Уcі новини Університету

Уcі новини Університету

Юрій Степанець - студент НУ «ОЮА» виграв 50 000 грн. на телепрограмі «Розсміши коміка»

e-mail Друк

8 квітня в ефірі національного телеканалу «1 + 1» в рамках програми «Розсміши коміка» студент факультету цивільної та господарської юстиції Національного університету «Одеська юридична академія» Юрій Степанець блискуче виступив і виграв максимальний приз - 50 000 грн.

Юрій Степанець - активний учасник КВК нашого університету. Протягом багатьох років він не тільки грав у команді КВК «Маємо право» за рідний факультет, а й був автором багатьох виступів, а КВК воістину став стилем його життя.

Після трагічної випадковості, коли Юра отримав травму хребта, він вирішив не зупинятися і не здаватися: величезна сила духу, прагнення до одужання мотивують його постійні фізичні навантаження і розвиток творчої діяльності. Як він стверджує, втомився писати жарти в чорний ящик і тому в кінці січня вирішив відправитися на кастинг «Розсміши коміка», який проходив в місті Миколаїв. Незабаром йому подзвонили працівники редакції і запросили виступити в шоу.

Детальніше...

Координационное совещание проекта ТЕМПУС в университете Марибор

e-mail Друк

alt21 апреля в университете Марибора (Словения) состоялось заключительное координационное совещание представителей консорциума университетов программы ТЕМПУС «InterEULawEast», посвященное результатам и перспективам магистерской программы Европейского и Международного права. На протяжении 4 лет эксперты Европейского союза разрабатывали основные элементы учебной программы и курсов программы подготовки магистров права на английском языке, которая с успехом реализуется в Национальном университете «Одесская юридическая академия».

Детальніше...

Проeкт «Юридична клініка «Правнича майстерня»

e-mail Друк

alt

20 квітня 2017 року на базі Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулась зустріч заступника начальника Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області Фірсової Інни Володимирівни з випускниками-бакалаврами.

Детальніше...

Семінар Oxford University Press в Національному університеті «Одеська юридична академія»

e-mail Друк

20 квітня 2017 року на базі Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся семінар видавництва Oxford University Press на тему: «Digital literacy: How to help implement technology use in the classroom», організатором якого виступила кафедра іноземних мов № 2.

Консультант Oxford University Press, Юлія Соломенцева детально розповіла про  навчальний курс Navigate,  а саме про впровадження та застосування сучасної методики і технології: Online Practice (Skills & Language Practice), e-book versions, iTools. Матеріал курсу ґрунтується на Oxford 3000 –  лексика підібрана на основі списку найуживаніших в мовленні слів, складеного експертами в галузі лінгвістики.

Детальніше...

Сторінка 1 з 474

test
Новини