Новини міжнародного співробітництва

Новини міжнародного співробітництва

Команда НУ «ОЮА» вперше візьме участь в судових дебатах з міжнародного екологічного права у Флориді

e-mail Друк

2016/2017 навчальний рік став надзвичайно плідним для студентів Національного університету «Одеська юридична академія», які беруть участь в міжнародних судових дебатах. Команда нашого університету завоювала право представити не тільки ВНЗ, Одесу, Україна, а й весь центрально-європейський регіон на престижних щорічних судових дебатах з міжнародного екологічного права, які в 21 раз пройдуть в стінах Стетсонсокго університету (штат Флорида, США). Примітно, що команда університету вперше бере участь в даному змаганні. Таким чином, вже навесні члени команди представлять інтереси вигаданих держав в справі про океанічної фертилізація і морському біорізноманіття. Варто відзначити актуальність справи, запропонованого учасникам цього року, адже воно пов'язане з захистом морського середовища, що є дуже важливим для Одеси як для морського міста.

Детальніше...

Студенти НУ «ОЮА» візьмуть участь у міжнародних змаганнях з медіа права в Оксфорді

e-mail Друк

З 21 по 23 грудня 2016 року в місті Києві відбулись Перші щорічні Регіональні тури міжнародних судових змагань з медіа права серед команд Північно-Східної Європи імені Монро Прайса. У заході брали участь команди з Латвії, Литви, Грузії, Білорусі та України.

Команда Національного університету «Одеська юридична академія» у складі студентки 6 курсу факультету заочного та вечірнього навчання Воробйової Анастасії, студентки 5 курсу факультету цивільної та господарської юстиції Ваврищук Юлії та студента 4 курсу факультету цивільної та господарської юстиції Шевчука Даніїла під керівництвом аспірантки кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Мурзановської Анастасії гідно представила університет і мала честь виступити у якості півфіналістів конкурсу. Виступи учасників були високо оцінені суддями та опонентами і команда нашого університету отримала можливість взяти участь у міжнародних раундах змагань в Оксфордському університеті.

Детальніше...

Зимова турецько-українська школа в НУ «ОЮА»

e-mail Друк

В рамках реалізації двостороннього договору про співпрацю між Національним університетом «Одеська юридична академія» та Університетом Озегін (Стамбул, Туреччина) з 12 по 17 грудня 2016 року в Одесі проходила турецько-українська Зимова школа «Країни Чорноморського Регіону: правові традиції і новації».

До складу представницької делегації Університету Озегін увійшли: декан юридичного факультету професор Йенер Унвера, професор кафедри європейського права і міжнародних відносин Месута Хакки Касіно, доцент кафедри європейського права і міжнародних відносин Культухана Бокзута, асистент кафедри кримінального права та процесу Зехра Базер Доган.

Детальніше...

Викладачі Національного університету «Одеської юридичної академії» 6-9 грудня 2016 року провели цикл лекцій для студентів та аспірантів Донецького національного університету імені Василя Стуса у м. Вінниця

e-mail Друк

В рамках реалізації проекту TEMPUS IV Program «Development of master's program in European and International Law in Eastern Europe - InterEULawEast» викладачі Національного університету «Одеської юридичної академії» 6-9 грудня 2016 року провели цикл лекцій для студентів та аспірантів Донецького національного університету імені Василя Стуса у м. Вінниця:

Одеську школу права гідно представили: професор кафедри міжнародного права та міжнародних відносин, гарант програми «Магістр з міжнародного та європейського права» Пашковський Микола Іванович; доцент кафедри історії держави і права Кацин Михайло Юхимович; доцент кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Дворниченко Дарина Юріївна.

Детальніше...

Відбулася робоча зустріч з делегацією Дунайського університету Галац (Румунія)

e-mail Друк

8 грудня відбулася робоча зустріч з делегацією Дунайського університету Галац (Румунія) в складі декана факультету юриспруденції, соціальних і політичних наук професора Флоріна Тюдора, завідувача кафедри правових дисциплін Міхая Флориу, доцента кафедри публічної адміністрації Валентини Корнеу.

З румунськими колегами зустрілися представники Одеської школи права професор В.А Туляков і професор В.Н. Дремін.

Під час робочої зустрічі румунські колеги ознайомилися з особливостями структури, організації і змісту навчального процесу в Національному університеті «Одеська юридична академія», а також з основними напрямками наукових досліджень. В процесі переговорів сторони висловили взаємну зацікавленість у проведенні спільних наукових досліджень в транскордонному контексті. За результатами зустрічі була досягнута домовленість про створення робочої групи з вивчення проблем дотримання прав людини, протидії транснаціональній і транскордонної злочинності в Південно-Західному регіоні Чорноморського басейну і Придунав'ї.

Детальніше...

Курс лекцій від американського адвоката Девіда Кука

e-mail Друк

З 12 листопада по 6 грудня в Національному університеті «Одеська юридична академія» перебував американський адвокат Девід Кук.

В рамках свого візиту до Одеси американський експерт прочитав двотижневий курс лекцій «Цивільний процес США», відвідав Київський районний суд міста Одеси, взяв участь у щорічній конференції Асоціації слідчих судій України.

По завершенню лекцій 30 листопада сертифікати про успішне опанування програми курсу отримало понад 20 студентів, аспірантів та молодих викладачів Університету. В урочистій церемонії нагородження взяв участь Президент Національного університету «Одеська юридична академія» академік Ківалов С.В. У своєї вітальній промові академік Ківалов С.В. підкреслив важливе значення для майбутніх юристів вивчення досвіду інших країн.

Детальніше...

Тренінг для викладачів ВНЗ, присвячений механізмам врегулювання суперечок в рамках СОТ

e-mail Друк

30 листопада та 1 грудня 2016 року в рамках Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Торгова політика України було проведено Тренінг для викладачів ВНЗ, присвячений механізмам врегулювання суперечок в рамках СОТ.

Мета заходу: підвищення професійної компетентності учасників в області механізмів врегулювання суперечок в рамках СОТ, а також сприяння використанню відповідних навчальних матеріалів, підготовлених в рамках Проекту.

 Перед учасниками заходу виступили експерти Проекту Гері Хорлік, Маріус Бордабла, Анна Гладштейн, а також представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Детальніше...

Сторінка 1 з 52

test
Новини Новини міжнародного співробітництва