Новини підрозділів

Новини підрозділів

Консультаційний центр Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія»

e-mail Друк

Інформуємо абітурієнтів, що з метою полегшення вступу до Чернівецькому юридичному інституту Національного університету «Одеська юридична академія» та Національного університету «Одеська юридична академія» працює Консультаційний центр при приймальній комісії Чернівецького юридичного інституту, діяльність якого спрямована на надання допомоги вступникам.

Співробітники консультаційного центру з радістю допоможуть вам у:

-    роз’ясненні правил прийому та умов вступу до Чернівецького юридичного інституту та Чернівецького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» та до Національного університету «Одеська юридична академія»;
-    створенні електронного кабінету вступника;
-    подачі електронної заяви про вступ до ВНЗ;
-    подачі паперової заяви та супровідних документів, у випадках передбачених законодавством України.

Детальніше...

Святкові урочистості до дня вручення дипломів бакалаврам і молодшим спеціалістам

e-mail Друк

4 липня 2018 року для Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» видалося водночас радісним і сумним днем. День, відблиски якого надовго закарбуються у пам’яті, адже позаду терниста путь  наполегливого навчання, а попереду  - шлях професійного зростання та визнання. Сьогодні у нас випускний! Свої дипломи отримують студенти освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст».

Для наших випускників ця мить є надзвичайно урочистою, проте одночасно і хвилюючою. Отриманий диплом, наче путівка у інший світ, де набуті в академії знання представляють їх як висококваліфікованих професіоналів своєї справи, у руках яких доля країни, адже саме вони виступають гарантом формування політико-правового середовища нашої держави.

Багато теплих слів і побажань випускникам вишу було висловлено шановними гостями урочистої церемонії вручення дипломів. Із вітальною промовою до усіх присутніх звернувся Президент Національного університету «Одеська юридична академія», академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, народний депутат України ― Сергій Васильович Ківалов. Він привітав усіх гостей з цією хвилюючою подією, побажавши випускникам творчого натхнення, успіхів у всіх починаннях, здійснення життєвих планів. А також додав, що держава сьогодні потребує хороших професійних юристів, професіоналів своєї справи, які будуть реформувати право і суспільство в цілому. Саме тому наша країна сподівається на Вас. Сергій Васильович, зазначив, що зараз, на шляху власного професійного вдосконалення зупинятися не варто і потрібно обов’язково продовжувати здобувати нові знання. Саме тому магістратура Національного університету «Одеська юридична академія» завжди чекає своїх студентів для подальшого освоєння освітніх орієнтирів!

Детальніше...

Чернівчани розпочали святкування Дня Конституції покладанням квітів

e-mail Друк

22 роки тому, 28 червня 1996 року, Верховна Рада схвалила першу Конституцію України. Завдяки цьому були офіційно закріплені правові основи незалежності нашої країни, її суверенітет та територіальна цілісність. Напередодні державного свята у Чернівцях провели урочисте покладання квітів до пам'ятника Тарасові Шевченку.

В урочистостях з нагоди Дня Конституції України взяли участь представники крайової влади, громадських організацій, освітяни, культурні діячі та представники студентського самоврядування разом зі своїми керівниками - директором Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» Нємцовим Миколою Миколайовичем та директором Чернівецького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» Обідняк Любомирою Теодорівною

Детальніше...

Впевненi кроки iнституту у сферi мiжнародного спiвробiтництва

e-mail Друк

У Чернівецькому юридичному інституті Національного університету «Одеська юридична академія» відбулась зустріч з науковцем з Болгарського університету.

26 червня 2018 року Чернівецький юридичний інститут Національного університету «Одеська юридична академія» відвідав завідувач кафедри публічного права юридичного факультету Русенського університету «Ангела Кинчева» (Болгарія) кандидат юридичних наук, доцент Емануїл Коларов. В межах візиту відбулась зустріч пана Коларова з заступником директора Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» доктором юридичних наук, доцентом Нежурбідою Сергієм Ігоровичем та завідувачами кафедр.

Детальніше...

Регіональний круглий стіл на тему «Об'єднані територіальні громади: створення, функціонування, розвиток (проблеми та шляхи їх розв'язання)»

e-mail Друк

23 червня 2018 року на базі Чернівецького юридичного інституту Національного університету “Одеська юридична академія” проведено Регіональний круглий стіл на тему “Об'єднані територіальні громади: створення, функціонування, розвиток (проблеми та шляхи їх розв'язання)” за сприяння та за участі Асоціації органів місцевого самоврядування Чернівецької області “Агенція розвитку громад Буковини”, Чернівецького відокремленого підрозділу Установи “Центр розвитку місцевого самоврядування”.

Виступаючи з вітальним словом, директор ЧЮІ НУ “ОЮА” Микола Нємцов підкреслив позитивний факт консолідації науковців Чернівецького юридичного інституту і практиків — голів та представників більш як 10 об’єднаних територіальних громад Буковини. З метою юридичного оформлення добрих намірів і перспектив подальшого співробітництва між Чернівецьком юридичним інститутом НУ “ОЮА” та Асоціацією органів місцевого самоврядування Чернівецької області “Агенція розвитку громад Буковини” в урочистій обстановці було підписано Меморандум про співпрацю.

Детальніше...

Спільні тренінги Криворізького факультету НУ «ОЮА» та Першого Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

e-mail Друк

На базі Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» створені чудові умови для підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі «Право». Особливу увагу на факультеті приділяють синтезу теорії і практики, розвитку навичок і умінь у студентів застосовувати свої знання в певних правових ситуаціях. Саме тому до питання підготовки та проведення практики викладачі Криворізького факультету Національного університету «Одеської юридичної академії» ставляться дуже відповідально.

В останній день літньої сесії старший викладач і керівник практики кафедри кримінально-правових дисциплін Погорілецька Ангеліна Володимирівна на базі бібліотеки Криворізького факультету Національного університету «Одеської юридичної академії» провела організаційні збори студентів факультету, щодо проходження виробничої практики, та разом з представником Першого Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кожем'якою Наталією Євгенівною, представили студентам інформацію про проект «Я маю право». Роз'яснили, як саме необхідно використовувати даний проект молодим фахівцям, незалежно від їх бази практики.

Детальніше...

Закінчення навчального року в МІП та МЮК НУ "ОЮА"

e-mail Друк

19 червня в Миколаївському інституті права та Миколаївському юридичному коледжі Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято приурочене закінченню навчального року. Зійшлися всі: випускники, батьки, викладачі, студенти та гості, які на святі виглядали як велика родина.

Випускників привітав директор інституту - Поліщук Сергій Михайлович. В своїй промові він від щирого серця побажав молодим фахівцям успіху і подальшого кар’єрного зростання, саморозвитку і творчих злетів, а батькам висловив подяку за співпрацю та виховання їхніх дітей.

Найкращі студенти випуску 2018 також були відмічені та нагородженні дипломами за досягнення у науково-дослідній діяльності, грамоти отримали старости груп. За активну участь у художній діяльності та велику проведену волонтерську роботу відзначили студентів творчого центру культури «Феміда».

Детальніше...

Сторінка 1 з 73

Новини Новини підрозділів