Новини підрозділів

Новини підрозділів

Конференція Студентської ради Чернівецького юридичного коледжу

e-mail Друк

20 квітня 2017року відбулося чергове засідання студентської ради Чернівецького юридичного коледжу НУ «ОЮА». На порядку денному обговорювалися такі питання: 1. Профорієнтаційна робота студентського самоврядування; 2. Випуск щомісячної газети «Студентський вісник».

Cтароста кожної навчальної групи звітувала перед директором коледжу Обідняк Л. Т. та головою студради Кирик Ю.О. про проведену агітаційну роботу студентів групи серед школярів, гімназистів, ліцеїстів; про розповсюдження рекламних листівок.

Також студенти обговорювали усі заходи місяця, підводили підсумки, переглядали фотозвіти свят та можливий дизайн «Студентського вісника».

Детальніше...

Зустріч студентів Миколаївського інституту права та Миколаївського юридичного коледжу з народним депутатом України

e-mail Друк

19 квітня 2017 року, за ініціативи Ліги студентів Асоціації Правників України, у конференц-залі ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулася зустріч студентів Миколаївського інституту права та Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» з народним депутатом України Андрієм Олексійовичем Вадатурським.

Темою зустрічі стало питання політичного лобізму в Україні. Під час зустрічі обговорено наступні питання:

1. Що таке політичне лобіювання?

2. Політичне призначення лобізму.

Детальніше...

Проeкт «Юридична клініка «Правнича майстерня»

e-mail Друк

alt

20 квітня 2017 року на базі Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулась зустріч заступника начальника Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області Фірсової Інни Володимирівни з випускниками-бакалаврами.

Детальніше...

Х Міжнародна наукова конференція «Новітні кримінально-правові дослідження – 2017», присвячена 20-ї річниці заснування Національного університету «Одеська юридична академія»

e-mail Друк

20 квітня 2017 року на кафедрі кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія», за організаційної підтримки  Громадської організації «Всеукраїнська асоціація кримінального права», відбулася Х щорічна Міжнародна наукова конференція, присвячена обговоренню актуальних проблем розвитку кримінального права. В цьому році конференція, як і всі інші наукові заходи в стінах кафедри, проводилась під гаслом святкування непересічної події в житті нашого вишу – 20-ї річниці заснування Національного університету «Одеська юридична академія». Щорічне проведення наукового заходу саме в цей день є невипадковим, оскільки 20 квітня 2000 року Одеська юридична академія набула статусу національного навчального закладу, який був визнаний та, відповідно до вимог сьогодення, залишається центром проведення фундаментальних юридичних досліджень в Україні.

В роботі конференції у 2017 році прийняли участь біля 100 дослідників, що представляють як всі найбільш відомі в Україні навчальні заклади, що здійснюють підготовку фахівців в галузі права, так і представники судових та правоохоронних органів, яким не байдужі проблеми розвитку кримінального права.

Детальніше...

Участь студентів Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» у міському круглому столі на тему «Посилення правової свідомості молоді».

e-mail Друк

Першим  криворізьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги за участю їх представників, учнів, студентів місцевих вищих навчальних закладів, правозахисних громадських організацій, представників органів місцевого самоврядування проведено круглий стіл на тему: «Посилення правової свідомості молоді».

Активну участь у цьому заході взяли студенти третього курсу Криворізького факультету НУ «Одеська юридична академія» Костенко Валерія та Бусакевич Антон під керівництвом викладача кафедри конституційного, міжнародного та приватного права цього факультету Березовської Олени Анатоліївни, які виступили з доповіддю на тему: «Актуальність правової освіти населення», яка була схвально сприйнята присутніми.

Писанкова Україна -2017

e-mail Друк

Студенти Чернівецького юридичного коледжу НУ «ОЮА» щороку беруть участь у Всеукраїнській благодійній акції для учасників АТО «Писанкова Україна». Минулого року адміністрацією коледжу та студентським самоврядуванням було організовано допомогу у вигляді Пасхальних кошиків з продуктами для героїв України.

Цьогоріч вони продовжують цю традицію. Студентська рада на широкому полотні 2мx1,5м у вигляді карти України розмістила 230 писанок, які напередодні розфарбовували протягом двох тижнів. Таким чином, наша робота стала центром усієї уваги на виставці робіт навчальних закладів Чернівецької області та нагороджена Подякою волонтерської організації «Буковина-українському війську».

Детальніше...

Профорієнтаціна робота Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

e-mail Друк

Студенти, викладачі та керівництво Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»  багато уваги приділяють профорієнтаційній роботі, окремим напрямком якої є робота із випускниками, батьками та керівництвом загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва, Київської області та найближчих регіонів.  

Ніщо краще ніж особисте спілкування не може довести до майбутнього абітурієнта університету чи коледжу всю привабливість професії юриста, зацікавити сферою юриспруденції, довести необхідність та важливість правових знань для діяльності будь-якого керівника, важливість юристів у сучасному суспільному житті, елітарність юридичного кола.

Детальніше...

Сторінка 1 з 37

test
Новини Новини підрозділів