Новини підрозділів

Новини підрозділів

День юриста на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

e-mail Друк

На Криворізькому факультеті та в Криворізькому юридичному коледжі Національного університету «Одеська юридична академія» відбулися дебатні змагання з нагоди Дня юриста, на якому студенти запропонували викладачам взяти участь у заході  на рівних умовах.

На початку навчального року на факультеті відкрився  Дебатний клуб, заснований другокурсницями Назаренко Ярославою та Ващенко Анастасією.

Осередок дебатерів факультету швидко став відомим та популярним в навчальному закладі. Тому викладачі із задоволенням погодилися взяти участь в дебатних змаганнях.

Детальніше...

Вітаємо з початком нового навчального року!

e-mail Друк

Сьогодні, 23 вересня 2019 року, Миколаївський інститут права та Миколаївський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» вітали всіх на традиційному, але кожного разу неповторному святі, присвяченому «Дню знань». Свято було відкрите феєричним виступом барабанщиць.

З привітальними словами виступали заступник директора з навчально-виховної роботи Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Достдар Руслана Миколаївна та директор Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» Ємельянова Людмила Василівна.

Грамотами були відзначені студенти, які проявили себе у навчанні, громадській та творчій діяльності.

Детальніше...

У Кривому Розі відбулася посвята в студенти першокурсників НУ «ОЮА»

e-mail Друк

23 вересня осіннім сонячним ранком біля входу до Криворізького факультету відбулася урочиста церемонія посвяти в студенти першокурсників Криворізького факультету і Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА».

З початку нового навчального року, який для вчорашніх абітурієнтів стане новою віхою в їх житті, присутніх привітали декан Криворізького факультету - Віталій Залужний, директор юридичного коледжу - Юлія Лескова-Годлевська і запрошений гість - випускник факультету, заступник міського голови, к.ю.н . Андрій Полтавець. З напутнім словом до студентів звернувся настоятель Храму ікони Божої Матері «Відновлення загиблих», протоієрей Анатолій (Бондар).

За традицією першокурсникам коледжу та факультету вручили символічні залікову книжку та студентський квиток. Першокурсникам представлені їх куратори, а кращі голоси факультету привітали присутніх чарівним виконанням пісень. Незабутнє враження залишила поява богині Афіни - Богині мудрості на кінній колісниці, що засипала неофітів храму науки «зернами знань, з яких проростуть мудреці».

Детальніше...

Конкурс краси «Студ Міс Миколаїв 2019»

e-mail Друк

21 вересня 2019 року у місті Миколаєві проходив конкурс краси «Студ Міс Миколаїв 2019». За корону кращої студентки змагалися 11 представниць вищих навчальних закладів міста Миколаєва. Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академії» представляла студентка 100-ї групи Патока Вероніка.

Учасниці протягом декількох тижнів наполегливо готувались до конкурсу. Розпочався він зі знайомства з конкурсантками, кожна з них проявила себе в дефіле та інтелектуальному конкурсі. Фінальним виходом дівчат став традиційний показ вечірніх суконь.

Детальніше...

Сьогодні святкує свій 80-річний ювілей Терентьєв Віктор Іванович.

e-mail Друк

Шановний Вікторе Івановичу!

Прийміть щирі вітання з Вашим 80-річним ювілеєм!

Для нас Ваш ювілей - це пам'ятна дата не тільки Вашої появи на cвіт, але й яскрава низка прожитих років і днів, просто хоровод пам'ятних подій, пов'язаний з Вашою діяльністю як прекрасного керівника, який дуже багато зробив для нашого навчального закладу, як вченого, роботи якого внесли величезний вклад в розвиток юриспруденції, як колеги і просто старшого товариша, який умів ділитися своїм життєвим досвідом і мудрістю ...

Нам хочеться сьогодні привітати Вас зі усіма успіхами і побажати всього найкращого: міцного здоров'я, добробуту, добра та миру. Живіть довго, щасливо, заможно і без клопоту! Знайте лише достаток, любов близьких і вірність друзів! Нехай сім'я заряджає душу оптимізмом, нехай у Вас ніколи не виникає проблем. Виконуйте мрії і робіть наш світ кращим, адже вам це ще цілком під силу!

З повагою
колектив кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін
Миколаївського інституту права
Національного університету «Одеська юридична академія»

Сторінка 1 з 123

Главная