Новини підрозділів

Новини підрозділів

Гендерна рівність

e-mail Друк

19 березня 2019 року за ініціативи Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області проведено засідання «круглого столу» на тему:«Роздільне навчання «за» і «протии», участь у якому взяли студенти 3 курсу Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія».

Під час засідання обговорювалися питання щодо окремого навчання дівчат і хлопців (переваги та недоліки), проблема подолання булінгу в учнівських колективах.

Для майбутніх юристів тема «круглого столу» була цікава в контексті гендерної проблеми та з точки зору забезпечення рівності всіх осіб і заборони дискримінації за ознакою статі.

Студенти висловлювали власну точку зору, спілкуючись з професійними психологами та іншими експертами.

Детальніше...

Профорієнтаційні зустрічі Івано-Франківських викладачів із випускниками закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації

e-mail Друк

 13 березня старший викладач кафедри загальноправових та гуманітарних дисциплін Івано-Франківського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» Кисляк Леся Несторівна провела відкрите заняття та профорієнтаційну зустріч зі студентами Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету, які цього року здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за спеціальністю «Право» у даному навчальному закладі.

Під час спілкування зі студентами-правниками Леся Несторівна розповіла про навчальну, наукову і громадську діяльність Івано-Франківського юридичного інституту НУ «ОЮА», організацію дозвілля та активного відпочинку, перспективи стажування і подальшого працевлаштування випускників Національного університету «Одеська юридична академія». Від студентів приємно було почути схвальні відгуки про рівень навчання, якими з ними ділилися їхні старші колеги – випускники Надвірнянського коледжу, які продовжили здобувати вищу освіту в нашому навчальному закладі у попередні роки. Отже, враховуючи позитивний імідж Івано-Франківського юридичного інституту НУ «ОЮА» на Прикарпатті, спілкування видалось цікавим та пройшло за невимушеної атмосфери, студенти дізнались про нюанси освітньої підготовки та вступної кампанії у 2019 році. Також молодь зацікавила інформація про можливість навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на базі кафедри військової підготовки, програми академічної мобільності та обміну досвідом із вітчизняними та закордонними партнерами Національного університету «Одеська юридична академія».

Детальніше...

Профорієнтаційна робота у формі гри

e-mail Друк

Щоб поглиблювати знання, розширювати кругозір, розвивати пам’ять, вміння швидко аналізувати, логічно мислити, працювати у команді студенти Миколаївського інституту права Національного Університету «Одеська Юридична Академія» беруть активну участь у інтелектуально-розважальних іграх: «Що? Де? Коли?», «Брейн-ринг», «Своя гра» тощо. Загальновідомо, що лише освічена, всебічно розвинена особистість може досягти успіху у сучасному світі. Уже давно студенти були учасниками цих конкурсів, а тепер вирішили виступити у ролі організаторів і проводити такі заходи зі школярами. Саме тому 14 березня 2019 р.  до Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» завітали учні 11-классу Миколаївської ЗОШ №10 на інтелектуально-розважальну гру «Що? Де? Коли?». Цікаве та веселе змагання проводилося між дівчатами та хлопцями, а в перервах між конкурсами всі запрошені гості мали можливість насолоджуватись гарними піснями у виконанні студентів-учасників творчого центру культури «Феміда» МІП НУ «ОЮА». Наприкінці гри всі учасники отримали подарунки. Організатор заходу стала керівник центру культури «Феміда» Миколаївського інституту права «Національного університету «Одеська юридична академія» Дудукіна Альона Олегівна.

Детальніше...

День відкритих дверей у Кривому Розі

e-mail Друк

У неділю, 10 березня 2019 року в черговий раз розпахнули свої двері Криворізький факультет та Криворізький юридичний коледж  Національного університету «Одеська юридична академія». На презентацію завітали учні шкіл Кривого Рогу та найближчих районів Дніпропетровської, Кіровоградської та Херсонських областей, а також студенти коледжів та інших ВНЗ.

Велика аудиторія ледве вміщувала усіх бажаючих, що прийшли на День відкритих дверей. Перед гостями виступив в.о. декана Криворізького факультету – Залужний Віталій Григорович, в.о. директора коледжу Лескова-Годлевська Юлія Кимівна, відповідальний секретар відбіркової приймальної комісії – Білошенко Олена Юріївна та заступник декана – Стець Олег Миколайович. Усім присутнім продемонстровано відеоролик про історію НУ «ОЮА» та Криворізького факультету, а також відеозвернення найуспішніших випускників, що навчалися на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА» за всю його 20-ти річну історію. Учні та їх батьки мали можливість поспілкуватися з адміністрацією факультету та коледжу, задати питання.

Детальніше...

Зі святом 8-го Березня!

e-mail Друк

Свято 8 березня весь світ відзначає сотнями тисяч яскравих букетів, очікуваних подарунків, приємних побажань і сяючих посмішок прекрасної статі.

Напередодні цього свята директор Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Поліщук Сергій Михайлович привітав усіх жінок-викладачів і працівників Миколаївського інституту права та Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія»: «Щиро вітаю всіх з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем! Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність та турботу, натхнення і неповторність. Від усієї душі зичу всім величезного жіночого щастя, благополуччя та добра. Нехай поруч з вами завжди будуть любов та розуміння рідних, дружня підтримка товаришів та колег. Щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, блиском в очах, передчуттям радості, впевненістю та душевним спокоєм!».

Детальніше...

Сторінка 8 з 122

Главная