ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ОБ'ЄДНАНЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ СФЕРИ ПОСЛУГ НУ «ОЮА»

Корпус 1
м. Одеса, вул. Мельницька, 24-а
тел.: (048) 733-30-67, 731-62-78, 733-24-71

Корпус 2
м. Одеса, вул. Академічна, 7 (4 ст. Фонтанської дороги)
Тел. (048) 715-34-12

е-mail: ovpy35@ukr.net
fb.com/ovptu

СЕРЕБРО
Михайло Володимирович
директор училища
кандидат юридичних наук, доцент

Об'єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія» - одне з найстаріших в Україні профільних навчальних закладів з багатими історичними та педагогічними традиціями, пройшло шлях від навчально-виробничого комбінату до Вищого професійного училища сфери послуг.

Створене в 1946 році як навчальний комбінат з підготовки фахівців побутового обслуговування населення з числа інвалідів Великої Вітчизняної Війни. Біографія училища - це біографія сотень працівників, які в різний час працювали тут і сорокатисячною армії випускників, які вийшли з цієї колиски: навчально-виробничого комбінату, ПТУ Облпобутуправління, ПТУ № 35, ОВПУ сфери послуг.

У 2002 році наказом Міністерства освіти і науки України №719 училище було реорганізовано в Одеське вище професійне училище сфери послуг, а з листопада 2009 року увійшло до складу Одеської національної юридичної академії як ОВПУ сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія».

З 2016 перейменовано в Відокремлений підрозділ «Об'єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія».