Новини підрозділів

Новини підрозділів

Конкурс краси «Студ Міс Миколаїв 2019»

e-mail Друк

21 вересня 2019 року у місті Миколаєві проходив конкурс краси «Студ Міс Миколаїв 2019». За корону кращої студентки змагалися 11 представниць вищих навчальних закладів міста Миколаєва. Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академії» представляла студентка 100-ї групи Патока Вероніка.

Учасниці протягом декількох тижнів наполегливо готувались до конкурсу. Розпочався він зі знайомства з конкурсантками, кожна з них проявила себе в дефіле та інтелектуальному конкурсі. Фінальним виходом дівчат став традиційний показ вечірніх суконь.

Детальніше...

Сьогодні святкує свій 80-річний ювілей Терентьєв Віктор Іванович.

e-mail Друк

Шановний Вікторе Івановичу!

Прийміть щирі вітання з Вашим 80-річним ювілеєм!

Для нас Ваш ювілей - це пам'ятна дата не тільки Вашої появи на cвіт, але й яскрава низка прожитих років і днів, просто хоровод пам'ятних подій, пов'язаний з Вашою діяльністю як прекрасного керівника, який дуже багато зробив для нашого навчального закладу, як вченого, роботи якого внесли величезний вклад в розвиток юриспруденції, як колеги і просто старшого товариша, який умів ділитися своїм життєвим досвідом і мудрістю ...

Нам хочеться сьогодні привітати Вас зі усіма успіхами і побажати всього найкращого: міцного здоров'я, добробуту, добра та миру. Живіть довго, щасливо, заможно і без клопоту! Знайте лише достаток, любов близьких і вірність друзів! Нехай сім'я заряджає душу оптимізмом, нехай у Вас ніколи не виникає проблем. Виконуйте мрії і робіть наш світ кращим, адже вам це ще цілком під силу!

З повагою
колектив кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін
Миколаївського інституту права
Національного університету «Одеська юридична академія»

Урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

e-mail Друк

26 липня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».День, відблиски якого надовго закарбуються у пам’яті, адже позаду терниста путь наполегливого навчання, а попереду - шлях професійного зростання та визнання.

Для наших випускників ця мить є надзвичайно урочистою, проте одночасно і хвилюючою. Отриманий диплом, наче путівка у інший світ, де набуті в академії знання представляють їх як висококваліфікованих професіоналів своєї справи, у руках яких доля країни, адже саме вони виступають гарантом формування політико-правового середовища нашої держави.

Детальніше...

Випуск бакалаврів – 2019 в Миколаївському інституті права НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Сьогодні, 15 липня 2019 року наш Інститут у сяйві квітів, святкового вбрання, добрих і щирих посмішок – випускники, студенти, викладачі, батьки та гості зібралися на щорічне традиційне свято – вручення дипломів випускникам 2019 року, які отримали вищий рівень освіти – бакалавр права.  Наші випускники – не тільки наша гордість, а й надбання України, її надія на майбутнє.

З привітальними словами виступили директор Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Поліщук Сергій Михайлович та заступник директора з навчально-виховної роботи Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Достдар Руслана Миколаївна.

Після вручення дипломів почесними грамотами були відзначені студенти, які приймали активну участь в громадському житті Інституту.

Детальніше...

Урочисте вручення дипломів

e-mail Друк

27 червня 2019 року Миколаївський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» вітав своїх випускників – юристів. Юні, але амбіційні, талановиті, наполегливі правники отримали дипломи молодших спеціалістів за спеціальністю «Право».

Сердечно привітала випускників із закінченням навчання директор коледжу Ємельянова Людмила Василівна: «Дякуємо вам за вашу людяність, за наполегливу працю, за високий рівень знань, активну життєву позицію. Ми пишаємося нашими випускниками та завжди раді вам у стінах Альма матері».

Детальніше...

Сторінка 3 з 124

Главная