Новини підрозділів

Новини підрозділів

Профорієнтаційні зустрічі Івано-Франківських викладачів із випускниками закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації

e-mail Друк

 13 березня старший викладач кафедри загальноправових та гуманітарних дисциплін Івано-Франківського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» Кисляк Леся Несторівна провела відкрите заняття та профорієнтаційну зустріч зі студентами Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету, які цього року здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за спеціальністю «Право» у даному навчальному закладі.

Під час спілкування зі студентами-правниками Леся Несторівна розповіла про навчальну, наукову і громадську діяльність Івано-Франківського юридичного інституту НУ «ОЮА», організацію дозвілля та активного відпочинку, перспективи стажування і подальшого працевлаштування випускників Національного університету «Одеська юридична академія». Від студентів приємно було почути схвальні відгуки про рівень навчання, якими з ними ділилися їхні старші колеги – випускники Надвірнянського коледжу, які продовжили здобувати вищу освіту в нашому навчальному закладі у попередні роки. Отже, враховуючи позитивний імідж Івано-Франківського юридичного інституту НУ «ОЮА» на Прикарпатті, спілкування видалось цікавим та пройшло за невимушеної атмосфери, студенти дізнались про нюанси освітньої підготовки та вступної кампанії у 2019 році. Також молодь зацікавила інформація про можливість навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на базі кафедри військової підготовки, програми академічної мобільності та обміну досвідом із вітчизняними та закордонними партнерами Національного університету «Одеська юридична академія».

Детальніше...

Профорієнтаційна робота у формі гри

e-mail Друк

Щоб поглиблювати знання, розширювати кругозір, розвивати пам’ять, вміння швидко аналізувати, логічно мислити, працювати у команді студенти Миколаївського інституту права Національного Університету «Одеська Юридична Академія» беруть активну участь у інтелектуально-розважальних іграх: «Що? Де? Коли?», «Брейн-ринг», «Своя гра» тощо. Загальновідомо, що лише освічена, всебічно розвинена особистість може досягти успіху у сучасному світі. Уже давно студенти були учасниками цих конкурсів, а тепер вирішили виступити у ролі організаторів і проводити такі заходи зі школярами. Саме тому 14 березня 2019 р.  до Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» завітали учні 11-классу Миколаївської ЗОШ №10 на інтелектуально-розважальну гру «Що? Де? Коли?». Цікаве та веселе змагання проводилося між дівчатами та хлопцями, а в перервах між конкурсами всі запрошені гості мали можливість насолоджуватись гарними піснями у виконанні студентів-учасників творчого центру культури «Феміда» МІП НУ «ОЮА». Наприкінці гри всі учасники отримали подарунки. Організатор заходу стала керівник центру культури «Феміда» Миколаївського інституту права «Національного університету «Одеська юридична академія» Дудукіна Альона Олегівна.

Детальніше...

День відкритих дверей у Кривому Розі

e-mail Друк

У неділю, 10 березня 2019 року в черговий раз розпахнули свої двері Криворізький факультет та Криворізький юридичний коледж  Національного університету «Одеська юридична академія». На презентацію завітали учні шкіл Кривого Рогу та найближчих районів Дніпропетровської, Кіровоградської та Херсонських областей, а також студенти коледжів та інших ВНЗ.

Велика аудиторія ледве вміщувала усіх бажаючих, що прийшли на День відкритих дверей. Перед гостями виступив в.о. декана Криворізького факультету – Залужний Віталій Григорович, в.о. директора коледжу Лескова-Годлевська Юлія Кимівна, відповідальний секретар відбіркової приймальної комісії – Білошенко Олена Юріївна та заступник декана – Стець Олег Миколайович. Усім присутнім продемонстровано відеоролик про історію НУ «ОЮА» та Криворізького факультету, а також відеозвернення найуспішніших випускників, що навчалися на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА» за всю його 20-ти річну історію. Учні та їх батьки мали можливість поспілкуватися з адміністрацією факультету та коледжу, задати питання.

Детальніше...

Зі святом 8-го Березня!

e-mail Друк

Свято 8 березня весь світ відзначає сотнями тисяч яскравих букетів, очікуваних подарунків, приємних побажань і сяючих посмішок прекрасної статі.

Напередодні цього свята директор Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Поліщук Сергій Михайлович привітав усіх жінок-викладачів і працівників Миколаївського інституту права та Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія»: «Щиро вітаю всіх з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем! Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність та турботу, натхнення і неповторність. Від усієї душі зичу всім величезного жіночого щастя, благополуччя та добра. Нехай поруч з вами завжди будуть любов та розуміння рідних, дружня підтримка товаришів та колег. Щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, блиском в очах, передчуттям радості, впевненістю та душевним спокоєм!».

Детальніше...

Чергова зустріч з цікавою особою

e-mail Друк

4 березня 2019 року в Миколаївському інституті права Національного університету «Одеська юридична академія» кафедрою загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції спільно з приватним нотаріусом Миколаївського міського нотаріального округу Грищенко Л.А. було проведено науково–методичний семінар на тему: «Захист прав фізичних і юридичних осіб нотаріусами України». В роботі семінару прийняли активну участь студенти магістратури і бакалаврату.

Майбутнім фахівцям в галузі права було цікаво отримати інформацію від досвідченого нотаріуса. Спілкування з спеціалістом-практиком у невимушеній атмосфері дає студентам можливість зовсім по іншому аналізувати та використовувати теоретичні знання, які вони придбали під час навчання у інституті.

Детальніше...

Криворізький факультет прийняв естафету вручення дипломів магістра випускникам 2019 року

e-mail Друк

За свою 20-річну історію Криворізький факультет Національного університету "Одеська юридична академія" підготував понад 3 тисячі випускників з дипломом спеціаліста права, які сьогодні успішно працюють не тільки в Кривому Розі, а й по всій Україні: у судах, міністерствах, відомствах, управліннях поліції , обласному управлінні юстиції, органах прокуратури, центрах надання адміністративних послуг, юридичних департаментах і відділах великих промислових підприємств та організацій. Багато з них вже стали суддями, успішними адвокатами і нотаріусами.

2 березня в Криворізькому академічному театрі драми і музичної комедії ім. Т. Г. Шевченка пройшла урочиста церемонія вручення дипломів першого випуску магістрів за спеціальностями "Право" та "Правоохоронна діяльність".

Детальніше...

Заняття з криміналістики – ще один напрям профорієнтаційної роботи кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін МІП НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Протягом січня-лютого 2019 року старшим викладачем, к.ю.н. Левицьким А.О. та за його сприяння проводилася профорієнтаційна робота в загальноосвітніх закладах м. Миколаєва та Миколаївської області. Андрій Олегович під час відкритого заняття у 9-му класі Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки розповів про можливості науки криміналістики стосовно виявлення різних видів слідів під час огляду місця вчинення злочину, наголосивши на тому, що вивчати поглиблено дану науку можливо саме в Миколаївському інституті права НУ «ОЮА».

Детальніше...

Сторінка 1 з 82

Новини Новини підрозділів