Новини підрозділів

Новини підрозділів

День відкритих дверей

e-mail Друк

18 травня 2018 р. в рамках проведення Дня відкритих дверей учні 10-х класів Миколаївського юридичного ліцею відвідали бібліотеку Миколаївського інституту права НУ «ОЮА».

Доцентом кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» Каплій О.В., разом з завідувачем бібліотеки Гардаш О.В. було організовано проведення практичного заняття на тему «Інформаційне забезпечення наукових досліджень», метою якого є підвищення інформаційної культури учнів в рамках вивчення ними курсу «Теорія і методика наукових досліджень». Оскільки курсова робота ліцеїстами пишеться з Правознавства, учням також надається можливість користуватися фондами бібліотеки Миколаївського інституту права НУ «ОЮА».

Детальніше...

В Івано-Франківську відбувся Другий інтелектуальний турнір на Кубок Президента НУ «ОЮА»

e-mail Друк

З нагоди Дня науки, який відзначається цієї суботи та візиту до Івано-Франківського юридичного інституту і коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» колег із Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» в рамках студентської програми обміну досвідом, в Івано-Франківську провели уже традиційний Другий інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?» на Кубок президента Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Васильовича Ківалова. Відкрив гру та очолив журі директор інституту Роман Михайлович Савчук, який подякував від імені учасників президенту університету за організацію та підтримку турніру і побажав всім цікавої та чесної гри.

Участь в заході взяли сім команд Івано-Франківського юридичного інституту і коледжу, а також гості турніру – команда Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Інтелектуальна гра пройшла надзвичайно цікаво! Студенти проявили себе справжніми знавцями, показавши власну ерудованість, креативність та швидкість мислення, а також хороший гумор – більшість відповідей були не тільки правильними, а й детально та весело обґрунтовані.

Детальніше...

Вручення дипломів магістрів права випускникам Івано-Франківського юридичного інституту НУ «ОЮА»

e-mail Друк

18 травня 2018 року відбулась хвилююча і важлива подія для сімдесяти випускників Івано-Франківського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія». Саме в цей день президент Національного університету «Одеська юридична академія», заслужений юрист України, академік Ківалов Сергій Васильович, який завітав до Івано-Франківська, урочисто вручив цьогорічним випускникам інституту дипломи магістрів за спеціальністю «Право».

Сергій Васильович тепло привітав також присутніх на церемонії вручення дипломів студентів і молодших курсів  Івано-Франківського юридичного інституту та коледжу НУ «ОЮА», і гостей свята – студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права, які в рамках студентської програми обміну досвідом зараз гостюють на Прикарпатті.

Випускникам – молодим магістрам права, президент університету побажав натхнення та успіху в майбутній професійній діяльності, а також висловив впевненість, що наші випускники виправдають покладені на них сподівання не тільки рідних та близьких, а й держави у цілому. Адже сьогодні Україна потребує молодих, висококваліфікованих юридичних кадрів, які зможуть реформувати право та суспільство в цілому, на благо майбутнього нашої держави.

Детальніше...

Урочисте вручення дипломів магістра права випускникам Чернівецького юридичного інституту

e-mail Друк

18 травня 2018 року відбулося урочисте вручення випускникам  Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» дипломів магістрів.  Відкривав  урочистості Президент Національного університету «Одеська юридична академія», академік, народний депутат України Ківалов Сергій Васильович. Провівши зустріч з трудовим колективом Чернівецького юридичного інституту та коледжу НУ «ОЮА» , С.В.  Ківалов вручив випускникам інституту 2018 року дипломи магістрів за спеціальністю «Право» .

У привітальному слові Президент згадав історію створення Чернівецького юридичного  інституту, звернувся до всіх присутніх – студентів інституту та коледжу, науково-педагогічного складу, директора Чернівецького юридичного інституту Нємцова Миколи Миколайовича,   до гостей свята – керівників  Івано-Франківського юридичного інституту Савчука Р.М. та Київського інституту інтелектуальної власності Фелика В.І., які теж в рамках заходу були запрошені розділити радість  святкування.

Окремо Сергій Васильович привітав магістрів права, батьків,  побажав їм світлого шляху, щоб кожен з них  був щасливий, реалізований у своїй професійній діяльності та подумки з вдячністю неодноразово повертався до рідного навчального закладу.

Кожен випускник, під гучні аплодисменти всіх присутніх у залі отримав «путівку» у життя і найщиріші побажання.

Детальніше...

Про наукову роботу випускниці магістратури МІП НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Студенти магістратури випускової кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» традиційно ефективно суміщають навчальну і практичну діяльність та активно займаються науковою роботою. Цього разу за результатами наукової діяльності в ході написання кваліфікаційної (магістерської) роботи випускницею магістратури Жегуновою Аліною Сергіївною (виконавчий директор громадської організації «Правозахисне об’єднання «Ти ж юрист»)  під керівництвом наукового керівника – к. ю. н., доцента Сидоренко Олени Михайлівни була підготовлена наукова фахова публікація, в якій оприлюднені деякі висновки з проблемних питань теми кваліфікаційної (магістерської) роботи («Громадянське суспільство та правова держава: шляхи розбудови»). Наукова стаття на тему: «Громадські об’єднання як інститути громадянського суспільства: характеристика та проблематика» опублікована у збірнику наукових праць «Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету» (Серія: «Юриспруденція», Одеса. № 30. Том 1. С. 8-11).

Всесвітній день вишиванки

e-mail Друк

Щороку, в третій четвер травня, відзначають Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане відродити та зберегти для майбутніх поколінь народні традиції української вишитого одягу.

Сутність ідеї Всесвітнього дня вишиванки полягає у спонуканні до простого вчинку — одягнути вишиванку та піти на роботу чи навчання. Однак, така проста дія має глибокий зміст, адже одягаючи вишиванку ми виражаємо свою громадську позицію, культурну освідченість та духовну свідомість.

Саме студентська молодь виступила ініціаторами свята. У 2006 році студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк запропонувала одногрупникам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Дуже швидко свято набуло всеукраїнського рівня, а згодом долучилася й українська діаспора по всьому світу.

Детальніше...

«Круглий стіл» на тему: "Європейський Союз та Україна: сучасні міграційні процеси" на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

e-mail Друк

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права – та враховує інтереси всіх учасників. Рішення щодо відзначення Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985році на саміті Ради ЄС у Мілані. До 1997року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість. У 1997-1998 роках до святкування Дня Європи долучилися держави – кандидати на вступ до ЄС. У цих країнах святкування набуло певного забарвлення і було спрямоване на формування громадської думки стосовно підтримки вступу до Євросоюзу. Проводилися регіональні конференції та круглі столи; публічні дебати, виступи на телебаченні та радіо громадських діячів; широка інформаційно-роз'яснювальна робота; культурно-освітні програми та спортивні змагання.

Україна не є членом Євросоюзу, проте День Європи в нас відзначається на державному рівні. Щорічне відзначення згаданого заходу в нашій країні започатковано Указом Президента України від 19квітня 2003р. № 339, яким встановлено третю суботу травня датою святкування в Україні Дня Європи. Це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Детальніше...

Сторінка 1 з 70

Новини Новини підрозділів