Новини підрозділів

Новини підрозділів

Робота з обдарованою молоддю в рамках ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2018-2019 навчального року

e-mail Друк

7 лютого 2019 р. на базі Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проходив II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділенні філософії та суспільствознавства, секція «Правознавство». Вісім учасників з Миколаєва, Снігурівки, Нової Одеси, шкіл Вітовського району змагалися цього року за звання найкращого науковця та зробили свої перші кроки у велику науку.

К.ю.н., доцент кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Каплій О.В., прийняла участь в конкурсі-захисті в якості члена журі по секції «Правознавство».

За результатами захисту слухачів секції «Правознавство» Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва, а саме Ракова Михайла, учня 9 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 29 та Даниліну Алісу, ученицю 10-го класу Миколаївського класичного ліцею нагороджено дипломами ІІ ступеню. Слухачку секції «Правознавство» Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Терлецьку Марію ученицю 11-го класу Миколаївського юридичного ліцею нагороджено дипломом ІІІ ступеню.

Детальніше...

ІІ Всеукраїнський конкурс наукових та творчих робіт з прокурорсько-слідчої діяльності

e-mail Друк

7 лютого 2019 року в приміщенні прокуратури Миколаївської області відбулося урочисте вручення подячних листів учасникам обласного рівня ІІ Всеукраїнського конкурсу наукових та творчих робіт з прокурорсько-слідчої діяльності на тему «10 кроків прокурора до подолання корупції».

Активних та творчих студентів Миколаївщини привітав прокурор Миколаївської області Тарас Дунас.

Студенти Миколаївського інституту права та Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» вже вкотре активно взяли участь в конкурсі, який проводить Генеральна прокуратура України та Міністерство освіти і науки України на виконання наказу «Про співпрацю та комунікацію між відомствами», який передбачає залучення прокурорів до проведення правоосвітніх навчань школярів та студентів.

Детальніше...

Продовження профорієнтаційної роботи кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін МІП НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Науково-педагогічні працівники кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» разом зі студентами продовжують профорієнтаційну роботу в загальноосвітніх закладах м. Миколаєва, Миколаївської та Херсонської області. Робота проводиться за такими напрямками: відвідування шкіл та проведення бесід про умови вступу і навчання в Миколаївському інституті права та Миколаївському коледжі НУ «ОЮА» серед учнів старших класів м. Миколаєва науково-педагогічними працівниками; проведення класних годин з метою популяризації професії юриста в школах області студентами старших курсів МІП НУ «ОЮА»; участь у загальношкільних заходах на правову тематику.

Так, після зимових канікул у січні 2019 року детальніше про переваги навчання в МІП та МК НУ «ОЮА» послухали від доцента Сидоренко О.М., викладача Мусиченко О.М. учні 9-х, 10-х та 11-х класів ЗОШ №25, №57 м. Миколаєва та Миколаївської гімназії №4. А студентка магістратури Шурдук Ірина відвідала Баштанський опорний заклад загальної середньої освіти №2 , де в 10-му та 11-му класі розповіла про новели прийому до НУ «ОЮА» у 2019 році, пріоритети навчання в закладі, в якому вона навчається, та перспективи майбутньої професійної самореалізації після отримання вищої юридичної освіти. Під час бесід учні не лишалися байдужими, ставили багато запитань, на які змогли отримати відповіді безпосередньо від представників Інституту.

Детальніше...

Профорієнтаційна робота кафедри гуманітарних дисциплін МІП НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Вибір професії – справа непроста. Часто діти переймають майстерність батьків з ранніх років, тому їм легше йти по життю тією самою дорогою. Але, все ж, сучасність пропонує значно більший вибір професій, ніж раніше. Система освіти сьогодні дозволяє випробувати свої сили в різних напрямках. Ринок праці стрімко змінюється, тому не завжди досвід батьків може принести користь підростаючому поколінню. І все ж, найбільш затребуваними і сьогодні традиційно залишаються – юристи, фахівці з інформаційних технологій, водії, менеджери. Тому профорієнтаційну роботу є сенс проводити не тільки серед випускників шкіл, а й з учнями середніх класів.

 Профорієнтаційна робота традиційно займає важливе місце в роботі викладачів кафедри гуманітарних дисциплін. Зустрічі з учнями проводяться не тільки по школам. 30 січня 2019 року в Розвиваючому Центрі «Колібрі» викладач кафедри зустрілася з колективом танцювальної студії Action; в ході зустрічі розповіла про професію юриста та її переваги, про навчальний процес в МІП НУ «ОЮА», відповіла на питання, що цікавлять.

Участь представника КФ НУ «ОЮА» у журі І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт «СОЦІС-2019»

e-mail Друк

У січні 2019 року на базі Криворізької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №70 Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради спільно з Комунальним закладом «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради провели І (міський) відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт «СОЦІС-2019». Серед секцій, які були представлені на конкурсі-захисті, особливе місце відводиться секції «Правознавство», підсекції «Цивільне та адміністративне право та процес». Тому у журі цієї секції прийняла участь кандидат юридичних наук, доцент кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін КФ НУ «ОЮА» Шустрова Ксенія Володимирівна.

Серед журі були представники більшості вищих навчальних закладів м. Кривого Рогу, які готують представників юридичної професії. Метою конкурсу виступає розвиток партнерської взаємодії науковців вищих навчальних закладів, учителів і учнів загальноосвітніх шкіл, підвищення правової культури молоді та розвиток науки взагалі. У конкурсі прийняли участь учні 9-11 класів Криворізьких загальноосвітніх навчальних закладів.

При написані наукової роботи, юними науковцями, були дослідженні такі актуальні питання як протидія тероризму в Україні, удосконалення адміністративно-правової діяльності поліції, актуальність складання заповіту в Україні, легалізація проституції в Україні та інші.

Всі переможці міського етапу конкурсу будуть приймати участь у ІІ обласному етапі, а у разі перемоги виступатимуть на Всеукраїнському рівні.

Детальніше...

Сторінка 11 з 123

Главная