Новини підрозділів

Новини підрозділів

Чергова зустріч з цікавою особою

e-mail Друк

4 березня 2019 року в Миколаївському інституті права Національного університету «Одеська юридична академія» кафедрою загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції спільно з приватним нотаріусом Миколаївського міського нотаріального округу Грищенко Л.А. було проведено науково–методичний семінар на тему: «Захист прав фізичних і юридичних осіб нотаріусами України». В роботі семінару прийняли активну участь студенти магістратури і бакалаврату.

Майбутнім фахівцям в галузі права було цікаво отримати інформацію від досвідченого нотаріуса. Спілкування з спеціалістом-практиком у невимушеній атмосфері дає студентам можливість зовсім по іншому аналізувати та використовувати теоретичні знання, які вони придбали під час навчання у інституті.

Детальніше...

Криворізький факультет прийняв естафету вручення дипломів магістра випускникам 2019 року

e-mail Друк

За свою 20-річну історію Криворізький факультет Національного університету "Одеська юридична академія" підготував понад 3 тисячі випускників з дипломом спеціаліста права, які сьогодні успішно працюють не тільки в Кривому Розі, а й по всій Україні: у судах, міністерствах, відомствах, управліннях поліції , обласному управлінні юстиції, органах прокуратури, центрах надання адміністративних послуг, юридичних департаментах і відділах великих промислових підприємств та організацій. Багато з них вже стали суддями, успішними адвокатами і нотаріусами.

2 березня в Криворізькому академічному театрі драми і музичної комедії ім. Т. Г. Шевченка пройшла урочиста церемонія вручення дипломів першого випуску магістрів за спеціальностями "Право" та "Правоохоронна діяльність".

Детальніше...

Заняття з криміналістики – ще один напрям профорієнтаційної роботи кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін МІП НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Протягом січня-лютого 2019 року старшим викладачем, к.ю.н. Левицьким А.О. та за його сприяння проводилася профорієнтаційна робота в загальноосвітніх закладах м. Миколаєва та Миколаївської області. Андрій Олегович під час відкритого заняття у 9-му класі Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки розповів про можливості науки криміналістики стосовно виявлення різних видів слідів під час огляду місця вчинення злочину, наголосивши на тому, що вивчати поглиблено дану науку можливо саме в Миколаївському інституті права НУ «ОЮА».

Детальніше...

Вручення дипломів студентам-магістрам в Черкаському факультеті!

e-mail Друк

25 лютого 2019 року Черкаський факультет Національного університету «Одеська юридична академія» урочисто відсвяткував свій перший випуск магістрів денної і заочної форми навчання. Цьогоріч диплом магістра отримали 57 випускників, з них 14 − з відзнакою. З‘явилася нова генерація дипломованих фахівців-юристів, які будуть працювати на благо нашої держави.

З вітальною промовою до випускників, викладачів та гостей свята звернувся декан Черкаського факультету, доктор філософських наук, професор Богданов Володимир Семенович. У своїй промові він підкреслив: «Свято вручення дипломів назавжди залишиться палким спогадом у ваших сердцях. Я впевнений, що ця подія дасть вам поштовх для досягнення найзаповітніших мрій як у кар'єрному зростанні, так і в особистому житті. Хочеться вірити в те, що всі набуті знання в академії обов’язково стануть вам у нагоді в майбутньому».

До привітань магістрів долучився завідувач кафедри загально-правових дисциплін Юрко Сергій Сергійович. У своєму вітальному слові до випускників він зазначив, що диплом магістра є важливою сходинкою на життєвому шляху та побажав їм успішно реалізувати себе в професійній діяльності.

Детальніше...

Робота з обдарованою молоддю в рамках ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2018-2019 навчального року

e-mail Друк

7 лютого 2019 р. на базі Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проходив II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділенні філософії та суспільствознавства, секція «Правознавство». Вісім учасників з Миколаєва, Снігурівки, Нової Одеси, шкіл Вітовського району змагалися цього року за звання найкращого науковця та зробили свої перші кроки у велику науку.

К.ю.н., доцент кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Каплій О.В., прийняла участь в конкурсі-захисті в якості члена журі по секції «Правознавство».

За результатами захисту слухачів секції «Правознавство» Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва, а саме Ракова Михайла, учня 9 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 29 та Даниліну Алісу, ученицю 10-го класу Миколаївського класичного ліцею нагороджено дипломами ІІ ступеню. Слухачку секції «Правознавство» Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Терлецьку Марію ученицю 11-го класу Миколаївського юридичного ліцею нагороджено дипломом ІІІ ступеню.

Детальніше...

Сторінка 9 з 122

Главная