Новини підрозділів

Новини підрозділів

День відкритих дверей у Кривому Розі

e-mail Друк

У неділю, 10 березня 2019 року в черговий раз розпахнули свої двері Криворізький факультет та Криворізький юридичний коледж  Національного університету «Одеська юридична академія». На презентацію завітали учні шкіл Кривого Рогу та найближчих районів Дніпропетровської, Кіровоградської та Херсонських областей, а також студенти коледжів та інших ВНЗ.

Велика аудиторія ледве вміщувала усіх бажаючих, що прийшли на День відкритих дверей. Перед гостями виступив в.о. декана Криворізького факультету – Залужний Віталій Григорович, в.о. директора коледжу Лескова-Годлевська Юлія Кимівна, відповідальний секретар відбіркової приймальної комісії – Білошенко Олена Юріївна та заступник декана – Стець Олег Миколайович. Усім присутнім продемонстровано відеоролик про історію НУ «ОЮА» та Криворізького факультету, а також відеозвернення найуспішніших випускників, що навчалися на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА» за всю його 20-ти річну історію. Учні та їх батьки мали можливість поспілкуватися з адміністрацією факультету та коледжу, задати питання.

Детальніше...

Зі святом 8-го Березня!

e-mail Друк

Свято 8 березня весь світ відзначає сотнями тисяч яскравих букетів, очікуваних подарунків, приємних побажань і сяючих посмішок прекрасної статі.

Напередодні цього свята директор Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Поліщук Сергій Михайлович привітав усіх жінок-викладачів і працівників Миколаївського інституту права та Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія»: «Щиро вітаю всіх з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем! Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність та турботу, натхнення і неповторність. Від усієї душі зичу всім величезного жіночого щастя, благополуччя та добра. Нехай поруч з вами завжди будуть любов та розуміння рідних, дружня підтримка товаришів та колег. Щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, блиском в очах, передчуттям радості, впевненістю та душевним спокоєм!».

Детальніше...

Чергова зустріч з цікавою особою

e-mail Друк

4 березня 2019 року в Миколаївському інституті права Національного університету «Одеська юридична академія» кафедрою загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції спільно з приватним нотаріусом Миколаївського міського нотаріального округу Грищенко Л.А. було проведено науково–методичний семінар на тему: «Захист прав фізичних і юридичних осіб нотаріусами України». В роботі семінару прийняли активну участь студенти магістратури і бакалаврату.

Майбутнім фахівцям в галузі права було цікаво отримати інформацію від досвідченого нотаріуса. Спілкування з спеціалістом-практиком у невимушеній атмосфері дає студентам можливість зовсім по іншому аналізувати та використовувати теоретичні знання, які вони придбали під час навчання у інституті.

Детальніше...

Криворізький факультет прийняв естафету вручення дипломів магістра випускникам 2019 року

e-mail Друк

За свою 20-річну історію Криворізький факультет Національного університету "Одеська юридична академія" підготував понад 3 тисячі випускників з дипломом спеціаліста права, які сьогодні успішно працюють не тільки в Кривому Розі, а й по всій Україні: у судах, міністерствах, відомствах, управліннях поліції , обласному управлінні юстиції, органах прокуратури, центрах надання адміністративних послуг, юридичних департаментах і відділах великих промислових підприємств та організацій. Багато з них вже стали суддями, успішними адвокатами і нотаріусами.

2 березня в Криворізькому академічному театрі драми і музичної комедії ім. Т. Г. Шевченка пройшла урочиста церемонія вручення дипломів першого випуску магістрів за спеціальностями "Право" та "Правоохоронна діяльність".

Детальніше...

Заняття з криміналістики – ще один напрям профорієнтаційної роботи кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін МІП НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Протягом січня-лютого 2019 року старшим викладачем, к.ю.н. Левицьким А.О. та за його сприяння проводилася профорієнтаційна робота в загальноосвітніх закладах м. Миколаєва та Миколаївської області. Андрій Олегович під час відкритого заняття у 9-му класі Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки розповів про можливості науки криміналістики стосовно виявлення різних видів слідів під час огляду місця вчинення злочину, наголосивши на тому, що вивчати поглиблено дану науку можливо саме в Миколаївському інституті права НУ «ОЮА».

Детальніше...

Сторінка 9 з 122

Главная