Новини підрозділів

Новини підрозділів

Вітаємо івано-франківську колегу Крет Галину Романівну з рекомендацією на посаду судді Верховного Суду України!

e-mail Друк

Вища рада правосуддя схвалила список кандидатів до Верховного Суду України, який подадуть на затвердження Президентові України. За результатами конкурсу на посади суддів Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, Вища рада правосуддя прийняла рішення внести подання Президенту кандидатуру виконувача обов’язки директора Івано-Франківського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» кандидата юридичних наук, доцента Крет Галини Романівни.

Галина Романівна Крет працює у Національному університету «Одеська юридична академія» з 2009 року – спочатку перебувала на посаді асистента, а згодом переведена на посади старшого викладача та доцента Івано-Франківського юридичного інституту. З 2014 року очолювала кафедру гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, а з 2016 року переведена на посаду завідувача кафедри кримінального процесу та криміналістики інституту. З грудня 2018 року Галина Романівна виконує обов’язки директора Івано-Франківського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія». Під час роботи в університеті Крет Галина Романівна захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність» (2010 р.) та здобула вчене звання доцента (2013 р.).

Детальніше...

Срібло на Кубку України зі спортивного та бойового самбо – 2019

e-mail Друк

Кубок України зі спортивного та бойового самбо серед чоловіків та жінок пройшов у березні у м. Луцьк , де зібралося 230 учасників з 17 регіонів країни. На Кубку України були розіграні 15 комплектів медалей із 30-ти призових наборів. Столиця Волині приймала кубковий турнір вже втретє, і це завдяки ініціативі голови обласної федерації самбо Анатолія Бондарєва.

Миколаївські самбісти завоювали вісім медалей на Кубку України по самбо серед чоловіків і жінок. Серед них і студент Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Віталій Терентьєв. Він виграв 2 місце в категорії 52 кг., провівши 3 сутички з яких 2 виграв.

Колектив Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» та студентська спільнота вітають Віталія Терентьєва з перемогою та зичать нових перемог. Так тримати!

Профорієнтаційна робота продовжується!

e-mail Друк

Не всі випускники шкіл вже визначили, ким вони хочуть стати в майбутньому. Але є ті, які вирішили стати юристами. Саме таких хлопців та дівчат – випускників шкіл №№ 57, 10, 17 міста Миколаєва 20 березня 2019 року запросила керівник центру культури «Феміда» МІП НУ «ОЮА» Дудкіна Альона Олегівна в Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академія».

Учні шкіл отримали можливість відчути себе справжніми студентами – для них провели справжню лекцію, яку читав доктор наук з державного управління, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» - Шубін Сергій Петрович.

Зустріч з майбутніми вступниками пройшла насичено та цікаво. Учні мали можливість ознайомитися з правилами вступу до Національного університету, з умовами навчання, умовами проживання в студентському гуртожитку. По завершенні гості отримали на згадку канцелярські вироби з символікою НУ «ОЮА».

Детальніше...

Гендерна рівність

e-mail Друк

19 березня 2019 року за ініціативи Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області проведено засідання «круглого столу» на тему:«Роздільне навчання «за» і «протии», участь у якому взяли студенти 3 курсу Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія».

Під час засідання обговорювалися питання щодо окремого навчання дівчат і хлопців (переваги та недоліки), проблема подолання булінгу в учнівських колективах.

Для майбутніх юристів тема «круглого столу» була цікава в контексті гендерної проблеми та з точки зору забезпечення рівності всіх осіб і заборони дискримінації за ознакою статі.

Студенти висловлювали власну точку зору, спілкуючись з професійними психологами та іншими експертами.

Детальніше...

Профорієнтаційні зустрічі Івано-Франківських викладачів із випускниками закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації

e-mail Друк

 13 березня старший викладач кафедри загальноправових та гуманітарних дисциплін Івано-Франківського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» Кисляк Леся Несторівна провела відкрите заняття та профорієнтаційну зустріч зі студентами Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету, які цього року здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за спеціальністю «Право» у даному навчальному закладі.

Під час спілкування зі студентами-правниками Леся Несторівна розповіла про навчальну, наукову і громадську діяльність Івано-Франківського юридичного інституту НУ «ОЮА», організацію дозвілля та активного відпочинку, перспективи стажування і подальшого працевлаштування випускників Національного університету «Одеська юридична академія». Від студентів приємно було почути схвальні відгуки про рівень навчання, якими з ними ділилися їхні старші колеги – випускники Надвірнянського коледжу, які продовжили здобувати вищу освіту в нашому навчальному закладі у попередні роки. Отже, враховуючи позитивний імідж Івано-Франківського юридичного інституту НУ «ОЮА» на Прикарпатті, спілкування видалось цікавим та пройшло за невимушеної атмосфери, студенти дізнались про нюанси освітньої підготовки та вступної кампанії у 2019 році. Також молодь зацікавила інформація про можливість навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на базі кафедри військової підготовки, програми академічної мобільності та обміну досвідом із вітчизняними та закордонними партнерами Національного університету «Одеська юридична академія».

Детальніше...

Сторінка 10 з 124

Главная