Уcі новини Університету

Уcі новини Університету

Сергей Кивалов: Великая Отечественная война стала одной из самых страшных трагедий в истории нашего народа

e-mail Друк

«Ровно 78 лет назад 22 июня 1941 года началась Великая Отечественная война, ставшая одной из самых страшных трагедий в истории нашего народа. В ту роковую ночь никто не ждал беды – молодёжь праздновала выпускной и звуки первых взрывов приняли за салют. Враг вероломно вторгся на нашу землю, желая поработить наш народ и забрать наши природные богатства, а всех, кто не согласен служить ему – попросту истребить физически. Украина одной из первых приняла тяжёлый удар войны – на территории нашей страны велись ожесточённые бои, которые несли разрушения и большие потери как среди солдат, так и среди мирного населения. К счастью, коварным планам гитлеровского режима не суждено было сбыться – наши отцы, деды и прадеды ценой своих жизней и здоровья остановили страшную машину смерти и отстроили разрушенное войной государство. И сегодня никто не имеет морального права вычёркивать со страниц истории имена тех, благодаря кому мы родились в мирное время и живём в свободной стране. Мы должны, наконец, усвоить жестокий урок, который преподнесла нам история в далёких 1941-1945 годах и раз и навсегда осознать, что никакие цели не способны оправдать войну и гибель людей, и что жизнь человека гораздо важней любых противостояний и политических амбиций. Ведь только чёткое понимание этого сможет стать ключом к восстановлению долгожданного мира и спокойствия на Востоке нашей страны»

Перший випуск магістрів права освітньо-наукової програми в НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Сьогодні в стінах Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято, якого студенти чекали довгих 6 років, які були наповнені кращими емоціями і спогадами.

21 червня - день, який назавжди залишиться в пам'яті 117 випускників. День, коли вони отримали заповітні дипломи з рук деканів під дзвінкі оплески.

Президент Університету, академік Сергій Васильович особисто привітав випускників і зазначив, що його переповнює гордість за молодих фахівців в області права.

«Сьогодні урочистий день, і я радий вітати вас, дорогі наші випускники, і звичайно ж батьків. Але отримати диплом - це тільки півсправи. Ви повинні стати справжніми професіоналами і отримати висококласну роботу в органах влади України. Якраз сьогодні ми прийняли гостей з Державного бюро розслідувань України і підписали меморандум про співпрацю. Ми стали першим в Україні вузом, з ким цей орган підписав подібний документ. І це багато означає. Перед вами відкриті всі двері і всі можливості, а з огляду на базу знань, яку ви отримали в нашому університеті, вам не складе труднощів зайняти престижну посаду. В добру путь!», - підкреслив Сергій Васильович.

Детальніше...

У НУ «ОЮА» пройшов Міжнародний фестиваль з практичної психології «Мами»

e-mail Друк

Уже третій рік в Національному університеті «Одеська юридична академія» успішно здійснюється підготовка кваліфікованих психологів. Цей новий напрямок для університету стає все більш популярним і затребуваним, адже в сучасному житті без психологічного знання і практики не обходиться жодна сфера діяльності людини і суспільства. Тому в останні роки у вузі регулярними стали всілякі конференції, семінари, круглі столи та інші заходи з актуальних наукових і практичних проблем психології.

16 червня на базі Національного університету «Одеська юридична академія» за підтримки Президента університету академіка Сергія Васильовича Ківалова, відбувся Третій міжнародний фестиваль «Мами». Метою фестивалю було сприяння розвитку психологічної науки і практики, розгляд прикладних основ сімейної та вікової психології, надання професійної підтримки практичним психологам, які працюють з батьками, дітьми, сім'ями, а також обмін досвідом між фахівцями та експертами в цій галузі. Крім цього, важливою місією фестивалю також було проведення благодійної акції на підтримку багатодітних сімей та дітей, які потребують допомоги.

Детальніше...

Міжнародний фестиваль та чемпіонат України з бальних танців: в Одесі в 6-й раз пройшов Black Sea Open Cup

e-mail Друк

Є такий крилатий вислів, що танець - це поема, в якій кожен рух - слово. Писати танцювальну поему в ці прекрасні червневі дні до Одеси з'їхалися понад 1200 танцюристів з усіх регіонів України, а також із зарубіжних країн - в 6-й раз в Одесі прогримів міжнародний танцювальний фестиваль Black Sea Open Cup.

Свято танцю, музики і грації вже традиційно проходить на критому спортивному комплексі Національного університету «Одеська юридична академія». Президент університету, народний депутат України Сергій Ківалов на урочистому відкритті фестивалю особисто привітав всіх присутніх.

Детальніше...

Вітаємо з днем народження Романа Олеговича Коваленка!

e-mail Друк

Вітаємо з днем ​​народження Романа Олеговича Коваленка, директора відокремленого структурного підрозділу «Училище № 3 НУ «ОЮА», доцента кафедри конституційного права, кандидата юридичних наук!

Нехай кожен день у Вашому житті буде наповнений позитивом і оптимізмом, цікавими ідеями та приємними зустрічами. Здоров'я Вас нехай ніколи не підводить і дарує бадьорий настрій. Нехай удача та успіх будуть Вашими постійними супутниками, а будь-які нечисленні труднощі легко долаються.

З Днем народження!

НУ «ОЮА» стала центром підвищення кваліфікації судових експертів

e-mail Друк

У Національному університеті «Одеська юридична академія» вже вдруге пройшли курси підвищення кваліфікації працівників судово-експертних установ Міністерства юстиції України та судових експертів, які не є працівниками державних установ. Були присутні на засіданні кабінету експерти не тільки Одеси, а й інших регіонів України.

«У минулому році в рамках співпраці між Міністерством юстиції України та Національним університетом «Одеська юридична академія» ми відкрили кабінет підвищення кваліфікації і тепер проводимо підвищення кваліфікації, як нотаріусів, так і експертів. Чому саме на базі НУ «ОЮА» - та тому, що цей вуз в своєму розпорядженні кращу методичної, наукової, технічною базою. Професорсько-викладацький склад кращий в Україні. Приїжджають наші фахівці з Міністерства юстиції та в цих прекрасних умовах вони надають знання - читають лекції, проводять майстер-класи, підвищуючи кваліфікацію експертів і нотаріусів», - прокоментував начальник Головного територіального управління юстиції в Одеській області Руслан Сауляк.

Детальніше...

Детский хореографический коллектив «Счастье» отметил пятилетие

e-mail Друк

Отчетным концертом отметил свой первый пятилетний юбилей детский хореографический коллектив «Счастье». Он был создан ровно пять лет назад, 5 июня, на базе Центра культуры Национального университета «Одесская юридическая академия», где и по сегодняшний день проводятся репетиции коллектива. За пять лет ансамбль «Счастье» принял участие в более двух сотнях в различных фестивалях и конкурсах, из них 150 раз занимал призовые места.

«У нас очень большое количество наград, кубков – все они даже в одну машину не поместятся. А нашими дипломами можно спокойно обклеить однокомнатную квартиру. В 2016 году мы заняли 1-е место на Международном фестивале «Арена Олива», который проходил в Греции в городе Серрос.

Детальніше...

«Зелений університет» в дії: в гуртожитках НУ «ОЮА» встановлюють сонячні батареї і колектори

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» є прикладом впровадження прогресивних технологій. Уже другий гуртожиток вузу приєдналося до інноваційного проекту «Зелений університет». Альтернативні джерела енергії - сонячні колектори і батареї будуть забезпечувати 7-поверхову будівлю гарячою водою. Раніше сонячні батареї були встановлені в гуртожитку «Феміда» на вулиці Академічній.

Надалі проект буде реалізований у всіх без винятку навчальних корпусах та гуртожитках університету, причому не тільки в Одесі, але і в структурних підрозділах в інших містах - в Києві, Чернівцях, Івано-Франківську, Черкасах, Миколаєві та Кривому Розі.

Детальніше...

Сторінка 2 з 439

Новини