ФАКУЛЬТЕТ ЦИВІЛЬНОЇ ТА ГОСПОДАРСЬКОЇ ЮСТИЦІЇ

Денис Олексійович
декан факультету
кандидат юридичних наук, доцент

Факультет цивільної та господарської юстиції здійснює підготовку студентів за спеціальністю «правознавство» з акцентом на поглиблене вивчення цивільного права, цивільного процесу, господарського права, господарського процесу, правового забезпечення зовнішньоекономічної діяльності, правового регулювання банкрутства, правового регулювання відносин власності на землю, виконавчого провадження, завдяки чому випускники отримують необхідну кваліфікацію для роботи в органах юстиції, органах судової влади, податковій службі, управліннях земельних ресурсів, юридичних службах суб’єктів господарювання, а також матимуть змогу працювати в нотаріаті та адвокатурі, здійснювати повноваження арбітражного керуючого.

Студенти факультету мають можливість глибоко та всебічно оволодіти галузями права, які є найбільш затребуваними на ринку юридичних послуг, здобути необхідні навички для гідної участі у господарському та цивільному судочинстві. Ви зможете відвідувати лекції керівників головних управлінь юстиції, представників судової влади, органів місцевого самоврядування та юристів відомих юридичних компаній України. Професори та викладачі факультету цивільної та господарської юстиції є практикуючими юристами, провідними адвокатами, нотаріусами, суддями.

Факультет цивільної та господарської юстиції об’єднує завзятих і талановитих молодих людей, що прагнуть дійти успіху у житті та ладні для цього плідно навчатися! Факультет цивільної та господарської юстиції – це завжди правильний вибір та впевнений крок назустріч майбутньому!

Студентський гуртожиток №9 «Приморський» (МБМ), який розташований за адресою: вул. Академічна, 30 відрізняється тим, що він знаходиться достатньо близько до університету, що займає 7 хвилин пішки, тож студентам не доведеться перейматися з приводу того, як без проблем дістатися до академії.

У студентському готелі налічується чотирьохмісні номери класу «люкс» і двохмісні номери загального наповнення. У будівлі була проведена повна заміна системи опалення та каналізації, магістралей електропостачання. Завдяки наявності власної котельні, система опалення в гуртожитку повністю автономна. Крім того упорядкована зелена зона відпочинку.