Новини науки

Новини науки

Участь представників НУ "ОЮА" у представницьких закордонних конференціях

e-mail Друк

2017 09 01-1

Чотирнадцятого серпня в Німеччині у Макс-Планк Інституті зарубіжного та міжнародного кримінального права відбулася представницька міжнародна науково-практична конференція «Реформа кримінального права в деяких країнах колишнього Радянського Союзу та досягнуті результати за 25 років незалежності», в якій взяли участь відомі німецькі вчені та науково-практичні фахівці з низки незалежних країн — колишніх республік СРСР.

Відкрили конференцію, привітавши її учасників, директор Макс-Планк Інституту, доктор юридичних наук, професор  Г. Й. Альбрехт, голова Верховного Суду Грузії, доктор юридичних наук., професор Ніно Гвенетатдзе та завідувач кафедри кримінального права Національного університету «Одеська юридична академія», доктор юридичних наук, професор Євген Стрельцов, який і виступив на цій конференції з першою основною доповіддю.

У НУ «ОЮА» відбулася масштабна науково-практична конференція

e-mail Друк

19 травня у стінах Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася міжнародна науково-практична конференція «Традиції і новації юридичної науки: минуле, сучасність, майбутнє». Захід було організовано науково-дослідною частиною університету за всебічної підтримки президента університету, академіка Сергія Васильовича Ківалова. На урочистому відкритті учасників конференції привітали ректор Національного університету «Одеська юридична академія» Володимир Васильович Завальнюк, проректор з наукової роботи Галина Олексіївна Ульянова, проректор з міжнародних зв'язків Вячеслав Олексійович Туляков, ректор Національної академії прокуратури України Іван Іванович Присяжнюк. Конференція зібрала понад 600 учасників з 32 вищих навчальних закладів України та зарубіжжя. Серед делегатів конференції – співробітники судових і правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування, народні депутати, адвокати і юристи приватної практики.

Детальніше...

У Національному університеті «Одеська юридична академія» вперше в Україні відбувся Міжнародний конгрес Європейського права

e-mail Друк

Міжнародний конгрес європейського права зібрав у форум-холі Національного університету «Одеська юридична академія» вчених, що працюють у сфері європейського та міжнародного права. Протягом двох днів представниками 26 вишів України, Європи та світу обговорювалися найактуальніші питання імплементації Угоди про Асоціацію, Brexit (вихід Великобританії з Європейського союзу) та подальшого розвитку відносин між Україною та Євросоюзом.

 Слід зазначити, що Форум такого рівня і спрямованості проводиться вперше в Україні і є одеською ініціативою. З пропозицією провести його виступила кафедра права Європейського союзу  Національного університету «Одеська юридична академія».  Відзначимо, що виш є членом Європейської асоціації університетів і Європейської організації публічного права.

Детальніше...

Студенти НУ «ОЮА» блискуче виступили на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з юридичних наук

e-mail Друк

Однією з найважливіших складових успішної діяльності університету є розвиток студентської науки, адже дуже часто саме студенти пропонують найоригінальніші рішення різних проблем, що стоять перед сучасною наукою. У Національному університеті «Одеська юридична академія» усвідомлюють усю важливість заохочення наукових досліджень серед студентів і всебічно підтримують студентські ініціативи на науковій ниві. Щорічно в університеті проводиться кілька десятків різних студентських наукових заходів - конференцій, симпозіумів, круглих столів, присвячених різним аспектам правової науки України. Студенти вже з першого курсу навчаються якісно писати наукові статті та тези, а тому не дивно, що серед студентів нашого університету багато переможців всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт.

Детальніше...

Нове наукове фахове видання України з юридичних наук

e-mail Друк

Шановні колеги! 

Кафедра морського та митного права повідомляє, що відповідно до Наказу МОН України від 13 березня 2017 року № 374 юридичний науковий журнал "LEX PORTUS", заснований у 2016 році у Національному університеті "Одеська юридична академія", внесено до Переліку наукових фахових видань України. 

Офіційний сайт журналу: lexportus.net.ua

В Одеській Юракадемії відбулося чергове засідання Південного регіонального центру Національної академії Правових наук України

e-mail Друк

13 березня 2017 року стінах Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося чергове засідання Південного регіонального центру Національної академії Правових наук України. Його провів керівник Центру академік Сергій Васильович Ківалов. На цей раз засідання було присвячене підготовці до участі в щорічних зборах членів Національної академії Правових наук України, яке відбудеться 16-17 березня в Харкові. На ньому буде розглянуто цілу низку важливих питань, які стосуються діяльності Національної академії Правових наук України. В рамках щорічних зборів НАПрН України планується представлення звіту Президії академії про діяльність за минулий рік; звіту про фінансову діяльність академії за цей період, а також затвердження плану науково-організаційної діяльності на наступний рік. В результаті обговорення проектів цих документів, членами Південного регіонального центру були сформульовані пропозиції щодо подальшого вдосконалення діяльності академії в сучасних умовах.

Детальніше...

Вийшла друком монографія «Правовий вплив на неправомірну поведінку: актуальні грані»

e-mail Друк

Автори, які представляють кафедру кримінального права НУ «ОЮА», кафедру кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» та ряд інших вищих начальних закладів України, за участю ПРЦ НАПрН України, видали монографію «Правовий вплив на неправомірну поведінку: актуальні грані». Передмова академіка С.В. Ківалова. Відповідальні редактори О.В. Козаченко та Є.Л. Стрельцов. – Миколаїв: Іліон, 2016. – 768 с.

В цій монографії досліджуються проблеми розвитку правової доктрини, нормативного визначення та практики застосування правового впливу в різних формах його існування на неправомірну поведінку. Монографія адресується усім категоріям юристів, хто цікавитеся розумінням цієї складної комплексної проблеми.

Видання присвячене 20-й річниці створення НУ «Одеська юридична академія».  

 

Сторінка 1 з 47

Новини Новини науки