Новини підрозділів

Новини підрозділів

Конкурс творчих робіт «Зупинимо булінг разом»

e-mail Друк

26 березня 2019 відбулося нагородження переможців конкурсу творчих робіт на тему «Зупинимо булінг разом». Організаторами конкурсу виступили Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області спільно з Головним управлінням Національної поліції у Миколаївській області.

Конкурс  був покликаний залучити молодь до активної пізнавальної діяльності в сфері прав людини та акцентувати увагу на неприпустимості такого явища як булінг.

На конкурсу було направлено понад півсотні творчих робіт, які оцінювалися за такими критеріями, як художній задум, творчий підхід, цікавість сюжету, відповідність робіт тематиці конкурсу, оригінальність, техніка та якість виконання.

Детальніше...

Відвідування студентами-магістрами Криворізького факультету НУ «ОЮА» районного суду м. Кривого Рогу

e-mail Друк

26 березня у Саксаганському районному суді м. Кривого Рогу Дніпропетровської області було організовано та проведено День відкритих дверей. До суду завітали студенти-магістри 1 курсу Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія», що навчаються за спеціальністю «Кримінальна юстиція», разом з викладачем - кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри кримінально-правових дисциплін Веселовим М.Ю. Ключовою метою вказаного заходу було підвищення загального рівня правової культури студентів, формування у них поваги до права, підвищення рівня обізнаності зі специфікою, особливостями і змістом діяльності судових органів, а також побудова діалогу між судовою владою та суспільством.

Детальніше...

День відкритих дверей в Миколаївському інституті права та Миколаївському юридичному коледжі НУ «ОЮА»

e-mail Друк

26 березня 2019 року в Миколаївському інституті права та Миколаївському юридичному коледжі НУ «ОЮА» за ініціативи кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції був проведений урочистий захід – День відкритих дверей для учнів Корабельного району міста  Миколаєва.

В будь якому віці людина приймає важливі для свого життя рішення. Зробити правильний вибір щодо своєї майбутньої професії чи не найголовне рішення. Від нього залежить дуже багато. Чи буде людина займатися улюбленою справою? Чи буде отримувати моральне та фінансове задоволення? Зможе реалізувати свої особисті потреби? Відповіді на всі ці питання знаходяться у площині прийняття рішення: ким бути?

Задача, яку поставили перед собою фахівці МІП та МЮК НУ «ОЮА» - це допомогти учням шкіл отримати інформацію щодо професій в галузі права, їх особливостей тощо.

Детальніше...

ЗНО як спосіб залучення потенційних абітурієнтів на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Другу суботу поспіль на базі Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» проходило пробне ЗНО, де учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладах Кривого Рогу і прилеглих районів: Широківського, Софіївського, м.Апостолове і м.Зеленодольськ, а також учні коледжів Кривого Рогу здавали українську мову та літературу, математику та історію України.

Колектив Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» брали активну участь в якості інструкторів і чергових, заздалегідь пройшовши навчання і отримали сертифікат. Крім того, на базі факультету поряд з вже працюючим консультаційним пунктом для абітурієнтів, відкрито консультаційний пункт ЗНО, де майбутні абітурієнти мають можливість отримати допомогу у відкритті персональних кабінетів, одержати інформацію про умови проведення ЗНО, правила прийому в НУ «ОЮА» та особливості вступної кампанії - 2019.

Детальніше...

Семінар-тренінг для студентів «Захист прав споживачів в сучасних умовах в Україні»

e-mail Друк

22 березня 2019 року в Миколаївському інституті права Національного університету «Одеська юридична академія» для студентів 2-4 курсів бакалаврату відбувся семінар-тренінг «Захист прав споживачів в сучасних умовах в Україні».

Метою заходу стало обговорення питань роботи Управління захисту споживачів Держпродспоживслужби в Миколаївській області в сучасних умовах, а саме: робота Управління в структурі Держпродспоживслужби; практичне застосування норм Закону України «Про захист прав споживачів»; забезпечення прав споживачів шляхом надання всієї необхідної інформації про товари, роботи, послуги; представництво інтересів споживача, тощо.

Детальніше...

Сторінка 9 з 124

Главная