Новини підрозділів

Новини підрозділів

«Міс школа – 2019»

e-mail Друк

Дівоча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенести у якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов. Щорічно Миколаївський інститут права та Миколаївський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» проводить заходи «Міс Академія» та «Містер Академія». Тому за ініціативою  студентів навчального закладу , на чолі з художнім керівником творчого центру культури «Феміда» Альоною Дудукіною, вирішили підготувати та провести такий захід не тільки для студентів, а й для школярів – своєрідну профорієнтаційну роботу. Школам міста була запропонована така ідея. Першою, з великим захопленням відгукнулась Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №57 імені Т.Г.Шевченка. Відразу розпочалась активна підготовка до конкуру.

Детальніше...

Зустріч з керівниками юридичних служб промислових підприємств групи МЕТІНВЕСТ на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Найбільш актуальним питанням для випускників та старшокурсників є працевлаштування та висока заробітна плата. Висококласні спеціалісти та справжні професіонали своєї справи – випускники Національного університету «Одеська юридична академія» відкрили для себе перспективу на підприємствах МЕТІНВЕСТу.

Сьогодні в юридичних службах підприємств групи МЕТІНВЕСТ успішно працюють випускники факультету попередніх років. Тому, працевлаштування в юридичних управліннях на підприємствах МЕТІНВЕСТУ відкриває великі можливості для випускників, де вони розпочинають свою успішну кар'єру.

Детальніше...

День відкритих дверей в Черкаському факультеті!

e-mail Друк

11 квітня 2019 року у приміщенні Черкаського факультету Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся відкритий захід «Кава-брейк» для майбутніх абітурієнтів і криміналістичний квест для усіх бажаючих.

Цього разу гості факультету не лише отримали вичерпну інформацію про роботу ВНЗ, але й стали активними учасниками таких навчальних тренінгів, як: робота юридичної клініки, пересувна криміналістична лабораторія і кабінет слідчого.

Усі бажаючі мали змогу поставити свої запитання студентам, які працюють у юридичній клініці "Pro Bono" Черкаського факультету НУ ОЮА.

У кабінеті слідчого гості мали змогу на власні очі ознайомитись із процесом допиту підозрюваного та свідків, правилами складання фотороботу.

Детальніше...

Майстер-клас голови Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу для студентів Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу

e-mail Друк

Завдяки підтримці декана КФ НУ «ОЮА» Залужного Віталія Георгійовича та директора Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» Лесково - Годлевській Юлії Кимівни, доцент кафедри соціально-політичних і економічних дисциплін Шустрова Ксенія Володимирівна організувала майстер-клас з елементами інтерактивного спілкування студентів з головою Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу Євтушенком Олексієм Івановичем.

Суддею Євтушенком О. І. була проведена лекція присвячена злочинам проти громадського порядку та моральності. Зокрема наголошувалась на правильній кваліфікації діянь при притягненні до кримінальної відповідальності за статтею 296 КК «Хуліганство», а також розмежуванні адміністративної та кримінальної відповідальності у цій сфері.

Детальніше...

«Актуально про податки» – науковий семінар для студентів Миколаївського інституту права НУ «ОЮА»

e-mail Друк

10 квітня 2019 року відбулась чергова зустріч студентів МІП НУ «ОЮА» з фахівцями у галузі оподаткування. Науковий семінар цього разу було присвячено новелам податкового законодавства, зокрема в адмініструванні оподаткування фізичних осіб.

Враховуючи те, що до Податкового кодексу України постійно вносяться зміни, досить складно бути в курсі останніх вимог, тому Лариса Сілачи – один з керівників підрозділу ГУ ДФС у Миколаївській області, який замається саме адмініструванням податку з доходів фізичних осіб, дуже цікаво та змістовно довела до студентів інформацію щодо сучасних вимог податкового законодавства з питань оподаткування, отримання соціальної пільги, визначення статусу резидента тощо.

Під час заходу студенти отримали зразки податкових декларацій та почули поради щодо їх оформлення.

Детальніше...

Сторінка 4 з 122

Главная