Новости

В Національному університеті «Одеська юридична академія» пройшла одна з найпопулярніших інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?»

e-mail Друк

Проведення гри «Що? Де? Коли? » є вже доброю традицією для нашого університету. Щорічно в ній беруть участь команди всіх факультетів НУ «ОЮА», а в цьому році до них приєдналися команди Юридичного коледжу і Міжнародного гуманітарного університету. Так само позаконкурсним учасником була «Збірна викладачів».

 «Що? Де? Коли? »В більшій мірі є грою не на знання та ерудицію, а на інтелект і вміння міркувати. Велика частина питань в грі складена таким чином, що знати спочатку правильну відповідь не вдається навіть самим ерудованим знавцям, проте майже у всіх питаннях до правильної відповіді можна додуматися в рамках хвилини обговорення. Навіть серед знавців, які дають дострокові відповіді, як правило, самі знавці призводять ланцюжок міркувань, який вони швидко провели і зуміли дати правильну відповідь.

Детальніше...

У Національному університеті «Одеська юридична академія» триває Спартакіада серед студентів!

e-mail Друк

Спорт - це не тільки здоров'я, а й прагнення бути краще, рухатися вперед. Cпорт - одне з найважливіших напрямків в житті кожної людини і в діяльності Національного університету «Одеська юридична академія». З ініціативи Президента університету, академіка Сергія Васильовича Ківалова щорічно, ось уже більше семи років, проводяться спортивні змагання серед студентів, організовані Первинною профспілковою організацією університету.

15 жовтня відбулися командні змагання з настільного тенісу. Студенти показали високий рівень майстерності і гідно захистили честь своїх факультетів. Першість серед команд завоювала команда судово-адміністративного факультету, яка показала дуже хороший і високий результат.

Детальніше...

«Діалог Баварія-Україна» в Баварському домі

e-mail Друк

З 9 по 11 жовтня в стінах Баварського дому пройшов третій семінарський блок "Діалог Баварія-Україна" в рамках проекту mehrWERT Demokratie в Одесі в якому прийняла участь студентка 3 курсу факультету міжнародно-правових відносин Національного університету «Одеська юридична академія» за сприяння кафедри іноземних мов №2 в обличчі завідуючої кафедрою Наталії Володимирівни Петлюченко.

Головним завданням проекту є просування демократичних цінностей. Крім того, учасники практикують базові демократичні компетенції, такі як здатність міркувати, зміна перспективи і здатність до співпраці. Третя частина курсу "Діалог Баварія-Україна" призначена для розробки конкретних тем і пропозицій, яка проходить у формі семінарів та воркшопів.

Метою даного курсу є поєднання досвіду і результатів двох попередніх курсів на тему демократії. Виходячи з цього, учасники мають можливість виступати в ролі послів демократії в Україні.

Детальніше...

Сторінка 1 з 408

Новини