Новини підрозділів

Новини підрозділів

Загальноміський конкурс «Права людини і громадянина очима школяра» в місті Миколаєві

e-mail Друк

18 грудня 2017 р. завершився Загальноміський конкурс творчих робіт серед учнів загальноосвітніх шкіл та спеціалізованих навчальних закладів міста Миколаєва «Права людини і громадянина очима школяра», організатором якого виступила кафедра загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції Миколаївського інституту права НУ «ОЮА». 

Такий захід кафедрою був організований вперше і дуже приємно, що майже всі школи міста прийняли в ньому участь. Конкурс був покликаний виявити рівень обізнаності з прав людини і громадянина серед учнівської молоді (10-11 класи), проаналізувати стан правової освіти і правового виховання серед учнів м. Миколаєва.

Переможцями конкурсу стали  учениці ЗОШ № 24 –  Юрченко Софія Валеріївна, Шаповал Анжеліка Ігорівна, що вибороли перше і третє місце і учениця Миколаївської гімназії № 2 Вороніна Ксенія Володимирівна, що посіла  друге місце відповідно.

Нагородження переможців відбулося 20 грудня в приміщенні Миколаївського інституту права НУ «ОЮА».

Детальніше...

Привітання переможців 1 етапу Всеукраїнського студентського конкурсу щодо удосконалення діяльності прокуратури

e-mail Друк

20 грудня 2017 року у прокуратурі Миколаївської області відбулось нагородження переможців першого етапу Всеукраїнського конкурсу творчих та наукових робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів вищих навчальних закладів Миколаївської області, учасниками якого стали й студенти Миколаївського юридичного коледжу НУ «ОЮА» та Миколаївського інституту права НУ «ОЮА».

Конкурс започаткувала Генеральна прокуратура України спільно із Міністерством освіти і науки України. Конкурсантам були запропоновані 2 теми: «7 кроків до покращення роботи прокурора» та «7 кроків прокурора назустріч суспільству». До прокуратури Миколаївської області надійшло 24 творчі роботи.

Детальніше...

Юрій Луценко і Лілія Гриневич нагородили переможців першого конкурсу студентський наукових та творчих робіт

e-mail Друк

18 грудня 2017 року, Генеральний прокурор України Юрій Луценко та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич нагородили переможців першого конкурсу творчих та наукових робіт на теми прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів.

Переможцями всеукраїнського конкурсу стали 20 студентів із різних областей України. Серед них є і двоє студентів Черкаського факультету Національного Університету «Одеська юридична академія».

Щиро вітаємо Артеменка Андрія та Чернікова Олександра (науковий керівник к.ю.н. Юрко С.С.) з перемогою!

Детальніше...

Студентка Івано-Франківського юридичного інституту Валентина Яремчук здобула два гран-прі на престижних фестивалях у м. Києві

e-mail Друк

16 грудня 2017 року в місті Києві проводився Міжнародний конкурс-фестиваль  мистецтв "GRANDFEST". В номінації "Естрадний вокал" брала участь прикарпатська співачка – студентка Івано-Франківського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» Валентина Яремчук.

Красою свого голосу вона покорила весь зал. Проспівавши з усією душею від першої до останньої ноти пісню, Валентина не залишила вибору журі, в яке входили Народні артисти України та лауреати міжнародних конкурсів. Вони справедливо удостоїли молоду красуню і співачку найвищою нагородою фестивалю. Також всі учасники взяли участь в проекті "Різдвяний подарунок - від дитини до дитини", в рамках якого приготували подарунки для дітей-сиріт до дня Святого Миколая.

А уже наступного дня близько 800 учасників з різних куточків нашої держави об'єднав XIII Всеукраїнський вокальний-хореографічний конкурс-фестиваль "Kiev Art Time". Журі конкурсу формується з ведучих спеціалістів та діячів в області культури та мистецтва України, а також викладачів з хореографії та вокалу найвідоміших ВУЗів міста Києва.

Детальніше...

Студенти Миколаївського інституту права разом із Святим Миколаєм роблять добрі справи

e-mail Друк

Участь у благодійних акціях стала доброю традицією для студентів  Миколаївського інституту права НУ «ОЮА», адже кожен із них не байдужий до людей, які потребують уваги, допомоги, теплоти. Тому 19 грудня в день Святого Миколая студенти завітали до чудової сім’ї, дитина якої потребує постійної уваги, адже хворіє на ДЦП. 
Також відвідали педіатричне відділення Миколаївської центральної районної лікарні. Крихітні діти, яких покинули їхні батьки, сльози на очах і віра в те, що ці діти будуть щасливі...розтоплюють кожне серце.
Миколайчик сьогодні не оминув і маленьку Настю Ляховець (доньку випускників нашого структурного підрозділу), подарувавши їй віру в диво. 


Студенти Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» закликають кожного українця робити добрі справи! Це може кожен! Потрібно лише бути людиною, яка прагне подарувати хоча б трішечки любові тим, кому вона так необхідна.

Детальніше...

День відкритих дверей в Івано-Франківському юридичному інституті та коледжі

e-mail Друк

16 грудня в Івано-Франківському юридичному інституті та юридичному коледжі Національного університету «Одеська юридична академія» пройшов День відкритих дверей.

Розпочався захід у конференц-залі інституту, в якому зібралися майбутні абітурієнти не лише з міста Івано-Франківська та різних куточків Прикарпаття, а й гості з сусідніх областей. Чимало хлопців і дівчат прийшли в супроводі родичів, або з друзями. У холі гостей зустрічав студентський актив, а викладачі знайомили всіх охочих з експозицією навчально-методичної літератури кафедр. Абітурієнти отримали буклети з інформацією про інститут і коледж, а також анкети вступників Національного університету «Одеська юридична академія».

Детальніше...

Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія» у Будинку дитини на День Святого Миколая

e-mail Друк

19 грудня в Україні святкують День святителя і чудотворця Миколая. Він вважається захисником бідних і знедолених. Найбільше його люблять діти, для яких Миколай був і є «почесним охоронцем».

Так діткам з Криворізького спеціалізованого будинку дитини це свято запам’ятається  як ще один день надії і турботи.

Щорічно в цей день колектив Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» завітав у будинок дитини. Ця поїздка вкотре подарувала море позитивних та щирих емоцій.

Кожен із вихованців будинку – це маленька особистість зі своїм неповторним, унікальним світом. Студентам, викладачам та співробітникам Криворізького факультету НУ «ОЮА», які прийшли привітати малят пощастило побачити справжню казку: театральне дійство з музикою та танцями і візит самого Святого Миколая, що наповнив залу чарівною атмосферою.

Детальніше...

Сторінка 1 з 60

Новини Новини підрозділів