СУДОВО-АДМІНІСТРАТИВНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Олег Володимирович
декан факультету
кандидат юридичних наук, доцент

Судово-адміністративний факультет - один із найкращих факультетів Національного університету «Одеська юридична академія», який готує висококваліфікованих фахівців для роботи в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності. Студенти нашого факультету отримують необхідний багаж знань для успішної реалізації в житті, здійснюючи найрізноманітніші види діяльності: судову, адміністративну, правозахисну, представницьку та інші. Всім відомо, що правосуддя є процесом об'єктивним, неупередженим, спрямованим на встановлення істини. Саме наш факультет допомагає майбутнім юристам сформувати в собі правосвідомість, ідеологію для побудови незалежної держави, в якій будуть функціонувати належним чином інститути громадянського суспільства.

В Конституції України закріплено, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю. Тому професорсько-викладацький склад факультету спрямовує і розвиває теоретичну і практичну базу навчання для того, щоб майбутня діяльність наших випускників завжди відповідала букві закону.

Головним завданням нашого факультету, крім підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі права, є виховання в собі таких якостей, спираючись на які, кожен із нас з гідністю може називатися людиною.

Що стосується безпосередньо навчального процесу, наші студенти беруть активну участь в міжнародних, національних і університетських олімпіадах, конференціях, брейн-рингах. Кращі з кращих за свої досягнення нагороджуються іменними стипендіями, стипендіями міського голови і стипендіями Верховної Ради.

Судово-адміністративний факультет користується повагою і популярністю серед молоді і займає почесне місце в структурі Національного університету «Одеська юридична академія».

На судово-адміністративному факультету закріплений студентський гуртожиток № 4 «Екіпаж» (вул. Успенська, 28/30).