Новини підрозділів

Новини підрозділів

Про плідну співпрацю Криворізького факультету НУ «ОЮА» та Криворізького державного комерційно-економічного технікуму

e-mail Друк

Криворізький факультету НУ «ОЮА» співпрацює з Криворізьким державним комерційно-економічним технікумом у питаннях залучення молоді до практичного досвіду, набутого представниками юридичної професії.  Зокрема, до різноманітних заходів Криворізького державного комерційно-економічного технікуму залучаються фахівці у сфері права, які надають кваліфіковані консультації з різних питань, що цікавлять студентів цього навчального закладу. І це дуже добре, оскільки завдяки цьому учнівська молодь підвищує свою правову свідомість, навчається правильно розуміти, тлумачити та застосовувати законодавство України.

Ось і цього разу на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, з нагоди Міжнародного дня захисту прав людини, у рамках кампанії «Стоп Булінг», проходила інформаційно-профілактична зустріч на тему «Життя без насилля», участь у якому взяла доцент кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін Криворізький факультету НУ «ОЮА» Шустрова К. В.

Детальніше...

Івано-Франківські викладачі активно продовжують профорієнтаційну діяльність у грудні 2018 року

e-mail Друк

Викладачі Івано-Франківського юридичного інституту і коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» у передканікулярний період активно використовують можливість проведення профорієнтаційних заходів.

У грудні 2018 року представниками навчального закладу було проведено 17 зустрічей з учнями загальноосвітніх шкіл Івано-Франківщини.

Зокрема, 4 грудня завідувач кафедри цивільного та господарського права і процесу Івано-Франківського юридичного інституту Романюк А.Б. спільно з доцентом кафедри кримінального права та кримінології інституту Дердюком Б.М. відвідали Івано-Франківську ЗОШ І-ІІІ ступенів №25. Викладачі зустрілись з учнями 11-их класів та ознайомили присутніх з особливостями вступної кампанії 2019 року та перевагами навчання у Національному університеті «Одеська юридична академія».

Детальніше...

Круглий стіл, присвячений попередженню насильства у сучасному молодіжному середовищі

e-mail Друк

За інформацією Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), із булінгом у колі однолітків в Україні стикалися близько 67% дітей. За даними останніх опитувань, майже чверть українських школярів вважають себе жертвами булінгу, а близько 40% з тих дітей, хто зіткнулися з випадками булінгу, ніколи не розповідають про це своїм батькам. При цьому, 44% із тих, хто спостерігав, як знущаються над їхніми однолітками, не реагували на такі факти через острах піддатися аналогічному знущанню.

Тому викладачі кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін Криворізького факультету НУ «ОЮА» не залишились осторонь цієї проблеми. Завдяки підтримці декана факультету В.Г. Залужного на базі Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» був проведений круглий стіл на тему: «Попередження насильства у сучасному молодіжному середовищі». На круглому столі обговорювались такі питання, як: попередження насильства в сім’ї, юридична відповідальність у сфері булінгу, міжнародні та національні стандарти захисту прав дитини, торгівля людьми, гендерне насильство та забезпечення рівних прав чоловіків і жінок.

Детальніше...

Золота медаль на Міжнародному дзюдо-турнірі!

e-mail Друк

У Болгарії в Арена Петрич (м.Петріч) в середині грудня пройшов 15 Міжнародний дзюдо-турнір «Олімпія». Організатором турніру була ОСК «Олімпія-2005» Софія, спонсором цих змагань була компанія «Stihl». У Міжнародному дзюдо-турнірі взяли участь понад 350 учасників з таких країн як Македонія, Греція, Молдова, Туреччина, Україна, Росія, Сербія, Австрія, Румунія та ін.

Студент 3 курсу Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Віталій Терентьєв, під керівництвом тренера О.І. Майбороди, виграв 3 схватки і зайняв 1 місце в категорії 60 кг. в U17, U19. Золота медаль знайшла переможця!

Колектив Миколаївського інституту права та студентська спільнота вітають Віталія Терентьєва із заслуженою перемогою! Так тримати!

Творимо добро зі Святим Миколаєм!

e-mail Друк

Багато років поспіль, традиційно, волонтери Миколаївського інституту права та Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія»  вітають зі святом Святого Миколая діточок, які потребують особливої уваги.

Цього року благодійна акція відбувалася 18 та 19 грудня з широким залученням студентської молоді, викладачів, батьків і супроводжувалася культурно-масовими заходами. Волонтери побували на гостинах в Миколаївському обласному будинку дитини, де перебувають діти-сироти та діти, залишені без батьківського піклування з народження до 4-х років, та у вихованців КЗ «Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Миколаївської обласної ради, дитячому відділенні Миколаївської центральної районної лікарні та дитячому садочку «Сонячний». Діти не тільки отримували подарунки (цього року, крім одягу та іграшок, на зібрані кошти були придбані упаковки підгузок, які так необхідні малятам, та спеціальні дитячі пральні засоби), але й приймали участь в концертно-розважальній програмі: розповідали вірші, співали пісні, водили хороводи та загадували бажання Святому Миколаю.

Детальніше...

Студенти Черкаського факультету долучились до акції «Подаруй радість дітям!»

e-mail Друк

Зимові свята - це час, коли кожен з нас може стати справжнім чарівником.

Напередодні дня Святого Миколая та Нового року  студенти Черкаського факультету Національного університету «Одеська юридична академія»  вже по традиції відвідали Черкаський обласний спеціалізований будинок дитини.

До акції долучилися студенти всіх курсів і викладачі,які допомогли зі збиранням всього  необхідного для немовлят-сиріт,а саме підгузників, дитячих засобів гігієни,іграшок та дитячого одягу.

Виносимо щиру подяку за організацію даної акції завідувачу кафедри суспільних наук - Литвиненко Ірині Ігорівні.

Детальніше...

«Юрист року Миколаївщини 2018»

e-mail Друк

У 2012 році Миколаївська обласна громадська організація «Союз юристів Миколаївщини» (голова – Максим Коваль), за підтримки начальника Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області, заснувала громадську відзнаку «Юрист року Миколаївщини». Щорічне вручення нагороди приурочене до Всеукраїнського тижня права.

Відзнака «Юрист року Миколаївщини» – це перший та єдиний в країні регіональний проект по відзначенню кращих юристів-професіоналів, який об’єднав юристів державної сфери та громадського і приватного секторів.

«Юрист року Миколаївщини» – це засіб для визнання заслуг висококваліфікованих юристів перед Миколаївщиною, популяризації професії юриста, відзначення засобів масової інформації за вагомий внесок в розвиток правової культури суспільства, підвищення рівня довіри громадян до спеціалістів правової сфери.

Детальніше...

Сторінка 1 з 80

Новини Новини підрозділів