Уcі новини Університету

Уcі новини Університету

Школа юного журналіста розширює межі

e-mail Друк

Цикл тренінгів з медіаграмотності для школярів пройшов у місті Вознесенськ, Миколаївської області. Принципам функціонування засобів масової інформації вчила студентка 4 курсу факультету журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» Яна Ліпкан.

Заняття проводилися протягом двох місяців у восьми загальноосвітніх школах. Їх відвідували учні різних класів — з 6-го по 11-й. Метод навчання обраний практичний, тому кінцевою метою було створення шкільних газет або журналів.

«Головне завдання, яке ставила перед собою, – пояснити, як працюють національні ЗМІ, як складається порядок денний і чому на шпальтах ЗМІ часто з'являються тільки певні особи. Вирішила дати дітям можливість все спробувати та відчути самостійно. І не даремно! Школярі навчилися відрізняти важливу інформацію від «новин сірого дня», висловлювати свою точку зору і, що найголовніше, працювати за власним бажанням, а не за завданням вчителя», — розповідає Яна.

Детальніше...

З початком Масляної!

e-mail Друк

З сьогоднішнього дня починається Масляна - одне з найулюбленіших народних свят, що збереглося у практично незмінному вигляді з давніх часів. З давніх-давен Масляну святкували в останній тиждень перед початком Великого посту. Вважалося, що в цей час люди проводжають зиму і на зміну лютневим морозам приходить довгоочікуване тепло.

В усіх без винятку Масляна асоціюється зі смачними млинцями, які символізують сонце, тепла і променів якого так не вистачало протягом усієї зими. Масляна - це час народних гулянь, веселощів і радісних посмішок. Давайте ж в цей прекрасний час забудемо про все погане і спрямуємо свої погляди назустріч весні і природі, що пробуджується! Від щирого серця вітаю Вас зі святом Масляної! Бажаю, щоб радість, тепло і весняний настрій неодмінно прийшли у кожну оселю!

 

 

Вітаємо Феліка В.І. з успішним захистом дисертації!

e-mail Друк

Вітаємо в.о. директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» Фелика Василя Івановича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук!

17.02.2017 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ Фелик Василь Іванович захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук по спеціальності 12.00.07 - адміністративне право і процес, фінансове право, інформаційне право.

Тема дисертації: «Адміністративно-правове забезпечення профілактичної діяльності національної поліції України».

Детальніше...

Do, dico, addico: юные правоведы региона объясняли, в чем разница

e-mail Друк

2017 02 17-1Местом проведения III (областного) этапа Всеукраинской олимпиады по правоведению среди школьников стала Одесская юридическая академия. Всего в ней приняли участие более 150 учащихся 9-11 классов.

«Мы очень рады, что в этом году областная школьная олимпиада по правоведению прошла именно в стенах нашего университета. Одесский областной институт усовершенствования учителей обратился к нам, и мы с радостью предоставили им свою базу для проведения такого важного образовательного мероприятия. Можно без сомнений сказать, что ребята, которые приехали к нам – это лучшие из лучших, ведь они уже прошли районный и городской этапы и доказали, что отлично разбираются в праве. Считаю очень важным проводить такие мероприятия, ведь так мы приобщаем молодёжь к изучению своих прав и обязанностей, что очень важно при построении правового и демократического государства», – подчеркнул декан факультета адвокатуры Николай Стоянов.

Детальніше...

Стартовал конкурс на замещение вакантных должностей на государственной службе

e-mail Друк

2017 02 16-1Состоялся первый этап конкурса на замещение вакантных должностей на государственной службе, проводимый согласно указу Главного территориального управления юстиции Украины в Одесской области. Конкурс был объявлен на 112 вакантных должностей, среди которых должности сотрудников органов государственной исполнительной службы и отделов государственной регистрации актов гражданского состояния.

Отбор проходит в три этапа: тестирование, ситуационные задания (проводятся только для категории Б - руководящие должности) и собеседование. Тестовое задание состоит из 40 вопросов, на выполнение которых предоставляется 40 минут. Эти 40 вопросов случайным образом выбираются из списка вопросов, опубликованных в анонсе проведения конкурса. Тестирование направлено на проверку знания Закона Украины «О государственной службе», Закона Украины «О предотвращении коррупции», а также отраслевого законодательства.

Детальніше...

Сторінка 1 з 430

test
Новини