Уcі новини Університету

Уcі новини Університету

Завершився перший цикл лекцій навчального курсу «критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства»

e-mail Друк

Відбулась остання у цьому семестрі лекція факультативного навчального курсу «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства», організованого за підтримки громадської некомерційної благодійної корпорація штату Юта «Левітт Інститут Міжнародного Розвитку» (США).

Курс лекцій «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» спрямований на підтримку формування в Україні міцної та сталої демократії, виховання і становлення підростаючого покоління лідерів, майбутніх законодавців та працівників правоохоронних органів.

Основні завдання курсу: підготовка студентів, які обізнані в західно-правовій етиці, мислять критично та вміють застосовувати законодавство України; створення необхідного середовища для обговорення та співробітництва в сфері громадської освіти, яка є основою для сталої демократії; формування навичок критичного мислення у студентів, які є необхідними для будівництва та розвитку українських демократичних інститутів.

Детальніше...

VІІ Всеукраїнська наукова конференція «Економіко-правовий розвиток сучасної України»

e-mail Друк

В Національному університеті «Одеська юридична академія» 17-18 листопада 2017 р. відбулася Всеукраїнська наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Економіко-правовий розвиток сучасної України», яка цього року пройшла вже всьоме. Організатором конференції виступила кафедра національної економіки.

Головною метою конференції було залучення студентів до науково-практичної діяльності, стимулювання і підтримка наукової діяльності аспірантів та молодих вчених.

Головними завданнями конференції було визначення та спроба розв’язання проблем, які мають практичне значення для розвитку науки, економіки, розширення міжнародних зв’язків. В сучасних умовах важливим є стимулювання зацікавленості молоді до громадської діяльності, створення умов для реалізації інноваційного потенціалу молоді тощо. Проведення конференції дозволило молодим науковцям ознайомити фахову спільноту з найбільш вагомими і цікавими результатами власних роздумів з актуальних проблем економіки та права, їх взаємодії на тлі сучасного розвитку, заявити про свої здобутки і отримати досвід відстоювання власної наукової позиції.

Детальніше...

Молодь проти торгівлі людьми та насилля

e-mail Друк

17 листопада у Чернівецькому юридичному інституті відбулося Засідання круглого столу на тему: «Молодь проти торгівлі людьми та насилля» в рамках реалізації Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!».

Головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Пшеничко Г.В. розкрила тему торгівлі людьми та насилля, їх види, форми та наслідки.

Метою заходу було  підвищення рівня знань студентів щодо своїх прав у різних сферах життя, підвищення правової свідомості та спроможності захищати свої права.

Детальніше...

Відзнака за активну участь в економічному, соціально-громадському та культурному розвитку міста Миколаєва

e-mail Друк

У п'ятницю, 17 листопада 2017 року, в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі пройшло вручення стипендій міського голови та міської ради. Вручати стипендії випала честь віце-меру Євгену Шевченко і депутатам міської ради В'ячеславу Карцеву, Володимиру Криленко, Дмитру Січко, Наталі Манзюк. Також в залі були присутні депутати Миколаївської міської ради: Владислав Ентін, Павло Зоткін, Артем Грозов і інші.

Стипендію мера в цьому році отримали 70 студентів миколаївських навчальних закладів. Серед переможців є й три студентки Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія», це студентка 1 курсу магістратури, Студентський мер м. Миколаєва – Пустовойтенко Тетяна, студенти 4 курсу бакалаврату – Мелкікян Марія та Губіна Юля, які отримали стипендію міського голови міської ради за активну участь в економічному, соціально-громадському та культурному розвитку міста.

Детальніше...

Урочистості до Дня студента

e-mail Друк

17 листопада в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Міжнародного дня студентів. Кращим студентам Буковини вручено Подяки голови обласної державної адміністрації та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації з наданням грошової винагороди.

Студентка 2 курсу Чернівецького юридичного коледжу НУ «ОЮА» Попельницька Юлія теж отримала Подяку ОДА та грошову винагороду, оскільки за думкою адміністративного,  викладацького складу  та  студентського самоврядування є кращою студенткою  коледжу, яка примножує славу рідному навчальному закладу.

Детальніше...

Сторінка 1 з 582

Новини