Новини підрозділів

Новини підрозділів

Молодь проти торгівлі людьми та насилля

e-mail Друк

17 листопада у Чернівецькому юридичному інституті відбулося Засідання круглого столу на тему: «Молодь проти торгівлі людьми та насилля» в рамках реалізації Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!».

Головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Пшеничко Г.В. розкрила тему торгівлі людьми та насилля, їх види, форми та наслідки.

Метою заходу було  підвищення рівня знань студентів щодо своїх прав у різних сферах життя, підвищення правової свідомості та спроможності захищати свої права.

Детальніше...

Відзнака за активну участь в економічному, соціально-громадському та культурному розвитку міста Миколаєва

e-mail Друк

У п'ятницю, 17 листопада 2017 року, в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі пройшло вручення стипендій міського голови та міської ради. Вручати стипендії випала честь віце-меру Євгену Шевченко і депутатам міської ради В'ячеславу Карцеву, Володимиру Криленко, Дмитру Січко, Наталі Манзюк. Також в залі були присутні депутати Миколаївської міської ради: Владислав Ентін, Павло Зоткін, Артем Грозов і інші.

Стипендію мера в цьому році отримали 70 студентів миколаївських навчальних закладів. Серед переможців є й три студентки Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія», це студентка 1 курсу магістратури, Студентський мер м. Миколаєва – Пустовойтенко Тетяна, студенти 4 курсу бакалаврату – Мелкікян Марія та Губіна Юля, які отримали стипендію міського голови міської ради за активну участь в економічному, соціально-громадському та культурному розвитку міста.

Детальніше...

Урочистості до Дня студента

e-mail Друк

17 листопада в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Міжнародного дня студентів. Кращим студентам Буковини вручено Подяки голови обласної державної адміністрації та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації з наданням грошової винагороди.

Студентка 2 курсу Чернівецького юридичного коледжу НУ «ОЮА» Попельницька Юлія теж отримала Подяку ОДА та грошову винагороду, оскільки за думкою адміністративного,  викладацького складу  та  студентського самоврядування є кращою студенткою  коледжу, яка примножує славу рідному навчальному закладу.

Детальніше...

Святкування міжнародного дня студента у Київському інституті інтелектуальної власності та права

e-mail Друк

15 листопада 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося надзвичайне святкування Міжнародного дня студента.

Так, за сприяння президента НУ «ОЮА» Ківалова Сергія Васильовича та ініціативи директора Київського інституту Фелика Василя Івановича студенти мали змогу відпочити в одному з найкращих нічних клубів столиці - «Indigo». Варто зазначити, що для Київського інституту святкування Дня студента на такому масштабному рівні відбувається вперше.

Приємним подарунком та великою честю для всіх присутніх став візит президента Національного університету «Одеська юридична академія» Ківалова Сергія Васильовича, який вирішив особисто поздоровити кожного з гостей зі святом усього студентства та висловити свої приємні враження від перебування на святі.

Детальніше...

З нагоди святкування 20-річчя Національного університету «Одеська юридична академія»- зустрічі з видатними українськими політичними діячами

e-mail Друк

В рамках заходів присвячених 20-річчю  заснування Національного університету «Одеська юридична академія»  та з нагоди Дня студента , 15 листопада  2017 року  у Київському інституті інтелектуальної власності та права  НУ «ОЮА» , відбулася зустріч викладачів  та  студентів з українським політиком, прем'єр-міністром України з 16 липня 1997 року по 22 грудня 1999 року- Валерієм Павловичем  Пустовойтенко.

Президент Національного університету "Одеська юридична академія", академік НАПрН України, академік НАПН України доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України - Сергій Васильович Ківалов , виступаючи перед присутніми на зустрічі, наголосив, що Національний університет «Одеська юридична академія»  є провідним  спеціалізованим  вищим  навчальним закладом  і лідером  юридичної освіти ,який має багату історію і добрі академічні традиції.

Історія  створення  НУ «ОЮА» сягає своїм корінням часів заснування юридичного факультету в Рішельєвському ліцеї, коли почала своє формування Одеська юридична школа. На чинному гербі Національного університету «Одеська юридична академія» розміщено 1847 рік — саме тоді випускники юридичного відділення Рішельєвського ліцею вперше одержали дипломи та значки державного зразка про вищу юридичну освіту.  Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій.

Детальніше...

Участь Криворізьких підрозділів Національного університету «Одеська юридична академія» на ІІ Міжнародному освітньому форумі «ПРИДНІПРОВ'Я -2017»

e-mail Друк

Минулої неділі в центрі м. Дніпро (в Культурно-діловому центрі «Менора») проходив ІІ Міжнародний освітній форум «Придніпров’я -2017», де прийняли участь понад 40 вищих навчальн6их закладів. В рамках освітнього форуму для старшокласників з м. Дніпро та усієї Дніпропетровської області було організовано Міжнародну виставку вищих навчальних закладів України, Словаччини, Польщі, Чехії та Ізраїлю, проведено семінари та прес-конференції, а напередодні  відбувся вебінар з питань перспектив розвитку правничих професій.

Приймаючи до уваги, що цей захід проводився за підтримки управління освіти і науки Дніпропетровської ОДА, всі відвідувачі – це старшокласники загальноосвітніх навчальних закладів, які зацікавлені у виборі майбутнього ВНЗ для вступу у 2018 році. Враховуючи цільову аудиторію відвідувачів, з метою проведення профорієнтаційної роботи  делегація на чолі із заступником декана Криворізького факультету к.ю.н. Стець О.М. та в.о. директора Криворізького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» Лескова-Годлевська Ю.К. успішно представляла наш університет на майданчиках форуму.

За окремими галузями підготовки для вузів були організовані бліц-сесії та прес-конференції, де відвідувачі могли почути та поспілкуватись з представниками університетів. Серед ВНЗ, які здійснюють підготовку за спеціальністю «Право», крім представленого Криворізькими підрозділами Національного університету «Одеська юридична академія» приймали участь: Національний юридичний університет ім. Я.Мудрого (м. Харків), Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ (м. Дніпро), Люблінський католицький університет Іоанна Павла ІІ (Польща, м. Люблін).

Прес-конференція «Краща освіта з права» зібрала усіх, хто бажає обрати юридичну спеціальність і правильно зробити вибір свого майбутнього ВНЗ у 2018 році. На конференції відбулися обмін досвідом, презентація свого навчального закладу кожним представником ВНЗ, завершився захід жвавим обговоренням та запитаннями від старшокласників та їх батьків.

Детальніше...

Івано-франківський студент став призером чемпіонату України з тхеквондо

e-mail Друк

Нещодавно у Харкові відбувся Чемпіонат України з тхеквондо серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву та клубів.

На престижних змаганнях успішно виступив студент 2 курсу Івано-Франківського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» Юрій Кітар, який в підсумку зайняв високе третє місце серед юніорів у ваговій категорії більше 78 кг. З рук президента Федерації тхеквондо (ВТФ) України Л.Р. Саманджия наш спортсмен отримав диплом переможця та зробив спільне пам’ятне фото на фоні прапора Національного університету «Одеська юридична академія».

Вітаємо Юрія та бажаємо йому підкорення нових спортивних вершин!

Детальніше...

Сторінка 1 з 55

Новини Новини підрозділів