Новини підрозділів

Новини підрозділів

Завершився візит студентів факультету прокуратури та слідства у рамках програми обміну досвідом до м. Івано-Франківська

e-mail Друк

8 травня, студентська делегація факультету прокуратури та слідства (кримінальної юстиції) НУ«ОЮА» провела останній день візиту в рамках програми внутрішньої академічної мобільності, ініційованої президентом університету академіком Сергієм Васильовичем Ківаловим, до Івано-Франківського юридичного інституту. Розпочався цей день для молодих юристів з Одеси із зустрічі з директором Івано-Франківського юридичного інституту кандидатом юридичних наук Савчуком Романом Михайловичем та колегами з івано-франківського студентського самоврядування, на якій поділились враженнями про проведені дні студентів Національного університету «Одеська юридична академія» на Прикарпатті, обмінялись пам’ятними відзнаками від Президента університету, Студентської ради НУ«ОЮА» та сувенірами на згадку про здійснений захід в Івано-Франківську.

Детальніше...

Конкурс ораторського мистецтва на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Сонячним травневим днем в затишному зеленому дворі Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся конкурс ораторського мистецтва «Нащадки Цицерона - 2019». Конкурс є давньою традицією Криворізького факультету НУ «ОЮА», названий на честь давньоримського оратора і філософа Марка Тулія Цицерона.

Основні цілі конкурсу:
- виявлення молодих талантів, що володіють високим рівнем ораторської майстерності;
- формування у майбутніх юристів комунікаційних умінь і навичок;
- оволодіння мистецтвом переконувати;
- технологія підготовки та виголошення публічних промов.

Детальніше...

Івано-Франківський юридичний інститут зустрічає колег з факультету прокуратури та слідства (кримінальної юстиції)

e-mail Друк

6 травня, в рамках програми обміну досвідом між структурними підрозділами Національного університету «Одеська юридична академія», ініційованої президентом університету академіком Сергієм Васильовичем Ківаловим, до Івано-Франківського юридичного інституту НУ«ОЮА» завітали гості з міста Одеси – делегація студентів факультету прокуратури та слідства (кримінальної юстиції).

Перший день свого перебування в Івано-Франківському юридичному інституті одесити розпочали зі знайомства з інститутом та зустрічі з його директором – кандидатом юридичних наук Романом Михайловичем Савчуком. Також, студенти прокуратури та слідства відвідали лекцію з криміналістики на тему «Поліграф та психофізіологічна діагностика особи» та взяли участь у проведенні семінарських занять.

По завершенні занять, студенти продовжили програму обміну досвідом між структурними підрозділами НУ «ОЮА» знайомством з туристичними родзинками українських Карпат та спільно з колегами з івано-франківського студентського самоврядування відвідали мальовниче містечко Яремче, яке вразило гостей неймовірними краєвидами гір, стрімких водоспадів, традиційною гуцульською архітектурою та ошатними сувенірними ярмарками.

Детальніше...

Студент Миколаївського інституту права – чемпіон Європи!

e-mail Друк

З 11 по 15 квітня 2019 року в м. Лімасол (столиця Кіпру) проходив Чемпіонат Європи з боротьби самбо серед юнаків та юніорів. Україну представляв студент 4 курсу Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» ТЕРЕНТЬЄВ Віталій Геннадійович, який і став чемпіоном Європи серед юніорів з самбо.

Виступаючи у ваговій категорії 48 кг. він здолав у фіналі представника Росії І. Мелікяна з рахунком 4:0. Теплі слова подяки тренеру Терентьєва В.Г. Майбороді А.

Загалом на чемпіонаті Європи українці в цілому завоювали 29 нагород. Таким чином, українська команда привезла додому 29 медалей: 6 золотих, 8 срібних і 15 бронзових. Це другий результат як за якістю, так і за кількістю призових місць.

Колектив Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» та студентська спільнота вітають Терентьєва Віталія та бажають і надалі ТАК ТРИМАТИ!

Детальніше...

Тренінг "Життя в стилі "ЕСО" в Черкаському факультеті!

e-mail Друк

В рамках проекту"Життя в стилі "ЕСО" та "MESH - BusinessCourse" 18 квітня в Черкаському факультеті відбувся тренінг  на тему «Світові тренди часу та нові можливості для бізнесу».

Лектором був Демкура Тарас -підприємець, меценат, колекціонер, видавець. Власник торгівельно-відпочинкового центру «Атріум»,

Музею колекції ексклюзивних ретро-автомобілів «Ретро-кортеж» та етногалереї автентичних ужиткових речей «Спадок».

Лектор поділився з аудиторією цікавою інформацією про бізнес майбутнього і його основною складовою - екологічністю

Детальніше...

Сторінка 3 з 122

Главная