Новини підрозділів

Новини підрозділів

Майбутні правники знайомилися з системою безоплатної правової допомоги

e-mail Друк

22 березня 2017 року студентів Чернівецького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія»ознайомили з конституційними гарантіями права на правову допомогу та системою безоплатної правової допомоги, яка сприяє громадянам у реалізації цього права.

Детальніше...

Відвідування музею «Старофлотські казарми»

e-mail Друк

Музеї відіграють важливу роль в житті сучасного суспільства. Незважаючи на культивування в 21 столітті техніки, саме музеї продовжують залишатися тим центром, який зберігає культурні традиції, формує в тій чи іншій мірі моральні цінності, нарешті – є показником розвитку цивілізації в цілому.

Детальніше...

Засідання у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області зі студентами, які надають громадянам консультації в юридичних клініках створених при учбових закладах

e-mail Друк

21 березня 2017 року в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області проведено засідання зі студентами правничих факультетів вищих учбових закладів м. Миколаєва, які надають громадянам консультації в юридичних клініках створених при учбових закладах.

Відкрила засідання перший заступник начальника управління Інна Фірсова, яка наголосила на важливості роботи юридичних клінік та зауважила, що за допомогою роботи в них студенти мають змогу отримати не тільки теоретичні знання, а й практичні навички.

Загалом на засіданні вирішено щомісяця на базі Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області проводити тренінги та навчання для студентів.

Детальніше...

Тренінг «Структура виступу» в Миколаївському інституті права Національного університету «Одеська юридична академія»

e-mail Друк

21 березня 2017 року в Миколаївському інституті права Національного університету «Одеська юридична академія» пройшло третє зайняття курсу «Усі секрети успішного виступу», що складається з п'яти модулів. На тренінгу був вивчений третій модуль «Структура виступу».

Зайняття розпочалося з вивчення законів композиції. Студенти розглянули структурні елементи виступу і отримали інформацію про те, що саме і яким чином необхідно говорити на кожному з етапів виступу. Особливий акцент був зроблений на такий елемент як кульмінація. Студентами були вивчені типові помилки оратора. Велика частина тренінгу складалася з практичного освоєння матеріалу. Студенти виступали ораторами експромтом з короткими спічами.

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток правового регулювання у Східній Європі: досвід Польщі та України»

e-mail Друк

Студенти Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» щорічно приймають участь в різноманітнихміжнародних науково-практичнихконференціях. Цього разу участь прийняли студенти магістратури випускової кафедри  кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін Миколаївського інституту права НУ «ОЮА»: Бельська Людмила, Бубела Анастасія, Снєговий Владислав та Ярмоленко Анжела.

В місті Сандомир (Республіка Польща) на базі гуманітарно-природничого університету відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток правового регулювання у Східній Європі: досвід Польщі та України». В рамках конференції працювали 13 секцій. Учасниками були як студенти Польщі, так і студенти з усіх регіонів України.

Детальніше...

Івано-Франківський юридичний інститут організував масштабне профорієнтаційне свято для старшокласників Рожнятівського району

e-mail Друк

Івано-Франківський юридичний інститут та юридичний коледж НУ «ОЮА» за ініціативи доцента кафедри загальноправових та гуманітарних дисциплін Коваля Івана Васильовича та за підтримки керівництва Рожнятівської районної адміністрації провели масштабне профорієнтаційне свято для випускників  шкіл Рожнятівського району Івано-Франківської області.

Національний університет «Одеська юридична академія» на заході презентували заступник директора Івано-Франківського юридичного інституту Долішний Г.П., доцент кафедри загальноправових та гуманітарних дисциплін Коваль І.В., викладачі кафедри кримінального права та кримінології Дердюк Б.М., Дудич А.В. і Мартинців А.М., викладачі юридичного коледжу, а також кращі студенти інституту та коледжу.

Детальніше...

У Миколаєві відзначили 100 років від дня створення Центральної Ради

e-mail Друк

17 березня 2017 року Україна вперше відзначили річницю з дня заснування вищого законодавчого органу - Центральної Ради, яку свого часу очолив М. Грушевський, його заступниками були В. Винниченко і С. Єфремов. Центральна Рада об'єднала всі українські партії в боротьбі за відродження своєї держави. Представники миколаївської влади не залишилися в стороні від нововведеного свята і прийшли до пам'ятника В'ячеславу Чорноволу, щоб покласти квіти в пам'ять про загиблих в боротьбі за створення незалежної української держави.

На захід зібралися представники миколаївської влади - заступник голови Миколаївської облдержадміністарції В'ячеслав Бонь, віце-мери Євген Шевченко і Юрій Степанець, а також студенти миколаївських вузів. У цьому заході взяли участь студенти 201 групи Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія».

Детальніше...

Сторінка 1 з 31

test
Новини Новини підрозділів