Уcі новини Університету

Уcі новини Університету

Одесский вуз присоединился к Академической ассоциации современных европейских студий

e-mail Друк

Национальный университет «Одесская юридическая академия» продолжает развивать международные отношения с ведущими вузами Европы и мира. Так, факультет международно-правовых отношений присоединился к Академической ассоциации современных европейских студий (The academic association for contemprorary European studies), которая охватывает ведущие мировые учебные институции. Очень символичным является тот факт, что именно в этом году 50-я годовщина основания этой организации. Членство факультета в этой ассоциации предоставит возможность студентам принимать участие в конференциях и летних школах многих стран Европы. В тоже время, преподаватели получат возможность не только стажироваться за рубежом, но и получать гранты на проведение своих научных исследований. Кроме этого, все научные мероприятия будут освещаться в специальном еженедельном издании, что будет способствовать привлечению к участию в них ученых со всего мира.

Детальніше...

Круглий стіл до Дня Європи в Україні «Культурна дипломатія: європейський досвід та українські реалії», присвячений 20-річчю НУ «ОЮА» та 170-річчю Одеської школи права на Криворізькому факультеті

e-mail Друк

У травні 2017 року кафедра соціально-політичних і економічних дисциплін Криворізького факультету провела круглий стіл до Дня Європи в Україні «Культурна дипломатія: європейський досвід та українські реалії», присвячений 20-річчю НУ «ОЮА» та 170-річчю Одеської школи права.

Організатори заходу, усвідомлюючи, що головними цілями відзначення в Україні Дня Європи є: формування позитивної громадської думки стосовно євроінтеграційного курсу України; ознайомлення якнайширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями; популяризація спільної європейської культурної спадщини серед громадськості, зокрема, молоді, вибрали тему культурно-дипломатичних відносин. Процес входження України в європейську спільноту супроводжується розвитком культури та міжкультурних комунікацій. Україні зараз важливо проводити не тільки іміджеві заходи, а й впливати на формування культурного контенту.

Детальніше...

Відкрите судове засідання у рамках практичного заняття на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Наявність чесного й ефективного судочинства – обов’язкова  передумова для відчуття безпеки і захищенності людини і громадянина та економічного зростання в Україні.

 Будь-які реформи зводитимуться нанівець , якщо в суспільстві не має правосуддя, здатного забезпечити права людини і правопорядок.

Внесені зміни до Конституції щодо правосуддя, створили гарні юридичні передумови для повноцінної судової реформи, зокрема,  щодо оновлення суддівського корпусу ї зміцнення незалежності суддів.

Детальніше...

Забезпечено тестовий доступ до ресурсів платформи Web of Science!

e-mail Друк

Починаємо сьогоднішній день з приємної новини!

Відповідно до умов Декларації про приєднання до Консорціуму e-VERUM Національний університет «Одеська юридична академія» отримав тестовий доступ до ресурсів ClarivateAnalytics (колишній підрозділ з наукових досліджень та інтелектуальної власності Thomson Reuters).

Платформа WebofScience доступна у локальній мережі Університету за посиланням: http://webofscience.com/

Ресурс InCites Journal Citation Reports доступний за адресою: https://jcr.incites.thomsonreuters.com

Детальніше...

Сторінка 1 з 497

Новини