Уcі новини Університету

Уcі новини Університету

Звітно-виборча конференція Первинної профспілкової організації НУ «ОЮА»

e-mail Друк

12 грудня в Актовій залі Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася звітно-виборча конференція Первинної профспілкової організації НУ «ОЮА».

Профспілкова організація університету є організаційною ланкою Одеської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України та об’єднує багатотисячний колектив.

На даний момент первинна профспілкова організація Національного університету «Одеська юридична академія» нараховує в своїх рядах 8878 членів Профспілки, в тому числі 2301 працівників, 6577 студентів вищих навчальних закладів, 48 непрацюючих пенсіонерів. На звітно-виборну конференцію профспілкової організації обрано 330 делегати.

Детальніше...

«Правовий квест – 2019»

e-mail Друк

11 грудня студенти Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» прийняли активну участь у загальноміському заході «Правовий квест – 2019» в рамках програми «Інструменти захисту прав» організованому Криворізьким центром безоплатної правової допомоги.

Студенти гідно представляли тематично оформлену локацію факультету та коледжу під назвою «Молодий адвокат» і підготували для школярів завдання з галузі правознавства у формі кросвордів. В квесті приймали участь 21 команда учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл м.Кривого Рогу, загальною кількістю більше 100 осіб.

Детальніше...

Учасники юридичного клубу «Pro bono» отримали практичний досвід прийняття об'єкта в експлуатацію

e-mail Друк

На сьогоднішній день професія юриста вимагає глибоких знань і всебічного розвитку не тільки в області права, а й у всіх сферах життєдіяльності, отримуючи необхідні знання та досвід для свого успішного майбутнього.

У сучасному світі широко визнаним є питання про розширення благоустрою міст, а також створенняжитлових приміщень, оснащених усіма необхідними комунікаціями.

Але, перш, ніж ввести в експлуатацію новозбудований об'єкт, потрібно пройти ряд процедур, що підтверджують наявність і належну якість відповідної техніки для безпеки даного об'єкту.

Так, завдяки Управлінню архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради у студентів Національного університету «Одеська юридична академія», клініцистів Юридичної клініки НУ «ОЮА», а також членів Молодіжної ради при Одеському міському голові з'явилася унікальна можливість бути присутніми на процедурі введення в експлуатацію будівельного об'єкта за адресою: вул. Михайлівська, 8, секція 7.

Детальніше...

Доцент кафедри міжнародного та європейського права Владислав Дронов пройшов стажування у Румунії

e-mail Друк

Доцент кафедри міжнародного та європейського права кандидат юридичних наук Владислав Юрійович Дронов пройшов стажування та провів наукове дослідження в Яському університеті ім. А. Й. Кузи, Румунія за стипендією від Коїмбра Груп протягом п’яти тижнів. Під час перебування в університеті В.Ю. Дронов дослідив правила вступу до закладів вищої освіти в Румунії; права та обов’язки студентів; фінансування підготовки фахівців у Румунії; забезпечення якості вищої освіти; організацію практики та працевлаштування студентів; структуру румунських університетів, зокрема, Яського університету ім. А. Й. Кузи, з метою порівняння з українським законодавством та практикою.

Було проведено декілька зустрічей з ректором Яського університету містером Тудорелом Тоадером, обговорювались питання співробітництва. Між Яським університетом ім. А. Й. Кузи та Національним університетом «Одеська юридична академія» було підписано Меморандум про наміри академічного співробітництва .

Детальніше...

Сергей Кивалов вновь предложил помощь пострадавшим в результате трагического пожара

e-mail Друк

По состоянию на 7 декабря спасатели продолжают мероприятия по ликвидации последствий пожара в здании Одесского колледжа экономики, права и гостинично-ресторанного бизнеса. Число погибших возросло до пяти человек. На данный момент 17 пострадавших остается в больницах. По информации Нацполиции, судьба 10 человек остается неизвестной.

На экстренном совещании с участием городского головы города, состоявшемся в первый день трагедии в Одесском городском совете, рассматривались вопросы оказания помощи пострадавшим от пожара, в частности, обсуждались пути решения проблемы распределения студентов и преподавателей в другие учебные учреждения города для поддержания непрерывности учебного процесса.

Детальніше...

Зміцнення співпраці України і КНР в освітній сфері

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» та Міжнародний гуманітарний університет прийняли у себе китайську делегацію і уклали Меморандуми про співпрацю відразу з декількома провідними вузами.

25 вищих навчальних закладів провінції Цзянси були представлені на виставці, що відкрилася в Одесі. Керівники китайських вузів здійснили довгий «шовковий шлях» з Китаю в Україну, щоб познайомити з системою освіти своєї країни і зацікавити одеситів. Ознайомитися з процесом і умовами навчання на виставці можна було особисто, благо, перекладачів не бракувало, і також за допомогою презентаційних буклетів і брошур.

Подібна масштабна виставка відбувається в Одесі вперше.

Ось що розповів на відкритті виставки консул Генерального консульства КНР в Одесі Фен Цзюань:

Детальніше...

Сторінка 1 з 477

Новини