Европейська та евроатлантична інтеграція України

Европейська та евроатлантична інтеграція України

e-mail Друк

Представництво Європейського Союзу в Україні пропонує довідник "Навчатись в Європі"

alt alt
e-mail Друк

news/2015/2015_04_28-1.jpg
Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ провели дванадцяту сесію Школи європейських студій в Україні (EU StudyDaysinUkraine), що відбулася 22 – 26 квітня 2015 року в Херсоні та була зорієнтована на учасників із південних регіонів України.

В 12 сесії Школи взяли участь більше 35 студентів, аспірантів та випускників, з яких 12 представляли Національний університет «Одеська юридична академія».

Школа дала можливість українським студентам та випускникам ВНЗ:

Детальніше...
e-mail Друк

news/2014/2014_11_14a-1.jpg
14 листопада 2014 року студенти різних факультетів, аспіранти та молоді викладачі кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Національного університету «Одеська юридична академія»взяли участь у засіданні Стратегічного дискусійного клубу «ЄС, НАТО…Що посилить безпеку України?», присвяченому питанням національної безпеки України та європейській інтеграції.

Для участі в заході в якості експертів були залученні провідні міжнародні та українськи експерти, дипломати країн-членів ЄС. Разом з експертами, громадськими активістами, журналістами та представниками академічної спільноти студенти взяли участь у обговорені найголовніших питань національної безпеки України, від вирішення яких залежить її стратегічний розвиток.

Детальніше...
e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» у складі консорціуму з університетами Загреб (Хорватія), Марібор (Словенія), Ризькій Вищої школи соціальних технологій (Латвія), іншими провідними вузами Росії та України розпочав реалізацію проекту програми TEMPUS IV «Створення загальної магістерської програми з міжнародного та європейського права »

Докладно з проектом можна ознайомитися на сайті http://iele.weebly.com

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» у складі консорціуму, до якого увійшли Гданський університет технологій (Польща), університет Лунда (Швеція), Університет Ковентрі (Великобританія), Політехнічний університет (Порту) і ряд провідних технічних ВНЗ України розпочав реалізацію проекту програми TEMPUS III «Підтримка інновацій шляхом вдосконалення нормативно-правової бази вищої освіти в Україні».

Докладніше з проектом можна ознайомитися на сайті http://spinoff-ua.eu/

e-mail Друк

«Школа права Європейського Союзу» - інноваційний освітній проект, створений Національним університетом «Одеська юридична академія» спільно з установами та програмами ЄС, а також європейськими університетами, спрямований на підвищення обізнаності українських студентів у галузі права ЄС.

Детальніше http://onua.edu.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1931&Itemid=647&lang=ru

e-mail Друк

Навчальний курс «Кордони Європи» на 2013-2014 навчальний рік
Тематика навчального курсу

e-mail Друк

Навчальний курс «Кордони Європи» на 2012-2013 навчальний рік.
Тематика навчального курса

e-mail Друк

Навчальний курс «Кордони Європи» на 2011-2012 навчальний рік.
Тематика навчального курса

Сторінка 1 з 2

Міжнародне співробітництво Європейська та євроатлантична інтеграція