Новости

Виховна робота у Миколаївському юридичному коледжі

e-mail Друк

В сучасних умовах зростає роль музею в гармонізації суспільних відносин, формуванні високоморальної, всебічно розвиненої особистості, яка вміє правильно оцінювати те, що відбувається і вірно орієнтуватися в будь-яких життєвих ситуаціях. Будучи частиною державної системи збереження культурного надбання нації і забезпечення його передачі майбутнім поколінням, музей вносить великий вклад в розвиток особистості і суспільства.

21 березня 2018 року студенти Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» відвідали народний музей поліції ГУ Національної поліції в Миколаївській області. Тематика експозицій даного музею безпосередньо пов'язана з їхньою майбутньою професією.

Детальніше...

Студент НУ "ОЮА" представить Україну на Чемпіонаті світу з таїландського боксу

e-mail Друк

Студентський спорт, настільки популярний в усьому світі, починає набувати все більшого поширення в Україні. Навіть в умовах недостатньої підтримки з боку держави українські студенти активно беруть участь в обласних та всеукраїнських міжвузівських змаганнях і показують високий спортивний клас. Буквально на днях в Харкові відбувся чемпіонат України з таїландського боксу серед студентів, за результатами якого золоту медаль завоював одесит, студент Національного університету «Одеська юридична академія» Олег Гута. У фінальній сутичці з харків'янином він здобув впевнену перемогу, достроково закінчивши бій у другому раунді.

Ці змагання були дуже важливі для мене і як відбіркові, і як тренувальні. Йшла дуже інтенсивна цілеспрямована підготовка, адже вже менше ніж через місяць я буду брати участь в Чемпіонаті України з таїландського боксу, який пройде в Одесі, і для мене це подвійне завдання і подвійна відповідальність - гідно виступити на рингу в своєму рідному місті і отримати путівку на чемпіонат світу.
- розповів Олег Гута.

Детальніше...

Світовий успіх випускника судово-адміністративного факультету

e-mail Друк

Випускник судово-адміністративного факультету, соліст Віденської опери, Онищенко Ігор виступив у виставі Джакомо Пуччіні «Богема». Партія музиканта Шонар була однією з найважливіших ролей за його кар'єру у Віденській опері. Спектакль поставив ще в 1965 році видатний режисер Франко Дзеффіреллі. До речі, місяць тому маестро виповнилося 95 років. Тепер Онищенко мріє виконувати репертуар Джузеппе Верді, а ще він хоче повернутися в Одесу і розвивати наш оперний театр. «Моя мрія - приїхати в Одесу, підключити свої знайомства і контакти, щоб наш золотий театр, а театр у нас один з найкрасивіших у світі , отримав належне наповнення, - каже Ігор. - Тому що форма є, а змісту не вистачає».

Детальніше...

Сторінка 1 з 256

Новини