Новини підрозділів

Новини підрозділів

Майстер-клас голови Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу для студентів Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу

e-mail Друк

Завдяки підтримці декана КФ НУ «ОЮА» Залужного Віталія Георгійовича та директора Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» Лесково - Годлевській Юлії Кимівни, доцент кафедри соціально-політичних і економічних дисциплін Шустрова Ксенія Володимирівна організувала майстер-клас з елементами інтерактивного спілкування студентів з головою Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу Євтушенком Олексієм Івановичем.

Суддею Євтушенком О. І. була проведена лекція присвячена злочинам проти громадського порядку та моральності. Зокрема наголошувалась на правильній кваліфікації діянь при притягненні до кримінальної відповідальності за статтею 296 КК «Хуліганство», а також розмежуванні адміністративної та кримінальної відповідальності у цій сфері.

Детальніше...

«Актуально про податки» – науковий семінар для студентів Миколаївського інституту права НУ «ОЮА»

e-mail Друк

10 квітня 2019 року відбулась чергова зустріч студентів МІП НУ «ОЮА» з фахівцями у галузі оподаткування. Науковий семінар цього разу було присвячено новелам податкового законодавства, зокрема в адмініструванні оподаткування фізичних осіб.

Враховуючи те, що до Податкового кодексу України постійно вносяться зміни, досить складно бути в курсі останніх вимог, тому Лариса Сілачи – один з керівників підрозділу ГУ ДФС у Миколаївській області, який замається саме адмініструванням податку з доходів фізичних осіб, дуже цікаво та змістовно довела до студентів інформацію щодо сучасних вимог податкового законодавства з питань оподаткування, отримання соціальної пільги, визначення статусу резидента тощо.

Під час заходу студенти отримали зразки податкових декларацій та почули поради щодо їх оформлення.

Детальніше...

Круглий стіл на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

e-mail Друк

8 квітня 2019 року на базі Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» у приміщенні бібліотеки факультету старшим викладачем кафедри кримінально-правових дисциплін Погорілецькою Ангеліною Володимирівною, за ініціативи директора Криворізького юридичного коледжу Лескової-Годлевської Ю.К., був проведений круглий стіл на тему: «Математика у професії юриста», в якому взяли участь студенти Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА».

Захід почався вітальним словом в.о. декана Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» Залужного Віталія Григоровича, який відзначив актуальність даного заходу для подальшого формування юридичного мислення майбутніх правознавців. Заступник декана з навчально-виховної роботи Стець О.М. підкреслив, що математика – це основний інструмент у формуванні компетенції майбутнього юриста і його роботі.

Детальніше...

Співпраця з регіональною прокуратурою Миколаївської області

e-mail Друк

Відповідно  до наказу Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти та науки України від 13.10. 2017 р. № 289/1375 «Про співпрацю та комунікацію між відомствами» Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академія» продовжує співпрацю з регіональною прокуратурою Миколаївської області.
Задля підвищення правосвідомості молоді, популяризації прокурорської діяльності, висвітлення практичних проблем прокурорської діяльності за ініціативи кандидата юридичних наук, доцента кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін МІП НУ «ОЮА» Сидоренко О. М. та підтримки завідувача кафедри доктора юридичних наук, професора Козаченко О. В. і директора Поліщука С. М. були організовані зустрічі з прокурорами регіональної прокуратури Миколаївської області для студентів магістратури першого року навчання та студентів бакалаврату третього курсу спеціалізації «Кримінальна юстиція».
Впродовж березня-квітня 2019 року в приміщенні регіональної прокуратури Миколаївської області (зала засідань № 2) працівники органів прокуратури провели навчання зі студентами.

Детальніше...

Демонстрація особливостей роботи на детекторі брехні для студентів Криворізького факультету НУ «ОЮА»

e-mail Друк

На Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія» створюються всі необхідні умови для успішного навчання. З метою придбання майбутніми юристами високого рівня теоретичних знань і практичних навичок студенти вдосконалюють свої знання в спеціалізованих аудиторіях факультету, запрошуються експерти, фахівці-практики, а також партнери факультету, з якими склалися давні дружні стосунки.

Так, 3 квітня 2019 року на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА» представники компанії «Стимул» (м.Кривий Ріг) продемонстрували студентам особливості роботи на детекторі брехні, що викликало у студентів зацікавленість . Застосування перевірки на поліграфі в наш час, стало дуже частим превентивним методом безпеки на підприємствахпри прийомі на роботу нового співробітника, запобігання протиправних діянь з боку співробітників, а також є інструментом підвищення дисципліни в колективі, в тому числі розслідування конкретних випадків неправомірних дій матеріально відповідальних осіб, спірних ситуацій, витоку інформації і т.д.

Детальніше...

Сторінка 5 з 122

Главная