних виданнях» і «Університетська практика протидії плагіату, складові академічної добропорядність, засоби подолання корупційних ризиків при навчанні».

Здавалося-б, рядовий захід для вузу, який приймає в сотні іноземних делегацій. Однак проведення саме цього круглого столу співпало з одним з найбільш значущих для одеситів свят - Днем визволення Одеси від фашистських загарбників і днем ​​народження керівника американською делегацією професора Томас Х. Спіді Райса.

Детальніше...

Сторінка 1 з 54

Новини Новини міжнародного співробітництва