Уcі новини Університету

Уcі новини Університету

Школа молодого правозахисника

e-mail Друк

З нагоди відзначення 70-річчя Загальної декларації прав людини 8 та 9 грудня студенти третього курсу Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» взяли участь в освітньому проекті «Школа молодого правозахисника». Ініціатором та організатором заходу виступила Громадська організація «Правозахисне об'єднання «Ти ж юрист», за участі Громадської приймальні Уповноваженого у Миколаївській області та при підтримці Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

Під час виступу директора Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Н.В. Гнатуши студенти дізналися про роль системи безоплатної правової допомоги, замислились над темою «Права людини та поліція»,  слухаючи виступ представника Управління забезпечення прав людини Національної поліції України у Миколаївській області О.В. Синьова.

Детальніше...

Відкритий конкурс з судових дебатів

e-mail Друк

З 5 по 7 грудня 2019 року Головним територіальним управлінням юстиції в Миколаївській області проводився відкритий конкурс з судових дебатів.

З метою підвищення правової культури та правової освіченості, вміння застосовувати здобуті за період навчання теоретичні знання на практиці, удосконалення навичок побудови юридичних аргументів, вироблення практичних навичок складання та оформлення процесуальних документів, поглиблення та закріплення теоретичних знань студентів з цивільного права та процесу, до участі у Конкурсі було запрошено команди зі студентів третього – шостого курсів, які навчаються за спеціальністю «Право».

Конкурс проходив у три етапи: відбірко вий – 5 грудня, півфінал – 6 грудня, фінал – 7 грудня.

Детальніше...

Святкування Європейського Різдва в Національному університеті «Одеська юридична академія»

e-mail Друк

6 грудня 2018 р. напередодні різдвяних європейських свят кафедра іноземних мов № 2 Національного університету «Одеська юридична академія» спільно з профкомом факультету міжнародно-правових відносин провела мовно-розважальний захід «Європейське Різдво». Почесним гостем та членом журі став проректор НУ «ОЮА» з міжнародних зав'язків, професор Вячеслав Олексійович Туляков, який від імені президента С. В. Ківалова привітав учасників та гостей свята з прийдешнімі новорічними святами.

У святковому концерті взяло участь біля 30 учасників-студентів факультету міжнародно-правових відносин, факультету журналістики, факультету цивільної та господарської юстиції, соціально-правового факультету та факультету адвокатури з творчими виступами на трьох мовах – німецькій, французькій та англійській. Спеціальним гостем свята стала Міс Академії-2019, студентка 6 курсу факультету політології, психології та соціології  Олена Заєць з піснею на французькій мові.

Детальніше...

День відкритих дверей в Миколаївському інституті права та Миколаївському юридичному коледжі

e-mail Друк

В Миколаївському інституті права та Миколаївському юридичному коледжі Національного університету «Одеська юридична академія» 6 та 7 грудня 2018 року відбувся урочистий захід – День відкритих дверей. Гостей зустрічали представники адміністрації Інституту та Коледжу, викладачі та представники Студентського самоврядування. Цього разу завітали учні шкіл 17, 51 та 57 м. Миколаєва та Калинівського закладу середньої освіти.

З привітальним словом виступила заступник директора Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» Достдар Руслана Миколаївна, яка розповіла про переваги навчання в структурних підрозділах Національного університету «Одеська юридична академія». Представники кафедр презентували правові спеціалізації, які вивчаються на бакалавраті, а саме: адвокатура, цивільна та господарська юстиція, кримінальна юстиція. Викладач кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції презентувала інформаційний ролик про роботу кафедри та спеціалізацію «Цивільна та господарська юстиція».

Учні шкіл отримали інформацію про правила та умови вступної компанії 2019 року, поспілкувалися з викладачами та студентською спільнотою, відвідали читальну залу, кафедри та інші приміщення навчального корпусу. На завершення, гості прийняли участь у міні-концерті, який підготували студенти-учасники Центру культури «Феміда».

Детальніше...

Сторінка 2 з 385

Новини