Новини підрозділів

Новини підрозділів

У МОН України пройшов семінар на тему «За межами стандартної моделі елементарних часток»

e-mail Друк

2 лютого 2016 року студенти Київського інституту, Київського коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» та Інституту інтелектуальної власності Національного університету «Одеська юридична академія» відвідали семінар Державного фонду фундаментальних досліджень, на якому були розглянуті питання стандартної моделі елементарних часток та темної матерії. Тема дійсно є фундаментальною, адже вона присвячена властивостям навколишнього світу.

Детальніше...

Студради структурних підрозділів НУ «ОЮА» в місті Київ відвідали концерт з нагоди 15-річчя Вікіпедії в МОН України

e-mail Друк

Студентські ради Київського інституту, Київського інституту інтелектуальної власності та Київського коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» відвідали концерт з нагоди 15-річчя Вікіпедії – вільної енциклопедії.

15 січня 2016 року у Мистецькій вітальні Міністерства освіти і науки України пройшов концерт до 15-річчя вільної інтернет-енциклопедії Вікіпедія.

Вікіпедія – це не тільки енциклопедія. Це також спільнота волонтерів, які не шкодують свого часу і зусиль, щоб забезпечити всім охочим вільний доступ до всієї суми знань людства. Захід був покликаний представити музичні проекти, якими займаються редактори українськомовної версії Вікіпедії.

Детальніше...

Студенти Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» відвідали «Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей»

e-mail Друк

alt

18 грудня, за давньою традицією студенти Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» разом з цетром культури «Феміда» привітали «Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Миколаївської міської ради з днем Святого Миколая.

Студентам, переодягненим в казкових героїв вдалося створити для дітей атмосферу яскравого дитячого свята та дива, подарувати дітям – сиротам святковий настрій та подарунки.

Сторінка 122 з 122

Главная