Уcі новини Університету

Уcі новини Університету

До уваги абітурієнтів! Розширено можливості вступу до НУ «ОЮА»

e-mail Друк

До завершення основного етапу вступної кампанії залишилося трохи менше тижня - абітурієнти мають можливість подавати документи на вступ в електронному вигляді до 18.00  - 26 липня. І зараз ми хочемо повідомити важливу інформацію, для тих абітурієнтів, які ще не подали документи на вступ до університетів.

З сьогоднішнього дня для вступу на факультет психології, політології та соціології Національного університету «Одеська юридична академія» додався ще один предмет, за яким можна подавати сертифікати ЗНО. І якщо обов'язкові предмети залишилися колишніми - математика - на спеціальність «Соціологія» та історія України - на спеціальність «Політологія», то в якості третього предмета тепер можна подавати не тільки сертифікати ЗНО з іноземної мови, а й з географії. Це стало можливим з метою подальшого розвитку таких перспективних в сучасному світі наук як політологія і соціологія і залучення молоді до їх вивчення. За словами декана факультету психології, політології та соціології професора Дениса Вікторовича Яковлєва, рішення впровадити «Географію» в якості третього предмета було об'єктивним і продиктовано, перш за все, важливістю знань в сфері географії для майбутніх політологів і соціологів.

Детальніше...

Доцент кафедри теорії та історії держави і права Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» успішно проходить стажування у Віденському університеті (Австрія)

e-mail Друк

Доцент кафедри теорії та історії держави і права Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія», кандидат політичних наук Тирон Альона Миколаївна нагороджена індивідуальним грантом у рамках стипендійної програми Австрійської служби академічних обмінів  (OeAD), Центру міжнародного співробітництва та мобільності (ICM), з вересня 2017 року проходить стажування у Віденському університеті (Австрія). Віденський університет (Universität Wien) у столиці Австрії, Відні, – один з найбільших та найстаріших університетів не тільки Австрії, але й усієї Центральної Європи. Universität Wien – це величезний науково-дослідний та навчальний заклад Австрії, який є членом низки авторитетних міжнародних організацій, а саме мережі університетів європейських столиць UNICA, мережі університетів Європи ASEA-UniNet, Асоціації Європейських Університетів EUA.

Програма стажування передбачає розширення професійних знань у галузі «Політичних наук», підвищення кваліфікації та поглиблення знань про освітню систему Австрії, її здобутки і переваги, вимоги до результатів навчання, особливості навчального процесу, зокрема дистанційного навчання.

Детальніше...

В Одесі в НУ «ОЮА» проходить Міжнародний турнір з боксу пам'яті Семена Трестіна

e-mail Друк

Понад сто тридцять боксерів з п'ятнадцяти країн світу - чемпіони своїх країн, фіналісти Олімпійських ігор, призери чемпіонатів Європи - традиційно з'їхалися до Одеси, щоб змагатися в майстерності і витривалості. Географія турніру широка: Азербайджан, Білорусь, Фінляндія, Латвія, Грузія, Молдова, Швеція, Дагестан, Йорданія, Бельгія і, звичайно, Україна.

У 22-ій раз турнір пам'яті видатного одеського боксера збирає на своїй арені кращих спортсменів. І вже шістнадцять років ці змагання незмінно проходять на гостинній спортивній базі Національного університету «Одеська юридична академія».

Ось що розповів головний тренер Одеської області з боксу Сергій Антонов:

З президентом Одеської юридичної академії Сергій Ківалов у боксерів склалися хороші відносини, він всебічно підтримує спортсменів. Коли керівництво Федерації з боксу звернулося до Сергія Васильовича, він радо запросив нас до себе. І незмінно ось уже 16 років нам надають цю прекрасну спортивну базу для змагань.

Детальніше...

Пріоритет працевлаштування в Національну поліцію України у випускників НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Васильович Ківалов зустрівся з головою Національної поліції України Сергієм Князєвим. За її підсумками було досягнуто домовленості про стажування, практики студентів, а також працевлаштуванні випускників університету в органах Національної поліції України.

Сьогодні лідируючі позиції з позавідомчих вузів в прийомі на роботу патрульними поліцейськими, слідчими по всій Україні належить випускникам саме НУ «ОЮА».

Зараз молода українська поліція потребує висококваліфікованих кадрів, які будуть сприяти створенню ефективної правоохоронної системи в нашій країні і підвищенню народної довіри до Національної поліції України. І наш університет здійснює підготовку майбутніх поліцейських - багато випускників вже працюють в Національній поліції і щорічно ми випускаємо нових фахівців, готових служити на благо захисту прав людини і охорони громадського порядку. І я хочу підкреслити, що підготовка дійсно якісна - з першого дня роботи випускники ефективно виконують свої обов'язки, досягають успіхів у службі. У нашому університеті створені всі необхідні умови для того, щоб майбутні правоохоронці за час навчання опановували необхідні теоретичні, а головне - практичні навички. Наших випускників з дипломом бакалавра і навіть студентів, які ще продовжують вчитися, завжди з радістю беруть на роботу в правоохоронні органи і сьогоднішня зустріч - ще один важливий крок на шляху подальшої плідної співпраці нашого університету з Національною поліцією України.
- підкреслив президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Васильович Ківалов.

Детальніше...

Сторінка 1 з 345

Новини