Новини міжнародного співробітництва

Новини міжнародного співробітництва

ХІ академічний брейн-ринг знавців Конституції: ламайте стереотипи

e-mail Друк

alt

Конституція України, або, як її ще називають, Основний закон України, має найвищу юридичну силу внашій країні. Норми Конституції України є нормами прямої дії і основою всієї правової системи України. Добре знати положення Конституції України важливо для кожного громадянина, а особливо для майбутніх юристів, адже їм у подальшому доведеться захищати права і свободи людини і громадянина та стояти на сторожі законності і правопорядку. Саме тому конституційне право є центральною навчальною дисципліною при підготовці майбутніх юристів і в університетській програмі читається раніше інших юридичних дисциплін.

Детальніше...

Факультет міжнародно-правових відносин приєднався до Європейської асоціації юридичних факультетів

e-mail Друк

Факультет міжнародно-правових відносин приєднався до Європейської асоціації юридичних факультетів (European Law Faculties Assocation).

Європейська асоціація юридичних факультетів - European Law Faculties Association (ELFA) була створена в 1995 р в Лювенском університеті (Бельгія). Асоціація налічує зараз понад 200 членів (детальніша інформацію за посиланням: http://www.elfa-afde.com/elfa/member-schoolsі) і є визнаною міжнародним майданчиком для обговорення питань, що стосуються вдосконалення юридичної освіти.

Основними завданнями Асоціації є: координація процесу юридичної освіти в Європі та навчальних планів, розвиток співпраці між університетами, організація наукових конференцій.

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія» приєднався до реалізації програми Еразмус + Опція К1 / кредитна мобільність

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» приєднався до реалізації програми Еразмус + Опція К1 / кредитна мобільність.

В рамках щорічної програми Еразмус + Опція К1 / Кредитна мобільність студентам та аспірантам з різних країн забезпечується можливість проходження семестрового навчання в університетах одної з 33 країн-членів Програми.

Учасник програми кредітної мобільності протягом семестру повинен прослухати в приймаючому університеті за вибором 5-6 навчальних дисциплін в обсязі не менш 28 ECTS.

В результаті вимогливого конкурсу, який пройшов в літку 2016 року, право проходити семестрове навчання в Анатолійському Університеті (Туреччина) отримала аспірантка кафедри кримінального процесу Євгенія Дерменжи.

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія» приєднався до ініціативи Європейської асоціації студентів права (ELSA) Students Tranne Exchange Programme (STEP)

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» приєднався до ініціативи Європейської асоціації студентів права (ELSA) Students Tranne Exchange Programme (STEP).

В рамках щорічної програми стажувань STEP студентам з європейських країн забезпечується можливість проходження стажувань в зарубіжних компаніях та університетах, а також в міжнародних урядових та неурядових організаціях.

В результаті вимогливого конкурсу, який пройшов в кінці 2016 року, право проходити тримісячне стажування в Національному університеті «Одеська юридична академія» навесні 2017 року одержав магістр юридичного факультету університету Анкара (Туреччина) Некдет Ільхан.

Детальніше...

Нові перспективи взаємного співробітництва

e-mail Друк

Зустріч з Старшим офіцером по справам захисту УВКПБ ООН в Українїні  Хьюго Биссотом і представниками компанії з надання гуманітарної допомоги «Desyate Kvitnya»  відбулася в офісі віце-ректора, професора Вячеслава Тулякова, 2 березня 2017 р.

Сторони висказали взаємний інтерес до  взаємної діяльності і співпраці і прийшли до висновку, щодо необхідності зміцнити взаємних контактів у майбутньому, особливо в галузі правової допомоги біженцям і внутрішньо переміщеним осібам в рамках діяльності юридичних кліник, підготовки та експертного юридичного та політологічного аналізу нормативних актів, інаугураційних лекцій експертів і відомих юристів з українського офісу Верховного Комісару Організації Об'єднаних Націй у справах біженців.

Гості високо оценили досягнення Національного університету "Одеська юридична академія" у науковій, правозахисній та освітянській сферах.

Детальніше...

Навчальний візит групи українських і молдавських студентів у Швейцарію

e-mail Друк

У період з 22 по 26 лютого відбувся навчальний візит групи українських і молдавських студентів у Швейцарію (м. Цюрих, м. Берн), організований Інститутом Європи Університету Цюриха та Національним університетом «Одеська юридична академія».

Програма візиту включала ознайомлення із провідними юридичними фірмами м. Цюрих (Bär und Karrer AG, Niederer Kraft & Frey AG, VOGELNÄGELI Attorneys at Law), роботою національного парламенту. Студенти зустрілися з офіційним послом Європейського Союзу у Швейцарії, мером столиці (м. Берн), парламентаріями. Також майбутні юристи відвідали Цюрихський комерційний суд, брали участь у воркшопах із визнаними спеціалістами в юридичній сфері. Неоціненним досвідом стало спілкування із правниками головного офісу Google у Європі.

Детальніше...

Команда НУ «ОЮА» вперше візьме участь в судових дебатах з міжнародного екологічного права у Флориді

e-mail Друк

2016/2017 навчальний рік став надзвичайно плідним для студентів Національного університету «Одеська юридична академія», які беруть участь в міжнародних судових дебатах. Команда нашого університету завоювала право представити не тільки ВНЗ, Одесу, Україна, а й весь центрально-європейський регіон на престижних щорічних судових дебатах з міжнародного екологічного права, які в 21 раз пройдуть в стінах Стетсонсокго університету (штат Флорида, США). Примітно, що команда університету вперше бере участь в даному змаганні. Таким чином, вже навесні члени команди представлять інтереси вигаданих держав в справі про океанічної фертилізація і морському біорізноманіття. Варто відзначити актуальність справи, запропонованого учасникам цього року, адже воно пов'язане з захистом морського середовища, що є дуже важливим для Одеси як для морського міста.

Детальніше...

Сторінка 1 з 53

test
Новини Новини міжнародного співробітництва