Новини підрозділів

Новини підрозділів

Івано-Франківський юридичний інститут зустрічає колег з факультету прокуратури та слідства (кримінальної юстиції)

e-mail Друк

6 травня, в рамках програми обміну досвідом між структурними підрозділами Національного університету «Одеська юридична академія», ініційованої президентом університету академіком Сергієм Васильовичем Ківаловим, до Івано-Франківського юридичного інституту НУ«ОЮА» завітали гості з міста Одеси – делегація студентів факультету прокуратури та слідства (кримінальної юстиції).

Перший день свого перебування в Івано-Франківському юридичному інституті одесити розпочали зі знайомства з інститутом та зустрічі з його директором – кандидатом юридичних наук Романом Михайловичем Савчуком. Також, студенти прокуратури та слідства відвідали лекцію з криміналістики на тему «Поліграф та психофізіологічна діагностика особи» та взяли участь у проведенні семінарських занять.

По завершенні занять, студенти продовжили програму обміну досвідом між структурними підрозділами НУ «ОЮА» знайомством з туристичними родзинками українських Карпат та спільно з колегами з івано-франківського студентського самоврядування відвідали мальовниче містечко Яремче, яке вразило гостей неймовірними краєвидами гір, стрімких водоспадів, традиційною гуцульською архітектурою та ошатними сувенірними ярмарками.

Детальніше...

Студент Миколаївського інституту права – чемпіон Європи!

e-mail Друк

З 11 по 15 квітня 2019 року в м. Лімасол (столиця Кіпру) проходив Чемпіонат Європи з боротьби самбо серед юнаків та юніорів. Україну представляв студент 4 курсу Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» ТЕРЕНТЬЄВ Віталій Геннадійович, який і став чемпіоном Європи серед юніорів з самбо.

Виступаючи у ваговій категорії 48 кг. він здолав у фіналі представника Росії І. Мелікяна з рахунком 4:0. Теплі слова подяки тренеру Терентьєва В.Г. Майбороді А.

Загалом на чемпіонаті Європи українці в цілому завоювали 29 нагород. Таким чином, українська команда привезла додому 29 медалей: 6 золотих, 8 срібних і 15 бронзових. Це другий результат як за якістю, так і за кількістю призових місць.

Колектив Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» та студентська спільнота вітають Терентьєва Віталія та бажають і надалі ТАК ТРИМАТИ!

Детальніше...

Тренінг "Життя в стилі "ЕСО" в Черкаському факультеті!

e-mail Друк

В рамках проекту"Життя в стилі "ЕСО" та "MESH - BusinessCourse" 18 квітня в Черкаському факультеті відбувся тренінг  на тему «Світові тренди часу та нові можливості для бізнесу».

Лектором був Демкура Тарас -підприємець, меценат, колекціонер, видавець. Власник торгівельно-відпочинкового центру «Атріум»,

Музею колекції ексклюзивних ретро-автомобілів «Ретро-кортеж» та етногалереї автентичних ужиткових речей «Спадок».

Лектор поділився з аудиторією цікавою інформацією про бізнес майбутнього і його основною складовою - екологічністю

Детальніше...

«Міс школа – 2019»

e-mail Друк

Дівоча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенести у якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов. Щорічно Миколаївський інститут права та Миколаївський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» проводить заходи «Міс Академія» та «Містер Академія». Тому за ініціативою  студентів навчального закладу , на чолі з художнім керівником творчого центру культури «Феміда» Альоною Дудукіною, вирішили підготувати та провести такий захід не тільки для студентів, а й для школярів – своєрідну профорієнтаційну роботу. Школам міста була запропонована така ідея. Першою, з великим захопленням відгукнулась Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №57 імені Т.Г.Шевченка. Відразу розпочалась активна підготовка до конкуру.

Детальніше...

Зустріч з керівниками юридичних служб промислових підприємств групи МЕТІНВЕСТ на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Найбільш актуальним питанням для випускників та старшокурсників є працевлаштування та висока заробітна плата. Висококласні спеціалісти та справжні професіонали своєї справи – випускники Національного університету «Одеська юридична академія» відкрили для себе перспективу на підприємствах МЕТІНВЕСТу.

Сьогодні в юридичних службах підприємств групи МЕТІНВЕСТ успішно працюють випускники факультету попередніх років. Тому, працевлаштування в юридичних управліннях на підприємствах МЕТІНВЕСТУ відкриває великі можливості для випускників, де вони розпочинають свою успішну кар'єру.

Детальніше...

Сторінка 6 з 124

Главная