Новини підрозділів

Новини підрозділів

Костянтин Стогній – почесний гість НУ ОЮА м. Києв

e-mail Друк

Керівництво Національного університету "Одеська юридична академія" часто організовує для студентів університету зустрічі з видатними та цікавими людьми.

Так на початку квітня, для майбутніх юристів виступив Костянтин Стогній - заслужений журналіст України, відомий телеведучий, автор програм «Вовремя», «Надзвичайні новини», «Країна має знати», публіцист і продюсер, засновник і президент міжнародного кінофестивалю «Золота пектораль».

Детальніше...

Вибори голови студентської ради

e-mail Друк

12 квітня 2016 року відбулися вибори голови студентської ради структурних підрозділів НУ ОЮА м. Києва. На виборах був особисто присутній Президент Національного університету "Одеська юридична академія" Сергій Ківалов.

Вітаємо Шевчик Олександру, студентку 2 курсу КІ НУ ОЮА, з перемогою у виборах та бажаємо творчості і натхнення у громадській діяльності.
Цікаве, якісне життя студентів залежить від чесної, злагодженої роботи студентської ради і тому, ми сподіваємося, що наступний рік буде насиченим, позитивним і незабутнім.
Студентів привітав президент Національного університету «Одеська юридична академія» - Сергій Васильович Ківалов.
Майбутнє ми будуємо самі! Бажаємо студраді НУ ОЮА м. Києва успіхів у роботі!

Підготовка моніторів національного превентивного механізму

e-mail Друк

Група новонавернених моніторів місць несвободи з'явилася в Україні після спеціалізованого базового тренінгу, який завершився в Освітньому домі прав людини (Чергнігів) 24-28 березня. 

Тематикою тренінгу були вступ до прав людини та моніторинг місць несвободи в Україні, стандарти належного поводження проведення візиту та весь комплекс роботи, який моніторам належить спільно зробити після нього.

Детальніше...

Парламентські дебати в Юридичному коледжі

e-mail Друк

alt12 квітня 2016 року в стінах Юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» відбулися II Парламентські дебати. Організатором заходу виступило Студентське наукове товариство Юридичного коледжу, а оцінювало гру кваліфіковане журі в особі директора Юридичного коледжу Хижняка Євгена Сергійовича, викладачів Юридичного коледжу та Національного університету «Одеська юридична академія», а також члена Федерації дебатів України Христини Назаренко.

 

Детальніше...

«Битва умів» в Юридичному коледжі

e-mail Друк

11 квітня в стінах Юридичного коледжу відбувся захід під назвою "Битва умів" за програмою відомої гри «ЩО? ДЕ? КОЛИ?».

Учасники зібравшись в команди, включаючи колективний розум, знаходили відповіді на складні питання підготовлені профкомом адвокатури НУ ОЮА протягом однієї хвилини. Кожна з команд мала не тільки своє оригінальні назви, а й намагалася йому відповідати на протязі гри.

Місця розподілилися наступним чином:

Детальніше...

Сторінка 121 з 123

Главная