МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

2015 04 25a 120-25 квітня 2015 року в рамках проекту TEMPUS IV «Підтримка інновацій через вдосконалення нормативно-правової бази для вищої освіти України» в Політехнічному університеті м. Порто (Португалія) було проведено представлення інноваційних проектів з урахуванням досвіду та практики країн ЄС в галузі комерціалізації результатів наукових досліджень університетськими вченими та аспірантами.

В заході приймали участь представники Національного університету «Одеська юридична академія», Національної металургійної академії, ІФНТУНГ та Донецького національного університету економіки та торгівлі ім.М.Туган-Барановського.

В ході заходу були також проведенні індивідуальні та групові тренінги щодо покращення навичок роботи в оцінці бізнес ідей та складанні планів щодо їх реалізацій.

Учасникам семінару були надані технічні можливості стосовно внесення змін в презентації з урахуванням набутого досвіду, 23 квітня учасники виступили з повторними презентаціями, за результатами яких керівники семінару відмітили значне покращання їх змісту. Було організовано екскурсію до центру науково-технічної творчості Політехнічного університету м. Порто та культурну програму з ознайомлення з історичними пам’ятками Порто.

Національний університет «Одеська юридична академія» були представлені завідуючим кафедрою господарського права та процесу проф., д.ю.н. Подцерковним О.П. та асистентом кафедри господарського права та процесу Алєксєєвою І.М.