Erasmus+ Академічна мобільність

Erasmus+ Академічна мобільність

Erasmus+ Institutional Coordinator at National University “Odesa Law Academy”

e-mail Друк

Person

Vadym Barskyy

Position:

Head of International Relations Office

E-mail:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Legal Address:

Room 207, Fontans’ka Doroga Str. 23

Country:

Ukraine

City:

Odesa

Post Code:

65009

Telephone:

(+38048) 719-64-21

Студенти Національного університету «Одеська юридична академія» запрошуються до участі у програмі Еразмус + Опція К1 (кредитна мобільність)

e-mail Друк

2018 10 24-1Університет імені Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва) в рамках реалізації програми Еразмус+ Опція К1 (кредитна мобільність) пропонує стипендію на навчання тривалістю 5 місяців для одного студента Національного університету «Одеська юридична академія».

Термін реалізації мобільності – ІІ семестр 2018/2019 навчального року.

Університет імені Миколаса Ромеріса – один з найбільших литовських ЗВО. Він був заснований на базі Юридичного університету Литви і носить ім'я батька литовського конституційного права. Університет імені Миколаса Ромеріса спеціалізується на соціальних і гуманітарних науках. Університет займає провідне місце в галузі інтернаціоналізації, має високий рейтинг на міжнародному рівні, співпрацює з більш ніж 200 іноземними ЗВО.

Студент Національного університету «Одеська юридична академія» може розраховувати на загальну стипендію у розмірі 2550 євро, а також на компенсацію транспортних витрат у розмірі до 275 євро (остаточна компенсацію визначається в залежності від дистанції між Одесою та Вільнюсом).

В конкурсі можуть брати участь громадяни України, які є студентами денної форми навчання 2,3,5 курсів Національного університету «Одеська юридична академія».

Основні вимоги до претендентів: наявність міжнародно визнаного сертифіката, що засвідчує володіння англійською мовою на рівні не менш B2; високі показники у навчанні та за наявності у науковій діяльності; досвід участі у міжнародних освітніх програмах; спроможність перебувати безперервно у Литві протягом ІІ семестру 2018/2019 навчального року.

Термін подання заявок прецедентами – 15 листопада 2018 року.

Більш детальну інформація про стипендію ви можете отримати у відділі міжнародних зв’язків Національного університету «Одеська юридична академія» або на сайті Національного Еразмус офісу: http://erasmusplus.org.ua

 

Можливості в галузі академічної мобільності в рамках програми Erasmus + в першому семестрі 2018/2019 навчального року

e-mail Друк

В рамках программы Европейского Союза ERASMUS + (Опция К1) партнерских договоров Национального университета «Одесская юридическая академия» в первом семестре 2018/2019 учебного года студенты университета могут принять участие в следующих программах академической мобильности.

1. Обучение в течение семестра одного студента в Университете 19 Мая
(г. Самсун, Турция).

Программа Эразмус + возмещает студент дорожные расходы в размере 275 евро, а также ежемесячно предоставляет стипендию в размере не менее 800 евро.

Требования программы ERASMUS + для студентов, желающих принять участие в этом виде академической мобильности: быть студентом 2-6 курса дневной формы обучения по специальности «политология» или «социология», иметь средний балл успеваемости не менее «4», владеть английским языком на уровне B2 или турецким языком на уровне не менее В1, что подтверждается международно признанным сертификатом или университетским тестированием.

Заявки на участие в программе академической мобильности принимаются отделом международных связей до 2 июля 2018!

2. Обучение в течение семестра на юридическом факультете Загребского университета (ведущего университета Хорватии) двух студентов магистратуры факультета международно-правовых отношений.

Программа Эразмус + возмещает студенту НУ «ОЮА дорожные расходы, а также ежемесячно предоставляет стипендию в размере не менее 800 евро.

Требования программы ERASMUS + для студентов, желающих принять участие в этом виде академической мобильности: быть студентом 1 или 2 курса магистратуры факультета международно-правовых отношений, специализация «международное и европейское право», иметь средний балл успеваемости не менее «4», владеть английским языком на уровне B2, что подтверждается международно признанным сертификатом или университетским тестированием.

Заявки на участие в программах академической мобильности принимаются отделом международных связей до 7 мая 2018!

Стажування в Загребському університеті в рамках програми ERASMUS + Опція К 1

e-mail Друк

В рамках програми ERASMUS + Опція К 1 доцент кафедри національної економіки, к.е.н. Редіна Євгенія Валентинівна з 19 по 23 березня 2018 пройшла стажування на базі факультету «Економіка і бізнес» Загребського університету (Хорватія).

В рамках програми стажування були проведені зустрічі з представниками факультету з дисциплін «Microeconomics» «International economics», «Marketing», що дозволило ознайомитися з організацією навчального процесу, особливостями наукової роботи, методами викладання дисциплін національною та англійською мовами в Загребському університеті.

Доцент кафедри національної економіки Редіна Є.В. отримала можливість ознайомитися з методичним забезпеченням навчальних дисциплін, які викладаються в Загребському університеті англійською мовою, з метою адаптації досвіду іноземних колег до умов викладання економічних дисциплін в Національному університеті «Одеська юридична академія». Вивчення досвіду методичної роботи дозволить на високому рівні підготувати методичне забезпечення для спеціальності 073 «Менеджмент» (спеціалізація «Міжнародний бізнес») і розвинути наявні методичні розробки для студентів за спеціальністю «Право».

Численні зустрічі з викладачами і науковими співробітниками Загребського університету дозволили закласти базу для розширення взаємовигідного співробітництва в науковій сфері та сфері підготовки висококваліфікованих фахівців з різних напрямків.

Детальніше...

НОВИНИ СТУДЕНТСЬКОЇ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ

e-mail Друк

Початок 2018 року Національний університет «Одеська юридична академія» зустрів новими досягненнями в області академічної мобільності.

В рамках програми ERASMUS + Опція K1 Кредитна мобільність студент магістратури факультету міжнародно-правових відносин Вадим Кіров отримав можливість пройти навчання на протязі весняного семестру в Анатолійському університеті (найбільшому державному університеті Туреччини).

 

НОВИНИ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ERASMUS +

e-mail Друк

Начало 2018 року колектив Національного університету «Одеська юридична академія» зустрів новими досягненнями в галузі академічної мобільності, отримавши в рамках програми ERASMUS + Опція K1 грант на стажування трьох викладачів, які представляють такі галузі знань як юриспруденція, міжнародні відносини та економіка, в Загребському університеті (Хорватія ).

Отримання даного гранту стало логічним продовженням співпраці між Національним університетом «Одеська юридична академія» з Загребським університетом в рамках Проекту TEMPUS IV «European and International Law Master Programme Development in Eastern Europe» у 2013-2017 роках, завдяки якому в Одесі була відкрита інноваційна англомовна магістерська програма з міжнародного права та права Європейського Союзу.

Детальніше...

Професор Полянський Євген Юрійович взяв участь у навчальному візиті до Анатолійського університету в рамках програми Європейського Союзу

e-mail Друк

З 13 по 17 листопада 2017 року в рамках програми Європейського Союзу ERASMUS + Опція К1 (академічна мобільність) відбувся навчальний візит професора кафедри кримінального права Національного університету «Одеська юридична академія» Євгена Юрійовича Полянського в Анатолійський університет (Туреччина).

Навчальному візиту в провідний турецький університет передував вимогливий конкурс, який відбувся ще в кінці 2016 року.

Під час перебування в Анатолійському університеті український вчений прочитав для студентів, аспірантів і викладачів лекцію про доктринальних засадах кримінального права США, його особливості та актуальні аспекти правозастосування.

Професор Полянський Є.Ю. кожен день брав участь у зустрічах з представниками професорсько-викладацького колективу юридичного факультету Анатолійського університету, на яких він мав можливість обмінюватися навчально-методичним і науковим досвідом з турецькими колегами. Зокрема, професор Полянський Є.Ю. зустрівся з деканом юридичного факультету Анатолійського університету професором Уфук Айдином, з яким відбулося обговорення особливостей університетського менеджменту в турецьких вузах, а також практики Анатолійського університету у впровадженні системи дистанційного навчання.

Детальніше...

Сторінка 1 з 2

Міжнародне співробітництво Участь у реалізації проектів програм TACIS, TEMPUS, ERASMUS+ ERASMUS+ Академічна мобільність