Новини підрозділів

Новини підрозділів

Турнір з міні-футболу між командами Миколаївського інституту права та Миколаївського юридичного коледжу

e-mail Друк

Запеклі футбольні поєдинки, забиті голи, маленькі поразки та великі перемоги. Так пройшов турнір з міні-між студентами Миколаївського інституту права та Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» 27 березня 2019 р. з нагоди 75 річниці визволення Миколаївщини від фашистських загарбників.

Хоч команди намагаються вибороти першість та дійти до фіналу, їх тренери переконані, що головне − не так перемога, як досвід. Адже на змаганнях юні спортсмени випробовують себе та отримують можливість проаналізувати свої помилки.

Перше місце у цьому нелегкому і захоплюючому протистоянні виборола збірна 3-4 курсів Миколаївського інституту права НУ «ОЮА».

Детальніше...

Миколаївським студентам розповіли про виборчі права та способи їх захисту

e-mail Друк

Для студентів Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» провели відкриту лекція на тему виборчих прав та способів їх захисту.

Модератором заходу виступила к.ю.н., доцент кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції МІП НУ «ОЮА» Каплій О.В. Спікером заходу виступила регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Миколаївській області Світлана Одінцова.

Лекція відбулася за участі партнерів, з якими проводиться робота щодо забезпечення виборчих прав громадян. Це заступник директора Регіонального центру з надання БПД у Миколаївській області Євген Мороховець, громадський омбудсмен із виборчих прав громадянської мережі ОПОРА Ігор Скалько та журналістка, представник ГО «Центр UA» Тетяна Степанова.

Детальніше...

Конкурс творчих робіт «Зупинимо булінг разом»

e-mail Друк

26 березня 2019 відбулося нагородження переможців конкурсу творчих робіт на тему «Зупинимо булінг разом». Організаторами конкурсу виступили Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області спільно з Головним управлінням Національної поліції у Миколаївській області.

Конкурс  був покликаний залучити молодь до активної пізнавальної діяльності в сфері прав людини та акцентувати увагу на неприпустимості такого явища як булінг.

На конкурсу було направлено понад півсотні творчих робіт, які оцінювалися за такими критеріями, як художній задум, творчий підхід, цікавість сюжету, відповідність робіт тематиці конкурсу, оригінальність, техніка та якість виконання.

Детальніше...

Відвідування студентами-магістрами Криворізького факультету НУ «ОЮА» районного суду м. Кривого Рогу

e-mail Друк

26 березня у Саксаганському районному суді м. Кривого Рогу Дніпропетровської області було організовано та проведено День відкритих дверей. До суду завітали студенти-магістри 1 курсу Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія», що навчаються за спеціальністю «Кримінальна юстиція», разом з викладачем - кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри кримінально-правових дисциплін Веселовим М.Ю. Ключовою метою вказаного заходу було підвищення загального рівня правової культури студентів, формування у них поваги до права, підвищення рівня обізнаності зі специфікою, особливостями і змістом діяльності судових органів, а також побудова діалогу між судовою владою та суспільством.

Детальніше...

День відкритих дверей в Миколаївському інституті права та Миколаївському юридичному коледжі НУ «ОЮА»

e-mail Друк

26 березня 2019 року в Миколаївському інституті права та Миколаївському юридичному коледжі НУ «ОЮА» за ініціативи кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції був проведений урочистий захід – День відкритих дверей для учнів Корабельного району міста  Миколаєва.

В будь якому віці людина приймає важливі для свого життя рішення. Зробити правильний вибір щодо своєї майбутньої професії чи не найголовне рішення. Від нього залежить дуже багато. Чи буде людина займатися улюбленою справою? Чи буде отримувати моральне та фінансове задоволення? Зможе реалізувати свої особисті потреби? Відповіді на всі ці питання знаходяться у площині прийняття рішення: ким бути?

Задача, яку поставили перед собою фахівці МІП та МЮК НУ «ОЮА» - це допомогти учням шкіл отримати інформацію щодо професій в галузі права, їх особливостей тощо.

Детальніше...

Сторінка 6 з 122

Главная