Уcі новини Університету

Уcі новини Університету

Оксфордський методичний семінар "Learner-oriented assessment"

e-mail Друк

14 березня 2018 року доцент кафедри іноземних мов № 2 Юлія Олегівна Томчаковська взяла  участь у методичному семінарі на тему "Learner-oriented assessment", який був організований видавництвом Oxford University Press для викладачів англійської мови в Україні. Семінар проводив британський  практикуючий викладач Мартін Кларк, який має багаторічний досвід в проектах розвитку освіти в усьому світі, а також є розробником програм підвищення кваліфікації викладачів іноземних мов у Великій Британії.

На семінарі особливу увагу було приділено розробці критеріїв оцінювання якості знань студентів з урахуванням індивідуальних особливостей кожного студента.

Детальніше...

Команда Національного університету «Одеська юридична академія» вийшла у фінал змагань з міжнародного права прав людини

e-mail Друк

Команда Національного університету «Одеська юридична академія» вперше пройшла в фінал найпрестижніших змагань з міжнародного права прав людини.

Змагання в формі судових дебатів проводяться за підтримки Європейського суду з прав людини вже більше 5 років. Щорічно команди проходять ретельний відбір за письмовими роботами, щоб мати можливість виступити в Страсбурзі перед справжніми суддями ЄСПЛ. Участь в письмовому етапі конкурсу приймає близько 100 команд країн Ради Європи, з яких компетентне журі вибирає 20 кращих робіт, в число яких увійшли меморандуми команди НУ «ОЮА».

Детальніше...

Літературний конкурс «Подивись у майбутнє НУ «ОЮА»

e-mail Друк

14 березня в Музеї рідкісної книги Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося підведення підсумків конкурсу «Подивись в майбутнє НУ «ОЮА», який був проведений  Студентською радою НУ «ОЮА» за підтримки президента Університету Сергія Васильовича Ківалова.

Відкрив захід почесний гість  - голова Апарату президента НУ «ОЮА» - доцент Валентин Андрійович Федоров.

У ході обговорення конкурсу в форматі круглого столу студенти представили свої роботи, підготувавши візуальні проекти для їх презентації. Оцінювали роботи учасників голови студентських рад факультетів університету.

Детальніше...

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Право», «Політологія» та «Соціологія»

e-mail Друк

6 березня в Національному університеті «Одеська юридична академія» стартував І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Правознавство», «Політологія» та «Соціологія» в 2017/2018 навчальному році, яка була проведена науково-дослідною частиною з ініціативи та всебічної допомоги президента НУ «ОЮА» Сергія Васильовича Ківалова і ректора Володимира Васильовича Завальнюка. Урочисте відкриття відбулося в Актовій залі університету, де учасники були ознайомлені з правилами та умовами змагання.

«Вітаю вас з відкриттям першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади в 2017/2018 навчальному році! Упевнений, що ви покажете гідний рівень знань, адже рівень підготовки студентів нашого університету відповідає не тільки всеукраїнському, а й світовому рівню в цілому. Бажаю удачі та яскравих перемог усім учасникам олімпіади!», - зазначив ректор НУ« ОЮА »Володимир Васильович Завальнюк.

В олімпійському змаганні участь взяли близько двохсот студентів усіх курсів та факультетів, які показали найкращий результат на попередніх факультетських олімпіадах.

Детальніше...

Зустріч студентів з психологами на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

e-mail Друк

На Криворізькому факультеті НУ "ОЮА" відбулася зустріч старшокурсників з представниками Науково-навчального центру при Психологічному центрі «ЛІЦА», авторами програм психології, діючими членами IAAP (International Association of Applied Psychology), доктором філософії в області психології Шестопаловой Оленой та доктором філософії в області психології Бондарь Єкатериной.

На зустрічі студентам презентували програму «Психологічне консультування з техніками арт-терапії та психодрами», яка навчає ефективним технологіям психологічного консультування «арт-терапія» та «психодрама», що мають світове визнання та пройшли випробування, протягом багатьох десятиліть на результативність психологічного консультування.

Детальніше...

У Національному університеті «Одеська юридична академія» будуть здійснювати підготовку приватних виконавців

e-mail Друк

У Національному університеті «Одеська юридична академія» почали свою роботу курси з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень та рішень інших органів.

На відкритті був присутній президент вишу Сергій Ківалов, заступник міністра юстиції України, який керує державною та приватною виконавчою службами країни Сергій Шкляр, а також виконуючий обов'язки голови  територіального управління юстиції в Одеській області Віктор Іванівський і начальник управління державної виконавчої служби Головного теруправління юстиції в Одеській області Дмитро Гумуржі.

Впровадження інституту приватних виконавців – дуже успішна і давно апробована на Заході модель. Працює вона ефективно і дає хороші результати, а професія приватного виконавця є однією з найпрестижніших та значущих в юридичній сфері. В Україні такі курси будуть функціонувати на базі 4 вишів. Національний університет «Одеська юридична академія» став першим університетом, який отримав право на підготовку фахівців у цій сфері та вже здійснив перший набір слухачів курсів на базі факультету цивільної та господарської юстиції.

Тривати теоретична підготовка буде трохи більше місяця, після - ще 2 місяці стажування. У разі успішної здачі підсумкових іспитів слухачі отримають відповідні сертифікати. Ну а стати приватним виконавцем вони зможуть після складання кваліфікаційного іспиту в Києві.

Детальніше...

УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “APPLIED LINGUISTICS & LANGUAGE TEACHING INTERNATIONAL CONFERENCE AND EXHIBITION” (8-10 МАРТА ДУБАЙ, ОАЕ)

e-mail Друк

8-10 березня 2018 року в університеті Шейха Заєда в Дубай  відбулася науково-практична конференція “Applied Linguistics & Language Teaching International Conference and Exhibition (ALLT)”, у якій  прийняла участь Юлія Олегівна Томчаковська, доцент кафедри іноземних мов №2 Національного університету «Одеська юридична академія».

Конференція була присвячена прикладній лінгвістиці і викладанню іноземних мов у ВНЗ.  Метою конференції було підвищення рівня знань викладачів в галузі прикладної лінгвістики і сучасних методик викладання іноземних мов.

Під час конференції проводилися практичні семінари, на яких провідні фахівці Dr. Christina Gitsaki, Prof. Sarah Mercer, Prof. Christine Coombe та ін., створили унікальний майданчик для активної участі, пропонуючи можливості обміну ідеями та досвідом в цих областях. Також були представлені технології та передові практики викладання англійської мови та прикладної лінгвістики.

Детальніше...

Сторінка 1 з 286

Новини