Новости

Вітаємо з днем народження Сергія Петровича Кравченка!

e-mail Друк

Сьогодні свій день народження святкує директор Центру заочного та дистанційного навчання, кандидат юридичних наук, доцент кафедри загальнотеоретичної юриспруденції Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Петрович Кравченко.

За роки роботи в університеті Сергій Петрович зарекомендував себе як досвідчений педагог та прекрасний керівник.

Від імені багатотисячного професорсько-викладацького складу та студентства Національного університету «Одеська юридична академія» вітаємо Вас з Днем народження!

Бажаємо Вам благополуччя та міцного здоров'я. Нехай поруч з Вами завжди будуть надійні друзі, а любов і підтримка рідних та близьких додають Вам сили для нових звершень і успіхів у всіх напрямках Вашої діяльності. Нехай Вас завжди супроводжують удача, любов і щастя!

Бронза на Чемпіонаті світу-2018!

e-mail Друк

У жовтні в Тбілісі (Грузія) відбувся Чемпіонат світу-2018 з самбо. В рамках 1-го дня Чемпіонату серед молоді (U-18) та юніорів (U-20) українці в стартовий день першості (12 жовтня) завоювали шість медалей – 1 срібну і 5 бронзових. Змагання проходили в двох вікових групах – до 18 і 20 років. За медалі боролися близько трьохсот спортсменів, в тому числі 39 українців.
Збірна України завоювала одну золоту, п'ять срібних і 14 бронзових медалей, що принесло їй третій рядок у загальнокомандному заліку.

Студент 4 курсу Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Віталій Терентьєв прийняв участь у Чемпіонаті світу-2018 з самбо у ваговій категорії до 48 кг. і виборов бронзову медаль! Чемпіоном світу став Аскар Еспуссінов з Казахстану. «Срібло» у Хожіалбара Рахімжанова (Росія), друга «бронза» у Амінжона холів (Таджикистан).

Детальніше...

Студенти НУ «ОЮА» удостоїлися стипендії Президента України

e-mail Друк

Міністерство освіти і науки України опублікувало на офіційному сайті список студентів закладів вищої освіти України, яким присуджено академічні стипендії Президента України в першому семестрі нинішнього навчального року. Серед стипендіатів - відразу два студента Національного університету «Одеська юридична академія» - студент 6 курсу соціально-правового факультету Євген Вівчар і студентка 6 курсу факультету психології, політології та соціології Альони Костинюк.

Протягом усіх років свого навчання студенти не тільки демонстрували відмінну успішність з усіх предметів, але і проводили власні наукові дослідження, активно займалися громадською діяльністю, роблячи свій внесок в розвиток рідного університету та студентської науки в нашій країні.

Детальніше...

Тренінг з толерантності на Криворізькому факультеті та Криворізькому юридичному коледжі НУ «ОЮА»

e-mail Друк

"Перед великим розумом я схиляю голову,
перед великим серцем я стаю на коліна”.
Гете

 На початку жовтня студенти 1-х курсів Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» за участю старшокласників КЗШ організували тренінг з толерантності. Розмовляли про вічне і ціннісне - толерантність та людяність. Згадували і Голокост, і переслідування ромського населення, і проблеми чорношкірого населення. Намагалися знайти відповідь на життєво важливе питання "Чи маємо ми право вирішувати кому жити, а кому ні?".

На організованому тренінгу було надано можливість подискутувати, розповіли зворушливі історії людей, які не зможе вигадати жоден письменник. Захід доповнювався відео- та фотоматеріалами, а також роздрукованими буклетами.

Та головною метою школярів, які називають себе "агентами толерантності", було змусити студентів задуматися над проблемами рівності і взаємоповаги. Адже лише поки є небайдужі люди у світі, заклик "Ніколи знову" є не просто словами.

Детальніше...

Сторінка 1 з 325

Новини