Новини підрозділів

Новини підрозділів

Посвята в студенти на Криворізькому факультеті та Криворізькому юридичному коледжі НУ "ОЮА"

e-mail Друк

В традиціях Національного університету «Одеська юридична академія» пройшло свято «Посвята в студенти» на Криворізькому факультеті та Криворізькому юридичному коледжі НУ «ОЮА». На урочисту церемонію "Посвята в студенти" та початком навчального року приїхали привітати заступник голови Металургійної районної у місті ради та випускники факультету - начальник Металургійного районного управління Національної поліції у місті Кривий Ріг, представники Дніпропетровського обласного управління Національної поліції, прокуратури, а також представник духовенства з Криворізько-Нікопольської єпархії УПЦ та інші почесні гості.

У цьому році для Криворізьського факультету свято «Посвята в студенти» було подвійним святом, тому що факультет відзначає свій невеликий ювілей - 20-річчя створення в Кривому Розі структурного підрозділу Національного університету «Одеська юридична академія».

Детальніше...

День знань в Київському інституті інтелектуальної власності і права НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» розпочинає навчальний рік за європейською системою.

Від сьогодні до занять в аудиторіях приступлять півтори тисячі студентів. З напутнім словом до першокурсників звернувся президент університету, академік Сергій Васильович Ківалов:

Для нас сьогодні велике свято. Ви - першокурсники - поповнюєте велику сім'ю студентів Національного університету «Одеська юридична академія». Ви вступили в найпрестижніший вуз нашої країни. Найголовніше, щоб Ви були успішними, перспективними, щоб у ваших родинах був достаток, і нехай нас береже Господь! Зі святом!

Привітати учнів прибув заступник Міністра освіти і науки України Роман Володимирович Греба:

Для України надзвичайно важливо готувати нових фахівців, які будуть охороняти права інтелектуальної власності, які на практиці зможуть застосувати знання, отримані в одному з кращих, я вважаю, університетів - Київському інституті інтелектуальної власності Одеської національної юридичної академії. Тут сучасна архітектура, аудиторії забезпечені необхідним обладнанням - місце, де приємно вчитися, і ти розумієш, що вчишся в європейському університеті. Чудово, що Сергій Васильович Ківалов займається розвитком університету, який знаходиться в Одесі, і всіх відділень, що є в Україні. Коли є таке потужне лобі в парламенті, коли є така потужна особиста ініціатива - можна завжди досягати результатів, навіть в складних економічних умовах, в яких сьогодні знаходиться Україна.

Традиційно першокурсники вимовляють клятву студента й отримують з рук президента університету символічний студентський квиток.

Детальніше...

Студенти МІП прийняли участь в черговому засіданні Університету правових знань

e-mail Друк

Студенти 1 та 2 курсів магістратури Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» спеціалізації «Цивільна та господарська юстиція» з представниками кафедри загальнотеоретична, конституційна та цивілістична юриспруденція МІП НУ «ОЮА» 19 вересня 2018 року відвідали чергове засідання Університету правових знань, яке було проведене Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області з метою виховання покоління обізнаної молоді. 

Захід проводився на виконання Указу Президента України «Про національну програму правової освіти населення та Положення про Головні Територіальні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, в містах Києві та Севастополі в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова.

Було запрошено заступника начальника Управління державної виконавчої служби – начальника відділу аналітики та статистики Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області – Ткаченко Олену В’ячеславівну, яка виступила із темою «Стягнення аліментів: нові правила» щодо новел законодавства про стягнення аліментів.

Детальніше...

Школи Кривого Рогу в новий навчальний рік з Криворізьким факультетом НУ «ОЮА»

e-mail Друк

З початком нового навчального року, після вступної кампанії 2018 року активізувалася профорієнтаційна робота на Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія». Викладачі та співробітники факультету вже встигли взяти участь на урочистих лінійках з нагоди Дня знань в найбільших Криворізьких загальноосвітніх навчальних закладів Кривого Рогу, які в цьому році проходили 3 вересня.

Починаючи новий навчальний рік в профорієнтаційну роботу внесені зміни і новаторський підхід, так дотримуючись рекомендацій начальника ЦООПІАР НУ «ОЮА» О.П. Ващук факультет розробив план методичних заходів для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, що викладають право, історію та різних суспільних дисциплін, який вже затверджений Управлінням освіти  міста.

Крім того, заплановано проведення спільних студентських наукових заходів за участю старшокласників та розширено географію загальноосвітніх шкіл, з якими укладені договори про співробітництво в рамках «Університет-школа». Сподіваємося, такі підходи до профорієнтаційної роботи сприятимуть позиціонуванню Національного університету «Одеська юридична академія» та його структурного підрозділу в Кривому Розі як провідного    центру    юридичної    освіти і науки.

Детальніше...

Шановні абітурєнти!

e-mail Друк

Раді повідомити вам, що вступники на 3-й курс денної та заочної форм навчання та 4-й курс заочної форми навчання Чернівецького юридичного інституту Національного університету "Одеська юридична академія" на основі диплома молодшого спеціаліста успішно пройшли випробування 27 липня 2018 року і ВСІ РЕКОМЕНДОВАНІ ДО ЗАРАХУВАННЯ. Просимо терміново звернутись до приймальної комісії інституту для укладення договорів про надання освітніх послуг.

 

Доцент кафедри теорії та історії держави і права Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» успішно проходить стажування у Віденському університеті (Австрія)

e-mail Друк

Доцент кафедри теорії та історії держави і права Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія», кандидат політичних наук Тирон Альона Миколаївна нагороджена індивідуальним грантом у рамках стипендійної програми Австрійської служби академічних обмінів  (OeAD), Центру міжнародного співробітництва та мобільності (ICM), з вересня 2017 року проходить стажування у Віденському університеті (Австрія). Віденський університет (Universität Wien) у столиці Австрії, Відні, – один з найбільших та найстаріших університетів не тільки Австрії, але й усієї Центральної Європи. Universität Wien – це величезний науково-дослідний та навчальний заклад Австрії, який є членом низки авторитетних міжнародних організацій, а саме мережі університетів європейських столиць UNICA, мережі університетів Європи ASEA-UniNet, Асоціації Європейських Університетів EUA.

Програма стажування передбачає розширення професійних знань у галузі «Політичних наук», підвищення кваліфікації та поглиблення знань про освітню систему Австрії, її здобутки і переваги, вимоги до результатів навчання, особливості навчального процесу, зокрема дистанційного навчання.

Детальніше...

Урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам Чернівецького юридичного коледжу

e-mail Друк

13 липня 2018 року відбулося урочисте вручення випускникам  Чернівецького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» дипломів молодшого спеціаліста з права. 

Обідняк Любомира Теодорівна, директор Чернівецького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія»,  та Нежурбіда Сергій Ігорович, заступник директора Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» привітали студентів з успішним закінченням навчання та запросили продовжувати навчання для отримання диплому бакалавра та магістра права у Національному університеті «Одеська юридична академія».

Кожен випускник, під гучні аплодисменти всіх присутніх у залі отримав «путівку» у життя і найщиріші побажання. З метою відзначення та заохочення кращих  студентів, які зробили вагомий внесок у становлення та процвітання  коледжу,  за активну громадську діяльність було нагороджено відмінників Грамотами. 

Сам захід  пройшов на високому рівні, професійно, оригінально та по-особливому.

Легкого щасливого шляху Вам, дорогі випускники! Пам’ятайте свою Альма-матер, не заплямуйте честі звання «юриста» та успішного старту у нових починаннях!

Детальніше...

Сторінка 1 з 74

Новини Новини підрозділів