Новости

Вступні іспити для абітурієнтів Юридичного коледжу НУ «ОЮА»

e-mail Друк

В Одесі триває прийом документів для вступу до установи вищої освіти на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Тим часом, коледжі запрошують абітурієнтів здобути вищу освіту без здачі ЗНО.

17 липня майданчик перед головним входом до Національного університету «Одеська юридична академія» заповнили схвильовані батьки і не менш рухливі майбутні студенти. Саме з цього дня абітурієнти після 9-го класу загальноосвітніх шкіл почали здавати іспити, щоб підтвердити свої знання і згодом гордо іменувати себе студентом Юридичного коледжу НУ «ОЮА».

Заяви та необхідні документи подані, а це значить, що настав наступний етап - перевірка знань. 17 липня вступники здали вступний іспит з української мови у вигляді диктанту, а 18 липня - з правознавства.

Детальніше...

На 8-й станции Фонтана открыли современный спортивный комплекс

e-mail Друк

Открытие нового спортивного комплекса, доступного всем одесситам, на набережной 8-й Станции Большого Фонтана, стало спортивным событием года.

- Многие пытались строить спортивные площадки с тренажерами в парковой зоне вдоль трассы Здоровья. Однако итог плачевный: все разрушено, раскурочено. Почему? – сделали и забыли. Люди разные, есть такие, у которых только и чешутся руки, чтоб испортить. А у Сергея Васильевича – все под контролем. Охрана, наблюдение, чистота. Позаботился, чтоб у людей был удобный доступ. Во всем молодец! Спасибо ему, - так оценивают жители улицы Новобереговой очередную новеллу парламентария Сергея Кивалова.

Открытие спорткомплекса стало большим праздником для всех жителей города не только по содержанию, но и по форме. Церемония открытия сопровождалась выступлением команд юных и взрослых спортсменов, красивыми и яркими музыкальными номерами и гимнастическим композициями. В числе почетных гостей был мэр Одессы Геннадий Труханов и лидеры молодежных и общественных организаций.

Детальніше...

Випуск бакалаврів – 2019 в Миколаївському інституті права НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Сьогодні, 15 липня 2019 року наш Інститут у сяйві квітів, святкового вбрання, добрих і щирих посмішок – випускники, студенти, викладачі, батьки та гості зібралися на щорічне традиційне свято – вручення дипломів випускникам 2019 року, які отримали вищий рівень освіти – бакалавр права.  Наші випускники – не тільки наша гордість, а й надбання України, її надія на майбутнє.

З привітальними словами виступили директор Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Поліщук Сергій Михайлович та заступник директора з навчально-виховної роботи Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Достдар Руслана Миколаївна.

Після вручення дипломів почесними грамотами були відзначені студенти, які приймали активну участь в громадському житті Інституту.

Детальніше...

НУ «ОЮА» запросила на День відкритих дверей директорів і вчителів шкіл Одеси та регіону

e-mail Друк

В Україні стартувала вступна кампанія до установ вищої освіти. Національний університет «Одеська юридична академія», на базі якого діє Консультаційний центр без оплатної допомоги абітурієнтам, запросив на День відкритих дверей директорів і викладачів шкіл Одеського регіону.

«Дуже важливо проводити такі зустрічі з учителями, з освітньою сферою як сьогодні. Ми дуже вдячні, що є люди в нашому місті, які чують, які цікавляться нашими проблемами. Дійсно, тому що діти - наше майбутнє. Дуже хочеться висловити слова подяки Сергію Васильовичу, що він вкладає душу в розвиток освіти в нашому місті і не залишає нас з нашими проблемами наодинці», - подякувала директор загальноосвітньої школи № 62 Олена Баланчук.

Детальніше...

Одеса прийняла 23-й Кубок з боксу пам'яті Семена Трестіна

e-mail Друк

Боксерське братство відзначило старт 23-го Кубка імені Семена Трестіна - легендарного одеського боксера, володаря Європейського Оскара 1966 року року. На великий міжнародний турнір, який відбувся на спортивному комплексі Національного університету «Одеська юридична академія», приїхали команди з 16 країн, а також новоспечені тріумфатори Європейських ігор в Мінську.

Невловимий для ударів супротивника, що володіє досконалою реакцією, непереможний Семен Трестін. Так називали легендарного одеського боксера шанувальники. Він був противником грубих силових боїв, завжди намагався використати їх проти противника, знайти його слабкі місця, його філігранний захист був на висоті. З 262-х боїв, поступився лише в 14-ти.

«Семен Трестін, як відомо, один з найвидатніших боксерів тих часів. Він 7-кратний чемпіон України, багаторазовий чемпіон Радянського Союзу. Почесний майстер спорту в той час. Він був інтелігентом на рингу. Боксер, який показував бокс високого рівня», - підкреслив головний тренер збірної України з боксу Леонід Лоївський.

Детальніше...

Сторінка 1 з 394

Новини