Erasmus+ Академічна мобільність

Erasmus+ Академічна мобільність

Можливості в галузі академічної мобільності в рамках програми Erasmus + в першому семестрі 2018/2019 навчального року

e-mail Друк

В рамках программы Европейского Союза ERASMUS + (Опция К1) партнерских договоров Национального университета «Одесская юридическая академия» в первом семестре 2018/2019 учебного года студенты университета могут принять участие в следующих программах академической мобильности.

1. Обучение в течение семестра одного студента в Университете 19 Мая
(г. Самсун, Турция).

Программа Эразмус + возмещает студент дорожные расходы в размере 275 евро, а также ежемесячно предоставляет стипендию в размере не менее 800 евро.

Требования программы ERASMUS + для студентов, желающих принять участие в этом виде академической мобильности: быть студентом 2-6 курса дневной формы обучения по специальности «политология» или «социология», иметь средний балл успеваемости не менее «4», владеть английским языком на уровне B2 или турецким языком на уровне не менее В1, что подтверждается международно признанным сертификатом или университетским тестированием.

Заявки на участие в программе академической мобильности принимаются отделом международных связей до 2 июля 2018!

2. Обучение в течение семестра на юридическом факультете Загребского университета (ведущего университета Хорватии) двух студентов магистратуры факультета международно-правовых отношений.

Программа Эразмус + возмещает студенту НУ «ОЮА дорожные расходы, а также ежемесячно предоставляет стипендию в размере не менее 800 евро.

Требования программы ERASMUS + для студентов, желающих принять участие в этом виде академической мобильности: быть студентом 1 или 2 курса магистратуры факультета международно-правовых отношений, специализация «международное и европейское право», иметь средний балл успеваемости не менее «4», владеть английским языком на уровне B2, что подтверждается международно признанным сертификатом или университетским тестированием.

Заявки на участие в программах академической мобильности принимаются отделом международных связей до 7 мая 2018!

Стажування в Загребському університеті в рамках програми ERASMUS + Опція К 1

e-mail Друк

В рамках програми ERASMUS + Опція К 1 доцент кафедри національної економіки, к.е.н. Редіна Євгенія Валентинівна з 19 по 23 березня 2018 пройшла стажування на базі факультету «Економіка і бізнес» Загребського університету (Хорватія).

В рамках програми стажування були проведені зустрічі з представниками факультету з дисциплін «Microeconomics» «International economics», «Marketing», що дозволило ознайомитися з організацією навчального процесу, особливостями наукової роботи, методами викладання дисциплін національною та англійською мовами в Загребському університеті.

Доцент кафедри національної економіки Редіна Є.В. отримала можливість ознайомитися з методичним забезпеченням навчальних дисциплін, які викладаються в Загребському університеті англійською мовою, з метою адаптації досвіду іноземних колег до умов викладання економічних дисциплін в Національному університеті «Одеська юридична академія». Вивчення досвіду методичної роботи дозволить на високому рівні підготувати методичне забезпечення для спеціальності 073 «Менеджмент» (спеціалізація «Міжнародний бізнес») і розвинути наявні методичні розробки для студентів за спеціальністю «Право».

Численні зустрічі з викладачами і науковими співробітниками Загребського університету дозволили закласти базу для розширення взаємовигідного співробітництва в науковій сфері та сфері підготовки висококваліфікованих фахівців з різних напрямків.

Детальніше...

НОВИНИ СТУДЕНТСЬКОЇ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ

e-mail Друк

Початок 2018 року Національний університет «Одеська юридична академія» зустрів новими досягненнями в області академічної мобільності.

В рамках програми ERASMUS + Опція K1 Кредитна мобільність студент магістратури факультету міжнародно-правових відносин Вадим Кіров отримав можливість пройти навчання на протязі весняного семестру в Анатолійському університеті (найбільшому державному університеті Туреччини).

 

НОВИНИ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ERASMUS +

e-mail Друк

Начало 2018 року колектив Національного університету «Одеська юридична академія» зустрів новими досягненнями в галузі академічної мобільності, отримавши в рамках програми ERASMUS + Опція K1 грант на стажування трьох викладачів, які представляють такі галузі знань як юриспруденція, міжнародні відносини та економіка, в Загребському університеті (Хорватія ).

Отримання даного гранту стало логічним продовженням співпраці між Національним університетом «Одеська юридична академія» з Загребським університетом в рамках Проекту TEMPUS IV «European and International Law Master Programme Development in Eastern Europe» у 2013-2017 роках, завдяки якому в Одесі була відкрита інноваційна англомовна магістерська програма з міжнародного права та права Європейського Союзу.

Детальніше...

Erasmus+ Institutional Coordinator at National University “Odesa Law Academy”

e-mail Друк

Person

Vadym Barskyy

Position:

Head of International Relations Office

E-mail:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Legal Address:

Room 207, Fontans’ka Doroga Str. 23

Country:

Ukraine

City:

Odesa

Post Code:

65009

Telephone:

(+38048) 719-64-21

Сторінка 1 з 3

Міжнародне співробітництво Участь у реалізації проектів програм TACIS, TEMPUS, ERASMUS+ ERASMUS+ Erasmus+ Академічна мобільність