Новини підрозділів

Новини підрозділів

Вітаємо Феліка В.І. з успішним захистом дисертації!

e-mail Друк

Вітаємо в.о. директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» Фелика Василя Івановича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук!

17.02.2017 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ Фелик Василь Іванович захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук по спеціальності 12.00.07 - адміністративне право і процес, фінансове право, інформаційне право.

Тема дисертації: «Адміністративно-правове забезпечення профілактичної діяльності національної поліції України».

Детальніше...

Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА запрошує на навчання

e-mail Друк

26 грудня 2016 року студенти та викладачі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА провели профорієнтаційну зустріч зі школярами старших класів загальноосвітніх шкіл м.Березань.

Професія юриста на сьогоднішній день є однією з найпопулярніших та найважливіших, адже урегулювання життєвих відносин посідає значне місце у становленні людського суспільства.  Викладачі та студенти розповіли учням –в ипускникам про переваги навчання в одному з найпрестижніших вищих навчальних закладів столиці України - Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА : висококваліфіковані викладачі, використання сучасних технологій в організації підготовки юристів всіх освітніх рівнів, застосування позитивного інноваційного досвіду кращих вітчизняних та зарубіжних університетів, постійна модернізація матеріальної бази та створення комфортних умов для життя студентів – це не повний перелік того, чим пишається наш інститут.

Детальніше...

Новорічні святкування в Миколаєві

e-mail Друк

У Миколаївському інституті права та Миколаївському юридичному коледжі НУ «ОЮА» була підготовлена та проведенанизка святкових заходів, присвячених Новому року.

Новий рік – одне з найяскравіших свят з нашого дитинства. Основними атрибутами новорічних свят є веселий настрій, святкова атмосфера,пісні та танці. Саме так дружній колектив студентів та викладачів зустрічав наближення Нового Року.

Програма новорічної вечірки для студентів була не звичайна і пройшла у форматі конкурсу «Зірковий дует». Брали участь студенти різних курсів і спеціалізацій. Вони демонстрували свої творчі таланти та почуття гумору. Найяскравішим моментом вечора став вихід учасників в костюмах. Переможцями стали студенти інституту Стинка Сергій, Головін Микита та Рапопорт Арнольд, а в номінації «Пара глядацьких симпатій» перемогли студенти коледжу Голубицький Ігор та Кряжева Вікторія. Всіх присутніх на вечірці прийшли привітати Дід Мороз та Снігурка, а всі учасники конкурсу отримали від Діда Мороза подарунки. Завершенням конкурсу були вітання і найкращі побажання від директора МІП НУ «ОЮА» Поліщука Сергія Михайловича. Продовжили вечірку хороводи навколо ялинки з Дідом Морозом і Снігуркою та новорічна дискотека.

Детальніше...

Відкрита лекція за участю начальника Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Хохуляка В’ячеслава Віссаріоновича

e-mail Друк

20.12.2016 року студенти Чернівецького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» прослухали відкриту лекцію на тему: «Реформування державної служби України в сучасних умовах» за участю начальника Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Хохуляка В’ячеслава Віссаріоновича.

Метою лекції було пояснити студентам перспективи розвитку державної служби в Україні в контексті запровадження нового законодавства про державну службу.

В.В. Хохуляк на прикладі органів юстиції окреслив коло змін, які запроваджуються, в умовах реформування, при проходженні державної служби, охарактеризував необхідність запровадження таких змін в умовах реформування державного управління в Україні та визначив важливість практичної реалізації теоретичних знань набутих студентами під час навчання.

 

Що?Де?Коли? в новинах ТНМ

e-mail Друк

Участвували в організації та проведенні даного заходу Миколаївський осередок Ліги студентів АПУ та студентський актив Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» та Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія».

Участниками вікторини виступили студенти вищих навчальних закладів м. Миколаїва.

Літературні читання «Над усе вона любила свій народ» у Київському коледжі

e-mail Друк

У Київському коледжі НУ ОЮА відбулися літературні читання присвячені творчості видатної української письменниці Лесі Українки. Її ім'я золотими літерами закарбувалося на скрижалях нашої літератури, нашої історії. Жінка-борець, жінка, яка «в серці має те, що не вмирає». Вона любила землю, духовні скарби рідного краю, вивчала його минуле, поділяла життя і турботи своїх сучасників, мріяла бачити свій народ вільним і щасливим. З ніжністю і безмірною любов'ю писала Леся Українка про рідну землю: ліси і озера Волині, мальовниче Поділля, синій Дніпро, південні степи України, узбережжя Криму, "де виноград в долині зеленіє, де грає сонця проміння кохане", чудові Карпати і вічно мінливу красу Чорного моря. Студенти – першокурсники читали вірші та з захопленням слухали викладача Безгодькову Світлану Анатоліївну, яка розповідала про безмежну любов письменниці до України. Лесю Українку називають у народі дочкою Прометея, бо саме вона перейняла від Тараса Шевченка і понесла далі естафету правди, добра і людяності. Патріотичне почуття — одне з найглибших людських почуттів, тому творчість Лесі Українки є прикладом того, як треба любити свою країну, свій народ.

Сторінка 1 з 25

test
Новини Новини підрозділів