Новини підрозділів

Новини підрозділів

Відвідування студентами-магістрами Криворізького факультету НУ «ОЮА» районного суду м. Кривого Рогу

e-mail Друк

26 березня у Саксаганському районному суді м. Кривого Рогу Дніпропетровської області було організовано та проведено День відкритих дверей. До суду завітали студенти-магістри 1 курсу Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія», що навчаються за спеціальністю «Кримінальна юстиція», разом з викладачем - кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри кримінально-правових дисциплін Веселовим М.Ю. Ключовою метою вказаного заходу було підвищення загального рівня правової культури студентів, формування у них поваги до права, підвищення рівня обізнаності зі специфікою, особливостями і змістом діяльності судових органів, а також побудова діалогу між судовою владою та суспільством.

Детальніше...

День відкритих дверей в Миколаївському інституті права та Миколаївському юридичному коледжі НУ «ОЮА»

e-mail Друк

26 березня 2019 року в Миколаївському інституті права та Миколаївському юридичному коледжі НУ «ОЮА» за ініціативи кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції був проведений урочистий захід – День відкритих дверей для учнів Корабельного району міста  Миколаєва.

В будь якому віці людина приймає важливі для свого життя рішення. Зробити правильний вибір щодо своєї майбутньої професії чи не найголовне рішення. Від нього залежить дуже багато. Чи буде людина займатися улюбленою справою? Чи буде отримувати моральне та фінансове задоволення? Зможе реалізувати свої особисті потреби? Відповіді на всі ці питання знаходяться у площині прийняття рішення: ким бути?

Задача, яку поставили перед собою фахівці МІП та МЮК НУ «ОЮА» - це допомогти учням шкіл отримати інформацію щодо професій в галузі права, їх особливостей тощо.

Детальніше...

ЗНО як спосіб залучення потенційних абітурієнтів на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Другу суботу поспіль на базі Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» проходило пробне ЗНО, де учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладах Кривого Рогу і прилеглих районів: Широківського, Софіївського, м.Апостолове і м.Зеленодольськ, а також учні коледжів Кривого Рогу здавали українську мову та літературу, математику та історію України.

Колектив Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» брали активну участь в якості інструкторів і чергових, заздалегідь пройшовши навчання і отримали сертифікат. Крім того, на базі факультету поряд з вже працюючим консультаційним пунктом для абітурієнтів, відкрито консультаційний пункт ЗНО, де майбутні абітурієнти мають можливість отримати допомогу у відкритті персональних кабінетів, одержати інформацію про умови проведення ЗНО, правила прийому в НУ «ОЮА» та особливості вступної кампанії - 2019.

Детальніше...

Семінар-тренінг для студентів «Захист прав споживачів в сучасних умовах в Україні»

e-mail Друк

22 березня 2019 року в Миколаївському інституті права Національного університету «Одеська юридична академія» для студентів 2-4 курсів бакалаврату відбувся семінар-тренінг «Захист прав споживачів в сучасних умовах в Україні».

Метою заходу стало обговорення питань роботи Управління захисту споживачів Держпродспоживслужби в Миколаївській області в сучасних умовах, а саме: робота Управління в структурі Держпродспоживслужби; практичне застосування норм Закону України «Про захист прав споживачів»; забезпечення прав споживачів шляхом надання всієї необхідної інформації про товари, роботи, послуги; представництво інтересів споживача, тощо.

Детальніше...

Вітаємо івано-франківську колегу Крет Галину Романівну з рекомендацією на посаду судді Верховного Суду України!

e-mail Друк

Вища рада правосуддя схвалила список кандидатів до Верховного Суду України, який подадуть на затвердження Президентові України. За результатами конкурсу на посади суддів Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, Вища рада правосуддя прийняла рішення внести подання Президенту кандидатуру виконувача обов’язки директора Івано-Франківського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» кандидата юридичних наук, доцента Крет Галини Романівни.

Галина Романівна Крет працює у Національному університету «Одеська юридична академія» з 2009 року – спочатку перебувала на посаді асистента, а згодом переведена на посади старшого викладача та доцента Івано-Франківського юридичного інституту. З 2014 року очолювала кафедру гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, а з 2016 року переведена на посаду завідувача кафедри кримінального процесу та криміналістики інституту. З грудня 2018 року Галина Романівна виконує обов’язки директора Івано-Франківського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія». Під час роботи в університеті Крет Галина Романівна захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність» (2010 р.) та здобула вчене звання доцента (2013 р.).

Детальніше...

Сторінка 7 з 122

Главная