Новини підрозділів

Новини підрозділів

Краєзнавча робота в Миколаївському інституті права НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Важливим засобом патріотичного виховання молоді є вивчення історії рідного краю. Формування світогляду студентів неможливе без любові до своєї «малої батьківщини». Повернути молодь до забутих традицій, звичаїв, навчити дбайливо ставитись до природи, ресурсів, пам’яток історії і культури краю, мови, фольклору, народної творчості – основне завдання краєзнавчої роботи.

15 травня 2019 року студенти 1 курсу Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» разом з викладачем кафедри гуманітарних дисциплін відвідали пам’ятні місця Миколаєва.

Детальніше...

Альманах наукових досліджень «Новітні кримінально-правові дослідження – 2019»

e-mail Друк

20 квітня 2019 року на кафедрі кримінального права та інших  кримінально-правових дисциплін Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія», за сприяння Громадської організації «Всеукраїнська асоціація кримінального права» підготовлений до видання та оприлюднений Альманах наукових досліджень «Новітні кримінально-правові дослідження – 2019».  Час видання Альманаху не є випадковим, оскільки 20 квітня 2000 року Одеська юридична академія набула статусу Національного навчального закладу, який був визнаний та, відповідно до вимог сьогодення, залишається центром проведення фундаментальних юридичних досліджень в Україні. За змістом Альманах складається з двох частин. До першої групи наукових праць увійшли дослідження вже відомих фахівців в галузі кримінального права, наукові здобутки яких визнані не тільки в Україні, але й за її кордонами. І хоча жодна з розміщених у першій частині Альманаху публікація не претендує на завершене наукове дослідження, однак, безумовно, закладає підвалини подальших наукових звитяг для всіх, кому не байдужі проблеми кримінального права. Сторінки другої частини Альманаху вже традиційно віддані молодим науковцям, які роблять перші, але слід визнати, достатньо впевнені кроки на шляху осмислення власних наукових напрацювань. Безумовно, деякі з представлених наукових робіт молодих дослідників ще не виглядають бездоганними, їх структура інколи викликає нарікання, а деякі висновки потребують додаткової аргументації, однак, всі вони підкорюються загальній ідеї  – зробити свій оригінальний та особистий внесок в пошук шляхів підвищення ефективності кримінально-правової охорони.

Детальніше...

Учбовий судовий процес

e-mail Друк

Студенти 1 курсу магістратури ЦГЮ Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» 13 травня провели учбовий судовий процес, мета якого була – отримання практичних навичок доказування.

Учасники цього судового процесу спробували себе в ролях судді, позивача, відповідачів, експертів та свідків.

«Суддя» Поліщук Ірина була дуже переконливою, контролювала весь процес, дотримувалась вимог ЦПК України та етики поведінки.

Сторони по справі Коноваленко Дар’я, Темніков Максим та Фастовець Владислав вміло використовували свої процесуальні права, демонструючи знання цивільного процесуального права та матеріалів «справи».

Детальніше...

Завершився візит студентів факультету прокуратури та слідства у рамках програми обміну досвідом до м. Івано-Франківська

e-mail Друк

8 травня, студентська делегація факультету прокуратури та слідства (кримінальної юстиції) НУ«ОЮА» провела останній день візиту в рамках програми внутрішньої академічної мобільності, ініційованої президентом університету академіком Сергієм Васильовичем Ківаловим, до Івано-Франківського юридичного інституту. Розпочався цей день для молодих юристів з Одеси із зустрічі з директором Івано-Франківського юридичного інституту кандидатом юридичних наук Савчуком Романом Михайловичем та колегами з івано-франківського студентського самоврядування, на якій поділились враженнями про проведені дні студентів Національного університету «Одеська юридична академія» на Прикарпатті, обмінялись пам’ятними відзнаками від Президента університету, Студентської ради НУ«ОЮА» та сувенірами на згадку про здійснений захід в Івано-Франківську.

Детальніше...

Конкурс ораторського мистецтва на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Сонячним травневим днем в затишному зеленому дворі Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся конкурс ораторського мистецтва «Нащадки Цицерона - 2019». Конкурс є давньою традицією Криворізького факультету НУ «ОЮА», названий на честь давньоримського оратора і філософа Марка Тулія Цицерона.

Основні цілі конкурсу:
- виявлення молодих талантів, що володіють високим рівнем ораторської майстерності;
- формування у майбутніх юристів комунікаційних умінь і навичок;
- оволодіння мистецтвом переконувати;
- технологія підготовки та виголошення публічних промов.

Детальніше...

Сторінка 5 з 124

Главная