Erasmus+ Академічна мобільність

Erasmus+ Академічна мобільність

Візит декана юридичного факультету Анатолійського університету професора Айдина Уфука

e-mail Друк

З 27 по 31 березня 2017 року рамках реалізації ERASMUS + Опція К1 відбувся візит декана юридичного факультету Анатолійського університету (Туреччина) професора Айдина Уфука, експерта з більш ніж 25 річним стажем в галузі області трудового права і права соціального забезпечення.

Відбулася робоча зустріч Президента Національного університету «Одеська юридична академія» академіка Ківалова Сергія Васильовича з професором А.Уфуком, під час якої було обговорено перспективні напрямки співпраці між двома вузами. Зокрема, академік Ківалов С.В. наголосив на важливості вивчення досвіду Університету Анадолу в галузі організації дистанційного навчання.

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія» приєднався до реалізації програми Еразмус + Опція К1 / кредитна мобільність

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» приєднався до реалізації програми Еразмус + Опція К1 / кредитна мобільність.

В рамках щорічної програми Еразмус + Опція К1 / Кредитна мобільність студентам та аспірантам з різних країн забезпечується можливість проходження семестрового навчання в університетах одної з 33 країн-членів Програми.

Учасник програми кредітної мобільності протягом семестру повинен прослухати в приймаючому університеті за вибором 5-6 навчальних дисциплін в обсязі не менш 28 ECTS.

В результаті вимогливого конкурсу, який пройшов в літку 2016 року, право проходити семестрове навчання в Анатолійському Університеті (Туреччина) отримала аспірантка кафедри кримінального процесу Євгенія Дерменжи.

Детальніше...

Запрошуємо взяти участь у програмі Еразмус + Опція К1 / Кредитна мобільність

e-mail Друк

В рамках реалізації програми Еразмус + Опція К1 / Кредитна мобільність Анатолійський Університет (Туреччина) відкриває свої двері бакалаврам, магістрам, аспірантам і викладачам Національного університету «Одеська юридична академія». Анатолійський університет - найбільший державний турецька університет, і четвертий за кількістю студентів в світі.

Тривалість кредитної мобільності для студентів та аспірантів 5 місяців.
Тривалість кредитної мобільності для викладачів від 5 до 16 діб.

Програма Еразмус + Опція К1 / Кредитна мобільність покриває більшу частину витрат, пов'язаних з перебуванням українських студентів та викладачів в Анатолійському Університеті. За умовами програми Еразмус + Опція К1 / Кредитна мобільність українські студенти можуть розраховувати на щомісячну стипендію, розміром від 750 до 850 євро, залежно від вартості проживання у європейській країні, а також на покриття дорожніх витрат. Українські викладачі можуть розраховувати на покриття витрат від 100 до 160 євро за день, залежно від вартості проживання у європейській країні, а також на покриття дорожніх витрат.

В конкурсі можуть брати участь громадяни України, які є студентами денної форми навчання 2-6 курсу, аспірантами денної форми навчання та штатними викладачами Національного університету «Одеська юридична академія».

Основні вимоги до учасників програми:
для студентів – наявність міжнародно визнаного сертифіката, що засвідчує володіння англійською мовою на рівні не менш B1.
для викладачів - наявність міжнародно визнаного сертифіката, що засвідчує володіння англійською мовою на рівні не менш B2.

Детальна інформація про програму Еразмус + Опція К1 / Навчальна (академічна) мобільність: http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist.html

 

Сторінка 2 з 2

Міжнародне співробітництво Участь у реалізації проектів програм TACIS, TEMPUS, ERASMUS+ ERASMUS+ Академічна мобільність