Новини підрозділів

Новини підрозділів

День відкритих дверей у Івано-Франківському юридичному інституті

e-mail Друк

30 березня в Івано-Франківському юридичному інституті та юридичному коледжі Національного університету «Одеська юридична академія» пройшов традиційний весняний захід для абітурієнтів, які цікавляться юриспруденцією та в майбутньому планують стати студентами нашого навчального закладу – День відкритих дверей.
Розпочалася зустріч у конференц-залі інституту, який сьогодні повністю заповнили випускники шкіл та коледжів – більше 60 гостей як із самого міста Івано-Франківська та нашої області, так і з сусідніх Тернопільської, Львівської, Закарпатської областей. Присутні переглянули відеопрезентацію про Івано-Франківський юридичний інститут та юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія», після чого перед гостями виступив директор інституту – кандидат юридичних наук Савчук Роман Михайлович. Від Романа Михайловича майбутні вступники дізналися про історію становлення, розвитку та досягнення інституту і коледжу, переваги навчання саме у Національному університеті «Одеська юридична академія», особливості умов вступу в 2019 році, здійснення навчального процесу та організацію активного дозвілля студентів. Особливе зацікавлення в гостей викликала інформація про можливість навчання в інституті та коледжі за державним замовленням для здобуття освітніх ступенів молодшого спеціаліста, бакалавра та магістра, навчання на військовій кафедрі та отримання офіцерського звання, проживання у гуртожитку, працевлаштування після закінчення Національного університету «Одеська юридична академія» у судах, органах прокуратури, юстиції, національній поліції та інших правоохоронних органах, органах державної влади і місцевого самоврядування, зайняття адвокатською та нотаріальною практикою. Також на заході виступили представники студентського самоврядування і приймальної комісії коледжу та інституту.

Детальніше...

Турнір з міні-футболу між командами Миколаївського інституту права та Миколаївського юридичного коледжу

e-mail Друк

Запеклі футбольні поєдинки, забиті голи, маленькі поразки та великі перемоги. Так пройшов турнір з міні-між студентами Миколаївського інституту права та Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» 27 березня 2019 р. з нагоди 75 річниці визволення Миколаївщини від фашистських загарбників.

Хоч команди намагаються вибороти першість та дійти до фіналу, їх тренери переконані, що головне − не так перемога, як досвід. Адже на змаганнях юні спортсмени випробовують себе та отримують можливість проаналізувати свої помилки.

Перше місце у цьому нелегкому і захоплюючому протистоянні виборола збірна 3-4 курсів Миколаївського інституту права НУ «ОЮА».

Детальніше...

Миколаївським студентам розповіли про виборчі права та способи їх захисту

e-mail Друк

Для студентів Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» провели відкриту лекція на тему виборчих прав та способів їх захисту.

Модератором заходу виступила к.ю.н., доцент кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції МІП НУ «ОЮА» Каплій О.В. Спікером заходу виступила регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Миколаївській області Світлана Одінцова.

Лекція відбулася за участі партнерів, з якими проводиться робота щодо забезпечення виборчих прав громадян. Це заступник директора Регіонального центру з надання БПД у Миколаївській області Євген Мороховець, громадський омбудсмен із виборчих прав громадянської мережі ОПОРА Ігор Скалько та журналістка, представник ГО «Центр UA» Тетяна Степанова.

Детальніше...

Конкурс творчих робіт «Зупинимо булінг разом»

e-mail Друк

26 березня 2019 відбулося нагородження переможців конкурсу творчих робіт на тему «Зупинимо булінг разом». Організаторами конкурсу виступили Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області спільно з Головним управлінням Національної поліції у Миколаївській області.

Конкурс  був покликаний залучити молодь до активної пізнавальної діяльності в сфері прав людини та акцентувати увагу на неприпустимості такого явища як булінг.

На конкурсу було направлено понад півсотні творчих робіт, які оцінювалися за такими критеріями, як художній задум, творчий підхід, цікавість сюжету, відповідність робіт тематиці конкурсу, оригінальність, техніка та якість виконання.

Детальніше...

Відвідування студентами-магістрами Криворізького факультету НУ «ОЮА» районного суду м. Кривого Рогу

e-mail Друк

26 березня у Саксаганському районному суді м. Кривого Рогу Дніпропетровської області було організовано та проведено День відкритих дверей. До суду завітали студенти-магістри 1 курсу Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія», що навчаються за спеціальністю «Кримінальна юстиція», разом з викладачем - кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри кримінально-правових дисциплін Веселовим М.Ю. Ключовою метою вказаного заходу було підвищення загального рівня правової культури студентів, формування у них поваги до права, підвищення рівня обізнаності зі специфікою, особливостями і змістом діяльності судових органів, а також побудова діалогу між судовою владою та суспільством.

Детальніше...

Сторінка 8 з 124

Главная