Erasmus+

Erasmus+

Можливості в галузі Академічної мобільності в рамках програми ERASMUS + у другому семестрі 2017/2018 навчального року

e-mail Друк

2017 10 17a-1

В рамках програми Європейського Союзу ERASMUS+ (Опція К1) студенти, аспіранти та викладачі Національного університету «Одеська юридична академія» можуть взяти участь у програмах академічної мобільності у другому семестрі 2017/2018 навчального року.

1. Навчання протягом семестру на юридичному факультеті Університету Анадолу(крупнішому державному університеті Туреччини) одного студента/аспіранта.

Програма Еразмус + відшкодовує студенту/аспіранту НУ «ОЮА дорожні витрати у розмірі 275 євро, а також щомісячно надає стипендію у розмірі 800 євро.

Вимоги програми ERASMUS + для студентів/аспірантів, які бажають взяти участь у даному виді академічній мобільності: бути студентом 2-6 курсу або аспірантом денної форми навчання, мати середній бал успішності не менше «4», володіти англійською мовою на рівні B2 або турецькою мовою на рівні не менш В1, що засвідчено міжнародно визнаним сертифікатом. 

2. Навчання протягом семестру на юридичному факультеті Загребського університету(провідного університету Хорватії) одного студента магістратури факультету міжнародно-правових відносин.

Програма Еразмус + відшкодовує студенту НУ «ОЮА дорожні витрати, а також щомісячно надає стипендію у розмірі не менш 800 євро.

Вимоги програми ERASMUS + для студентів, які бажають взяти участь у даному виді академічній мобільності: бути студентом 1 або 2 курсу магістратури факультету міжнародно-правових відносин, спеціалізація «міжнародне та європейське право»,  мати середній бал успішності не менше «4», володіти англійською мовою на рівні B2, що засвідчено міжнародно визнаним сертифікатом. 

2. Стажування протягом одного тижня в Загребському університеті (провідному університеті Хорватії) в період січень – лютий 2018 року:
· одного викладача, який викладає юридичні дисципліни;
· одного викладача, який викладає економічні дисципліни;
· одного викладача, який викладає міжнародні відносини.

Програма Еразмус + відшкодовує викладачам НУ «ОЮА» дорожні витрати та добові з розрахунку 100 євро за день.

Вимоги програми ERASMUS + для викладачів, які бажають взяти участь у даному виді академічній мобільності:бути штатними викладачами університету, мати відповідну профільну наукову ступінь, володіти англійською мовою на рівні не менш B2, що засвідчено міжнародно визнаним сертифікатом.

Більш детальну інформації про програми академічної мобільності можна дізнатися у відділі міжнародних зв’язків НУ «ОЮА» (вул. Фонтанська дорога, 23, кабінет 207).

Заявки на участь у програмах академічної мобільності приймаються відділом міжнародних зв’язків до 1 листопада 2017 року!

Візит декана юридичного факультету Анатолійського університету професора Айдина Уфука

e-mail Друк

З 27 по 31 березня 2017 року рамках реалізації ERASMUS + Опція К1 відбувся візит декана юридичного факультету Анатолійського університету (Туреччина) професора Айдина Уфука, експерта з більш ніж 25 річним стажем в галузі області трудового права і права соціального забезпечення.

Відбулася робоча зустріч Президента Національного університету «Одеська юридична академія» академіка Ківалова Сергія Васильовича з професором А.Уфуком, під час якої було обговорено перспективні напрямки співпраці між двома вузами. Зокрема, академік Ківалов С.В. наголосив на важливості вивчення досвіду Університету Анадолу в галузі організації дистанційного навчання.

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія» приєднався до реалізації програми Еразмус + Опція К1 / кредитна мобільність

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» приєднався до реалізації програми Еразмус + Опція К1 / кредитна мобільність.

В рамках щорічної програми Еразмус + Опція К1 / Кредитна мобільність студентам та аспірантам з різних країн забезпечується можливість проходження семестрового навчання в університетах одної з 33 країн-членів Програми.

Учасник програми кредітної мобільності протягом семестру повинен прослухати в приймаючому університеті за вибором 5-6 навчальних дисциплін в обсязі не менш 28 ECTS.

В результаті вимогливого конкурсу, який пройшов в літку 2016 року, право проходити семестрове навчання в Анатолійському Університеті (Туреччина) отримала аспірантка кафедри кримінального процесу Євгенія Дерменжи.

Детальніше...

Запрошуємо взяти участь у програмі Еразмус + Опція К1 / Кредитна мобільність

e-mail Друк

В рамках реалізації програми Еразмус + Опція К1 / Кредитна мобільність Анатолійський Університет (Туреччина) відкриває свої двері бакалаврам, магістрам, аспірантам і викладачам Національного університету «Одеська юридична академія». Анатолійський університет - найбільший державний турецька університет, і четвертий за кількістю студентів в світі.

Тривалість кредитної мобільності для студентів та аспірантів 5 місяців.
Тривалість кредитної мобільності для викладачів від 5 до 16 діб.

Програма Еразмус + Опція К1 / Кредитна мобільність покриває більшу частину витрат, пов'язаних з перебуванням українських студентів та викладачів в Анатолійському Університеті. За умовами програми Еразмус + Опція К1 / Кредитна мобільність українські студенти можуть розраховувати на щомісячну стипендію, розміром від 750 до 850 євро, залежно від вартості проживання у європейській країні, а також на покриття дорожніх витрат. Українські викладачі можуть розраховувати на покриття витрат від 100 до 160 євро за день, залежно від вартості проживання у європейській країні, а також на покриття дорожніх витрат.

В конкурсі можуть брати участь громадяни України, які є студентами денної форми навчання 2-6 курсу, аспірантами денної форми навчання та штатними викладачами Національного університету «Одеська юридична академія».

Основні вимоги до учасників програми:
для студентів – наявність міжнародно визнаного сертифіката, що засвідчує володіння англійською мовою на рівні не менш B1.
для викладачів - наявність міжнародно визнаного сертифіката, що засвідчує володіння англійською мовою на рівні не менш B2.

Детальна інформація про програму Еразмус + Опція К1 / Навчальна (академічна) мобільність: http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist.html

 

Міжнародне співробітництво Участь у реалізації проектів програм TACIS, TEMPUS, ERASMUS+, USAID ERASMUS+