Новини підрозділів

Новини підрозділів

Турнір з міні-футболу у Кривому Розі

e-mail Друк

Традиційно наприкінці жовтня на Криворізькому факультеті та Криворізькому юридичному коледжі пройшов турнір з міні-футболу серед студентських команд.

У турнірі брали участь 5 команд з різних курсів, які змагалися за І , ІІ, ІІІ місця.

За результатами двох ігрових днів, перемогу виборола команда 4-го курсу факультету, ІІ місце посіла команда 2-го курсу юридичного коледжу, а ІІІ місце здобула команда 3-го курсу факультету.

Кращим гравцем за голосуванням всіх учасників турніру визначено Овдія Владислава, капітана команди 4-го курсу. Переможці і призери турніру будуть урочисто нагороджені медалями і грамотами на День студента.

Детальніше...

Екскурсія студентів Криворізького факультету НУ «ОЮА» на митний пост

e-mail Друк

В рамках вивчення дисципліни «Митне право» 23 жовтня 2019 року студенти Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» разом зі старшим викладачем кафедри конституційного, міжнародного та приватного права Т.В. Черниш відвідали Митний пост «Кривий Ріг» Дніпропетровської митниці ДФС, де працівники митного посту ознайомили студентів зі своєю професією, а саме зі здійсненням процесу розмитнення товарів - від перетину кордону до сплати митних платежів та випуску їх у вільний обіг на території України.

Впродовж тематичної екскурсії працівниками митного посту «Кривий Ріг» було висвітлено інформацію стосовно новітніх технологій, які застосовуються у сьогоденні під час митного контролю та оформлення.

Детальніше...

День юриста на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

e-mail Друк

На Криворізькому факультеті та в Криворізькому юридичному коледжі Національного університету «Одеська юридична академія» відбулися дебатні змагання з нагоди Дня юриста, на якому студенти запропонували викладачам взяти участь у заході  на рівних умовах.

На початку навчального року на факультеті відкрився  Дебатний клуб, заснований другокурсницями Назаренко Ярославою та Ващенко Анастасією.

Осередок дебатерів факультету швидко став відомим та популярним в навчальному закладі. Тому викладачі із задоволенням погодилися взяти участь в дебатних змаганнях.

Детальніше...

Вітаємо з початком нового навчального року!

e-mail Друк

Сьогодні, 23 вересня 2019 року, Миколаївський інститут права та Миколаївський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» вітали всіх на традиційному, але кожного разу неповторному святі, присвяченому «Дню знань». Свято було відкрите феєричним виступом барабанщиць.

З привітальними словами виступали заступник директора з навчально-виховної роботи Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Достдар Руслана Миколаївна та директор Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» Ємельянова Людмила Василівна.

Грамотами були відзначені студенти, які проявили себе у навчанні, громадській та творчій діяльності.

Детальніше...

У Кривому Розі відбулася посвята в студенти першокурсників НУ «ОЮА»

e-mail Друк

23 вересня осіннім сонячним ранком біля входу до Криворізького факультету відбулася урочиста церемонія посвяти в студенти першокурсників Криворізького факультету і Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА».

З початку нового навчального року, який для вчорашніх абітурієнтів стане новою віхою в їх житті, присутніх привітали декан Криворізького факультету - Віталій Залужний, директор юридичного коледжу - Юлія Лескова-Годлевська і запрошений гість - випускник факультету, заступник міського голови, к.ю.н . Андрій Полтавець. З напутнім словом до студентів звернувся настоятель Храму ікони Божої Матері «Відновлення загиблих», протоієрей Анатолій (Бондар).

За традицією першокурсникам коледжу та факультету вручили символічні залікову книжку та студентський квиток. Першокурсникам представлені їх куратори, а кращі голоси факультету привітали присутніх чарівним виконанням пісень. Незабутнє враження залишила поява богині Афіни - Богині мудрості на кінній колісниці, що засипала неофітів храму науки «зернами знань, з яких проростуть мудреці».

Детальніше...

Сторінка 2 з 124

Главная