Новини підрозділів

Новини підрозділів

Результати наукового пошуку студентів МІП НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Однією з нагальних потреб сучасної вищої юридичної освіти України є активне залучення найбільш підготовлених представників студентського загалу до участі в проведенні фундаментальних наукових досліджень, результати яких здатні вирішувати важливі проблеми, що стоять перед сучасною правовою доктриною та практикою застосування права. Не знаходяться осторонь цього процесу і студенти спеціалізації «Кримінальна юстиція» Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія», які навчаються та отримують перший досвід наукового пошуку на випусковій кафедрі кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін. Так, студентами другого року підготовки магістрів, які навчалися за програмами заочного навчання Гортою Оленою Милославівною та Колбіною Катериною Олександрівною, під керівництвом завідувача кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін МІП НУ «ОЮА», доктора юридичних наук, професора Козаченка Олександра Васильовича, були підготовлені наукові статті, відповідно до тематики магістерських робіт, які опубліковані у наукових виданнях, що віднесені Міністерством освіти і науки України до фахових юридичних видань та включені до міжнародної наукометричної бази Index Copernicus International.

Детальніше...

Зустріч студентів Криворізького факультету НУ «ОЮА» з директором Харківського территоріального управління НАБУ

e-mail Друк

19 листопада 2018 року об 11 годині в приміщенні Криворізького факультету відбулася зустріч директора Харківського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Кравченка Юрія Олексійовича зі  студентами і викладачами факультету та запрошеними студентами юридичних факультетів вищих навчальних закладів Кривого Рогу. Під час зустрічі директор територіального управління розповів про історію становлення, підслідність, структуру, формування штату, результати роботи бюро та деталі найбільш резонансних справ, які розслідують детективи Національного антикорупційного бюро.

Також  він пояснив, як можна стати працівником НАБУ, та  запропонував студентам старших курсів Криворізького факультету пройти практику в підрозділі НАБУ міста Києва.

З використанням мультимедійного обладнання була висвітлена діяльність бюро за перше півріччя 2018 року у вигляді статистичних даних. Також були роздані звіти про діяльність та рекламна продукція бюро.

Детальніше...

Стипендії міського голови Миколаївської міської ради

e-mail Друк

З нагоди святкування Міжнародного Дня студента в м. Миколаєві було проведено конкурс серед талановитих студентів закладів вищої освіти щодо присудження стипендій міського голови міської ради.

Найкращі студенти за результатами навчальної, наукової, громадської роботи м. Миколаєва отримали відзнаку з рук міського голови – Сенкевича Олександра Федоровича. Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академія» та Миколаївський юридичний коледж пишаються тим, що серед студентів-переможців Миколаївщини стипендію отримали і наші студенти, а саме:

- студенти бакалаврату МІП – Білоград Карина та Суліменко Олександр;

Детальніше...

День відкритих дверей на Криворізький факультеті НУ «ОЮА»

e-mail Друк

17 листопада 2018 року в один день з Національним університетом «Одеська юридична академія», в Міжнародний день студента відчинили свої двері для майбутніх абітурієнтів Криворізький факультет і Криворізький юридичний коледж. День відкритих дверей вже вдруге в цьому навчальному році проходить на Криворізький факультеті і юридичному коледжі.

Традиційно, в просторій аудиторії зібралися абітурієнти та їх батьки для зустрічі з керівництвом факультету, коледжу і професорсько-викладацьким складом. На зустрічі перед гостями виступали в.о.декана факультету Залужний В. Г., який розповів про можливості, що дає диплом НУ «ОЮА», про рівень освіти, досягнення і перспективи факультету. Про організацію навчально-виховного процесу та наукової роботи розповів заст. декана Стець О.М., директор юридичного коледжу Лєскова-Годлевська Ю. К. розповіла про можливості та умови навчання в коледжі, відповідальний секретар відбіркової комісії Білошенко О. Ю. ознайомила з правилами вступу в 2019 році. Також, гостям було продемонстровано відеоролик про історію НУ «ОЮА» та відеосюжет про успішних випускників Криворізького факультету НУ «ОЮА».

Детальніше...

Студенты Криворожского юридического колледжа и Криворожского факультета отметили День украинской письменности и языка

e-mail Друк

По случаю Дня украинской письменности и языка в библиотеке Криворожского факультета НУ «ОЮА» состоялся «круглый стол» на тему: «Языковая политика в Украине: история и современное положение», организованный кафедрой социально-политических и экономических дисциплин совместно с библиотекой и Криворожским юридическим колледжем.

В мероприятии приняли участие декан Криворожского факультета НУ «ОЮА» В.Г.Залужный, директор Криворожского юридического колледжа Ю.К.Лескова-Годлевская, ведущий библиотекарь С.В.Муханова, преподаватели и студенты Криворожского юридического колледжа и Криворожского факультета НУ «ОЮА» .

С приветственным словом к собравшимся обратилась заведующий кафедрой социально-политических и экономических дисциплин Криворожского факультета НУ «ОЮА», кандидат исторических наук, доцент Н.А.Барабаш. Она говорила об особом значении этого праздника для развития украинской нации в современных условиях, подчеркнула, что мы должны оберегать и лелеять украинский язык.

Детальніше...

Всеукраїнський конкурс «Портрет виконавця очима сучасної молоді»

e-mail Друк

Вітаємо студентів Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» Марію Тарабріну (22 група) та Максима Бусела (32 група) з перемогою в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Портрет виконавця очима сучасної молоді», організованого Міністерством юстиції України. 

Кращих визначали в двох секціях - серед учнів загальноосвітніх шкіл та серед студентів закладів вищої освіти.  Роботи, що посіли І місце, були направлені до Міністерства юстиції України на фінальний відбір.

1 етап конкурсу тривав з 1 жовтня по 1 листопада, до участі приймалися творчі роботи виконані у формі вірша, малюнку, есе, брошури, буклету, презентації, відеоролика.

Детальніше...

Проорієнтаційні зустрічі студентів з представниками Національної поліції в Кривому Розі

e-mail Друк

7 листопада 2018 року минуло три роки, як в Україні діє Закон України «Про Національну поліцію». Цим Законом було реформовано правоохоронну систему в державі. З цієї нагоди на Криворізькому факультеті та в Криворізькому юридичному коледжі Національного університету «Одеська юридична академія»  за сприянням в.о. декана Криворізького факультету Залужного В.Г. пройшло ряд заходів. Так 8 листопада 2018 року відбулася зустріч студентів з заступником начальника Криворізького відділу поліції по роботі з персоналом, підполковником поліції Романовою Ольгою Іванівною. В рамках зустрічі студенти мали можливість поспілкуватися на предмет працевлаштування в органи Національної поліції, проходження умов конкурсу, особливостей служби в поліції. Така зустріч є не випадковою, так як керівництво Криворізького відділу поліції проявили ініціативу щодо зустрічі зі студентами в нашому навчальному закладі. За прикладом випускників, що навчалися на Криворізькому факультеті і показали високий рівень знань на конкурсному відборі на посади слідчих в органи поліції Дніпропетровської області, представники Національної поліції зробили гарний висновок щодо рівня підготовки на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА».

Напередодні зустрічі з представниками Нац. поліції , студенти Криворізького факультету та  Криворізького юридичного коледжу на запрошення випускниці Криворізького факультету Аліни Кравець, що очолює  прес-службу Управління патрульної поліції в місті Кривому Розі,  відвідали Управління патрульної поліції у Кривому Розі. Для студентів було цікавим організація підрозділів Управління національної поліції. Була продемонстрована робота поліцейських, спортивна база, умови проходження служби та можливості поповнення лав Національної поліції.

Детальніше...

Сторінка 1 з 77

Новини Новини підрозділів