Новини культури

Новини культури

Стартував перший відбірковий тур конкурсу «Співаю про тебе я, Одеса моя»

e-mail Друк

alt

У всьому світі одесити відомі не тільки своїм відмінним почуттям гумору, а й прекрасним співочим талантом. Та що й казати, скільки ліричних і задушевних пісень написано про Одесу і скількох талановитих вокалістів подарувала світові Одеса! Одеські пісні - це найбільше надбання нашого міста, джерело нашої неповторної культури і знаменитого на весь світ Одеського колориту, а тому ми неодмінно повинні зберегти їх для майбутніх поколінь. Саме з метою популяризації та збереження одеської пісенної культури народний депутат України, президент Національного університету «Одеська юридична академія» виступив з ініціативою проведення вокального конкурсу «Співаю про тебе я, Одеса моя». У цьому році даний конкурс проходить вже вшосте, а 29 квітня відбувся перший відбірковий тур, на якому учасники виконували пісні та читали авторські вірші про нашу улюблену Одесу.

Детальніше...

Проходить конкурс «Співаю про тебе, Одеса моя»

e-mail Друк

Ні для кого не є секретом, що Одеса - місто музичних і творчих людей, а справжні одеські пісні нікого не можуть залишити байдужим. Особливо красиво вони звучать в найулюбленішу для одеситів пору року. Адже що може бути краще річної сонячної погоди в поєднанні з яскравими одеськими піснями. Саме тому ось уже 5-й рік поспіль з ініціативи та за підтримки почесного громадянина Одеси Сергія Ківалова проводиться фестиваль-конкурс «Співаю про тебе, Одеса моя».

У ньому беруть участь талановиті виконавці різного віку, які представляють на суд журі вокальні композиції на одеську тематику. Багато виконавців виступають зі своїми авторськими піснями, які звучать як визнання в любові рідному місту. Серед журі конкурсу - відомі діячі мистецтва - солістка Одеської обласної Філармонії, заслужена артистка України і Казахстану Галина Невара, солістка ансамблю пісні і танцю військово-морських сил України, заслужена артистка України Олена Юрчук, солістка Одеського Національного академічного театру опери та балету Таїсія Шафранская, а голова - почесний громадянин Одеси Сергій Ківалов.

Детальніше...

Вечір одеських пісень у Міському саду

e-mail Друк

Як відомо, красива пісня у хорошому виконанні здатна підняти настрій будь-якій людині. Особливо, якщо це мелодійні одеські пісні у виконанні талановитих студентів Національного університету «Одеська юридична академія». Саме для того, щоб підняти настрій одеситів літнім суботнім вечором і порадувати їх задушевними одеськими піснями з ініціативи президента НУ «ОЮА», почесного громадянина Одеси Сергія Ківалова щосуботи у Міському саду проводяться пісенні концерти.

Цієї суботи концерт був присвячений майбутньому святу - Дню працівників морського та річкового флоту України, тому пісні звучали на одвічну для Одеси тематику про найсиніше

Детальніше...

В Одессе состоялся II Международный фестиваль по короткометражному спортивному кино

e-mail Друк

26 июня 2016 года на Одесской киностудии прошёл II Международный фестиваль по короткометражному спортивному кино, который прошёл при поддержке Украинской морской партии Сергея Кивалова. Фестиваль проводится уже второй раз, первый раз он прошёл в преддверии одесской Юморины, на нём были представлены юмористические спортивные ролики. Целью данного мероприятия является популяризация спорта среди молодёжи и развитие короткометражного спортивного кино как жанра.

Организатором и идейным вдохновителем фестиваля стала президент общественной организации «Октава», главный редактор газеты «Глобус Одессы» Татьяна Лебедева. Среди почётного жури фестиваля – руководитель Одесского областного отделения Национального союза журналистов Украины Юрий Работин, руководитель танцевального клуба "Селена", тренер Высшей категории, судья Ассоциации современного эстрадного танца Украины, тренер чемпионов Европы и Чемпионов Мира по танцевальному спорту IDF Ольга Вьюн, победительница телешоу «Рассмеши комика», организатор многих культурных мероприятий в Одессе Тамара Ищенко и многие другие.

Детальніше...

У НУ «ОЮА» відбувся 3-й фотолітературний конкурс «Momento»

e-mail Друк

Керівництво Національного університету «Одеська юридична академія» піклується про творчий розвиток одеської молоді. За підтримки президента НУ «ОЮА» Сергія Ківалова в стінах нашого університету регулярно проводяться літературні вечори, творчі конкурси та презентації книг, відкриті для всіх бажаючих. 27 травня 2016 року на базі факультету журналістики НУ «ОЮА» пройшов 3-й фото-літературний конкурс «Momento», в якому взяли участь студенти та школярі міста Одеси.

Це був прекрасний вечір п'ятниці, талановиті молоді люди у дружній атмосфері представляли публіці свої твори. Вони декламували авторські вірші та презентували твори у прозі. Оцінювали творчість молодих літераторів викладачі кафедри журналістики НУ «ОЮА».

Детальніше...

У світі англійської поезії

e-mail Друк

З метою популяризації вивчення англійської мови 2016 рік був оголошений Роком англійської мови в Україні. До цієї події в Національному університеті «Одеська юридична академія» приурочено багато різних заходів. Зокрема, нещодавно в стінах Національного університету «Одеська юридична академія» під керівництвом викладачів Варешкіної Н.В. і Смирнової М.М. відбувся вечір англійської поезії.

Студенти 1, 2 і 3 курсів НУ «ОЮА» декламували твори світових класиків. Вони розповідали про своїх улюблених авторів та згадували їх знамениті цитати. Особливу увагу було приділено Джозефу Кіплінгу, оскільки цей рік знаменується 150-річчям від дня народження письменника.

Детальніше...

Фестиваль КВК-2016 - Для дружби немає кордонів!

e-mail Друк

Керівництво Національного університету «Одеська юридична академія» не тільки на високому рівні організовує навчальний процес, а й піклується про організацію дозвілля для студентів. Одним з найвеселіших танайцікавіших студентських заходів прийнято вважати фестиваль КВК на Кубок Президента НУ «ОЮА». Це настільки популярний захід, що величезна актова зала нашого університету ледве вміщує охочих подивитися на гру команд факультетів. І ось 21 квітня 2016 року пройшов уже V щорічний фестиваль КВК на Кубок Президента НУ «ОЮА». На ньому були представлені команди всіх факультетів та Інституту кримінальної юстиції, а головою журі виступив помічник Президента університету Валентин Федоров.

Детальніше...

Сторінка 1 з 4

Новини Новини культури