Новини підрозділів

Новини підрозділів

Круглий стіл на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

e-mail Друк

8 квітня 2019 року на базі Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» у приміщенні бібліотеки факультету старшим викладачем кафедри кримінально-правових дисциплін Погорілецькою Ангеліною Володимирівною, за ініціативи директора Криворізького юридичного коледжу Лескової-Годлевської Ю.К., був проведений круглий стіл на тему: «Математика у професії юриста», в якому взяли участь студенти Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА».

Захід почався вітальним словом в.о. декана Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» Залужного Віталія Григоровича, який відзначив актуальність даного заходу для подальшого формування юридичного мислення майбутніх правознавців. Заступник декана з навчально-виховної роботи Стець О.М. підкреслив, що математика – це основний інструмент у формуванні компетенції майбутнього юриста і його роботі.

Детальніше...

Співпраця з регіональною прокуратурою Миколаївської області

e-mail Друк

Відповідно  до наказу Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти та науки України від 13.10. 2017 р. № 289/1375 «Про співпрацю та комунікацію між відомствами» Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академія» продовжує співпрацю з регіональною прокуратурою Миколаївської області.
Задля підвищення правосвідомості молоді, популяризації прокурорської діяльності, висвітлення практичних проблем прокурорської діяльності за ініціативи кандидата юридичних наук, доцента кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін МІП НУ «ОЮА» Сидоренко О. М. та підтримки завідувача кафедри доктора юридичних наук, професора Козаченко О. В. і директора Поліщука С. М. були організовані зустрічі з прокурорами регіональної прокуратури Миколаївської області для студентів магістратури першого року навчання та студентів бакалаврату третього курсу спеціалізації «Кримінальна юстиція».
Впродовж березня-квітня 2019 року в приміщенні регіональної прокуратури Миколаївської області (зала засідань № 2) працівники органів прокуратури провели навчання зі студентами.

Детальніше...

Демонстрація особливостей роботи на детекторі брехні для студентів Криворізького факультету НУ «ОЮА»

e-mail Друк

На Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія» створюються всі необхідні умови для успішного навчання. З метою придбання майбутніми юристами високого рівня теоретичних знань і практичних навичок студенти вдосконалюють свої знання в спеціалізованих аудиторіях факультету, запрошуються експерти, фахівці-практики, а також партнери факультету, з якими склалися давні дружні стосунки.

Так, 3 квітня 2019 року на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА» представники компанії «Стимул» (м.Кривий Ріг) продемонстрували студентам особливості роботи на детекторі брехні, що викликало у студентів зацікавленість . Застосування перевірки на поліграфі в наш час, стало дуже частим превентивним методом безпеки на підприємствахпри прийомі на роботу нового співробітника, запобігання протиправних діянь з боку співробітників, а також є інструментом підвищення дисципліни в колективі, в тому числі розслідування конкретних випадків неправомірних дій матеріально відповідальних осіб, спірних ситуацій, витоку інформації і т.д.

Детальніше...

День відкритих дверей у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

e-mail Друк

29-30 березня 2019 року за підтримки Президента Національного університету «Одеська юридична академія», академіка Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України, народного депутата України Сергія Васильовича Ківалова відбулися Дні відкритих дверей у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».

З вітальним словом звернувся директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук Василь Іванович Фелик, який розповів про організацію навчального процесу, наукові досягнення викладачів, перспективи подальшого працевлаштування, а також запросив майбутніх абітурієнтів на навчання саме до нашого ВУЗу, адже Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" є одним з провідних юридичних вищих навчальних закладів України. Почесними гостями на такому знаменному святі були : директор департаменту освіти та науки Київської обласної державної адміністрації Віра Борисівна Рогова; міський голова м. Покровськ Донецької області Руслан Валерійович Требушкін, котрі завірили абітурієнтів у тому, що КІІВП НУ ОЮА – це справжній осередок якісної юридичної освіти у столиці України.

Детальніше...

День відкритих дверей у Івано-Франківському юридичному інституті

e-mail Друк

30 березня в Івано-Франківському юридичному інституті та юридичному коледжі Національного університету «Одеська юридична академія» пройшов традиційний весняний захід для абітурієнтів, які цікавляться юриспруденцією та в майбутньому планують стати студентами нашого навчального закладу – День відкритих дверей.
Розпочалася зустріч у конференц-залі інституту, який сьогодні повністю заповнили випускники шкіл та коледжів – більше 60 гостей як із самого міста Івано-Франківська та нашої області, так і з сусідніх Тернопільської, Львівської, Закарпатської областей. Присутні переглянули відеопрезентацію про Івано-Франківський юридичний інститут та юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія», після чого перед гостями виступив директор інституту – кандидат юридичних наук Савчук Роман Михайлович. Від Романа Михайловича майбутні вступники дізналися про історію становлення, розвитку та досягнення інституту і коледжу, переваги навчання саме у Національному університеті «Одеська юридична академія», особливості умов вступу в 2019 році, здійснення навчального процесу та організацію активного дозвілля студентів. Особливе зацікавлення в гостей викликала інформація про можливість навчання в інституті та коледжі за державним замовленням для здобуття освітніх ступенів молодшого спеціаліста, бакалавра та магістра, навчання на військовій кафедрі та отримання офіцерського звання, проживання у гуртожитку, працевлаштування після закінчення Національного університету «Одеська юридична академія» у судах, органах прокуратури, юстиції, національній поліції та інших правоохоронних органах, органах державної влади і місцевого самоврядування, зайняття адвокатською та нотаріальною практикою. Також на заході виступили представники студентського самоврядування і приймальної комісії коледжу та інституту.

Детальніше...

Сторінка 5 з 122

Главная