Все новости

Все новости

Одесская национальная юридическая академия приняла участие в тринадцатой международной віставке "Современное образование в Украине - 2010"

E-mail Печать

news/2010/2010_03_01-1.jpg

Одесская национальная юридическая академия была удостоена трех медалей на тринадцатой международной выставке «Современное образование в Украине - 2010». Одесская национальная юридическая академия приняла участие в тринадцатой международной выставке «Современное образование в Украине - 2010», которая состоялась в Киеве.

Читать полностью

Вітаємо Буценко Миколу, срібного медаліста ХІХ Чемпіонату України з боксу

E-mail Печать
ВІТАЄМО !
студента 1 курсу факультету цивільної та господарської юстиції
майстра спорту України

БУЦЕНКО МИКОЛУ

срібного медаліста XIX Чемпіонату України з боксу
м. Суми, 5 - 15 лютого 2010 рокуРозпочато відбір учасників до другої Міжнародної літньої школи з інтелектуальної власності

E-mail Печать
Розпочато відбір учасників до другої Міжнародної літньої школи з інтелектуальної власності Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ).

Міжнародна літня школа з інтелектуальної власності – це двотижневий захід інтенсивного навчання за програмою, розробленою ВОІВ, яка охоплює базові аспекти інтелектуальної власності. Школа розрахована на студентів, викладачів та молодих фахівців, досвід роботи яких у сфері інтелектуальної власності не перевищує п’яти років. Робоча мова літньої школи – англійська, що дозволяє залучити до участі студентів з усього світу.
Читать полностью

День защитника отечества

E-mail Печать
news/2010/2010_02_23-1.jpg

УВАЖАЕМЫЕ КОЛЛЕГИ И СТУДЕНТЫ!

От всего сердца поздравляю вас с ДНЕМ ЗАЩИТНИКА ОТЕЧЕСТВА! 23 февраля - замечательная дата для всей страны. Из поколения в поколение святыми стали для каждого из нас понятие чести, верности, присяги, любви к Родине. День защитника Отечества - праздник сильных и мужественных людей, которые охраняют мир и покой граждан. В этот день хочу пожелать Вам крепкого здоровья, успехов, а так же понимания и поддержки со стороны Ваших близких и коллег.
С праздником!

Президент Одесской национальной юридической академии,
Председатель комитета Верховной Рады по вопросам правосудия,
академик АПН Сергей Васильевич Кивалов

В приміщенні Одеського апеляційного господарського суду відбувся Національний раунд конкурсу з міжнародного публічного права ім. Бена Телдерса

E-mail Печать
news/2010/2010_02_20-1.jpg

В приміщенні Одеського апеляційного господарського суду відбувся Національний раунд конкурсу з міжнародного публічного права ім. Бена Телдерса.Нашому місту вперше випала честь зібрати кращих студентів з шести провідних вузів України: Київського міжнародного університету, Києво-Могилянської академії, Національногоуніверситету "Острозька академія", Харківського національного університету ім. Каразіна, Одеськоїнаціональної юридичної академії.

Читать полностью

Пройшов науково-практичний семінар на тему: "Міжнародне право в епоху глобалізації злочинності та міжнародна крімінологія"

E-mail Печать
news/2010/2010_02_19-1.jpg

Одеська національна юридична академія спільно з Інститутом національного та міжнародного права Міжнародного гуманітарного університету провели науково-практичний семінар на тему: "Міжнародне право в епоху глобалізації злочинності та міжнародна крімінологія".

Читать полностью

Відбулось урочисте відкриття XIII звітної щорічної студентської наукової конференції

E-mail Печать
news/2010/2010_02_19a-1.jpg

В актовій залі Одеської національної юридичної академії відбулось урочисте відкриття XIII звітної щорічної студентської наукової конференції у 2009/2010 навчальному році серед студентів 1 – 5 курсів факультетів та інститутів академії «Правова держава очима правників-початківців», в якому взяли участь ректор академії к.ю.н., професор В.В. Завальнюк, проректор з наукової роботи професор д.ю.н., професор Ю.М. Оборотов та проректор з міжнародних зв’язків д.ю.н., професор В.О. Туляков.

Читать полностью

В зале заседаний Ученого совета Одесской национальной юридической академии состоялась защита кандидатских диссертаций

E-mail Печать
news/2010/2010_02_19b-1.jpg

В Зале заседаний Ученого совета Одесской национальной юридической академии состоялась защита кандидатских диссертаций. Донченко Ольга Павловна Тема диссертации: "Свобода как категория права"

 

 

news/2010/2010_02_19b-2.jpg

Гладенко Александр Николаевич Тема диссертации: "Международно-правовое сотрудничество с Европейским союзом в области совмесной внешней политики и политбезопасности"

Читать полностью

Страница 383 из 384

Новости