Новини міжнародного співробітництва

Новини міжнародного співробітництва

Команда НУ «ОЮА» вперше візьме участь в судових дебатах з міжнародного екологічного права у Флориді

e-mail Друк

2016/2017 навчальний рік став надзвичайно плідним для студентів Національного університету «Одеська юридична академія», які беруть участь в міжнародних судових дебатах. Команда нашого університету завоювала право представити не тільки ВНЗ, Одесу, Україна, а й весь центрально-європейський регіон на престижних щорічних судових дебатах з міжнародного екологічного права, які в 21 раз пройдуть в стінах Стетсонсокго університету (штат Флорида, США). Примітно, що команда університету вперше бере участь в даному змаганні. Таким чином, вже навесні члени команди представлять інтереси вигаданих держав в справі про океанічної фертилізація і морському біорізноманіття. Варто відзначити актуальність справи, запропонованого учасникам цього року, адже воно пов'язане з захистом морського середовища, що є дуже важливим для Одеси як для морського міста.

Детальніше...

Студенти НУ «ОЮА» візьмуть участь у міжнародних змаганнях з медіа права в Оксфорді

e-mail Друк

З 21 по 23 грудня 2016 року в місті Києві відбулись Перші щорічні Регіональні тури міжнародних судових змагань з медіа права серед команд Північно-Східної Європи імені Монро Прайса. У заході брали участь команди з Латвії, Литви, Грузії, Білорусі та України.

Команда Національного університету «Одеська юридична академія» у складі студентки 6 курсу факультету заочного та вечірнього навчання Воробйової Анастасії, студентки 5 курсу факультету цивільної та господарської юстиції Ваврищук Юлії та студента 4 курсу факультету цивільної та господарської юстиції Шевчука Даніїла під керівництвом аспірантки кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Мурзановської Анастасії гідно представила університет і мала честь виступити у якості півфіналістів конкурсу. Виступи учасників були високо оцінені суддями та опонентами і команда нашого університету отримала можливість взяти участь у міжнародних раундах змагань в Оксфордському університеті.

Детальніше...

Зимова турецько-українська школа в НУ «ОЮА»

e-mail Друк

В рамках реалізації двостороннього договору про співпрацю між Національним університетом «Одеська юридична академія» та Університетом Озегін (Стамбул, Туреччина) з 12 по 17 грудня 2016 року в Одесі проходила турецько-українська Зимова школа «Країни Чорноморського Регіону: правові традиції і новації».

До складу представницької делегації Університету Озегін увійшли: декан юридичного факультету професор Йенер Унвера, професор кафедри європейського права і міжнародних відносин Месута Хакки Касіно, доцент кафедри європейського права і міжнародних відносин Культухана Бокзута, асистент кафедри кримінального права та процесу Зехра Базер Доган.

Детальніше...

Викладачі Національного університету «Одеської юридичної академії» 6-9 грудня 2016 року провели цикл лекцій для студентів та аспірантів Донецького національного університету імені Василя Стуса у м. Вінниця

e-mail Друк

В рамках реалізації проекту TEMPUS IV Program «Development of master's program in European and International Law in Eastern Europe - InterEULawEast» викладачі Національного університету «Одеської юридичної академії» 6-9 грудня 2016 року провели цикл лекцій для студентів та аспірантів Донецького національного університету імені Василя Стуса у м. Вінниця:

Одеську школу права гідно представили: професор кафедри міжнародного права та міжнародних відносин, гарант програми «Магістр з міжнародного та європейського права» Пашковський Микола Іванович; доцент кафедри історії держави і права Кацин Михайло Юхимович; доцент кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Дворниченко Дарина Юріївна.

Детальніше...

Cостоялась рабочая встреча с делегацией Дунайского университета Галац (Румыния)

e-mail Друк

8 декабря состоялась рабочая встреча с делегацией Дунайского университета Галац (Румыния) в составе декана факультета юриспруденции, социальных и политических наук профессора Флорина Тюдора, заведующего кафедрой правовых дисциплин Михая Флориу, доцента кафедры публичной администрации Валентины Корнеу.

С румынскими коллегами встретились представители Одесской школы права профессор В.А Туляков и профессор В.Н. Дремин.

Во время рабочей встречи румынские коллеги ознакомились с особенностями структуры, организации и содержания учебного процесса в Национальном университете «Одесская юридическая академия», а также с основными направлениями научных исследований. В процессе переговоров стороны высказали взаимную заинтересованность в проведении совместных научных исследований в трансграничном контексте. По результатам встречи была достигнута договорённость о создании рабочей группы по изучению проблем соблюдения прав человека, противодействия транснациональной и трансграничной преступности в Юго-Западном регионе Черноморского бассейна и в Придунавье.

Детальніше...

Курс лекцій від американського адвоката Девіда Кука

e-mail Друк

З 12 листопада по 6 грудня в Національному університеті «Одеська юридична академія» перебував американський адвокат Девід Кук.

В рамках свого візиту до Одеси американський експерт прочитав двотижневий курс лекцій «Цивільний процес США», відвідав Київський районний суд міста Одеси, взяв участь у щорічній конференції Асоціації слідчих судій України.

По завершенню лекцій 30 листопада сертифікати про успішне опанування програми курсу отримало понад 20 студентів, аспірантів та молодих викладачів Університету. В урочистій церемонії нагородження взяв участь Президент Національного університету «Одеська юридична академія» академік Ківалов С.В. У своєї вітальній промові академік Ківалов С.В. підкреслив важливе значення для майбутніх юристів вивчення досвіду інших країн.

Детальніше...

Тренинг для преподавателей ВУЗов, посвященный механизмам урегулирования споров в рамках ВТО

e-mail Друк

30 ноября и 1 декабря 2016 года в рамках Проекта Агентства США по международному развитию (USAID) Торговая политика Украины был проведен Тренинг для преподавателей ВУЗов, посвященный механизмам  урегулирования споров в рамках ВТО.

Цель мероприятия: повышение профессиональной компетентности участников в области механизмов урегулирования споров в рамках ВТО, а также содействие использованию соответствующих учебных материалов, подготовленных в рамках Проекта.
 
Перед участниками мероприятия выступили эксперты Проекта Гэри Хорлик, Мариус Бордабла, Анна Гладштейн, а также представители Министерства экономического развития и торговли.
Детальніше...

Сторінка 1 з 52

test
Новини Новини міжнародного співробітництва