Факультет цивільної та господарської юстиції відкриває перед студентами величезну кількість перспектив і дає можливість досягати висот не тільки у начальному процесі та науково-дослідницькій діяльності, а й у спортивному та культурному напрямках.

Факультет займає передові позиції в академічній спартакіаді, студенти досягають високих спортивних результатів у всеукраїнських універсіадах. Гордістю факультету є учасники Олімпійських ігор, переможці та призери багатьох спортивних турнірів і чемпіонатів України, Європи та світу.

Також, можна з гордістю зазначити, що факультет Цивільної та господарської юстиції має високі результати у культурній діяльності університету.

Свої творчі здібності студенти факультету мають змогу розвивати на базі Центру культури факультету, який складають вокальна і танцювальна студії, а також команда КВК. Вокалісти – учасники вокальної студії, мають музичну освіту, є призерами та лауреатами міжнародних, обласних, міських, та, звичайно, академічних вокальних конкурсів різних жанрів. Танцювальна студія налічує одразу два танцювальні колективи. Їх учасники – професійні танцюристи, що виконують хореографічні номери також у всіх існуючих жанрах. Команда КВК факультету вже традиційно займає перші місця на шпальтах академічного гумору. Вони є постійними призерами головного конкурсу КВК університету – грі за кубок Президента НУ «ОЮА», та призерами й лауреатами подібних конкурсів на міському та обласному рівнях. Відтак, будь-який виступ учасників центру культури факультету Цивільної та господарської юстиції – це завжди професійні, яскраві костюмовані номери, із вражаючим вокалом, відточеною хореографією, та справжнім гумором. Така діяльність спрямована на збереження кращих традицій НУ «ОЮА», розвиток духовності та виховання естетичного смаку студентів, які прагнуть покращити свої творчі здібності. Також на факультеті успішно функціонує «Радіо-ЦГЮ», за допомогою якого студенти мають змогу дізнаватися про найцікавіші та найактуальніші новини як факультету, так і всієї академії.

Студенти факультету Цивільної та господарської юстиції з першого курсу навчання проходять практику в органах державної влади та місцевого самоврядування. Для працевлаштування випускників Національний університет «Одеська юридична академія» та факультет Цивільної і господарської юстиції зокрема, співпрацюють з Міністерством юстиції України, Державною фіскальною службою України, Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, Антимонопольним комітетом України, Фондом державного майна, судами та іншими державними органами та установами. На факультеті також створенні умови для практичного закріплення отриманих знань у провідних приватних юридичних компаніях нашої країни (проходження стажувань з подальшим працевлаштуванням). У цьому ж напрямку факультет активно співпрацює з провідними нотаріусами та адвокатами України. Випускники факультету представляють інтереси громадян у депутатському корпусі місцевих та обласних рад.

Студенти ЦГЮ щороку мають можливість навчатися, стажуватися та підвищувати кваліфікацію за кордоном: зокрема у Польщі (навчальні візити в Конституційний Трибунал та інші судові органи, участь у міжнародній програмі «Studytours to Poland»), Швейцарії (стажування в юридичних фірмах J. & C. Bollag, Caputo & Partners), Австрії (приймають участь у Літній школі з європейського приватного права в Зальцбургському університеті, Європейському форумі з питань європейської інтеграції), Франції (проходять навчання по програмі LLM в Університеті Ліон ІІІ імені Жана-Мулена), США (навчальні візити до університету Емпорія (IREX) та стажування в судових та правоохоронних органах), Чехії (навчання у Вищій школі економіки ), Іспанії (стажування в Університеті Країни Басків), навчальні візити до органів ЄС, участь у Місії ЄС з прикордонної допомоги Молдові та Україні, стажування та відвідування пленарних засідань Венеціанської комісії.

Видатні випускники

Чванкін Сергій Анатолійович – випускник «Одеської національної юридичної академії» 2002 року. Нині: Голова Київського районного суду м. Одеси, суддя, к.ю.н., доцент кафедри цивільного права Національного університету «Одеська юридична академія».

Ульянова Галина Олексіївна –випускниця «Одеської національної юридичної академії» 2005 року. Нині: проректор з наукової роботи Національного університету «Одеська юридична академія»», доктор юридичних наук, професор кафедри права інтелектуальної власності та корпоративного права

Голубєва Неллі Юріївна – випускниця «Одеської національної юридичної академії» 2002 року. Нині: д.ю.н., професор, зав. кафедри цивільного процесу Національного університету «Одеська юридична академія», Член науково-консультативної ради при Верховному Суді України, член редколегії журналу «Часопис цивілістики»

Колодін Денис Олексійович – випускник Національного університету «Одеська юридична академія» 2010 року. Нині: декан факультету цивільної та господарської юстиції Національного університету «Одеська юридична академія»», к.ю.н., доцент кафедри кримінального права

Федоров Валентин Андрійович – випускник «Одеської національної юридичної академії» 2005 року. Нині: голова апарату Президента Національного університету «Одеська юридична академія», к.ю.н., доцент кафедри загальнотеоретичної юриспруденції

Петренко Володимир Петрович – Випускник «Одеської національної юридичної академії» 2002 року. Нині: суддя Київського районного суду м. Одеси, к.ю.н., доцент кафедри права інтелектуальної власності Національного університету «Одеська юридична академія»

       
    Колодін
Денис Олексійович
декан факультету
кандидат юридичних наук, доцент
   
     
  Цехан
Дмитро Миколайович
заступник декана з наукової роботи
кандидат юридичних наук
доцент кафедри криміналістики
  Московчук
Дмитро Олександрович
заступник декана з виховної роботи
 
Агапова
Каріна Вікторівна
секретар деканату
Веретільник
Анна Ігорівна
секретар деканату
Топал
Ална Сергївна
секретар деканату
Нізельська
Ірина Русланівна
секретар деканату
Бабич
Анна Владимирівна
секретар деканату