Новини підрозділів

Новини підрозділів

Духовно-моральне виховання студентів Чернівецького юридичного коледжу НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Одним із напрямків виховної роботи коледжу є духовно-моральне виховання– виховання поглядів, переконань, особистої спрямованості, духовно-моральних якостей, що надають вищого змісту думкам і вчинкам людини.

Детальніше...

Випускниця Миколаївського інституту права Національного університету "Одеська юридична академія" вступила на юридичний факультет університету Нью-Йорку для навчання за магістерською програмою

e-mail Друк

Щорічно, особливо перед початком вступної кампанії, в суспільстві точаться дискусії стосовно перспективності тієї або іншої вищої освіти.  Одночасно формуються рейтинги навчальних закладів, які здатні надавати якісні освітні послуги. Сьогодні немає потреби переконувати, що Національний університет «Одеська юридична академія», який у 2017 році святкує 20-річчя свого заснування під незмінним керівництвом академіка Сергія Васильовича Ківалова, є флагманом української юридичної освіти, надаючи своїм випускникам можливості практичної діяльності за фахом отриманої освіти, поповнення свого наукового доробку в процесі написання та захисту в стінах свого Університету кандидатських та докторських дисертацій, продовження навчання за кордоном на підставі нострифікації диплому Університету. Не відстають від Національного університету «Одеська юридична академія» й ті структурні підрозділи, які знаходяться за межами міста Одеса.

Так, у вересні 2017 року випускниця Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Тетяна Волошина, за результатом вступних випробувань та з урахуванням рекомендації, яка була надана завідувачем кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін, д.ю.н, проф. О.В. Козаченком, була зарахована на навчання за магістерською (річною) програмою до юридичного факультету університету Нью-Йорку, де відразу зарекомендувала себе як фахівець з високим рівнем базової підготовки.

Приємно усвідомлювати, що наша університетська освіта відкриває нові перспективні можливості перед випускниками, в тому числі й ті, що пов’язані з входженням до юридичної еліти не тільки України, інших країн Європи, Азії, але й Америки.

Наша презентація ребрендінгу Юридичної клініки “Pro Bono”

e-mail Друк

На базі Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» працює юридична клініка "Pro Bono", метою якої є надання безкоштовної юридичної допомоги найменш соціально захищеним групам населення, спрямоване на оволодіння студентами практичного досвіду юридичної професії.

До діяльності клініки залучаються студенти Інституту. Студентський склад клініки включає юристів-консультантів та помічників консультантів. Консультанти надають правову допомогу відвідувачам клініки, а помічники консультантів виконують технічні завдання консультантів задля прискорення роботи клініки.

19 вересня 2017 року відбувся новий набір до команди юридичної клініки "Pro Bono". Викладачі Миколаївського інституту права  НУ "ОЮА" Шкарнега Олена Святославівна та Кльован Неля Василівна провели презентацію ребрендінгу Юридичної клініки "Pro Bono" та об'явили  новий набір клініцистів!

Робота клініки буде організована групами з двох юристів-консультантів, двох помічників та одного лаборанта,  які працюють під керівництвом викладача-куратора.

Детальніше...

День фізичної активності

e-mail Друк

15 вересня 2017 року студентами Чернівецького юридичного інституту було проведено «День фізичної активності», адже різнобічний розвиток особистості в сучасних умовах неможливо уявити без забезпечення її базою знань з основ здорового способу життя.

Студентська спільнота, будучи активними прихильниками здорового способу життя, усвідомлює, що збільшення рухової активності буде сприяти підвищенню адаптаційних можливостей організму, що є важливим показником оцінки його готовності до здійснення професійної діяльності. Поза фізичними вправами неможливе формування та розвиток гармонійно розвинутої особистості студента.

Для проведення заходів було обрано сучасну систему фізичної активності «Вітапаркур», яка дає змогу взяти участь у виконанні вправ студентам з різним рівнем фізичної підготовки. На стадіоні проводились спортивні змагання та конкурси.

Детальніше...

Вітаємо місто Миколаєв з Днем народження!

e-mail Друк

У суботу, 16 вересня, Миколаїв відзначив свій 228-й День народження.

На урочистій церемонії відкриття Дня міста виступив міський голова Олександр Сенкевич.

"Я хочу, щоб сьогодні всі відчули себе справжніми миколаївцями: яскравими, веселими, позитивними. Пам'ятайте, що Миколаїв завтра - це те, що ми зробимо сьогодні. Все, про що ми мріємо, плануємо, обов'язково збудеться! Треба працювати над собою, над поліпшенням рідного міста, тільки в цьому випадку наша країна приречена на успіх. Слава Україні! " - сказав Сенкевич.

Привітати миколаївців зі святом приїхали представники іноземних делегацій, серед яких Генеральний Консул Республіки Польща в Одесі Даріуш Шевчик і представник канцелярії міського голови міста Люблін (Польща) Кшиштоф Становський.

До Дня міста в Миколаєві для городян і гостей міста підготували багато святкових заходів і приємних сюрпризів. Кожен знайшов для себе щось захопливе і цікаве.

Детальніше...

Профорієнтаційна зустріч керівицтва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Скандинавської гімназії м. Києва

e-mail Друк

14 вересня 2017 року  на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася  консультативна, профорієнтаційна зустріч  представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права  НУ ОЮА з  батьками  випускників 9-х - 11-х класів гімназії . Заступник директора інституту  Мельник Петро Васильович, виступаючи  на зборах перед  батьківською громадою,  розповів про пріоритети  отримння юридичної  освіти саме у Київському коледжі НУ ОЮА  (молодший спеціаліст – після 9-го та 11-го класу)  та Київському інституті  інтелектуальної власності та права  НУ ОЮА (бакалаврат – після 11-го класу та після закінчення коледжу). Особливу увагу  батьків  Мельник П.В.звернув на високий рівень підготовки студентів завдяки  професорсько-викладацькому  складу інституту та коледжу , які працюють на кафедрах: інтелектуальної власності та права, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності, загальнотеоретичної юриспруденції, конституційного та адміністративного права, соціально-гуманітарних і правових дисциплін, кримінального права, процесу і криміналістики;  впровадженню новітніх  інновацій в освітній процес; міжнародному співробітництву  ;  можливості  студентам   інституту та коледжу під  час навчально- тематичних екскурсій, починаючи з  1 курсу,відвідувати  :  Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України, Конституційний Суд України, Київську міську державну адміністрацію , зустрічатися з провідними юристами України та зарубіжних країн. Петро Васильвич розповів батькам випускників гімназії про те, що студенти коледжу та  інституту мають усі можливості для  проживання у сучасному  гуртожитку, займатися у тринажерній залі, відпочивати у  міні-парку  на території студмістечка;  харчуватися у чудовій  їдальні та студентському кафе; розвивати свої  творчі  здібності у  конкурсах  вокалістів, поетів, музикантів; спілкуватися  з  науковцями, публіцистами, журналістами, акторами, співаками, мандрівниками під час  проведення  різноманітних заходів.

Детальніше...

Звітно-виборча конференція студентської ради Чернівецького юридичного коледжу НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Діяльність органів студентської ради Чернівецького юридичного коледжу НУ «ОЮА» спрямована на удосконалення навчального процесу, підвищення його якості, забезпечення виховання духовності та культури студентів, зростання у студентської молоді соціальної активності.

Метою студентської ради коледжу є створення умов для самореалізації особистості студентів і формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці тощо. Саме тому щороку студенти проводять звітно-виборчу конференцію, під час якої звітує Голова студради про минулі досягнення.

11 вересня 2017 року Голова студради 2015-2017 н.р. Кирик Юлія розповіла, що було зроблено за минулі роки. Було обрано шляхом таємного голосування нову Голову студради. Нею стала Попельницька Юлія, студентка 2 курсу. Також було обрано голови секцій. Юлія озвучила перспективний план роботи студради на 2017-2018 н.р.

Детальніше...

Сторінка 1 з 49

Новини Новини підрозділів