Новини міжнародного співробітництва

Новини міжнародного співробітництва

Візит турецького експерта в сфері кримінального права і процесу

e-mail Друк

З 24 по 29 квітня 2017 року в рамках програми індивідуальної академічної мобільності Національний університет «Одеська юридична академія» відвідав професор Доган Сояслан (Університету Чанкая, Туреччина), експерт з більш ніж 45 річним стажем в галузі кримінального права і кримінального процесу.

Професор Доган Сояслан провів переговори про співпрацю з представниками адміністрації університету, ознайомився з історією, структурою Національного університету «Одеська юридична академія» та особливостями організації навчального процесу.

В рамках візиту також відбулася робоча зустріч з представниками кафедри кримінального процесу, під час якої було обговорено перспективні напрямки спільних досліджень турецьких і українських учених. Зокрема, було досягнуто згоди про організацію академічних обмінів між двома університетами.

Детальніше...

Візит делегації НУ «ОЮА» у м Брно - нові перспективи для одеських студентів

e-mail Друк

Протягом 19-21 квітня 2017 року делегація Національного університету «Одеська юридична академія» у складі декана факультету міжнародно-правових відносин доцента Неугоднікова А. А. та заступника декана доцента Кацина М. Ю. взяла участь  участь у щорічних зборах Асоціації факультетів європейського права, які відбулися  у чеському місті Брно на базі Університету Массаріка. Тематика даного заходу включала такі важливі питання, як посилення професійної спрямованості юридичної освіти; майбутнє європейського права після виходу Великобританії зі складу Європейського Союзу, розробка проектів нормативно-правових документів ЄС і багато іншого. Збори урочисто відкрили міністр юстиції Р. Пелікан і віце-президент Конституційного Суду Чехії професор Я. Фенік.

Детальніше...

Заключна нарада проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast» в Університеті Марібор

e-mail Друк

alt

21 квітня в Університеті Марібор (Словенія) відбулась заключна нарада представників консорціуму університетів, що беруть участь в реалізації проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі – InterEULawEast». Основним завданням заключної наради є надання оцінки результатам діяльності кожного партнера проекту, а також обговорення перспективи розвитку магістерської програми з європейського і міжнародного права. Національний університет «Одеська юридична академія» представляли віце-президент, проректор з міжнародних зв'язків, суддя ad hoc Європейського Суду з прав людини В. Туляков і заступник декана факультету міжнародно-правових відносин університету М. Кацин.

Протягом 4 років експерти з університетів країн-членів Європейського Союзу спільно з представниками Одеської школи права розробляли навчально-методичне забезпечення магістерської програми. Магістерська програма, створена в рамках проекту, є інноваційною і перспективною для України, оскільки зосереджена на вивченні правового регулювання і практик Спільного Ринку Європейського Союзу, що особливо актуально в умовах реалізації Угоди про Асоціацію ЄС і України.

Детальніше...

Професор Томас Х. Спіді Райс святкує свій день народження в НУ «ОЮА»

e-mail Друк

 10 квітня відбувся круглий стіл «Академічна добропорядність», в якому взяли участь студенти, аспіранти та викладачі Національного університету «Одеська юридична академія» та Школи права Університету імені Вашингтона і Лі (Вірджинія, США).

Програма круглого столу складалася з двох панелей: «Аналіз досвіду підготовки наукових статей в зарубіжних виданнях» і «Університетська практика протидії плагіату, складові академічної добропорядність, засоби подолання корупційних ризиків при навчанні».

Здавалося-б, рядовий захід для вузу, який приймає в сотні іноземних делегацій. Однак проведення саме цього круглого столу співпало з одним з найбільш значущих для одеситів свят - Днем визволення Одеси від фашистських загарбників і днем ​​народження керівника американською делегацією професора Томас Х. Спіді Райса.

Детальніше...

ХІ академічний брейн-ринг знавців Конституції: ламайте стереотипи

e-mail Друк

alt

Конституція України, або, як її ще називають, Основний закон України, має найвищу юридичну силу внашій країні. Норми Конституції України є нормами прямої дії і основою всієї правової системи України. Добре знати положення Конституції України важливо для кожного громадянина, а особливо для майбутніх юристів, адже їм у подальшому доведеться захищати права і свободи людини і громадянина та стояти на сторожі законності і правопорядку. Саме тому конституційне право є центральною навчальною дисципліною при підготовці майбутніх юристів і в університетській програмі читається раніше інших юридичних дисциплін.

Детальніше...

Факультет міжнародно-правових відносин приєднався до Європейської асоціації юридичних факультетів

e-mail Друк

Факультет міжнародно-правових відносин приєднався до Європейської асоціації юридичних факультетів (European Law Faculties Assocation).

Європейська асоціація юридичних факультетів - European Law Faculties Association (ELFA) була створена в 1995 р в Лювенском університеті (Бельгія). Асоціація налічує зараз понад 200 членів (детальніша інформацію за посиланням: http://www.elfa-afde.com/elfa/member-schoolsі) і є визнаною міжнародним майданчиком для обговорення питань, що стосуються вдосконалення юридичної освіти.

Основними завданнями Асоціації є: координація процесу юридичної освіти в Європі та навчальних планів, розвиток співпраці між університетами, організація наукових конференцій.

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія» приєднався до реалізації програми Еразмус + Опція К1 / кредитна мобільність

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» приєднався до реалізації програми Еразмус + Опція К1 / кредитна мобільність.

В рамках щорічної програми Еразмус + Опція К1 / Кредитна мобільність студентам та аспірантам з різних країн забезпечується можливість проходження семестрового навчання в університетах одної з 33 країн-членів Програми.

Учасник програми кредітної мобільності протягом семестру повинен прослухати в приймаючому університеті за вибором 5-6 навчальних дисциплін в обсязі не менш 28 ECTS.

В результаті вимогливого конкурсу, який пройшов в літку 2016 року, право проходити семестрове навчання в Анатолійському Університеті (Туреччина) отримала аспірантка кафедри кримінального процесу Євгенія Дерменжи.

Детальніше...

Сторінка 1 з 54

Новини Новини міжнародного співробітництва