Новини підрозділів

Новини підрозділів

Президент Національного університету «Одеська юридична академія» відвідав структурні підрозділи університету в м. Івано-Франківську

e-mail Друк

2016 03 31-1a30 березня 2016 року Президент Національного університету «Одеська юридична академія», академік НАПрН України, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор Сергій Васильович Ківалов провів робочі зустрічі з науково-педагогічним колективом та студентами Прикарпатського юридичного інституту та Івано-Франківського юридичного коледжу НУ «ОЮА».

Позитивні враження, як у Сергія Васильовича, так і в студентів інституту та коледжу залишила спільна зустріч, на якій Президент університету розповів майбутнім правникам про перспективи розвитку навчального закладу, працевлаштування та відповів на актуальні питання, що цікавили студентів.

Детальніше...

Неділя, ранок, футбол!

e-mail Друк

2016 03 28b-1Недільні оздоровчі пробіжки, що були ініційовані профкомом Національного університету «Одеська юридична академія», за досить короткий час вже стали звичними для студентів та викладачів нашого університету. Цієї неділі, як і годиться, о 10-й ранку дружня компанія студентів і викладачів на чолі з деканом факультету адвокатури Миколою Михайловичем Стояновим зібралася в Аркадії, щоб потренуватися та зарядитися здоров`ям на весь наступний робочий тиждень.

Цього разу, окрім вже традиційної розминки та оздоровчої пробіжки Трасою здоров`я, на студентів чекала ще одна захоплююча спортивна подія – товариський футбольний матч між командою факультету адвокатури та командою київських підрозділів університету, що проводився за ініціативою та за підтримки Студентської ради НУ «ОЮА». Хлопці показали високий рівень гри, а вболівальники отримали велике задоволення від перегляду товариського матчу, що закінчився з рахунком 5:3 на користь студентів з Києва.

Детальніше...

У Миколаївському інституті права та Миколаївському юридичному коледжі відбувся День відкритих дверей

e-mail Друк

altСьогодні, 25 березня у Миколаївському інституті права та Миколаївському юридичному коледжі  Національного університету відбувся День відкритих дверей.  На захід зібралися випускники 9-11 класів шкіл м. Миколаєва та Миколаївської області та їхні батьки. З привітальним словом до них звернулись керівники Миколаївського інституту права та Миколаївського юридичного коледжу. Вони розповіли про особливості вступної компанії у 2016 році та відповіли на питання, які хвилювали майбутніх вступників та їхніх батьків. Перед студентами виступила голова Студентської ради Мінтян Вікторія, яка розповіла про студентське життя наших студентів. Студентський актив провів екскурсію по території та навчальних корпусах, відвідали кабінет інформатики, спеціалізовані аудиторії історії, криміналістики, бібліотеку, гуртожиток та центр культури.

 

Семінар на тему запобігання корупції та етичних засад державної служби

e-mail Друк

22 березня 2016 року у Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій пройшов тематичний короткотерміновий семінар на тему: «Законодавство України у сфері запобігання корупції. Етичні засадидержавної служби».

Лектором на цей семінар було запрошено Олену Володимирівну Каплій - к.ю.н., доцента кафедри цивільно-правових дисциплін Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія», яка виступила перед аудиторією державних службовців V-VII категорій посад, посадових осіб місцевого самоврядування V-VII категорій посад, вперше призначених (обраних) на посади та таких, що не підвищували кваліфікацію протягом останніх 5 років.

Детальніше...

Як святкують жіноче свято у Миколаївському інституті права НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Напередодні свята викладачі та студенти під керівництвом художнього керівника Дудукіної Альони Олегівної підготували та провели інтелектуально-розважальну гру «Ну-мо, дівчата !», де змагалися команди викладачів та студентів , які проявили свої не тільки інтелектуальні здібності, а й творчі таланти.

Детальніше...

Сторінка 122 з 123

Главная