Уcі новини Університету

Уcі новини Університету

Студенти Чернівецького юридичного коледжу НУ «ОЮА» на фестивалі патріотичної пісні

e-mail Друк

25 травня у Чернівцях відбувся VIII Фестиваль героїко-патріотичної пісні серед працівників органів та підрозділів цивільного захисту ДСНС.
На урочистий концерт Департамент освіти і науки Чернівецької обласноїдержавної адміністрації запросив і студентів Чернівецького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія».

В репертуарі пісні повстанської доби в сучасному аранжуванні. На фестиваль приїхали чоловічі і жіночі хорові колективи, вихованці вокальних студій.Гала-концерт фестивалю пройшов у концертній залі Літнього театру.

Одессу посетила китайская делегация во главе с замминистра юстиции КНР

e-mail Друк

Национальный университет «Одесская юридическая академия» посетила делегация Министерства юстиции Китайской Народной Республики во главе с заместителем Министра юстиции КНР господином Лю Жэнью. На встрече присутствовали члены профессорско-преподавательского состава университета, представители Украинской академии медиации, Одесской областной группы медиации и Одесского центра семейной медиации. Целью визита китайской делегации было обсуждение вопросов развития медиации, модернизации системы пробации, а также функционирование институтов судебных экспертиз. Целью рабочего визита делегации является укрепление украинско-китайского сотрудничества в правовой сфере в области развития системы альтернативного решения споров (медиации), модернизации систем пробации, а также функционированию институтов судебной экспертизы. Круглый стол был посвящен обсуждению развития системы медиации в Украине и в Китае.

С китайской стороны также участвовали Генеральный директор Департамента руководства работой с широкими слоями населения Министерства юстиции КНР Ло Хоужу, заместитель генерального Директора Департамента международного сотрудничества Министерства юстиции КНР Чжан Сяомин, заместитель генерального Директора Департамента юстиции провинции Фуджиань Чэн Цян, сотрудники Министерства юстиции КНР Жэнь Цзэган и Ду Яньжань, а также вице-консул Генерального консульства Китайской Народной Республики в Одессе Ван Чи.

Детальніше...

«Я маю право!»

e-mail Друк

Що таке процедура банкурства і як вона реалізується на практиці пояснювали майбутнім юристам 24 травня 2018 року. В рамках реалізації правоосвітницького проекту «Я маю право!» відбувся круглий стіл із студентами Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» на тему «Актуальні проблеми застосування законодавства з питань банкрутства в Україні». Участь у заході   взяв і  завідувач сектору з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Максим Марараш. Роз’яснив студентам практичні аспекти процедури банкрутства, особливості юридичної роботи у цьому напрямку, законодавство, яке регулює правовідносини у цій сфері. 

Серед іншого, говорили і про позитиви реалізації ініціатив Міністерства юстиції України щодо захисту прав підприємців, антирейдерську діяльність, протидію корупції у вищих навчальних закладах. Студентам нагадали про те, що відповідальність за хабар, несуть обидві сторони  – і та, що його дає, і та, що його отримує.

Детальніше...

В НУ «ОЮА» пройшов фінальний тур Всеукраїнської олімпіади з соціології та політології

e-mail Друк

Національна університет «Одеська юридична академія» приймає в своїх стінах Всеукраїнську Олімпіаду, другий її етап, наймасштабнішу подію в світі політології та соціології.

У Національному університеті «Одеська юридична академія» пройшов фінальний тур Всеукраїнської олімпіади з соціології та політології. Понад 150 студентів з 63 університетів з різних областей України взяли участь в олімпіаді. Подібна олімпіада раніше в Україні не проводилася. У перший день відбувся науковий семінар з соціології в Одеському будинку вчених.

Декан факультету психології, політології та соціології Денис Яковлєв: Потрібно відзначити, в нашому виші, завдяки зусиллям його президента Сергія Ківалова, створені найкращі умови для підготовки не тільки юристів, але і фахівців в різних областях знань, в тому числі, політологів і соціологів. Так, місяць тому в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувся другий етап Олімпіади з політології. У ній брали участь 78 політологів з усієї країни. І в загальнокомандному заліку об'єктивно перемогла команда НУ «ОЮА». Чи це не показник високого рівня підготовки в університеті!

Детальніше...

Студент НУ «ОЮА» представить Україну на чемпіонаті Європи з тхеквандо

e-mail Друк

2018 05 25-1

На чемпіонаті України з тхеквандо, який відбувся в Харкові, впевнену перемогу здобув одеський спортсмен, студент Національного університету «Одеська юридична академія» Ростислав Лисяк. Перемога дісталася нелегко, Ростислав провів 4 складних боя, вийшовши з кожного переможцем, і в кінцевому підсумку завоював путівку на чемпіонат Європи, який відбудеться в Польщі в липні нинішнього року.

Ростислав уже два роки поспіль виступає у ваговій категорії 68 кілограмів. Крім занять спортом юнак приділяє велику увагу навчанню, зараз він вчитися на другому курсі факультету цивільної та господарської юстиції, і вже думає над тим, щоб зв'язати своє життя з роботою в правоохоронних органах, адже там він зможе реалізувати себе як юрист до того ж володіє хорошою фізичною підготовкою. Батьки і друзі Ростислава дивуються з того, як йому вдається все встигати - досягати високих спортивних результатів і добре вчитися. Як зізнається сам Ростислав, секрет успіху криється в працьовитості та почутті відповідальності і зрозуміло, у всебічній підтримці з боку рідного університету.

Детальніше...

Финал чемпионата по футболу на Кубок президента Одесской Юракадемии

e-mail Друк

Футбол по праву считается одним из самых популярных во всём мире видов спорта. Есть даже такое высказывание, что футбол – это игра, в которую играют 22 человека, а смотрят миллионы людей. Этот вид спорта особенно популярен среди молодёжи и студентов. За границей уже на протяжении нескольких десятилетий активно развивается студенческий спорт – например, в США в каждом университете есть собственная футбольная команда, регулярно проводятся межуниверситетские соревнования по футболу, а также по другим популярным видам спорта. Таким тенденциям развития молодёжного спорта следует и Национальный университет «Одесская юридическая академия». На базе спортивно-оздоровительного комплекса вуза ежегодно проводится общеуниверситетское соревнование - чемпионат по футболу на Кубок президента университета. Организатором выступает Первичная профсоюзная организация вуза.

Детальніше...

Сторінка 1 з 321

Новини