Уcі новини Університету

Уcі новини Університету

З Днем Хрещення Господнього!

e-mail Друк

Сьогодні велике свято для усіх православних християн - Хрещення Господнє. Як свідчить біблійний переказ, в цей день був проведений обряд хрещення Ісуса Христа Іоанном Хрестителем у річці Йордан. Під час хрещення на Ісуса зійшов святий дух у вигляді голуба, а голос з небес проголосив слова благовоління що ще раз підтвердило божественне покликання Ісуса на землі. Прийнявши хрещення, Ісус вирушив у пустелю, щоб у смиренності і молитві підготуватися до виконання місії, з якою він прийшов на землю. Сорок днів він відмовлявся від їжі і невпинно молився, показавши тим самим як можна уникнути спокуси вчинити гріх.

З тих пір день Хрещення Господнього - одне з найбільш шанованих свят серед православних християн. В цей день в усіх церквах проходить урочисте богослужіння, а віруючі здійснюють омовіння у хрещенській воді, яка має особливу чудодійну силу і, за переказами, здатна вилікувати душевні і тілесні рани та повернути бадьорість духу.

Щиро вітаю Вас зі святом Хрещення Господнього! Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров'я, радості, миру і добра у Ваші родини! І нехай Вас береже Господь!

 Щиро Ваш, Сергій Ківалов

 

Кабінет Міністрів визначився з розміром академічних стипендій на 2017 рік

e-mail Друк

До уваги студентів!

Важлива новина для всього українського студентства – уряд визначився з порядком виплати академічних стипендій у 2017 році. Відповідні постанови було прийнято Кабінетом Міністрів України. Крім того, Міністерству освіти і науки України було доручено спільно з Мінсоцполітики та Мінфіном доопрацювати пропозиції студентства щодо механізму виплати академічних стипендій. Так, згідно з офіційними даними розмір мінімальної академічної стипендії складає:

1100 гривень на місяць - для студентів ВНЗ III-IV рівня акредитації, наукових установ, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр», крім тих, що навчаються за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі;

1400 гривень на місяць - для студентів ВНЗ III-IV рівня акредитації, наукових установ, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр», крім тих, що навчаються за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі;

1056 гривень на місяць - для студентів ВНЗ I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр» за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі;

830 гривень на місяць - для студентів ВНЗ I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр», крім тих, які навчаються за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі;

415 гривень на місяць - для учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Також Кабінет Міністрів України визначив розміри соціальних стипендій у 2017 році. А саме, розмір соціальної стипендії для учнів професійно-технічних, студентів вищих навчальних закладів, наукових установ з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також учнів, студентів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків становитиме 1000 гривень на місяць для учнів професійно-технічних навчальних закладів та 2000 гривень на місяць для студентів вищих навчальних закладів, наукових установ. Розмір соціальної стипендії для осіб, які мають право на призначення соціальних стипендій на підставі нормативно-правових актів, якими встановлені державні пільги і гарантії для окремих категорій громадян (крім тих, що зазначені у пункті 2 цих розмірів)

377 гривень на місяць - для учнів професійно-технічних навчальних закладів;

750 гривень на місяць - для студентів вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр»;

1000 гривень на місяць - для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, наукових установ, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр».

Когда часы 12 бьют…

e-mail Друк

Для детей в новогодние праздники – особая радость и раздолье, тем более, когда за окном – снежные сугробы и легкий морозец. У нас стало доброй традицией праздновать Новый год по старому стилю.

Вот и накануне Старого Нового года, 13 января в Национальном университете «Одесская юридическая академия» было шумно и весело. Здесь состоялся очередной новогодний утренник, гостями которого стали более двухсот ребятишек. Это дети переселенцев, погибших правоохранителей, учащиеся школ-интернатов, воспитанники детских домов и маленькие жители Приморского района.

Детальніше...

Зі Старим Новим Роком!

e-mail Друк

Сьогодні ми відзначаємо ще одне прекрасне зимове свято - Старий Новий Рік.

Історія свята пов'язана з розбіжностями між юліанським ("старого стилю") і григоріанським ("нового стилю") календарями, які виникли на початку минулого століття.

З тих пір пройшло багато часу, однак святкування Старого Нового Року залишилося доброю традицією нашого народу, а тому для усіх нас 13 січня - це не просто дата на календарі, а ще одне свято з циклу новорічних.

Старий Новий Рік - це прекрасний привід зібратися усією родиною за святковим столом, привітати рідних і близьких і просто добре провести ще один січневий день. Щиро вітаю Вас з цим чудовим святом, бажаю Вам миру, добра і благополуччя у році, що наступив!

 Щиро ваш, Сергій Ківалов

 

 

З Різдвом Христовим!

e-mail Друк

Віфлеємська зірка принесла нам благу звістку - у наш світ прийшов Спаситель. Різдво Христове - це одне з найбільш шанованих свят серед православних християн. У Святвечір прийнято забути усі образи і прикрощі, помиритися зі своїми рідними та близькими і неодмінно зібратися всією родиною за святковим столом. Світле свято Різдва - це прекрасний привід очистити свої думки, стати добрішими один до одного і вознести вдячну молитву Господу Богу, що подарував нам надію і віру у майбутнє.

Напередодні великого свята від щирого серця бажаю міцного здоров'я, довголіття, благополуччя і взаєморозуміння у Ваших сім'ях та миру у нашій країні! Нехай щира різдвяна радість супроводжує Вас протягом усього року, а Ваші серця наповняться Божою благодаттю! Христос народився! Славімо його!

Щиро Ваш, Сергій Ківалов

Сторінка 1 з 418

test
Новини