Новини підрозділів

Новини підрозділів

День відкритих дверей у Кривому Розі

e-mail Друк

30.11.2019 об 11:00 на Криворізькому факультеті та в Криворізькому юридичному коледжі НУ «ОЮА» був проведений черговий «День відкритих дверей».

Про цей захід інформація була заздалегідь розміщена у місцевих ЗМІ та навчальних закладах міста Кривого Рогу та Криворізького регіону, що викликало великийінтерес серед майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Гостям, які завітали на Криворізький факультет та до Криворізького юридичного коледжу адміністрацією та відповідальним секретарем приймальної комісії були доведені умови вступу та перелік документів, необхідних для участі в конкурсі. Також продемонстровані відеоролики про історію університету та інтерв’ю з кращими випускниками Криворізького факультету НУ «ОЮА». Після цього були дані вичерпні відповіді на запитання абітурієнтів та їх батьків про умови навчання, проживання в гуртожитках та про підготовчі курси для майбутніх вступників до Криворізького юридичного коледжу.

Детальніше...

День студента в Кривому Розі

e-mail Друк

Традиційно майбутні юристи відзначили Міжнародний день студента весело, дружно і гідно, на високому рівні.

Студенти і викладачі Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу НУ "ОЮА" зібралися в кращому клубі міста "ГАРАЖ".

Щороку організатори намагаються придумати щось нове і цікаве. Так, в цьому році студенти підготували свято стилізоване під церемонію вручення "Оскара", в різних номінаціях студентами вручався "Оскар" викладачам факультету та коледжу.

Весь вечір теплі слова привітань, гарні номери художньої самодіяльності, чергувалися з різними конкурсами та піснями. Однак не одними розвагами славиться свято студентів. У перервах між номерами відмінники навчання і спортсмени відзначені грамотами та квитками до міського академічного театру. Весь вечір блискучі та кмітливі ведучі та організатори свята - голова студ ради Ярослава Назаренко і студент 4 курсу Владислав Овдій, не давали нудьгувати гостям.

Детальніше...

Студенти Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» у Верховній Раді України та Конституційному Суді України

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» створює належні умови для навчання студентів не тільки в стінах Alma Mater, а й поза межами навчального закладу, організовує різносторонній навчальний процес, проводячи його іноді в державних, громадських установах, з метою гармонійного виховання справжніх фахівців своєї справи.

Традиційними стали навчально-тематичні екскурсії для студентів Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» до вищих органів влади України. Під час організації таких заходів викладачі, враховуючи, що пізнавальний процес включає в себе чуттєве пізнання (відчуття, сприйняття, уявлення) і логічне (мислення), обов’язково передбачають ці дві складові в навчально-тематичній екскурсії.

Детальніше...

Візит ліцеїстів до Криворізького факультету НУ «ОЮА»

e-mail Друк

В рамках профорієнтаційної роботи на Криворізькому факультеті та Криворізькому юридичному коледжі Національного університету «Одеська юридична академія» ліцеїсти випускних класів Криворізького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою організовано відвідали наш навчальний заклад. Перед гостями виступили адміністрація структурних підрозділів НУ «ОЮА» у Кривому Розі, ліцеїстам було продемонстровано фільм про історію університету та відеоролик-інтерв'ю з успішними випускниками факультету. Відвідувачі ознайомились з матеріало-технічною базою, оглянули спеціалізовані аудиторії та навчальні кабінети, лабораторії, спортзал, бібліотеку, зал для конференцій. Після проведеної змістовної екскурсії, що провели методисти факультету, гостей запросили до студентського кафе-їдальні «Феміда» , де студентська рада організувала гарячий чай з тістечками, художні номери та відповіли на численні питання ліцеїстів.

Детальніше...

День відкритих дверей на Криворізькому факультеті та Криворізькому юридичному коледжі НУ «ОЮА»

e-mail Друк

В суботу на Криворізькому факультеті та Криворізькому юридичному коледжі НУ «ОЮА» вперше в цьому навчальному році був проведений День відкритих дверей.

Анонсований у всіх місцевих ЗМІ захід викликав велику увагу серед майбутніх абітурієнтів та їх батьків, у найбільшій аудиторії факультету не залишилося вільного місця. Перед гостями виступили адміністрація факультету та коледжу, відповідальний секретар приймальної комісії. Були продемонстровані відеоролики про історію університету та інтерв’ю з кращими випускниками Криворізького факультету НУ «ОЮА». Усіх цікавили питання щодо нових правил прийому та умов навчання.

Детальніше...

Сторінка 1 з 124

Главная