Новини підрозділів

Новини підрозділів

Дитячий фестиваль «Baby Star» в м. Миколаєві, присвячений до Дня захисту прав дітей

e-mail Друк

28 травня 2017 року в м. Миколаєві в Каштановому сквері проведено Дитячий фестиваль «Baby Star» присвячений до Дня захисту прав дітей.

Організаторами фестивалю виступили Миколаївський осередок Ліги студентів АПУ, Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області, ГО «Жіночі Ініціативи та Демократія» та Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академія», при підтримці Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.

Команда лекторів Миколаївського осередку Ліги студентів АПУ, в яку входять студенти Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» та Миколаївського юридичного коледжу НУ «ОЮА», провела напередодні продуктивну та результативну роботу: курс лекцій по правам дитини в рамках Дитячого фестивалю "Baby star".

Детальніше...

Круглий стіл до Дня Європи в Україні «Культурна дипломатія: європейський досвід та українські реалії», присвячений 20-річчю НУ «ОЮА» та 170-річчю Одеської школи права на Криворізькому факультеті

e-mail Друк

У травні 2017 року кафедра соціально-політичних і економічних дисциплін Криворізького факультету провела круглий стіл до Дня Європи в Україні «Культурна дипломатія: європейський досвід та українські реалії», присвячений 20-річчю НУ «ОЮА» та 170-річчю Одеської школи права.

Організатори заходу, усвідомлюючи, що головними цілями відзначення в Україні Дня Європи є: формування позитивної громадської думки стосовно євроінтеграційного курсу України; ознайомлення якнайширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями; популяризація спільної європейської культурної спадщини серед громадськості, зокрема, молоді, вибрали тему культурно-дипломатичних відносин. Процес входження України в європейську спільноту супроводжується розвитком культури та міжкультурних комунікацій. Україні зараз важливо проводити не тільки іміджеві заходи, а й впливати на формування культурного контенту.

Детальніше...

Відкрите судове засідання у рамках практичного заняття на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Наявність чесного й ефективного судочинства – обов’язкова  передумова для відчуття безпеки і захищенності людини і громадянина та економічного зростання в Україні.

 Будь-які реформи зводитимуться нанівець , якщо в суспільстві не має правосуддя, здатного забезпечити права людини і правопорядок.

Внесені зміни до Конституції щодо правосуддя, створили гарні юридичні передумови для повноцінної судової реформи, зокрема,  щодо оновлення суддівського корпусу ї зміцнення незалежності суддів.

Детальніше...

Вітаємо призера Всеукраїнської олімпіади з історії України!

e-mail Друк

24 травня в Івано-Франківську відбувся II етап Всеукраїнської олімпіади з історії України серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, в якому взяли участь 28 навчальних закладів Івано-Франківської області.

Івано-Франківський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» на олімпіаді представляла студентка 2 курсу Мар’яна Скринник, яка в підсумку зайняла високе третє місце.

Щиро вітаємо Мар’яну та її наставника – кандидата політичних наук, доцента Коваля Івана Васильовича. Бажаємо подальших творчих досягнень і успіхів у навчанні, майбутній професійній діяльності та житті!

Детальніше...

Екскурсія студентів Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» до Дзержинського районного суду м.Кривого Рогу

e-mail Друк

24 травня студенти 1 курсу Криворізького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» на день відкритих дверей відвідали Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу.

Гостинно зустріла студентів керівник апарату Дзержинського районного суду Малиновська Наталія Василівна та розпочала екскурсію з розповіді про історію суду, структуру, режим роботи.

Детальніше...

23 травня Лілія Гриневич здійснила робочу поїздку до Миколаєва

e-mail Друк

23 травня 2017 року Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич здійснила робочу поїздку на Миколаївщину.

Розпочався візит з відвідування пункту проведення ЗНО з української мови на базі Миколаївської спеціалізованої школи №22. Міністр підтримала учасників зовнішнього незалежного оцінювання, а також інструкторів та чергових, які забезпечують проведення ЗНО, на пункті тестування у Миколаєві. 

«На ЗНО зареєструвалось близько 241 тис осіб. Сьогодні українську мову та літературу складають 239,5 тис осіб. Усі вони хвилюються, інструктори хвилюються – вся Україна має їх підтримати. Ми спеціально приїхали за 40 хвилин до початку, щоб за 10 хвилин все оглянути та дати учням півгодини спокійно підготуватися, адже це дуже важливий для них тест», – зазначила Лілія Гриневич.

Детальніше...

Митний пост «Черкаси-південний»

e-mail Друк

Митне право вивчається не тільки в аудиторії. Студенти третього курсу відвідали митний пост «Черкаси-південний» Черкаської митниці ДФС та ознайомилися з процедурами митного контролю і митного оформлення вантажів, які переміщуються через митний кордон держави, а також поставили ряд додаткових запитань, на які працівники митного посту з задоволенням дали відповідь. Зоною діяльності митного поста є: територія м. Черкаси, м. Канів, м. Золотоноша, Черкаського, Чигиринського, Канівського, Золотоніського, Драбівського, Чорнобаївського районів Черкаської області, а в частині здійснення митного оформлення ввезених на митну територію України громадянами товарів - територія м. Черкаси, м. Золотоноша, Черкаського, Чигиринського, Драбівського, Золотоніського, Чорнобаївського районів Черкаської області та територія Черкаської області стосовно митного оформлення товарів за товарними позиціями 8701-8707, 8711, 8716 згідно з УКТЗЕД, що ввозяться та підлягають державній реєстрації.
Дякуємо черкаським митникам за гостинність!

Сторінка 1 з 42

Новини Новини підрозділів