Новини підрозділів

Новини підрозділів

Вручення дипломів спеціаліста на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

e-mail Друк

 В черговий раз ,в традиціях Національного Університету  « Одеська Юридична Академія» на Криворізькому факультеті яскраво та зворушливо пройшли урочисті  заходи ,присвячені  випуску спеціалістів  заочної та денної форм навчання  та вручення  дипломів нового зразка.

У п’ятницю , не дивлячись на спекотну погоду , на затишному подвір’ї Криворізького факультету не було де впасти яблуку: з  квітами в руках випускники з сім’ями ,студенти , гості, викладачі, абітурієнти з батьками вишукались на лінійці на майданчику перед факультетом.

Перед випускниками виступив в.о декана КФ НУ ОЮА Залужний Віталій Григорович  , який передав слова привітання від президента Національного Університету  « Одеська Юридична Академія» академіка Ківалова Сергія Васильовича, побажав успіхів на життєвих просторах  та на трудовій ниві, з побажанням вдалої реалізації майбутніх планів щодо досягнення професійних висот виступила в.о. директора Криворізького юридичного коледжу НУ ОЮА  Лескова-Годлевська Юлія Кимівна.

Підписання меморандуму про співпрацю між Київським інститутом інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» та Науково-дослідним центром судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України

e-mail Друк

18 липня 2017 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» Фелик В.І. та директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України Федоренко В.Л. підписали  меморандуму про співпрацю.

Сторони меморандуму висловили зацікавленість у розвитку співпраці з реалізації освітніх програм «Інтелектуальна власність» (спеціальність 081 «Право»), «Цивільна та господарська юстиція» (спеціальність 081 «Право»), «Судова та управлінська діяльність»  (спеціальність 081 «Право») «Управління інтелектуальною власністю» (спеціальність 073 «Менеджмент»), «Управління інноваційною діяльністю» (спеціальність 073 «Менеджмент»), «Консолідована інформація» (спеціальність 124 «Системний аналіз»). 

Детальніше...

Проходження переддипломної практики студентами магістратури Миколаївського інституту права НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Вже пройшло більше ніж місяць літа, а студенти магістратури тільки закінчили проходити практику, оскільки вона є невід’ємною частиною процесу підготовки юристів у Миколаївському інституті права Національного університету «Одеська юридична академія». 

В цьому році студенти проходили практику в різних структурах, як державних, так й приватних, зокрема: органи прокуратури України, органи Національної поліції України, органи судової влади, територіальні представництва Міністерства юстиції України, а також адвокатура України.

Детальніше...

Новий день. У студентів Миколаєва новий очільник

e-mail Друк

Гості студії: студентський мер м. Миколаєва Тетяна Пустовойтенко - студентка Миколаївського інституту права НУ, регіональний координатор мультифестивалю “Студентська республіка” Вікторія Романенко.

Ведуча програми — Інна Савіцька.

Меморандум про співпрацю

e-mail Друк

12 липня 2017 року Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області, спільно з Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області та Юридичною клінікою «Pro Bono» Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» підписали меморандум про співпрацю, що в майбутньому сприятиме ще більшій активізації спільних зусиль управління юстиції та студентської молоді задля здійснення правоосвітньої та правовиховної діяльності, спрямування спільних зусиль на набуття громадянами необхідного рівня правових знань, формування у них поваги до права, реалізації права людини на доступ до безоплатної правової допомоги, задля залучення студентства до громадської роботи та реалізації свого життєвого потенціалу.

Вручення дипломів у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

e-mail Друк

12 липня 2017 року Президент Національного університету «Одеська юридична академія», академік С.В. Ківалов вручив дипломи молодшого спеціаліста і спеціаліста у Київському інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА». Всі випускники Коледжу виявили бажання продовжити навчання в Національному університеті «Одеська юридична академія» для здобуття освітнього ступеня бакалавра.

Серед тих, хто отримали дипломи, були й 37 випускників, які здобули кваліфікацію з освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста зі спеціальності «інтелектуальна власність». Ми гордимося нашими випускниками, які отримали професійну кваліфікацію «професіонал з інтелектуальної власності», зокрема: Дніпров О.С.- керівник апарату Адміністрації Президента України, Лисенко А.М. – головний консультант Головного Департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України, Корсак В.А. - суддя Вищого господарського суду України, Булаєв В.П. - заступник директора Департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ України.

Детальніше...

Міжнародний круглий стіл «Сучасні тенденції формування професійної компетентності службовців публічної влади»

e-mail Друк

11 липня 2017 року у Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації за сприянням обласної державної адміністрації та обласної ради був проведений Міжнародний круглий стіл «Сучасні тенденції формування професійної компетентності службовців публічної влади». 

Зі вступним словом та привітанням до учасників звернулися голова Миколаївської обласної ради В.В.Москаленко та перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації В.В. Бонь. На відеозв'язок з нагоди 25-річчя заснування центру вийшли польські колеги - науковці з м. Гдиня, колеги з Запорізького, Івано-Франківського, Чернігівського ЦППК.

У роботі круглого столу також взяла участь к.ю.н., доцент кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції Каплій О.В.

Під час роботи круглого столу за міжнародною участю дискусія відбулась за такими напрямами:

• Стратегія реформування державного управління: концепція та практика.

• Модерна кадрова політика у системі публічної служби – управління людським капіталом.

Детальніше...

Сторінка 1 з 46

Новини Новини підрозділів