Новини спорту

Новини спорту

Турнір з міні-футболу

e-mail Друк

16 червня 2017 року в спортивному комплексі Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету, розташованого на 8-й станції Великого фонтану відбувся перший турнір з міні-футболу на кубок президента університету Сергія Васильовича Ківалова. У ньому взяли участь команди факультету адвокатури, Інституту кримінальної юстиції, факультету цивільної та господарської юстиції і команда адміністративно-господарської частини університету. Багато студентів університету прийшли підтримати своїх викладачів і повболівати за команди.

«Національний університет «Одеська юридична академія» прагне розвивати спортивний потенціал у студентів, тому з ініціативи президента університетуСергія Васильовича Ківалова відбувся турнір серед професорсько-викладацького складу і співробітниківНУ «ОЮА», що стало зразковим показником для всіх студентів», -  зазначив голова Первинної профспілкової організації НУ«ОЮА» Віктор Євстахійович Загородній.

Детальніше...

Студент НУ «ОЮА» Олег Гута завоював бронзу на чемпіонаті світу з таїландського боксу

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» широко відомий не тільки завдяки висококваліфікованим юристам, які випускаються з його стін, але і завдяки видатним спортсменам, які приносять нашій країні високі нагороди на чемпіонатах Європи та світу. У колекції університету вже 94 почесні нагороди і талановиті студенти-спортсмени своїми високими досягненнями продовжують поповнювати колекцію спортивних медалей рідної альма-матер.

 Зовсім нещодавно студент 3 курсу факультету міжнародно-правових відносин НУ «ОЮА» Олег Гута приніс нашій країні бронзу на чемпіонаті світу з таїландського боксу серед дорослих, який відбувся у місті Мінську (Білорусь). Юнак займається таїландським боксом з 8-ми років, вперше на тренування його привів дядько, а у подальшому його спортивне захоплення активно підтримували батьки. Також дуже важливу роль зіграло те, що Заслужений тренер України Наталія Анатоліївна Коган, яка тоді займалася з Олегом, відразу побачила в ньому хороші спортивні задатки. Вже через півроку занять спортом Олег Гута здобув свою першу спортивну перемогу - II місце на чемпіонаті Одеської області з таїландського боксу. Далі було безліч змагань різного рівня, а у 17 років Олегу вдалося виграти чемпіонат Європи серед дорослих, і це при тому, що в ньому брали участь переважно спортсмени старше 18 років. А в лютому цього року Олег завоював золоту медаль на чемпіонаті України з таїландського боксу, яка і послужила його путівкою на чемпіонат світу.

Детальніше...

Галина Ковальська - чемпіонка Європи з панкратіону

e-mail Друк

alt

Зовсім нещодавно у місті Вінниці відбувся Кубок України з панкратіону, в якому одеська команда здобула блискучу перемогу, обігравши відразу 15 найсильніших команд з усієї України. І ось знову хороша спортивна новина для нашого міста - представниця Одеси Галина Ковальська завоювала золоту медаль на чемпіонаті Європи з панкратіону («греплінг»), який відбувся 30 квітня - 1 травня у місті Нови Сад (Сербія). У трьох поєдинках Галині вдалося перемогти спортсменок з Росії, Угорщини та Сербії і виграти фінальну битву у спортсменки з Польщі, і, тим самим, виконати норматив майстра спорту України міжнародного классу з панкратіону. Галина вчиться на 4 курсі факультету підготовки слідчих Інституту кримінальної юстиції Національного університету «Одеська юридична академія» та на сьогоднішній день є чемпіонкою Європи з самбо і майстром спорту України міжнародного класу з самбо. У 2016 році Галина завоювала золоту медаль на чемпіонаті Європи з самбо у Тулузі (Франція) і удостоїлася бронзи на чемпіонаті світу. Вона увійшла до  трійки найсильніших самбістів світу, ставши бронзовим призером дорослого чемпіонату світу з самбо, який проходив у Софії (Болгарія). Окрім посилених тренувань по два, а то й по три рази на день і частих поїздок на закордонні змагання, Галина ще й встигає вчитися на відмінно.

Детальніше...

Дзюдоїсти і самбісти НУ «ОЮА» змагалися в обласній універсіаді

e-mail Друк

Для того, щоб завершити спаринг достроково і стати чемпіоном  важливе значення відіграє і якісна підготовка, і правильний підхід і, звичайно ж, підтримка наставника. На тренуванні у Заслуженого тренера України з дзюдо Іван Чертова - все за сценарієм. Він як режисер виставляє підопічних, татамі у нього як знімальний майданчик, а головні Оскари - перемоги його спортсменів. Команда Національного університету «Одеська юридична академія» вже у 18-те доводить свій клас на рівні обласної Універсіади.

 «Технічна підготовка була на високому рівні. Досить сказати, що у 6-ти категоріях з 8-ми були фіналісти Центру спортивних єдиноборств НУ «ОЮА» та всі вони блискуче виступили на цих змаганнях. І це не випадковість, а цілком логічна закономірність. Адже за підтримки Президента університету Сергія Васильовича Ківалова при виші побудована потужна спортивна база і створені усі необхідні умови для того, щоб у наших спортсменів була можливість якісно готуватися до чемпіонатів різного рівня від обласного до міжнародного. А для перемоги це відіграє, мабуть, найголовнішу роль», - говорить Заслужений тренер України з дзюдо Іван Чертов.

Детальніше...

В спортивном комплексе НУ «ОЮА» и МГУ соревновались звёзды настольного тенниса

e-mail Друк

В настоящее время настольный теннис – очень популярный вид спорта во всём мире. Этот вид спорта представлен на Олимпийских играх, кроме того, ежегодно в разных странах проводится множество международных соревнований по настольному теннису. С целью его популяризации среди молодёжи в спортивном комплексе Национального университета «Одесская юридическая академия» и Международного гуманитарного университета 18-22 октября состоялся Клубный чемпионат Украины по настольному теннису «Высшая лига». Соревнования проходили при всесторонней поддержке президента Национального университета «Одесская юридическая академия» и Международного гуманитарного университета, почётного гражданина Одессы Сергея Кивалова.

Детальніше...

На факультеты адвокатури пройшов турнір з настільного тенісу

e-mail Друк

На факультеті адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія» пройшли змагання з настільного тенісу.

Метою заходу стало виявлення і визначення кращих тенісистів факультету, які гідно і успішно представлятимуть факультет адвокатури на університетських змаганнях, а в подальшому, на міських і міжуніверситетських іграх. Змагання проходили на базі спеціально обладнаного залу для гри в настільний теніс кафедри фізичного виховання Університету.

 «Охочих грати і представляти свій факультет на університетських змаганнях дуже багато, а ці змагання дадуть можливість кожному проявити себе та, за результатами, об'єктивно і справедливо відібрати найкращих для подальшої непростої гри за честь факультету адвокатури» - Голова Профкому факультету адвокатури НУ «ОЮА» Андрєєва Ілона.

Слід зазначити, що разом зі студентами в факультетському турнірі з настільного тенісу приймав активну участь також декан факультету адвокатури Стоянов Микола Михайлович.

За результатами гри в чесній боротьбі були сформовані чоловіча та жіноча збірні факультету, які в подальшому будуть представляти факультет адвокатури на всіляких турнірах.

Щоб побачити, як це було, дивіться відео репортаж:

И снова победа, и снова медаль!

e-mail Друк

Ни для кого не секрет, что в Национальном университете «Одесская юридическая академия» учатся самые спортивные ребята. Среди студентов и выпускников НУ «ОЮА» - чемпионы Европы и мира, победители престижных международных соревнований. Под умелым руководством президента университета Сергея Васильевича Кивалова в вузе активно развивается спортивная инфраструктура, на базе которой регулярно проводятся спортивные соревнования всеукраинского и международного уровня. Наличие современной инфраструктуры и всесторонняя поддержка спорта со стороны руководства университета вдохновляет студентов на достижение высоких спортивных результатов.

Детальніше...

Сторінка 1 з 10

Новини Новини спорту