Новости

В рамках програми академічної мобільності делегація студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відвідали Чернівецький юридичний інститут НУ ОЮА

e-mail Друк

У рамках започаткованої Президентом НУ «Одеська юридична академія» професором, академіком, Заслуженим юристом України Сергієм Васильовичем Ківаловим програми обміну студентами між структурними підрозділами Національного університету «ОЮА» 21 – 23 травня 2019 року делегація студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права на чолі із директором Василем Івановичем Феликом відвідали Чернівецький юридичний інститут НУ ОЮА.

Адміністрація ЧЮІ НУ ОЮА склали для київської делегації змістовну та насичену програму перебування. Насамперед була організована зустріч із директором – Воробчаком Андрієм Романовичем , який  познайомив киян із «родзинками» та гордістю підрозділу. У ході розмови зав’язався теплий діалог, де студенти ділилися думками, враженнями і поглядами один між одним. Пізніше правники мали змогу відвідати лекційні заняття Юрчишина В.М., Манжосової О.В., Стрибко Т.І., Латковської Т.А. на теми: вивчення цивілістики та взаємодії її з різними галузями права, балістики, становлення правової науки на теренах Буковини, фінансове право. Свої наукові знання студенти застосували під час активної участі у Міжнародній науково-практичній конференції "Проблеми реформування кримінальної юстиції в Україні», яка проходила на базі Чернівецького юридичного інституту НУ ОЮА.

Детальніше...

Руслан Сауляк про державну службу, співпраці з вищими навчальними закладами та перспективи для молодих фахівців

e-mail Друк

Уже не перший рік в нашій країні проходить реформа державної служби, однією з програмних цілей якої є оновлення державного апарату і залучення на держслужбу молодих кваліфікованих фахівців. Цю мету цілком заслужено можна назвати найважливішою серед інших, як мінімум тому, що саме вона покликана забезпечити багато інших цілей даної амбітної реформи всеукраїнського масштабу, такі як повсюдне впровадження електронних сервісів для підвищення якості адміністративних послуг та скорочення термінів на їх виконання, зменшення кількості бюрократичних процедур, зниження рівня корупційних ризиків, а також в цілому створення більш ефективного апарату державних чиновників. Але ж для виконання перерахованих вище, не побоюся цього слова, епохальних завдань щодо переформатування української державної служби недостатньо бути просто молодим фахівцем, необхідно бути справжнім професіоналом своєї справи. Як проходить процес поповнення молодими кадрами і наскільки він ефективний, чим компенсується недолік професійного досвіду і чому так важлива співпраця з установами вищої освіти, які конкретно кроки необхідно пройти для успішного працевлаштування на держслужбу - на ці та інші питання ми намагалися знайти відповідь в інтерв'ю з начальником Головного територіального управління юстиції в Одеській області Русланом Сауляком.

Детальніше...

Звітна всеукраїнська наукова конференція «Суспільство ХХІ століття: крізь призму історії до сьогодення»

e-mail Друк

Захід був поділений на теоретичну в практичну частину. В рамках теоретичної частини заходу були проведені засідання 14 тематичних секцій, у яких взяли участь більш ніж 300 студентів та аспірантів Національного університету «Одеська юридична академія». Їхні доповіді стосувались найактуальніших проблем права, історії, політології, психології, соціології, філології та інформаційних технологій та були справедливо оцінені досвідченими викладачами НУ "ОЮА". За найкращі доповіді студенти та аспіранти отримали почесні грамоти, що будуть у подальшому нагадувати про наукові успіхи та мотивувати до нових звершень.

Після захисту своїх наукових доповідей усі присутні отримали можливість долучитися до круглого столу, який проводився під час практичної частини конференції і був присвячений актуальним проблемам боротьби з корупцією в Україні.

Детальніше...

«Криміналістичний полігон» в Миколаївському інституті права

e-mail Друк

21 травня 2019 року дирекцією Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» у взаємодії та за підтримки працівників Слідчого управління ГУНП в Миколаївській області відкрито унікальну спеціалізовану аудиторію «криміналістичний полігон», яка поки що є єдиною, в інших закладах вищої освіти Миколаївської області таких «криміналістичних полігонів» немає. Унікальність цієї аудиторії полягає в тому, що студенти Миколаївського інституту права відтепер мають можливість не тільки теоретично, а й на практиці вивчати такі дисципліни, як криміналістика, кримінальний процес, правоохоронна діяльність та інше. Також студенти самостійно зможуть складати протокол огляду місця події, виявляти та фіксувати сліди вбивства, розбійного нападу, пограбування, хуліганських дій та інших резонансних злочинів.

Детальніше...

В Одесі пройшов другий Міжнародний турнір з боксу «Дебют» серед аматорів

e-mail Друк

У спорткомплексі Національного університету «Одеська юридична академія» пройшов другий Міжнародний турнір з боксу «Дебют» серед аматорів. Це вже друга така зустріч, перша відбулася в лютому нинішнього року на базі клубу.

Учасників змагань привітав Президент НУ «ОЮА», народний депутат України Сергій Ківалов.

«Назва турніру є символічною, адже для багатьох він дійсно є дебютом - першим змаганням у спортивній кар'єрі. Для початківців спортсменів, причому неважливо, будь-то діти, юніори або дорослі, необхідно показати себе, свої навички в спорті, продемонструвати свою майстерність. Не раз буває так, що перше вдале змагання в подальшому визначає успіх протягом всієї спортивної кар'єри, тому що у людини, який бачить хороший результат, з'являється стимул далі тренуватися і удосконалюватися в своєму виді спорту.

Детальніше...

Сторінка 1 з 383

Новини