Новини підрозділів

Новини підрозділів

ЗНО як спосіб залучення потенційних абітурієнтів на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Другу суботу поспіль на базі Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» проходило пробне ЗНО, де учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладах Кривого Рогу і прилеглих районів: Широківського, Софіївського, м.Апостолове і м.Зеленодольськ, а також учні коледжів Кривого Рогу здавали українську мову та літературу, математику та історію України.

Колектив Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» брали активну участь в якості інструкторів і чергових, заздалегідь пройшовши навчання і отримали сертифікат. Крім того, на базі факультету поряд з вже працюючим консультаційним пунктом для абітурієнтів, відкрито консультаційний пункт ЗНО, де майбутні абітурієнти мають можливість отримати допомогу у відкритті персональних кабінетів, одержати інформацію про умови проведення ЗНО, правила прийому в НУ «ОЮА» та особливості вступної кампанії - 2019.

Детальніше...

Семінар-тренінг для студентів «Захист прав споживачів в сучасних умовах в Україні»

e-mail Друк

22 березня 2019 року в Миколаївському інституті права Національного університету «Одеська юридична академія» для студентів 2-4 курсів бакалаврату відбувся семінар-тренінг «Захист прав споживачів в сучасних умовах в Україні».

Метою заходу стало обговорення питань роботи Управління захисту споживачів Держпродспоживслужби в Миколаївській області в сучасних умовах, а саме: робота Управління в структурі Держпродспоживслужби; практичне застосування норм Закону України «Про захист прав споживачів»; забезпечення прав споживачів шляхом надання всієї необхідної інформації про товари, роботи, послуги; представництво інтересів споживача, тощо.

Детальніше...

Вітаємо івано-франківську колегу Крет Галину Романівну з рекомендацією на посаду судді Верховного Суду України!

e-mail Друк

Вища рада правосуддя схвалила список кандидатів до Верховного Суду України, який подадуть на затвердження Президентові України. За результатами конкурсу на посади суддів Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, Вища рада правосуддя прийняла рішення внести подання Президенту кандидатуру виконувача обов’язки директора Івано-Франківського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» кандидата юридичних наук, доцента Крет Галини Романівни.

Галина Романівна Крет працює у Національному університету «Одеська юридична академія» з 2009 року – спочатку перебувала на посаді асистента, а згодом переведена на посади старшого викладача та доцента Івано-Франківського юридичного інституту. З 2014 року очолювала кафедру гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, а з 2016 року переведена на посаду завідувача кафедри кримінального процесу та криміналістики інституту. З грудня 2018 року Галина Романівна виконує обов’язки директора Івано-Франківського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія». Під час роботи в університеті Крет Галина Романівна захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність» (2010 р.) та здобула вчене звання доцента (2013 р.).

Детальніше...

Срібло на Кубку України зі спортивного та бойового самбо – 2019

e-mail Друк

Кубок України зі спортивного та бойового самбо серед чоловіків та жінок пройшов у березні у м. Луцьк , де зібралося 230 учасників з 17 регіонів країни. На Кубку України були розіграні 15 комплектів медалей із 30-ти призових наборів. Столиця Волині приймала кубковий турнір вже втретє, і це завдяки ініціативі голови обласної федерації самбо Анатолія Бондарєва.

Миколаївські самбісти завоювали вісім медалей на Кубку України по самбо серед чоловіків і жінок. Серед них і студент Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Віталій Терентьєв. Він виграв 2 місце в категорії 52 кг., провівши 3 сутички з яких 2 виграв.

Колектив Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» та студентська спільнота вітають Віталія Терентьєва з перемогою та зичать нових перемог. Так тримати!

Профорієнтаційна робота продовжується!

e-mail Друк

Не всі випускники шкіл вже визначили, ким вони хочуть стати в майбутньому. Але є ті, які вирішили стати юристами. Саме таких хлопців та дівчат – випускників шкіл №№ 57, 10, 17 міста Миколаєва 20 березня 2019 року запросила керівник центру культури «Феміда» МІП НУ «ОЮА» Дудкіна Альона Олегівна в Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академія».

Учні шкіл отримали можливість відчути себе справжніми студентами – для них провели справжню лекцію, яку читав доктор наук з державного управління, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» - Шубін Сергій Петрович.

Зустріч з майбутніми вступниками пройшла насичено та цікаво. Учні мали можливість ознайомитися з правилами вступу до Національного університету, з умовами навчання, умовами проживання в студентському гуртожитку. По завершенні гості отримали на згадку канцелярські вироби з символікою НУ «ОЮА».

Детальніше...

Сторінка 7 з 122

Главная