Новини підрозділів

Новини підрозділів

Виховна робота у Миколаївському юридичному коледжі

e-mail Друк

В сучасних умовах зростає роль музею в гармонізації суспільних відносин, формуванні високоморальної, всебічно розвиненої особистості, яка вміє правильно оцінювати те, що відбувається і вірно орієнтуватися в будь-яких життєвих ситуаціях. Будучи частиною державної системи збереження культурного надбання нації і забезпечення його передачі майбутнім поколінням, музей вносить великий вклад в розвиток особистості і суспільства.

21 березня 2018 року студенти Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» відвідали народний музей поліції ГУ Національної поліції в Миколаївській області. Тематика експозицій даного музею безпосередньо пов'язана з їхньою майбутньою професією.

Детальніше...

Візит віце-президента, проректора з міжнародних зв’язків Тулякова В.О.

e-mail Друк

19 березня 2018 року в рамках робочого візиту Тулякова В’ячеслава Олексійовича, віце-президента, проректора з міжнародних зв’язків, доктора юридичних наук, професора,заслуженого діяча науки і техніки України, фахівця  у галузях кримінального права,кримінології та віктимології НУ «ОЮА» до Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася зустріч студентів Чернівецького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» з В’ячеславом Олексійовичем.

Під час зустрічі професор Туляков В.О. провів відкритий діалог зі студентами, в якому наголосив на  тому, що юрист - це не просто професія, а покликання, що це велика відповідальність перед громадськістю.

- Сьогодні основне завдання наших студентів полягає у тому, щоб змінити стереотипи про уявлення юридичної професії, підняти її на значно вищий міжнародний рівень,- зазначає віце-президент Національного університету «Одеська юридична академія. - Для цього у НУ «ОЮА» створена потужна матеріально-технічна база, залучено науково-педагогічний високо професійний кадровий потенціал».

Детальніше...

Співпраця з Прокуратурою Миколаївської області

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» є базовим вищим навчальним закладом з професійної підготовки майбутніх правників. Миколаївський інститут права як структурний підрозділ НУ «ОЮА» з метою підготовки якісних кадрів співпрацює з судовими та правоохоронними органами м. Миколаєва. В першому кварталі поточного року спільно з Прокуратурою Миколаївської області заплановано провести ряд навчальних заходів для студентів Інституту за участі представників прокуратури: тематичні лекції, відвідування місць несвободи, зустрічі з представниками Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Управління з забезпечення прав людини Національної поліції України в області тощо.

Детальніше...

Зустріч студентів з психологами на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

e-mail Друк

На Криворізькому факультеті НУ "ОЮА" відбулася зустріч старшокурсників з представниками Науково-навчального центру при Психологічному центрі «ЛІЦА», авторами програм психології, діючими членами IAAP (International Association of Applied Psychology), доктором філософії в області психології Шестопаловой Оленой та доктором філософії в області психології Бондарь Єкатериной.

На зустрічі студентам презентували програму «Психологічне консультування з техніками арт-терапії та психодрами», яка навчає ефективним технологіям психологічного консультування «арт-терапія» та «психодрама», що мають світове визнання та пройшли випробування, протягом багатьох десятиліть на результативність психологічного консультування.

Детальніше...

Свято 8 березня у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

e-mail Друк

Святковий настрій подарувало керівництво Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА дівчатам та жінкам напередодні свята Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

Ранок 7 березня 2018 року розпочався з приємного сюрпризу для студентів та викладачів. Від імені директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. вітали хлопці представниць чарівної статі зі святом весни, краси та жіночності. Кожна студентка інституту та коледжу отримала перед початком навчальних занять солодкий подарунок, а жінкам-викладачам вручили квіти та солодощі.

Детальніше...

Команда Івано-Франківського інституту стала володарем Кубку Івано-Франківська та завоювала срібні медалі Чемпіонату міста

e-mail Друк

Цими вихідними, 3-4 березня, в місті Івано-Франківську відбулися матчі завершального туру місцевого чемпіонату та фінал Кубку міста з футзалу.

У суботньому кубковому фіналі студентська команда «Юрист» Івано-Франківського юридичного інституту і коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» перемігши колектив «Інновація» стала володарем Кубку міста Івано-Франківська з футзалу в сезоні 2017-2018.  

А уже в неділю на спортивному майданчику Муніципального фізкультурно-оздоровчого центру було проведено поєдинки завершального туру місцевого чемпіонату. Суперником «Юриста» на фініші сезону була команда «Вихор», а сам матч завершився впевненою перемогою молодих правників з рахунком 9:4. За підсумками всього сезону студентська команда «Юрист» Івано-Франківського юридичного інституту і коледжу Національного університету «Одеська юридична академія», крім здобутого Кубку міста, стала срібним призером Чемпіонату Івано-Франківська.

Детальніше...

Відбірково-тренувальні збори учнів шкіл в Миколаївському інституті права для участі у Всеукраїнській олімпіаді з «Правознавства»

e-mail Друк

2 березня на території Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» пройшли відбірково-тренувальні збори учнів 9-11 класів м. Миколаєва для участі в 4 етапі Всеукраїнської олімпіади з «Правознавства». Лекторами на заняттях виступили викладачі кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції МІП НУ «ОЮА» к.ю.н., доцент О.В. Каплій та старший викладач кафедри О.В. Данильченко.

Учням шкіл були проведені лекції з цивільного права, конституційного та адміністративного права. Лектори звернули увагу на основні засади та інститути галузей права, тенденції розвитку приватно-правових відносин в сучасних умовах євроінтеграційних процесів, які відбуваються в Україні.

Після занять гостям була надана інформація про правила прийому у 2018 році до Національного університету «Одеська юридична академія», про пріоритетність навчання в юридичній академії, про переваги юридичної освіти та престиж на ринку праці. Учнів було запрошено на День відкритих дверей в Миколаївському інституті права. На згадку про цікаву та інформаційно насичену зустріч учні шкіл та викладачі Інституту зробили пам'ятні фотографії.

Детальніше...

Сторінка 1 з 62

Новини Новини підрозділів